IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

4 страници V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Дъглас Коста
Kirilov
коментар 15 Apr 2018, 21:44
Коментар #41

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 900
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Иначе днес с три асистенции. clap.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
vench
коментар 16 Apr 2018, 09:08
Коментар #42

Juventus regular

Коментари: 2 255
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Коцето е много добър футболист, но чак към края на сезона започна да си разкрива пълния потенциал. Донякъде е нормално, като се има предвид, че Алегри сравнително късно започна да разчита на него. Иначе мисля, че ако успее да се запази от контузии, тепърва ще виждаме най-доброто от него. Той е на перфектната възраст, че да не се притесняваме, че ще ни го "откраднат", но и че няма да се пенсионира след 2 години, така че само от него зависи дали ще си запише името със златни букви. Аз съм много доволен в момента.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 16 Apr 2018, 11:24
Коментар #43

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 032
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Един от много малкото бразилци, които някога съм искал при нас. Като за първи сезон в Италия, Коща се справя доста добре. Дори бих казал, че надминава моите очаквания, които не бяха чак толкова ниски при все, че говорим за кариока. Подозирам, че Дъглас ще избухне много сериозно през следващия сезон и тепърва ще разкрива пълния си потенциал при нас.

Онзи ден попаднах на негово изказване, че бил решил да премине в Ювентус още по това време миналата година и че това бил най-добрият избор, който е правил в живота си.

Коща и Бернардески с Игуаин, както и Коща-Дибала-Бернардески е нещо, което искам да виждам все повече в Ювентус.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
vench
коментар 16 Apr 2018, 11:55
Коментар #44

Juventus regular

Цитат(Hristo @ 16 Apr 2018, 12:24) *
Коща и Бернардески с Игуаин, както и Коща-Дибала-Бернардески е нещо, което искам да виждам все повече в Ювентус.

И аз така. Чак не знам дали да се радвам на добрата форма на Манджукич в последните два мача, защото си признавам, че съм готов да го жертвам, за да мое гореспоменатите да играят повече.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 16 Apr 2018, 12:33
Коментар #45

Juventus champion

В един идеален свят Манджукич би бил перфектна опция на Игуаин. Марио няма завършващия удар на Гонсало, нито бързината и дрибъла му; няма и хищническия му инстинкт, но хърватинът компенсира с отлично позициониране в наказателното поле при центрирания, в играта с глава, както и с много борбеност и отборна игра. Двамата дават различни неща на Ювентус, съответно - и различни опции пред Алегри. Та този тризъбец с Манджукич вместо Игуаин също ми се нрави доста.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
odyssey7
коментар 16 Apr 2018, 13:13
Коментар #46

Juventus star

Коментари: 2 645
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Hristo @ 16 Apr 2018, 14:33) *
В един идеален свят Манджукич би бил перфектна опция на Игуаин. Марио няма завършващия удар на Гонсало, нито бързината и дрибъла му; няма и хищническия му инстинкт, но хърватинът компенсира с отлично позициониране в наказателното поле при центрирания, в играта с глава, както и с много борбеност и отборна игра. Двамата дават различни неща на Ювентус, съответно - и различни опции пред Алегри. Та този тризъбец с Манджукич вместо Игуаин също ми се нрави доста.

Игуаин е един от най-несменяемите играчи през последните години, дори и играейки за Наполи. Листата с контузии е почти празна. От друга страна имаш Манджукич, който трудно ще стои резерва за 4 срещи на полусезон. И друго - Манджукич е пич, и когато е мотивиран е наслада за окото, макар и лимитиран откъм някои футболни аспекти. Немотивиран Манджукич, а такъв го ледахме допреди два-три мача, не само не радва а дразни яко. Марио в идеалния свят си отива в Китай и вземаме пачката, замествайки го с бързо крило, каквото имаме, и имплементирайки танк в халфовата линия, който да коменсира характеристиките на хърватина. Това е крачката напред. Дори и да остане съм ок, поне знаеш кой да пуснеш на финал или срещу топ отбор.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 16 Apr 2018, 13:16

+Quote Post
Hristo
коментар 16 Apr 2018, 14:11
Коментар #47

Juventus champion

Има резон да заменим Манджукич с Кийн, но всички знаем, че това няма да се случи, защото негърчето тепърва има да минава през Емполи, Сасуоло и Аталанта, преди да решим дали ще го бъде изобщо в Ювентус wink.gif А вместо 10-те милиона, които евентуално бихме изкопчили от продажбата на Манджукич, аз бих бил по-доволен да имаме хърватина още сезон-два като алтернатива на Игуаин. Манджукич прави 32 след месец и едва ли ще има претенциите да е твърд титуляр с по 50+ мача на сезон, а и едва ли му се рита толкова в Турция или Китай. Разбира се, има я и финансовата страна на въпроса и не знаем какви планове си прави самият Марио.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 18 Apr 2018, 12:47
Коментар #48

Juventus champion

Асистенциите на Коща за последните 5 сезона:

- 2017/18 - 10
- 2016/17 - 9
- 2015/16 - 18
- 2014/15 - 7
- 2013/14 - 14

--------------------

+Quote Post
mrd
коментар 18 Apr 2018, 13:08
Коментар #49

Juventus regular

Коментари: 1 620
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Цитат(Hristo @ 18 Apr 2018, 12:47) *
Асистенциите на Коща за последните 5 сезона:

- 2017/18 - 10
- 2016/17 - 9
- 2015/16 - 18
- 2014/15 - 7
- 2013/14 - 14

Доста добре, ако успее да докара и головете до double digit, ще е направо супер.

Този коментар е бил редактиран от mrd на 18 Apr 2018, 13:08

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 18 Apr 2018, 13:33
Коментар #50

Juventus champion

Цитат(mrd @ 18 Apr 2018, 13:08) *
Доста добре, ако успее да докара и головете до double digit, ще е направо супер.

Малко вероятно, имайки предвид, че най-много е стигал до 7, а в момента е с 4.

--------------------

+Quote Post
Teogo0allll
коментар 18 Apr 2018, 14:21
Коментар #51

Primavera player
**

Коментари: 239
Регистриран: 27-January 08
Потребител No.: 869

Не му върви нещо пред гола ... Срещу Самп направи страхотен удар, минал на милиметри от гредата
Отделно на 2-3 пъти топката се удря в гредата след фамозни удари
Така че, ако фортуна бе на негова страна можеше да ги докара до 7-8 парчета
Голът на Игуаин срещу наполи бе дело на 80% от неговия пробив през почти целия терен
Спечели две дузпи срещу Тотнъм, а една не му беше отсъдена, а беше от явна по-явна
Страхотен футболист, дано продължава с това темпо и головете няма да закъсняват

+Quote Post
vench
коментар 18 Apr 2018, 16:54
Коментар #52

Juventus regular

Той и с асистенции е достатъчно полезен, но аз съм почти убеден, че следващият му сезон ще бъде още по-силен. Стига само да е здрав и да играе редовно, другото ще си дойде. В този сезон Алегри посвоему реши да го адаптира много постепенно, така че мисля, че едва от 2-3 месеца виждаме истинския Коста. Догодина обаче ще започне вече със солиден опит и разбирателство с хората в атака. Наистина се моля само партньорите му да са същите.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 18 Apr 2018, 18:33
Коментар #53

Juventus star

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар 19 Apr 2018, 09:12
Коментар #54

Juventus regular

Коментари: 2 051
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Цитат(vench @ 18 Apr 2018, 16:54) *
Той и с асистенции е достатъчно полезен, но аз съм почти убеден, че следващият му сезон ще бъде още по-силен. Стига само да е здрав и да играе редовно, другото ще си дойде.

Най-важното е да имаме адекватни халфове, каквито в момента нямаме.

+Quote Post
vench
коментар 19 Apr 2018, 10:11
Коментар #55

Juventus regular

Цитат(Replicant @ 19 Apr 2018, 10:12) *
Най-важното е да имаме адекватни халфове, каквито в момента нямаме.

Именно. Халфове и бекове му трябва най-спешно на тоя отбор. И централен защитник 4-5 играчи, което не е малко, ама като се изчисти плявата всичко ще си дойде на мястото. Само парички да извадим, че хубавите неща са скъпи.

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 06 May 2018, 12:54
Коментар #56

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 914
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Такива играчи ни трябват. Само сравнете как Игуаин и Дибала размъкваха тениските по терена първото полувреме и как Коща се включи. И да продадем двете ни аржентински мудни перли - няма да плача, но за Коща ще ме е яд много. Определено любим играч този сезон.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 07 May 2018, 22:50
Коментар #57

Juventus star

13 асистенции за Коста. От началото на годината е в страхотна форма. clap.gif

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 19 May 2018, 20:38
Коментар #58

Juventus champion

Коментари: 5 857
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

--------------------

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар 25 May 2018, 08:24
Коментар #59

Primavera player
**

Коментари: 150
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

Байерн Мюнхен осъществи рекорден изходящ трансфер, след като продаде офанзивния полузащитник Дъглас Коста на Ювентус за 46 милиона евро.

Новината беше потвърдена от силния човек в Ювентус Джузепе Марота. Още през миналия ноември изпълнителният директор на баварците Карл-Хайнц Румениге загатна, че кариоката няма да се връща на стадион "Алианц Арена".

27-годишният Коста беше купен от Байерн през лятото на 2015 година от Шахтьор Донецк за 30 милиона евро и направи изключителен първи полусезон, след което изпадна в дупка.

Той има договор с германския колос до 2020 година, но миналото лято предпочете да премине под наем в Юве, с опция за закупуване. Очевидно "банконерите" са останали доволни от продукцията на Дъглас и поради тази причини го взимат за постоянно

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 07 Jun 2018, 21:13
Коментар #60

Juventus star

Официално Коста подписа с нас за 4г. Байерн ще получат 40+1 милиона в следващите 2г.

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на 07 Jun 2018, 21:14

--------------------

+Quote Post

4 страници V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th July 2018 - 04:08ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team