IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

7 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Марко Пяца, 2016-2017: 20 мача, 1 гол, 2 трофея
outbreak
коментар 04 Oct 2016, 16:09
Коментар #41

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 217
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Марко Пяца има пукната костица в единия крак. Уж не било сериозно, но ще видим.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
B&W
коментар 04 Oct 2016, 16:23
Коментар #42

Juventus bench

Коментари: 513
Регистриран: 10-September 16
Потребител No.: 25 059

Говори се, че ще отсъства поне 6 седмици. Жалко, тъкмо започна да ми изглежда, че се представя по-добре с всяко едно включване.

+Quote Post
Underground Mind
коментар 04 Oct 2016, 19:15
Коментар #43

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Вирусът FIFA с първата си жертва... Ей затова никой клуб не иска да пуска играчите си за национални отбори...

Според Sky ще е извън терена само за 15-20 дни.

Този коментар е бил редактиран от Underground Mind на 04 Oct 2016, 19:33

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Dybala21
коментар 05 Oct 2016, 21:06
Коментар #44

Promising youngster
*

Коментари: 19
Регистриран: 26-March 16
Потребител No.: 24 987

Полузащитникът на Ювентус Марко Пяца няма фрактура на фибулата, както бе обявено от Хърватската футболна федерация. Футболистът на "бианконерите" бе освободен от лагера на "шахматистите" и пратен да се лекува в Торино. Докторите на Юве веднага са го подложили на редица тестове, които са показали, че диагнозата на хърватите е е вярна.

"Марко Пяца бе подложен на орбазна диагностика в клубната клиника (компютърна томография и ядрено-магнитен резонанс), която показа, че той има само ожулване в областта на лявата фибула. Няма никакви признаци на фрактура. Играчът ще продължи да бъде наблюдаван всекидневно и така ще може да се направи по-точна диагноза и ще има по-голяма яснота относно контузията му", обявиха от Ювентус.

Евентуална фрактура би означавала, е играчът ще отсъства от игра около шест седмици. За момента обаче от Ювентус категорично твърдят, че няма подобно нещо.

+Quote Post
masterhp
коментар 08 Oct 2016, 15:23
Коментар #45

Juventus champion

Коментари: 9 437
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Възлагам по-големи надежди на Марко, заради сумата платена за него. Дано Алегри му даде нужните шансове и той да се възползва максимално от тях. Според мен се представя по-добре като атакуващ полузащитник или като втори нападател отколкото като крило, но това е лично мнение, зад което не мога да застана с нужните доказателства. Предполагам, че е опция да можем да играем, когато е нужно с 3ма в атака.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
indep
коментар 26 Oct 2016, 19:50
Коментар #46

Juventus bench

Коментари: 511
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 998

Състоянието му е по-лошо от колкото първоначално са мислели от екипът на Юве. Имало значим отток в областта около костта. Ще отсъства още 2-3 седмици като ще бъде под наблюдение.

+Quote Post
Kirilov
коментар 24 Nov 2016, 13:28
Коментар #47

Juventus star

Коментари: 4 814
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Възможно е Пяца да пътува с отбора за Геноа

http://www.webcalcio.net/juventus-news-med...to-genoa-42638/

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на 24 Nov 2016, 13:29

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 13 Dec 2016, 21:05
Коментар #48

Juventus star

Back in training 😎💪

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Bork0
коментар 14 Dec 2016, 09:49
Коментар #49

Primavera player
**

Коментари: 321
Регистриран: 18-March 06
Потребител No.: 75
Любим футболист:Alessandro Del Piero, Claudio Marchisio

Браво бе, идеално се получават нещата, дано да е готов за Супер купата с Милан и да запише някакви минути. Харесва ми че двете ни дуота в атака са сънародници. Не знам дали Алегри умишлено го е направил или просто е случайно стечение на обстоятелствата. Това е предпоставка за атомно нападение, когато говорят на един език, израстнали са в една и съща страна, имат един и същи манталитет, играят в национала също заедно. Просто нещата ще бъдат извън контрол за противниковата защита. Силно се надявам през лятото да не правим нито покупки, нито продажби в нападение.

Този коментар е бил редактиран от Bork0 на 14 Dec 2016, 09:51

--------------------
FAN CLUB IN BULGARIA ?!?!? Everything is possible !!! FORZA MAGICA JUVE !!!

+Quote Post
Underground Mind
коментар 14 Dec 2016, 20:49
Коментар #50

Juventus star

Цитат(Bork0 @ 14 Dec 2016, 09:49) *
Браво бе, идеално се получават нещата, дано да е готов за Супер купата с Милан и да запише някакви минути.

Агентът на Пяца каза, че хърватинът ще се върне в игра през януари. Иначе аз много бих искал да го видя още срещу Рома, де. Ако изобщо е възможно...

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 10 Jan 2017, 13:47
Коментар #51

Juventus star

Коментари: 4 814
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

Алегри е казал, че Пяца ще играе за копата срещу Аталанта и че щял да бъде като ново попълнение за отбора. Дано запише повече от 10-15 минути, ако наистина вече е възстановен.

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 08 Feb 2017, 21:52
Коментар #52

Juventus star

Според мен е малко прибързано да се съди Пяца и да се определя като издънка (разбира се всеки с мнението си, това е моето). Мачът срещу Кротоне не беше най-добрата възможност за него, тъй като селяците се бранеха с десет зад топката и не оставяха никакви празни пространства. Като типично крило, хърватинът има нужда от повече свобода, free space, надиграване срещу човек на скорост и т.н. Мисля че срещу по-сериозен отбор, в ШЛ или дори away дербитата в Серия А, ще е много полезен, защото бързината, техниката, пробивността определено са там и могат да свършат добра работа на контрица. Естествено, има доста какво да се желае от него, но на 21 години и първи сезон в топ първенство, беше ясно това. На мен ми прави впечатление, че в редица случаи е много припрян и иска да блесне за отрицателното игрово време, което му предоставя Алегри. Може би още мачове като титуляр в следващите кръгове, където имаме лесна програма, ще го накарат да поизпусне парата.

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 08 Feb 2017, 22:23
Коментар #53

Juventus star

Коментари: 3 142
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Въпроса е че сме февруари месец, а пича няма правилно отиграване...

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 08 Feb 2017, 22:58
Коментар #54

Juventus star

Доста пресилено. Пяца отсъства почти 4 месеца заради контузия, а преди това влизаше все в 86 минута на мачовете. Въпреки това, преди травмата беше започнал да напипва нещата и се сещам за някои добри негови изяви, като тези срещу Емполи (където щеше и да е отбелязал вече дебютния си гол за Ювентус, ако Лемина му беше подал на празна врата) ми идват на прима виста. След завъщането си направи добро влизане срещу Лацио, където само финишинга му куцаше, иначе се движеше и комбинираше много добре. Направи и някои откровено слаби, като последния с Фиорентина (макар да сътвори един луд пробив по фланга в същия мач), но и с просто око се вижда динамиката, темпото и интензитета, които може да даде на отбора. Поне за мен пичът е далеч от ботове като Красич и има причина да е най-скъпия трансфер в историята на хърватския футбол, при все, че лигата им е люпилня на световни таланти. Вероятно има и причина Алегри постоянно да го хвали и да смята, че ще е откритието на 2017.

Този коментар е бил редактиран от Underground Mind на 08 Feb 2017, 23:04

--------------------

+Quote Post
La Joya #21
коментар 08 Feb 2017, 23:00
Коментар #55

Primavera player
**

Коментари: 248
Регистриран: 16-March 16
Потребител No.: 24 937

Ти по-скоро нещо си си го набелязал и трудно ще ти промени първото, очевидно негативно, впечатление, което се е загнездило у теб. Малко повече търпение, момчето определено има качества, лека-полека ще се приспособи.

Този коментар е бил редактиран от La Joya #21 на 08 Feb 2017, 23:01

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 08 Feb 2017, 23:07
Коментар #56

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 197
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Нека не забравяме, че играч като Анри се провали при нас поради една или друга причина. Patience. smile.gif

--------------------

+Quote Post
since1897
коментар 09 Feb 2017, 08:56
Коментар #57

Juventus bench

Коментари: 775
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Алегри хвали Пяца след следващия мач и казва,че ще е мн важен играч през втората половина на сезона.

И аз смятам,че досега не е показал достатъчно на терена,но щом Алегри казва,съм склонен да му вярвам,защото малко повече от мен разбира от футбол biggrin.gif

''Младият Пяца пък се справи супер днес. Той ще бъде много важен играч за нас, за втората половина на сезона. Това момче има голям потенциал, но първо ще трябва да научи някои неща за италианския футбол".

+Quote Post
Hennessy
коментар 09 Feb 2017, 09:06
Коментар #58

Juventus star

Коментари: 3 142
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Е той Алегри кво да каже, че за нищо не става и че ще го прати да играе за Вълчи дол ли?

А иначе @Underground Mind, брат как може да го сравниш с Красич? biggrin.gif На сърбина първият му сезон даже беше приличен. Извади ни няколко мача сам и голове вкара и асистенции направи, при онзи така палав отбор.

--------------------

+Quote Post
mrd
коментар 09 Feb 2017, 09:41
Коментар #59

Juventus regular

Коментари: 1 660
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Според мен Алегри му даде титулярното място в този мач с идеята Пяца да получи малко flavour от това какво значи италиански дефанзивен футбол. Миспя че на мистъра му е пределно ясно че Пяца е по-подходящ за мачове в които ще има повече терен. Но мачове като този са част от израстването на играча.

--------------------

+Quote Post
nameless
коментар 09 Feb 2017, 16:16
Коментар #60

Juventus regular

Коментари: 1 929
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Има много футбол в това момче, но ще отнеме време да свикне с италианския стил на игра и безкомпромисната защита. При сегашната офанзивна схема на игра се очертава да получава все повече минути. Единствено се надявам да не прегори и изнерви от липсата на резултатност.

--------------------

+Quote Post

7 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 14th November 2018 - 02:07ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team