IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

5 страници V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Дъглас Коста, 11
Kirilov
коментар 07 Jun 2018, 21:28
Коментар #61

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 821
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Hristo
коментар 11 Jun 2018, 06:39
Коментар #62

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Според Premium Sport Манчестър Сити били готови да предложат 100 милиона евро за Дъглас Коща, който бил голямата цел на Гуардиола.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
odyssey7
коментар 11 Jun 2018, 07:06
Коментар #63

Juventus star

Коментари: 2 855
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Hristo @ 11 Jun 2018, 08:39) *
Според Premium Sport Манчестър Сити били готови да предложат 100 милиона евро за Дъглас Коща, който бил голямата цел на Гуардиола.

Да си вземат Марез за 80млн. и да мисрясват. Коща в Юве, стига да не повтори сезона на Сандро, който след първия забележителен и провален трансфер, направи слаб втори, макар статистиката да сочи другояче. Не бях оптимист за кариоката (Коща), но съм доста приятно впечатлен от скоростта, която придаде на отбора, предвид че играем на моменти като костенурки.

+Quote Post
vench
коментар 11 Jun 2018, 10:36
Коментар #64

Juventus star

Коментари: 2 903
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Алегри късно започна да налага Коста, но за мен през пролетта това ни беше най-добрия играч. Ако от началото на следващия сезон е в такава форма, ще ни бъде страшно полезен за създаването на голови ситуации.

А пък от Юнайтед, Сити и ПСЖ вече наистина ми се гади. Държат се като разглезени момиченца, които искат от татко си пони за рождения ден. Миналата година Коста струваше 45 млн. евро, но никой не се сети за него. Сега направи 2-3 много силни месеца и веднага са готови да дадат 100 млн. евро. Накрая пак ще са на 1/4 финал макс и трите отбора, а Моуриньо ще се оплаква, че няма качество. Не съм от тия, дето мрънка, че има богати отбори, но ме дразнят колко са глезени.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 11 Jun 2018, 10:43
Коментар #65

Juventus champion

Коментари: 6 241
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Едва дали никой не се е сетил за него, тъй като самият той потвърди, че е отказал да премине в Сити, защото иска да се престане с твърдението, че е продукт на Гуардиола.

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар 23 Jun 2018, 14:21
Коментар #66

Juventus regular

Коментари: 2 268
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Tite (Brazil’s Coach): "At the beginning of the game we were nervous...after the entry of Douglas Costa, It was a show. You just have to watch him play, accelerate, dribble, go right, go left, he made a lot of progress at Juve, and I'm talking about the technical & tactical profile."

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 23 Jun 2018, 15:23
Коментар #67

Juventus regular

Коментари: 1 004
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Добър ден дето се вика !!! На тия треньори за какво им плащат такива дебели заплати като дори не можеш да прецениш ключовите футболисти от топ отборите какво са способни да ти дадат !

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 23 Jun 2018, 15:48
Коментар #68

Juventus champion

"he made a lot of progress at Juve, and I'm talking about the technical & tactical profile."

Това обаче е в десетката. Коща не се прероди в Ювентус, Коща се откри и създаде. Разбира се, бразилче е, не знаеш дали ще му се играе всеки път, но момчето не просто се аклиматизира във философията на Макс, а пасна идеално, пречупвайки част от играта си... за да стане по-добър. Коща и в Байерн имаше моменти, в които унижаваше противниците както си пожелае, но технически и тактически е на ново ниво. Интересен път извървя. Тук не говорим за теорията "Бразилците не могат да играят в Ювентус", но Алегри започна предпазливо с него, до едно време не беше толкова убедителен, което е очаквано за нашата система, но последните два-три месеца ги завърши на един дъх. Завърши ги точно така, както трябва да ги завършат повечето футболисти, които искат да играят на Световното, но не са абонирани. Коща просто играеше футбол във всеки един момент. Грамотен, напълно адаптиран и готов за всяка една глупост, която Алегри може да измисли - готов за стартова роля във всяка една формация, може да играе всяка една роля. Отначало ситуацията с него беше доста странна - още не беше аклиматизиран и често беше резерва, но разправяше колко е щастлив, как Ювентус е отборът, как не иска на друго място, потвърди как и защо е отказал да играе в Сити, а с течение на сезона не престана да го повтаря, което е положителен момент, защото виждаме един футболист в елитните си дни, който иска да играе в Ювентус и при особен треньор като Макс, а не в Англия, не в град Манчестър, не при Гуардиола. Голям скок, дано продължи все така, защото завърши бясно, а онзи ден изкърти Коста Рика, които са на ниво Калчо, а знаем че там втори като Коща няма. Харесва ми, че дори когато се забавлява ей така си личи един сериозен подход, защото не го прави за шоуто, а го прави защото е уверен и го може. Вероятно Коща трябва да сложи край на "Бразилците не виреят в Ювентус", защото развитието му като играч е брутално, отборен е, полезен, изпълнява си различните роли, пасна по всеки един начин и за миг не е показал наченки на проблем. Предполагам, че ситуацията в Мюнхен го е не просто вразумила, но му е дала и тласък желание да се докаже, защото след отличния старт нещо се случи. Така или иначе, проблемът с Коща никога не е бил в краката, а в главата, но не видяхме нищо от последните му месеци в Мюнхен, а един прероден футболист, развит, надграден, още по-добър, който не е в депресия, разбрал е че футболът е колективен. Симпатяга е. Със сигурност няма да може да прави срещу Реал и Барса това, което прави срещу Милан и Сасуоло, но ако отборът ни е две идеи по-качествен и не всичко е до Коща/Дибала, мисля си че и двамата ще изглеждат още по-ефективни, а тогава става страшно. Беше ясно, че Коща няма да е титуляр, защото Вилиан е голям любимец на Чиче post-294-1158668510.gif, но както е тръгнало, май скоро ще се окаже от "големия коз" всъщност "основно оръжие". Ако бразилците не се съвземат, Коща и Коутиньо ще трябва да спасяват положението. Но наистина огромен прогрес... и не само това - технически и тактически. Дано не го перне съчмата пак, но мисля, че пасна идеално и се чувства щастлив в Торино, така че едва дали ще се вкара в някакви филми.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 23 Jun 2018, 19:21
Коментар #69

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Дъглас Коща с контузия и пропуска със сигурност мача със Сърбия. Тепърва ще стане ясно колко време ще отсъства от терена, но има вероятност СП да е приключило за него. В доста кофти момент идва тази травма и за Бразилия, и за самия Коща. Дано не е нещо сериозно.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
mrd
коментар 23 Jun 2018, 22:46
Коментар #70

Juventus regular

Коментари: 1 661
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Цитат(Hristo @ 23 Jun 2018, 19:21) *
Дъглас Коща с контузия и пропуска със сигурност мача със Сърбия. Тепърва ще стане ясно колко време ще отсъства от терена, но има вероятност СП да е приключило за него. В доста кофти момент идва тази травма и за Бразилия, и за самия Коща. Дано не е нещо сериозно.

Точно продадох Меси и го смених с него на фентъзито. Баси!!

+Quote Post
vench
коментар 24 Jun 2018, 12:29
Коментар #71

Juventus star

Цитат(mrd @ 23 Jun 2018, 23:46) *
Точно продадох Меси и го смених с него на фентъзито. Баси!!

Не е хубаво да се правят от рано трансфери, точно поради тази причина. Иначе аз също исках да го взема, като продам прекия му конкурент Уилиян, който е пълно разочарование. Дано все пак Коста се оправи бързо, защото ми се иска да поиграе на това Световно. Досега нито един футболист на Ювентус не е впечатлил с абсолютно нищо.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 25 Jun 2018, 15:33
Коментар #72

Juventus champion

Коментари: 6 612
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Световното свършва за Коста, но информацията е, че ще отсъства 3 седмици, не е чак толкова тежка контузия. Но на него със сигурност ще му е тежко, че няма да може да играе още на световното.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 25 Jun 2018, 15:44
Коментар #73

Juventus star

Цитат(NUCLEO1985 @ 25 Jun 2018, 16:33) *
Световното свършва за Коста, но информацията е, че ще отсъства 3 седмици, не е чак толкова тежка контузия. Но на него със сигурност ще му е тежко, че няма да може да играе още на световното.

Аз така и не разбрах защо е резерва на Уилиян, при положение, че направи супер силна пролет за Ювентус. И се включи много добре срещу Коста Рика, но явно е нямал късмет. Все пак изчислявали, че можел да се върне за 1/2 финала, но тогава пък пак е малко вероятно да го пусне. Жалко... Преди месец бях казал, че ще е един от играчите, които ще са ми най-интересни на този Мондиал.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 25 Jun 2018, 15:57
Коментар #74

Juventus champion

Може би има нещо общо с факта, че Вилиан е твърд титуляр за Бразилия от 2014 насам, докато Коща има една 2015-та, в която е играл по-често, в другото време е резерва. Отделно Вилиан направи може би най-силния си сезон, докато Коща завърши уникално, но през първата половина не беше чак такъв фактор. Очаквано си беше, Венч, Вилиан си е от любимците на Чиче post-294-1158668614.gif.

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар 25 Jun 2018, 16:04
Коментар #75

Juventus regular

Коментари: 2 268
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Той Чочи като цяло има малко странни разбирания за футбола, но не достатъчно странни, за да е ясно на всички, че е неподходящ за поста. А това е не по-малко опасно за Барзилия, отколкото един Сампаоли за аржентинците.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 27 Jun 2018, 06:32
Коментар #76

Juventus champion

Коментари: 6 612
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Гледах някакво изказване на жената на Дъглас Коста, която в обвинила треньора за контузията му. По нейните думи Коста се оплаквал от болки след тренировка и е казал, че тренировките в Ювентус са по-леки от тези в националния отбор. Не знам колко е вярно, но би било доста тъпо да ги натиска с тежки физически тренировки в този момент.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар 08 Aug 2018, 22:28
Коментар #77

Juventus star

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 14 Aug 2018, 20:51
Коментар #78

Juventus star

От няколко дни си мисля, че това може да е сезонът на Дъглас Коста. Миналата година му трябваше доста време да се адаптира, а и Алегри започна да го пуска твърде късно. Тази година вече е свикнал с обстановката, а и аз вече го броя за титуляр, въпреки голямата конкуренция по крилата. Та си мисля, че ако е здрав и във форма, наистина няма какво да го спре. Пролетта ги разби от пробиви и подавания, голове също вкара няколко. Мисля, че напред наистина изглеждаме страшно и Коста е една от основните причини за това. Другият месец става на 28 години, което е една прекрасна футболна възраст. Надявам се да остане дълго време в Ювентус и да стане един от малкото бразилци оставили следа в отбора.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 12 Sep 2018, 15:07
Коментар #79

Juventus star

https://twitter.com/i/status/1039806288253906944

post-294-1159107834.gif

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 13 Sep 2018, 12:19
Коментар #80

Juventus star

Цитат(Kirilov @ 12 Sep 2018, 16:07) *

Да вземем да играем малко на контра, че да му освободим пространства. Просто е много бърз и експлозивен, но с нашата убита тактика с пасове по дължина и назад през 2/3 от времето, няма шанс да изпъкне.

--------------------

+Quote Post

5 страници V  « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 15th November 2018 - 03:42ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team