IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

5 страници V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Жоао Кансело, 20
Trezeguet_17
коментар 02 Jul 2018, 04:33
Коментар #61

Promising youngster
*

Група: Фенове
Коментари: 9
Регистриран: 13-September 17
Потребител No.: 25 182

Бих дал и 60 за бек , стига да не е шилето. Друг е въпроса че това момче не струва над 25 от показаното досега ама тук парите от Премиър Лийг дигнаха цената..там и Корнелиус беше 25..
Go to the top of the page

+Quote Post
superniki
коментар 04 Jul 2018, 19:06
Коментар #62

Juventus star

Коментари: 4 698
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

В контекста на преговорите за Роналдо, май надплащането за Кансело намира своето логично обяснение - явно е било жест към Мендеш.

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар 12 Jul 2018, 09:25
Коментар #63

Juventus regular

Коментари: 2 268
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Днес ще представят Кансело. Човекът вече направи най-силната си асистенция за отбора. cool.gif

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 12 Jul 2018, 17:07
Коментар #64

Juventus champion

Коментари: 6 241
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

№20. Пяца ще печели Златната топка във Флоренция значи.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 12 Jul 2018, 19:20
Коментар #65

Juventus star

Коментари: 4 838
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Cancelo: "Juventus & Inter are important clubs but I chose to come here to win titles.”

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 13 Jul 2018, 22:25
Коментар #66

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

#CanceloDay: Exclusive Juventus interview with João Cancelo

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
the_parasite
коментар 15 Jul 2018, 14:50
Коментар #67

Juventus regular

Коментари: 2 230
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Цитат(Replicant @ 12 Jul 2018, 09:25) *
Днес ще представят Кансело. Човекът вече направи най-силната си асистенция за отбора. cool.gif

Дано приносът му не се изчерпи само с това. Стискам палци да остави някаква следа в клуба.

+Quote Post
Kirilov
коментар 28 Jul 2018, 23:02
Коментар #68

Juventus star

Май най-накрая си намерихме десен бек. aa_juve.gif

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 30 Jul 2018, 12:01
Коментар #69

Juventus star

Allegri on Joao Cancelo "He has the potential to become one of the best fullbacks in the world."

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 02 Aug 2018, 03:24
Коментар #70

Juventus star

Кансело заигра като халф след влизането на Де Шилио срещу МЛС.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 15 Aug 2018, 15:22
Коментар #71

Juventus star

Коментари: 2 908
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Кансело е вкарал гол от пряк свободен удар в последната контрола. Така поне прочетох в статията, не съм гледал хайлайтс. Да не се окаже, че още един играч се нарежда на опашката за изпълнител на статични положения около наказателното? biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Milenrec
коментар 15 Aug 2018, 15:26
Коментар #72

Juventus star

Коментари: 2 713
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Засега показва много добра игра ,да видим в официалните мачове

+Quote Post
div
коментар 27 Aug 2018, 13:27
Коментар #73

Juventus regular

Коментари: 1 554
Регистриран: 6-May 12
Потребител No.: 24 679

Относно Кансело в темата за мача с Лацио.

Добре де, не се ли тиражираше тук твърдението, че офанзивния бек е олицетворение на модерния футбол и не се ли изброяваха всичките там отбори, като които трябва да се стремим да играем, които пък играят с точно такива бекове? Не ни ли изяде главата точно предпазливостта в най-важните моменти и няма ли критики към Алегри буквално всеки мач, че е прекалено дефанзивен? И няма ли форума да се сцепи да псува, ако скандалния Де Шилио започва на мястото на току що закупен за 40 милиона модерен бек? Вижте, хибрид между Кабрини и Дани Алвеш няма да намерим, камо ли за 40 милиона. И аз искам Кимих и Алаба на бековете, сигурен съм, че и Марота ги иска, но и Байерн си ги искат. И сме оставени в ситуация, в която ако не открием спешно някой за дясната зона на защитата, ще гледаме ротации между Де Шилио и Бардзали smile.gif Ръководството реагира и затвори бързо най-добрия наличен на пазара човек за позицията, а Алегри реагира и започна да го налага веднага. При цялото негодуване, че Алегри се бави с интеграцията на новите футболисти, 24 годишен, сравнително недоказан на най-голямата сцена бек да дойде и да започне веднага като титуляр си е освежаващо. Не е идеален, но някой път е възможно да направиш най-добрия възможен ход и той да не е идеален, което не значи, че си сгрешил. А пък на базата на тези два мача не знаем и точно какво е, макар че тук отново се прибързва със заключенията. Бонучи четири сезона отклоняваше топката в нашата врата, преди най-накрая да направи една елитна кампания. Манджукич първите три месеца беше нетърпим, преди да докаже, че е полезен и да се превърне в cult hero-то на форума. Пянич и Коща също запалиха доста бавно, а се превърнаха в основни играчи, а Ругани първия полусезон изглеждаше все едно ще колабира, когато му се наложеше да даде пас на повече от шест метра. Естествено, всеки един от тези беше обявен за провал и критикуван моментално, но времето показа, че не са. И не се разграничавам от масата, защото и аз съм хранил когато са ми лазили по нервите, но затова ще се опитам да не прибързвам за Кансело. Кансело ще е добър когато отборът влезе в игрови ритъм и когато Алегри изгради облика на този Ювентус, когато бъде установена система, от която Кансело ще стане част. Защото той е това, или може да е това - добър системен играч, който ще функционира добре в адекватна организация. Ако пуснеш същия футболист в Арсенал, ще изглежда като аматьор. За щастие Ювентус не е Арсенал, но е много специфична среда, към която повечето играчи имат нужда от време да се приспособят, а Алегри е много специфичен и странен треньор, който ще иска от теб неща, които до вчера не си правил. Португалчето ще свикне и тогава ще видим какво може и дали изобщо може, но и да не се окаже прайм Алвеш, няма да е по-зле от Де Шилио, чиито принос към срещите е нула, нито от 45 годишните версии на Бардзали и Лихтщайнер. Нито от Куадрадо бек, което даже нямам особено желание да коментирам. За мен е положително, че опитваме нещо ново, с един друг тип бекове, различни от това, на което сме залагали досега. Типичните дефанзивни бекове, които уж предлагат толкова много стабилност в отбрана и абсолютно нищо в атака ги видяхме. Хареса ли ви, когато на един от най-добрите бекове на поколението му лагна мозъка в 94-тата минута срещу Байерн и отпаднахме? Де да знам, Кансело може и да излезе дупка в отбрана, но пък може и да се сети да изчисти топката, че да не ни атакуват в последната секунда и да загубим спечелен мач. Най-важното е, че като характеристики Кансело се доближава повече до това, което Байерн и Реал искат от бековете си, а не Де Шилио. През март ще искаме някой, който може да настигне Мбапе, а не някой, който е бил фактор преди 5 сезона, но днес не може да диша. А до март би трябвало Кансело да се е нагодил към обстановката и да видим най-доброто му лице, каквото и да е то. Не бързайте да се вайкате, че бек на три седмици е флопнал.

Този коментар е бил редактиран от div на 27 Aug 2018, 13:32

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 27 Aug 2018, 14:19
Коментар #74

Juventus champion

Коментари: 6 241
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Поне сте си открили 'тема на сезона': става ли Кансело или не.

--------------------

+Quote Post
div
коментар 27 Aug 2018, 14:44
Коментар #75

Juventus regular

Коментари: 1 554
Регистриран: 6-May 12
Потребител No.: 24 679

Па става.

--------------------

+Quote Post
nameless
коментар 27 Aug 2018, 14:46
Коментар #76

Juventus regular

Коментари: 1 930
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Цитат(div @ 27 Aug 2018, 13:27) *
Относно Кансело в темата за мача с Лацио.

Почти всички големи бекове, които си изброил в поста си, първо са се доказали в дефанзивен план, а чак след това в офанзивен. С Кансело ми се струва, че слагаме каруцата пред коня - имал хубаво центриране, правел пробиви, ще го научим да играе в защита. Във Валенсия не знам точно къде са го пускали да играе, но още тогава се изказваха съмнения относно приносът му в защита, а в интер редовно го ползваха на крилото. Ако сме решили да го бутаме по стъпките на Бейл - ок, но аз все пак си мислех, че първо се нуждаем от десен бек. 2 мача под ред стават сакатлъци през неговата зона - първо Джакерини, след това Лулич...Дано докато дойде време за Неймар и ко. да се е приспособил.

Цитат(div @ 27 Aug 2018, 13:27) *
Не ни ли изяде главата точно предпазливостта в най-важните моменти и няма ли критики към Алегри буквално всеки мач, че е прекалено дефанзивен? ...

Предпазливостта на Алегри няма нищо общо с неумението на Де Шильо и Лихта да се включват в атаките на отбора. И двамата имат асистенции, че и голове за Ювентус, така че не е като да са били най-големите дървета в света на модерните десни бекове. Предпазливостта на Алегри ни изяждаше главата, когато при преднина от 1 гол редовно пазехме резултата, с играчи като Игуаин, Дибала, Коща и Берна на терена. Сега вече имаме Роналдо и честно казано бих превъзмогнал липсата на 15 центрирания от десния ни бек, ако всичката мощ в нападение атакува, а не се налага да се връща и да покрива зоната му.

P.S. Забравих да спомена и приликата му с Куадрадо, която нямаш желание да коментираш. Ако ще търсим офанзивен играч, който да може да разцъква отзад и ще си затваряме очите за грешките му, понеже все пак не е Дани Алвеш или Алаба, е тогава защо не се обърнахме към колумбиеца вместо да даваме 40млн. за бек, който не е баш бек.

Този коментар е бил редактиран от nameless на 27 Aug 2018, 14:55

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 27 Aug 2018, 15:30
Коментар #77

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 201
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

И от мен един глас, че Кансело става biggrin.gif

Дори съм приятно изненадан от него до момента.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 27 Aug 2018, 15:33
Коментар #78

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 617
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Не мисля, че щяхме да дадем 40 млн. за него, ако не ставаше. Ясно е, че търсихме пожарно решение, ама по принцип не сме по даването. А другото е, че може да сме съгласили, за да може да предразположим Мендеш да помага за Роналдо.

Иначе аз не виждам такъв проблем в Кансело. Млад е още, ще се научи. Алвеш в началото в Севиля не беше най-стабилният, поне според мен. Защитата се учи.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
mrd
коментар 28 Aug 2018, 09:27
Коментар #79

Juventus regular

Коментари: 1 662
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Има една тема по която целия форум е съгласен поне: защитата се учи smile.gif post-294-1159096668.gif

+Quote Post
superniki
коментар 28 Aug 2018, 10:07
Коментар #80

Juventus star

Цитат(nameless @ 27 Aug 2018, 12:46) *
Във Валенсия не знам точно къде са го пускали да играе, но още тогава се изказваха съмнения относно приносът му в защита, а в интер редовно го ползваха на крилото.

Предпазливостта на Алегри няма нищо общо с неумението на Де Шильо и Лихта да се включват в атаките на отбора. И двамата имат асистенции, че и голове за Ювентус, така че не е като да са били най-големите дървета в света на модерните десни бекове.

Момчета, няма проблем да всеки да има резерви (мнение), към който и да е играч. Но става тъпичко, когато се опитваме да адаптираме фактите към реалността, за да може мнението ни да има повече тежест. Не искам да звуча неуважително, поради това моля да не бъдат приемани така думите ми, но ще кажа няколко неща:

1. Лъжа/неразбиране - не съм гледал много Кансело във Валенсия, но там играеше, както като бек така и като десен халф. Имам повече наблюдения от играта му в Интер. Кансело има едва ли повече от 4-5 мача като дясно крило (в началото го пускаха така), а в останалото време си игра като десен бек. Не мога да намеря подробна статистика за това, но виждам,че Кандрева е записал 36 мача в Серия А, а резервата му Карамо - 16 (повечето като резерва). В този смисъл мога да успокоя още веднъж хората, които не са го гледали - Кансело не е крило - бек е, който се справя много добре в атакуващ план, поради което в по-трудни мачове бива пускан там. Десен бек сме взели, не крило, споко. wink.gif

2. Можеш ли да ми кажеш колко асистенции има Де Шилио в кариерата си и в миналия сезон отделно? Едва ли повече от 10 за цялата кариера, а не си спомням негова асистенция през изминалия сезон. Лихтщайнер от добрите си години е точно 78 класи над него. Матия вкара първият си гол в Серия А едва миналата година. В този смисъл Кансело е уникално надграждане над двамата, а подценяването му като играч е резултат единствено и само на предразсъдък към добрите в офанзивен план бекове.

--------------------

+Quote Post

5 страници V  « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th November 2018 - 02:14ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team