IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

23 страници V  « < 17 18 19 20 21 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Клаудио Маркизио, 8
Kirilov
коментар 12 Jul 2018, 05:46
Коментар #361

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 322
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Juventus and Marchisio in advanced negotiation for the consensual termination of the contract." [Momblano] sad.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 12 Jul 2018, 07:19
Коментар #362

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 406
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Тъжно, но нужно, за съжаление. Няма смисъл нито ние да го мъчим, като го пускаме в 15 мача със слабаци, нито пък той да стои резерва и даже пънът Стураро да е пред него по място за влизане в игра.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hristo
коментар 11 Aug 2018, 15:49
Коментар #363

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(NUCLEO1985 @ 11 Aug 2018, 07:51) *
Patrick Viera wants Moise Kean & Claudio Marchisio at Nice. (Sportitalia)

Маркизио няма да отиде в Ница, но пък Кийн може и да го пратим там.

Надявам се и вярвам, че Маркизио ще остане, но Ница далеч не е невъзможен вариант за него. Маркизио е силно привързан към Торино и трудно би се разделил не само с клуба, но и с града, а Ница и Монако са на около 3 часа път с кола, такa че при евентуален негов трансфер там, няма да е необходимо семейството му да се мести. Самият той пък ще поиграе още малко в елитно първенство, преди да потърси предизвикателство отвъд океана за много пари.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
nikentus
коментар 17 Aug 2018, 09:49
Коментар #364

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 032
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Marchisio departs Juventus | Grazie di tutto, Claudio!

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 17 Aug 2018, 09:52
Коментар #365

Juventus star

Fake news ?

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 17 Aug 2018, 09:53
Коментар #366

Juventus star

Коментари: 4 636
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Тъкмо щях да пиша. Това боли post-294-1159108069.gif post-294-1159108069.gif post-294-1159108069.gif

http://www.juventus.com/it/news/news/2018/...la-juventus.php

Този коментар е бил редактиран от superniki на 17 Aug 2018, 09:53

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
Коментар #367

Juventus champion

Въобще не е fake. http://www.juventus.com/en/news/news/2018/...ts-juventus.php

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
pinkfloyd39
Коментар #368

Juventus champion

Коментари: 6 066
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Честно казано не съм вярвал, че ще дойде ден, в който Бардзали е в Ювентус, а Буфон и Маркизио не.

Едва ли е фейк. Туитър гърми - Ромео, Футбол-Италия, една камара фенове. Дано това означава, че Рабио идва.

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 17 Aug 2018, 09:59
Коментар #369

Juventus star

Аз съм в шок, почти... Времето на Клаудио съвсем не бе изтекло, имаше какво да даде още. Бесен съм...

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 17 Aug 2018, 09:59
Коментар #370

Juventus star

Тъжен край на едно перфектно меркато. Истината отвъд сантиментите са, че той ни напусна още през 2016г. заради пустите контузии. Дано поне това значи, че ще вземем читав халф.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 17 Aug 2018, 10:04
Коментар #371

Juventus champion

Цитат(superniki @ 17 Aug 2018, 10:59) *
Аз съм в шок, почти... Времето на Клаудио съвсем не бе изтекло, имаше какво да даде още. Бесен съм...

По същия начин "изпратихме" Дел Пиеро, както и Буфон. Те поне имаха един последен мач да се разделят с феновете, това на Маркизио е по-гадно даже. Но начинът е тъп, тъпо е и че отново клубът го обявява, а не играчът, както стана и при Дел Пиеро. Тъпо е, че изкара и цялата подготовка с нас и си тръгва един ден преди първия официален мач. Въобще много тъпи неща. Да се надяваме, че поне ще вземат Рабио и заради това се случва цялата тази тъпотия.

На мен, а и на всички останали, Маркизио ми е любимец, но ако махнем сантиментите, наистина положението при него не беше това, което трябва и вече не е този играч, който беше. Той не е виновен, от контузии никой не може да се опази. Но нямаше да помогне кой знае колко на Ювентус. Което обаче не значи, че трябва да го махаме с някакво съобщение в сайта и да се разделяме по възможно най-сухия и глупав начин. Това звучи все едно някаква корпорация освобождава дългогодишен служител. Сухо, не както трябва, но такава е ситуацията - бизнесът си е бизнес.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 17 Aug 2018, 10:06
Коментар #372

Juventus star

Коментари: 3 453
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Е тва е.. Изкара подготовката, игра на турнето, тренира и един ден преди старта на първенството го освобождаваме bduh.gif

--------------------
"Juventus is not selling club..." BLAH..BLAH..BLAH..

+Quote Post
nikentus
коментар 17 Aug 2018, 10:07
Коментар #373

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 032
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(superniki @ 17 Aug 2018, 09:59) *

Невидимата ръка на пазара реши, че Маркизио е surplus. Няма място за сантименти, нали така?

--------------------

+Quote Post
dunav-ruse
коментар 17 Aug 2018, 10:07
Коментар #374

Primavera player
**

Коментари: 120
Регистриран: 1-May 14
Потребител No.: 24 824

Шокиран съм. 25 години в Юве и такава раздяла. Христо беше споменал преди време нещо, което аз напълно подкрепям. За мен тази личност стой при легендите на отбора, подобно на Дел Пиеро. Благодаря ти Клаудио!

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 17 Aug 2018, 10:08
Коментар #375

Juventus champion

Цитат(pinkfloyd39 @ 17 Aug 2018, 10:53) *
Честно казано не съм вярвал, че ще дойде ден, в който Бардзали е в Ювентус, а Буфон и Маркизио не.

Още по-готино - ако някой миналото лято ми беше казал, че година по-късно Бонучи ще е в Ювентус, а Буфон и Маркизио ще са в други отбори...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар 17 Aug 2018, 10:14
Коментар #376

Juventus star

В Монако ли ще ходи? Доста странен тайминг за обявяването на тази новина, още повече че изкара подготовката/турнето с нас.

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 17 Aug 2018, 10:15
Коментар #377

Juventus star

Цитат(NUCLEO1985 @ 17 Aug 2018, 08:04) *
По същия начин "изпратихме" Дел Пиеро, както и Буфон. Те поне имаха един последен мач да се разделят с феновете, това на Маркизио е по-гадно даже. Но начинът е тъп, тъпо е и че отново клубът го обявява, а не играчът, както стана и при Дел Пиеро. Тъпо е, че изкара и цялата подготовка с нас и си тръгва един ден преди първия официален мач. Въобще много тъпи неща. Да се надяваме, че поне ще вземат Рабио и заради това се случва цялата тази тъпотия.

На мен, а и на всички останали, Маркизио ми е любимец, но ако махнем сантиментите, наистина положението при него не беше това, което трябва и вече не е този играч, който беше. Той не е виновен, от контузии никой не може да се опази. Но нямаше да помогне кой знае колко на Ювентус. Което обаче не значи, че трябва да го махаме с някакво съобщение в сайта и да се разделяме по възможно най-сухия и глупав начин. Това звучи все едно някаква корпорация освобождава дългогодишен служител. Сухо, не както трябва, но такава е ситуацията - бизнесът си е бизнес.

Аз мисля, че случаите с Буфон и Дел Пиеро са различни, най-малкото при Буфон имаше среща, разговори и решението бе колективно според мен, докато на Алекс му съобщиха мега грубо, че няма да му подновяват договора почти една година преди да изтече. Няма смисъл от такива сравнения. Няма смисъл и да говорим колко полезен би бил Клаудио в спортно-технически план, въпреки че лятото бях оптимист, че ще направи солиден сезон. Няма смисъл и да коментираме фундаменталната му роля в ъсблекалнята. Той си тръгва. Не бързам да виня клуба, най-малкото договорът е прекратен по взаимно съгласие, не бързам да виня и Алегри, докато не разбера защо се е случило всичко това.

Само респект за Клаудио и се надявам на скорошното му завръщане.

--------------------

+Quote Post
kyynadd
коментар 17 Aug 2018, 10:17
Коментар #378

Juventus bench

Коментари: 895
Регистриран: 22-December 06
Потребител No.: 289

Само Киелини и Бардзали останаха...А Клаудио е все още само на 32. Но все пак прекратяването е по взаимно съгласие, може и да му се е играело повече. Няма как да знаем, но е факт, че ситуацията е шок.

--------------------
Нарушена точка 1 от ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА

+Quote Post
Garrett
коментар 17 Aug 2018, 10:18
Коментар #379

fino alla fine

Коментари: 2 346
Регистриран: 26-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Цитат(NUCLEO1985 @ 17 Aug 2018, 11:08) *
Още по-готино - ако някой миналото лято ми беше казал, че година по-късно Бонучи ще е в Ювентус, а Буфон и Маркизио ще са в други отбори...

Доста връзки с романтизма във футбола се скъсаха този прозорец - Буфон, Бонучи, Маркизио, Роналдо дори.

Bittersweet, но когато си напишеш на фланелката че победата е всичко, което има значение, трябва да го подкрепяш с действия непрекъснато. Паралелът с корпорацията е доста точен.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 17 Aug 2018, 10:20
Коментар #380

Juventus champion

Коментари: 6 066
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(superniki @ 17 Aug 2018, 09:59) *
Бесен съм...

Помниш ли как реагира, когато се заговори за Роналдо? Тогава погледна нещата романтично: че това не би бил твоят Ювентус. И се сещаш какво те питах: романтика и Ювентус ведно изречение, когато Дел Пиеро беше прогонен, Буфон отритнат, а Маркизио изгаврен днес. Смяна на емблеми, PR с трансфери, №10 за продажби, глупавите изказвания на Аниели за Конте, връщане на бонучи, няколко спонсори по фланелката, продадено име на стадиона. Каква романтика е останала в Ювентус? Остана си едно име, защото погазихме всичко, за което няколко велики личности дадоха 80 % от животите си. Еваларка, ама нали сме взели Роналдо, какво значение има другото?

Предполагам, че все пак думата е била на Маркизио. Казали са му, че идва нов халф, при което окончателно е решил да напусне. Друг вариант не се връзва особено. Лош тайминг. Или поне се надявам да е това. Само да не е "Хей, Клаудио, може да вземем нов халф след 4 часа, така че няма място за теб, да си знаеш да подадеш документи за раздяла".

--------------------

+Quote Post

23 страници V  « < 17 18 19 20 21 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2018 - 21:22ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team