IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

6 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Златен бидон
vench
коментар 15 Aug 2017, 10:39
Коментар #1

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 255
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Позволявам си да отворя една тема с перспектива за интересна дискусия. Сигурно помните наградата "Златен Бидон", която се връчва в Серия А за най-голямото футболно разочарование.

Вие лично на кого бихте връчили Златен Бидон от Ювентус. Не пестете критика, всеки има лични пристрастия, в което няма нищо лошо. Дори бих пуснал едно гласуване, но не знам как smile.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
nameless
коментар 15 Aug 2017, 10:53
Коментар #2

Juventus regular

Коментари: 1 807
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Ако трябва да изключим някакви футболяги, изиграли по 1-2 мача и такива изобщо не помирисали терен, то моят едноличен лидер за последните 20 години е Фелипе Мело.

Дойде за доста пари, след страхотен сезон във Виола, истински звяр в средата на терена. Заедно с Диего трябваше да направят убийствено дуо в центъра...е не се получи точно така. И ако Диего поне загатна за класата си, то Мело беше безобразен. Балтии, картони, разправии, скандали. А като към всичко това прибавим и разочарованието от последвалите наеми, с които не успяхме да си избием почти нищо от парите дадени за него, картината става завършена.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 15 Aug 2017, 10:59
Коментар #3

Juventus regular

Аз по-скоро имах предвид от настоящия състав, но и така се брои biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар 15 Aug 2017, 11:27
Коментар #4

Juventus regular

Коментари: 2 051
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Настоящия състав на базата на кое? Мача за суперкупата?

За миналия сезон наградата отива при Куадрадо - изчезна в най-важния момент, та трябваше Алвес да го играе крило в последните месеци. Лемина и проче не ги броя, защото към тях не съм имал никакви очаквания.

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 15 Aug 2017, 13:30
Коментар #5

Juventus star

Коментари: 3 292
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Последните години фаворит определено ми беше Хорхе Мартинес. От сега нататък е ясно - Де Малдини е топ , ТОП недоразумението на пазараbiggrin.gif Евала на Милан..

--------------------
"Juventus is not selling club..." BLAH..BLAH..BLAH..

+Quote Post
lyubaka
коментар 15 Aug 2017, 15:53
Коментар #6

Juventus bench

Коментари: 671
Регистриран: 1-April 16
Град: Варна
Потребител No.: 24 990

То всяка година има по някой Бидон,..
Хорхе Мартинес е добър пример ,ама той доколкото си спомням има 2-3 мача !!
Де Челие и Дзебина малко преди него са ми фаворити за последните 10-на години.
Сещам се за Дзанети и оня дето отиде в Ливърпул,някакъв датчанин май ,сега не ми се рови за името,пред тях Ернан изглежда като носител на Златната Топка!!
Поулсен беше датчанина..

Все пак Бидон е по-скоро някой когото взимаш за титуляр,някой основен играч,около който въртиш играта,състава и т.н.,докато повечето изброени са все мишоци..
Диего най-много отговаря на Бидон ,но моя фаворит е Де Челие ,щото 10-на години се мъчим с него,я под наем, я остава в отбора ,половин сезон тук ,после някъде другаде и така до това лято

+Quote Post
Underground Mind
коментар 15 Aug 2017, 16:45
Коментар #7

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

След Калчополи:

2006/2007 - Бумсонг
2007/2008 - Тиаго
2008/2009 - Поулсен
2009/2010 - Мело
2010/2011 - Мартинес
2011/2012 - Елия
2012/2013 - Исла
2013/2014 - Огбона
2014/2015 - Ромуло
2015/2016 - Ернанес
2016/2017 - Ринкон
2017/2018 - ? (Де Шилио ми е фаворит)

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
vench
коментар 15 Aug 2017, 16:55
Коментар #8

Juventus regular

Цитат(Underground Mind @ 15 Aug 2017, 17:45) *
2015/2016 - Ернанес
2016/2017 - Ринкон

За тези двамата ми беше ясно, още когато бяха обявени трансферите. На Ди Шилио съм склонен да дам шанс.

Иначе бих добавил и Асамоа. След дългата контузия само се пречка в отбора. Не го бива нито за халф, нито за ляв бек. Мисля, че е крайно време за раздяла, а и честно казано така и не можа да ми стане симпатичен, дори когато имаше по-силни периоди.

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 15 Aug 2017, 16:57
Коментар #9

Juventus star

Коментари: 4 406
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

По мое скромно мнение една от най-слабите теми във форума ще да е това. Самата "награда" не почиваше на никакви обективни критерии (не знам дали я има още). Абсолютно идиотско бе да се присъжда на Мело когато за един сезон той имаше 6 гола, а един Куарешма, който бе доста по-скъп, неефективен и маловажен за отбора си я подмина. По време на втория си сезон при нас Мело бе най-добрият ни халф отнемаше, подаваше, бореше се. Гледам и Дзанети сложен, при положение, че при Раниери бе нещо като Пирло за нас. 2 сезона ключов играч, който заслужи много благодарности. В Серия Б може би не бе достатъчно убедителен, но после компенсира.

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 15 Aug 2017, 17:06
Коментар #10

Juventus star

Цитат(superniki @ 15 Aug 2017, 16:57) *
По мое скромно мнение една от най-слабите теми във форума ще да е това.

Nah, нищо не може да бие тази: http://forum.juventus-bulgaria.com/index.php?showtopic=781. laugh.gif

Иначе, моите бидони са, както си и личи, трансферните разочарования за конкретния сезон. Мело без съмнение беше най-големия флоп за 2009/2010.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
superniki
коментар 15 Aug 2017, 17:14
Коментар #11

Juventus star

Цитат(Underground Mind @ 15 Aug 2017, 15:06) *
Nah, нищо не може да бие тази: http://forum.juventus-bulgaria.com/index.php?showtopic=781. laugh.gif

Иначе, моите бидони са, както си и личи, трансферните разочарования за конкретния сезон. Мело без съмнение беше най-големия флоп за 2009/2010.

Тази старата тема я бях забравил ... Не ми се коментира.

Относно Мело... Аз мисля, че приносът на Гросо е къде, къде по-нищожен. Ама много хора дори не помнят, че той игра при нас цели 3 години и някак го пропускат. Не твърдя, че ти си от тези хора, но наистина Гросо бе адски слаб.

Този коментар е бил редактиран от superniki на 15 Aug 2017, 17:14

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 15 Aug 2017, 17:14
Коментар #12

Juventus regular

Може би не трябваше да я кръщавам така, но.. it's a metaphor smile.gif

Просто ми е интересно от настоящия състав кой най-малко харесвате/бихте си радвали да си тръгне. Защото понякога, когато говоря с фенове на Ювентус, забелязвам големи разлики в предпочитанията. И това донякъде се дължи на симпатии, но пак няма лошо.

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 15 Aug 2017, 17:27
Коментар #13

Juventus star

Цитат(superniki @ 15 Aug 2017, 17:14) *
Тази старата тема я бях забравил ... Не ми се коментира.

Относно Мело... Аз мисля, че приносът на Гросо е къде, къде по-нищожен. Ама много хора дори не помнят, че той игра при нас цели 3 години и някак го пропускат. Не твърдя, че ти си от тези хора, но наистина Гросо бе адски слаб.

Приносът на Гросо не е нищожен, а несъществуващ. В действителност адски неадекватен трансфер. Само че към него никой не е имал такива очаквания като към Мело, нито пък струваше толкова. Мело си дойде точно със статута на звезда, а Гросо като уж читав трансфер за символична сума, но слабо вълнуващ все пак. По тази причина съм посочил бразилецът.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 15 Aug 2017, 17:58
Коментар #14

Juventus champion

Коментари: 5 857
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Ако не съм го казвал над 65 пъти, ще кажа отново, че Мело и Пепе са ми двамата най-противни наши от 79 насам.

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 15 Aug 2017, 18:23
Коментар #15

Juventus star

Цитат(pinkfloyd39 @ 15 Aug 2017, 15:58) *
Ако не съм го казвал над 65 пъти, ще кажа отново, че Мело и Пепе са ми двамата най-противни наши от 79 насам.

Не го разбирам аз този хейт по Мело, идва ми в повече. А с това се чудя как Пепе може да е противен. Наистина технически доста ограничен, но имаше своята положителна роля в един възраждащ се Ювентус.

И към Ъндъра - наистина, Гросо се оказа адски слаб трансфер, но очаквания към него имаше и то големи. Реално в онзи сезон се считаше, че сме направили селекцията с която да гоним титлата. Диего бе дошъл, Мело също. Предполагаше се, че само на левия бек ни трябва класа и Гросо бе посрещнат като решението.

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар 15 Aug 2017, 18:38
Коментар #16

Juventus regular

Цитат(vench @ 15 Aug 2017, 17:14) *
Може би не трябваше да я кръщавам така, но.. it's a metaphor smile.gif

Просто ми е интересно от настоящия състав кой най-малко харесвате/бихте си радвали да си тръгне. Защото понякога, когато говоря с фенове на Ювентус, забелязвам големи разлики в предпочитанията. И това донякъде се дължи на симпатии, но пак няма лошо.

Асамоа, Бенатия, Бардзали, Куадрадо, Лихтщайнер, Стураро ги сменяме със Спинацола, Калдара, Де Врай, Кейта, Кансело, Савич и ще е добре. 😁

+Quote Post
ventsii
коментар 15 Aug 2017, 20:23
Коментар #17

Primavera player
**

Коментари: 252
Регистриран: 18-September 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 343

Пепе беше един от най-сърцатите ни играчи в последната декада.

Иначе по темата - Молинаро.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 15 Aug 2017, 20:25
Коментар #18

Juventus champion

Коментари: 5 857
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(Replicant @ 15 Aug 2017, 18:38) *
Асамоа, Бенатия, Бардзали, Куадрадо, Лихтщайнер, Стураро ги сменяме със Спинацола, Калдара, Де Врай, Кейта, Кансело, Савич и ще е добре. ��

А дебелакът Игуаин с кой ще го заменим? Просто не помня nameless за кой призоваваше на негово място rolleyes.gif

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 15 Aug 2017, 20:25

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар 15 Aug 2017, 20:29
Коментар #19

Juventus regular

Принципно това са хората за подмяна в следващите сезони. След 3-тата година на Игуаин ще се ориентораме и към негов заместник/наследник. Барем до тогава сме подмладили останалото, та да може да се инвестира в нещо качествено.

+Quote Post
nameless
коментар 16 Aug 2017, 00:47
Коментар #20

Juventus regular

Коментари: 1 807
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Цитат(pinkfloyd39 @ 15 Aug 2017, 20:25) *
А дебелакът Игуаин с кой ще го заменим? Просто не помня nameless за кой призоваваше на негово място rolleyes.gif

Аз Игуаин никога не съм го хранил (оп biggrin.gif) на тема килограми. Единствният ми упрек по негов адрес е, че не вкарва във важните мачове...наистина важните. В 2 мача за титла, за 2 месеца е абсолютен статист, а в събота нека зашие 3 на Каляри и да донесе 3-те точки, които толкова много се броят в този форум.

*JUVENTUS* развиваше някакви тези и на края на ферманите си, почти винаги си противоречеше, но основното беше, че е хубаво да се дават много пари за атакуващи играчи, които правели разликата, а не за дефанзивни бидони тип Матич, Матюиди и бок Каземиро, дето вече има повече голове на финали от 90 милионният Игуаин. Както и да е, ако някой трябваше да вземем на мястото на Пипита, то това беше Мората - трябваше да уволнят хората подписали неадекватният договор за откупуване с Реал и в очите им да се дадат 50-60 или колкото там милиона са искали в Испания.

--------------------

+Quote Post

6 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th July 2018 - 01:53ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team