IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

12 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Кристиано Роналдо, CR7
Replicant
коментар 10 Jul 2018, 22:13
Коментар #41

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 051
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Абсолютно, Роналдо мисля, че се приспособява доата успешно, дори да свали уборотите след 2-3 години, ще стане е топ 9-ка.
Go to the top of the page

+Quote Post
nikentus
коментар 10 Jul 2018, 22:14
Коментар #42

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 914
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(vladovichev @ 10 Jul 2018, 22:08) *
Вдигай трофеи, стани легенда ...
Огромен трансфер, на 20, на 30, на 35 той и Федерер и ЛеБрон показват, че или го можеш или не.

Абсолютно

Cristiano Ronaldo - Welcome to Juventus - OFFICIAL

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 10 Jul 2018, 22:22
Коментар #43

Juventus star

Коментари: 2 645
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Пипита ще е един от големите губещи.

+Quote Post
odyssey7
коментар 10 Jul 2018, 22:40
Коментар #44

Juventus star

+Quote Post
vench
коментар 10 Jul 2018, 22:54
Коментар #45

Juventus regular

Коментари: 2 255
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(odyssey7 @ 10 Jul 2018, 23:40) *

Колко човека се предполага, че е нормално да разпозная на тази снимка? biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 10 Jul 2018, 22:57
Коментар #46

Juventus star

QUOTE(vench @ 11 Jul 2018, 00:54) *
Колко човека се предполага, че е нормално да разпозная на тази снимка? biggrin.gif

Бонвиванът с брада, недоволния бард и мениджърът, който е с класа над Мино. Другите са пълнеж.

+Quote Post
outbreak
коментар 10 Jul 2018, 23:24
Коментар #47

Juventus regular

Коментари: 2 166
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Пичове, това е ПОТРЕСАВАЩ ТРАНСФЕР! Преди седмица, никой от нас не си е мислил, че е възможно... но ето, че Кристиано Роналдо е играч на Ювентус! УАУ! Самият факт, че най-добрият играч в света е помолил най-добрия отбор в света да го продаде при НАС е доста красноречив. Нашият отбор е орисан на величие и тази черешка на тортата идва в много правилен момент. Знам, че на всички ни е тъжно, че Джиджи отиде в ДРУГ ОТБОР, но пък всичко се случва според времето си. Разбира се, големият губещ е Гонсало, който си мисля, че можеше да даде още, но Кристиано си е Кристиано. Това е.
За финансовата и административната част, нямам никакво съмнение, че всичко ще е наред.
В момента, като единици, ние сме най-силният отбор в света... просто този терминатор вдига нивото изродски много. Да не говорим, че с този ход отслабваме основния фаворит за най-бленувания трофей. Затягайте коланите и се гответе за много голове и трофеи!

--------------------

+Quote Post
ribery
коментар 10 Jul 2018, 23:28
Коментар #48

Primavera player
**

Коментари: 223
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

Никога няма да ми стане любимец. Когато и да го гледам, ще си спомням, че тоя в 7-8 мача срещу Ювентус е бил поне 4 дузпи за РМ - коя от коя по-измислена. Ювентус и РМ се различават - никой от големите играчи на РМ не симулира на световното така, както го прави за РМ. Там културата е "на всяка цена". Дибала дойде като "гладен" супер талант, сега е кралицата на селфитата. Гонсало дори не ми се коментира. В Ювентус едно нещо си остава същото - че Киелини иска да те убие, дори ако се казваш Червената Шапчица. Просто се надявам идилията, която представлява клуба за играчите си, да накара тия играчи да дават още и още от себе си. Наистина страхотни футболисти, страхотни професионалисти, страхотни съотборници и приятели, страхотен клуб. Но всички знаем, че 99%, когато стане напечено, те се пречупват. Тоя гад дърпа напред, но очаквам да го ухапе комара на "твърде готиния Юве". И естествено, че говоря за ШЛ. Самата тя не ми е важна. Важен ми е манталитетът на клуба. Дано даде тласък. Главно за това мисля го взеха. Искам Юве да я вземе тази купа не на всяка цена и с каквито и да е средства, а като истински отбор. И непоколебим.
Искам да съм муха на стената, когато Андреа Аниели, Павел Недвед, Марота, Паратичи, Алегри и Елкан обсъждат настоящето и бъдещето на клуба. Тия мозъци искат империя.

--------------------

+Quote Post
Spark11
коментар 10 Jul 2018, 23:56
Коментар #49

Juventus star

Коментари: 2 872
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Това е уникален удар. Нека просто за момент наистина се замислим върху това, което сме постигнали: от Серия Б през тъмните години, после през тотална доминация и 2 загубени финала и накрая до това да купиш един от двата най-добри футболиста в света. Невероятно! Голямо браво на всички, които са работили по този трансфер, това е висш пилотаж в сделките. А аз бягам да си посипвам главата с пепел задето така и не вярвах, че ще се случи, когато го прочетох преди 2 седмици.

Роналдо като играч няма нужда от коментар, но ми се ще да отбележа изключителното израстване в личен план в последните години: отдавна вече не е тоя егоист от ранните му години (точно каквото е Неймар в момента) и наистина си личи, че играе за отбора. Футболните му качества са трудни за сравнение, а що се отнася до възрастта - не мисля, че Роналдо има индикации да се спира, а напротив. Колкото по-възрастен става, толкова по-упорито работи и толкова по-добре се адаптира. Няма да се изненадам да го видя не просто на следващото Световно, но и на по-следващото Европейско.

Кристиано никога не ми е бил адски симпатичен като личност. Но копче не можеш да му кажеш относно футболните умения. В Ювентус винаги са играли футболисти от най-висша европейска класа - Роналдо е чудесно продължение на многогодишна традиция. В Ювентус има място за Роналдо и Ювентус се нуждае от Роналдо, за да достигне следващото ниво.

Добре дошъл му пожелавам и дано се опази от контузии - той другото го умее.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
div
коментар 11 Jul 2018, 00:00
Коментар #50

Juventus regular

Коментари: 1 520
Регистриран: 6-May 12
Потребител No.: 24 679

Цитат(outbreak @ 10 Jul 2018, 23:24) *
В момента, като единици, ние сме най-силният отбор в света...

Съмнително. За Роналдо каквото и да се каже ще е малко, но покрай еуфорията последните 10 дни всички игнорират фактът, че не сме взели вътрешен халф още, а най-вероятно ще ни трябва и ляв бек, ако Сандро духне към Париж. Интересно обаче дали всички, на които довчера Юве им беше тесен и изявяваха желание за следващата крачка няма да се кротнат, след като петкратен носител на Златната топка реши, че сме му точно по мярка. Наистина любопитно дали СМС, Рабио и подобните им смятат, че Юнайтед и ПСЖ им дават по-голям шанс за ШЛ от Ювентус с Кристиано. Може да звъннем и на Видал и на Погба да ги питаме какво мислят по въпроса, но те пък може да са заети да празнуват десетките шампионски лиги, които спечелиха с новите си отбори. Добре би било Сандро, Дибала, Пянич и всички, за които четем спекулации всеки ден да си направят елементарната равносметка, че 8 от последните 11 издания на ШЛ са спечелени от отборите на Роналдо и Меси. Нека всеки си прецени шансовете, но ако ти доведат Роналдо, а ти събереш багажа и идеш в ПСЖ с надежда да жънеш успехи... знам ли. По тази логика е възможно да не се наложи да търсим заместник на Сандро, но вътрешен халф трябва, освен ако нашите не се надяват breakout сезон от Куреца. Несъмнено станахме в пъти по-привлекателна дестинация за играчи от висок профил, но финансовата страна тук вече изглежда леко непосилна, защото пари за полузащитник от калибъра на Ковачич и Рабио вече не виждам откъде ще дойдат и как ще процедираме без да нарушаваме правилата.

--------------------

+Quote Post
outbreak
коментар 11 Jul 2018, 00:08
Коментар #51

Juventus regular

Цитат(div @ 11 Jul 2018, 00:00) *
.... покрай еуфорията последните 10 дни всички игнорират фактът, че не сме взели вътрешен халф

Всъщност, Джан не е лоша опция, особено когато и останалите изброени все още са в отбора.

--------------------

+Quote Post
Beroe_Juve
коментар 11 Jul 2018, 00:11
Коментар #52

Juventus bench

Коментари: 681
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

Перин, Сандро,Киелини,Бенатия(Калдара),Кансело,Пянич,Джан, Матюиди( Маркизио,Кедира,Бентанкур) КОЩА,РОНАЛДО,ДИБАЛА, УАУ ...

+Quote Post
odyssey7
коментар 11 Jul 2018, 00:13
Коментар #53

Juventus star

Patrice Evra: "Cristiano's a machine. He was playing table tennis and Rio beat him and we were all screaming. Ronaldo was so upset. Then he sent his cousin to buy a table tennis. He trained for two weeks and came back and beat Rio in front of everyone. That’s Cristiano.”

my nigga

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 11 Jul 2018, 00:14

+Quote Post
div
коментар 11 Jul 2018, 00:31
Коментар #54

Juventus regular

Коментари: 1 520
Регистриран: 6-May 12
Потребител No.: 24 679

Аз всъщност не съм много убеден откъде тръгва впечатлението, че Роналдо е някакъв locker room cancer, но гледам, че по чуждите форуми се обсъжда доста като евентуален проблем. Може аз да съм изпуснал някоя и друга интригантска жълтина от съблекалните на Юнайтед и Реал, но за да изкараш 15 години в два от най-елитните отбори и за да спечелиш всичко по няколко пъти с тях, бидейки един от лидерите, все имаш малко отборен дух и чувство за принадлежност към колектив. Като всеки генерационен атлет предполагам си има странностите, но едно на ръка, че се разви като личност с времето, друго, аз не помня някакви огромни скандали около него, свързани със съотборници. Последните три лета пуска слухове, че ще напуска, което така разби съблекалнята на Реал, че на тези им писна от успехи. Дано разбие и нашата така, че като си тръгне да сме с 4 шл, а не с 2. Писанията са все едно не сме взели един от най-отдадените професионалисти в световния спорт, а Балотели. С Марсело не знам колко време не са си говорили, но явно са толкова скарани, че чак има слухове, че бразилецът щял да го последва в Торино. Онези от Манчестър сигурно и те затова всички се изредиха един по един да се изказват ласкаво за него, защото е скандалджия. Не знам какво ще направи на отборната атмосфера, но впечатленията ми са, че като характер пасва много на една ювентинска фраза, която Бониперти изрече на откриването на стадиона и която после беше изписана от вътрешната страна на фланелките. Това е човек, който не може да губи. Дори и на тенис на маса, очевидно.

Този коментар е бил редактиран от div на 11 Jul 2018, 00:32

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 11 Jul 2018, 06:11
Коментар #55

Juventus star

Коментари: 3 070
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

И сега Куадрадо кой номер ще вземе post-294-1159108069.gif В магазина са го свалили и не можеш да си купиш негова тениска, все едно вече е продаден... biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 11 Jul 2018, 06:33
Коментар #56

Juventus champion

Коментари: 5 857
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(Hennessy @ 11 Jul 2018, 06:11) *
И сега Куадрадо кой номер ще вземе post-294-1159108069.gif В магазина са го свалили и не можеш да си купиш негова тениска, все едно вече е продаден... biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 11 Jul 2018, 07:02
Коментар #57

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 015
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(Spark11 @ 11 Jul 2018, 00:56) *
Футболните му качества са трудни за сравнение, а що се отнася до възрастта - не мисля, че Роналдо има индикации да се спира, а напротив. Колкото по-възрастен става, толкова по-упорито работи и толкова по-добре се адаптира. Няма да се изненадам да го видя не просто на следващото Световно, но и на по-следващото Европейско.

Пуснаха се много неща в последните дни, не знам дали това бе споменато. През май каза: "В момента съм с биологична възраст 23 години. Имам още много време, мога да играя до 41 г. Чувствам се добре, щастлив съм, не мога да се оплача." Тогава се говореше как ще играе в Реал още поне 5-6 години, но пък може да даде 5-6 години на Ювентус. И 4 да са, ако продължава да е на това ниво, няма да се оплаквам.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
outbreak
коментар 11 Jul 2018, 08:06
Коментар #58

Juventus regular

Доста досадни са феновете на Барса в момента. На работа само ми разправят как щял да развали съблекалнята и дори нямало да станем шампиони в Серия А, защото за 9 години в Реал, Роналдо само 2 пъти е печелил Ла Лига.
Teзи хора си плачат просто за мощно тролване...
Мисля, че добре отвърнах с това видео, както и 'поне след година вече ще е ясен отговорът на вечния спор Кристиано - Меси' biggrin.gif biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Sllai
коментар 11 Jul 2018, 08:32
Коментар #59

Primavera player
**

Коментари: 218
Регистриран: 4-April 12
Потребител No.: 24 659

С трансфера три мита бяха разбити и един ще трябва да се потвърждава.

Разбити митове:

- Ювентус можел да задържа играчите, които искали да напуснат => Щом не можеш да задържиш Роналдо и го продаваш там, където той иска, значи няма какво да говорим за Бонучи или Видал.
- Ръководството на Юве е скръндза, а Ювентус няма пари за топ играч => Ювентус (и фамилията) винаги са имали парите, съответстващи на пазара и качеството на този, когото отборът иска.
- Ювентус е отбор в подножието на Реал М и Барселона => може, ако историята на футбола започва през 2006 г. И докато е трудно да се посочи отбор на върха на пирамидата, то винаги лидерите на Испания (Реал М), Италия (Юве) и Германия (Байерн М) трябва да бъдат разглеждани в комплект на върха.

Мит за потвърждаване:

- За прословутата ШЛ на Ювентус му липсвал централен халф или десен бек. В коментар след финала с Мадрид написах какво му липсваше основно на Юве и всички тук го знаеха. Е това, което всички тук знаеха, вече е част от Ювентус и ще видим дали наистина това е било липсващото звено. Не че копнея за ШЛ, но "заради науката", ще си струва да се провери митът. biggrin.gif

В продължение на това мисля, че на никого от форума вече не му пука как ще протече трансферния прозорец оттук нататък huh.gif Готиното е и, че вече няма да чуваме клишета от напускащи Ювентус, че отиват да печелят трофеи.

Между другото, по-опитните тук могат да вмъкнат статистика, колко такива случая има в историята, когато играч, играл дълги години за противник от Италия и Европа, идва в Ювентус сравнително в края на кариерата си, за да играе за по 2-3-4 сезона и всъщност става част от онази голяма листа от велики играчи, играли за Юве (сякаш, за да признае класата на Ювентус)? Примерите с Игуаин и Роналдо са най-пресни, но мисля, че има и още, особено от Италия.

Този коментар е бил редактиран от Sllai на 11 Jul 2018, 08:41

--------------------
Average Is Just Not Good Enough!..

+Quote Post
4oKuTo
коментар 11 Jul 2018, 08:34
Коментар #60

Promising youngster
*

Коментари: 36
Регистриран: 4-May 18
Потребител No.: 25 302

За да запазим Роналдо на най - високо ниво като форма за по - дълго време, няма да е зле да го пускаме само в по - напечените срещи в Серия А. Примерно срещу отборите от ТОП 10. За останалите Манджукич, Куадрадо, Берна ще свършат работата.

+Quote Post

12 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th July 2018 - 02:13ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team