IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Хуан Куадрадо, 16
nikentus
коментар 03 Sep 2015, 08:42
Коментар #1

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 032
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Хуан Гилермо Куадрадо Бело (роден 26-ти Май, 1988) е колумбийски професионален футболист, който играе като крило за италианския клуб Ювентус, под наем от английския клуб Челси. Той е известен със своя директен стил на игра, скорост и дрибъл.

След като започва кариерата си в Индепендиенте Меделин, той се премества в Италия през 2009 г., когато подписва с Удинезе. Без да получи достатъчно игрово време в Удине, отива под наем в Лече за сезон 2011-12, където въпреки изпадане от Серия А, игрите му впечатляват и е трансфериран във Фиорентина. През февруари 2015 г. той е подписва с Челси, но не получава достатъчно игрово време и е даден под наем на Ювентус.

Куадрадо прави своя дебют за националния отбор на Колумбия през 2010 г. и оттогава е играл в над 40 мача. Той е част от колумбийските отбор, който достигна четвъртфиналите в турнирите на Копа Америка и Мондиал 2014.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Hristo
коментар 03 Sep 2015, 11:27
Коментар #2

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Само да вметна, че Куадрадо е първият колумбиец, обличал фланелката на Ювентус smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
masterhp
коментар 05 Sep 2015, 22:01
Коментар #3

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 9 416
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Hristo @ 03 Sep 2015, 12:27) *
Само да вметна, че Куадрадо е първият колумбиец, обличал фланелката на Ювентус smile.gif

Зимата, ако не се лъжа взехме Andrés Tello от Милан под наем и после го закупихме. Сега е под наме в Каляри. Той също е колумбиец. smile.gif

Колкото до Куадрадо, имам чувството, че не само аз залагам прекалено големи надежди към него. Изключително ми е интересно, какво ще е неговото място в отбора smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Underground Mind
коментар 19 Sep 2015, 18:50
Коментар #4

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат
Juventus reportedly have a gentleman’s agreement to sign Juan Cuadrado from Chelsea for €22m.

The Colombian winger arrived late in the transfer window on a dry loan – that means with no option to buy – at a cost of €1.8m.

However, according to La Gazzetta dello Sport, there is a gentleman’s agreement between the two clubs.

If they want to, the Bianconeri can buy Cuadrado outright for around €22m at the end of the season.

In order to be activated, this option would require the player and both clubs to ok the move.

Chelsea only bought Cuadrado from Fiorentina in January for around €31m, but he failed to replicate that form at Stamford Bridge.

He already seems to have rediscovered his confidence in Turin and impressed in the 2-1 Champions League victory away to Manchester City on Tuesday.

http://www.football-italia.net/73185/juve-...cuadrado-option

Според GdS между Ювентус и Челси има джентълменско споразумение, което позволява на Ювентус да закупи Куадрадо за 22 млн. евро в края на сезона.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
the_parasite
коментар 19 Sep 2015, 19:53
Коментар #5

Juventus regular

Коментари: 2 228
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Цитат(Underground Mind @ 19 Sep 2015, 19:50) *
Според GdS между Ювентус и Челси има джентълменско споразумение, което позволява на Ювентус да закупи Куадрадо за 22 млн. евро в края на сезона.

Джентълменско споразумение с боклук като Моуриньо? Тази новина наистина ме развесели.

+Quote Post
Hristo
коментар 21 Sep 2015, 00:24
Коментар #6

Juventus champion

Цитат(masterhp @ 05 Sep 2015, 23:01) *
Зимата, ако не се лъжа взехме Andrés Tello от Милан под наем и после го закупихме. Сега е под наме в Каляри. Той също е колумбиец. smile.gif

Тейо няма официален мач за Ювентус.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Underground Mind
коментар 20 Oct 2015, 13:23
Коментар #7

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат
Juventus have reportedly agreed a deal with Chelsea to sign Juan Cuadrado permanently for a reduced price of €22m.

The Colombia international arrived on loan from the Blues in the summer after only six months in the Premier League, and has impressed for the Old Lady despite the team’s poor form.

The Bianconeri paid €1.5m in the summer for the loan, with the obligation to buy set at €25m.

However, Gazzetta dello Sport has reported today that the two clubs have agreed a €3m discount for the Turin giants, with the transfer due to be completed when the January transfer window opens.

The 27-year-old has rediscovered some of his best form in a Juve shirt, and has proven to be important for Coach Massimiliano Allegri thanks to his ability to adapt to both 3-5-2 and 4-3-3 formations.

Cuadrado has made nine appearances in all competitions for the Old Lady this season, contributing two assists.

http://www.football-italia.net/74562/juven...ee-cuadrado-fee

Според GdS Ювентус и Челси са се споразумели за цената на Куадрадо - 22 млн. евро. С 3 млн. по-малко от първоначално предвидените 25 млн. евро. Наемът на Куадрадо ще бъде превърнат в перманентен трансфер през януари.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
mrd
коментар 20 Oct 2015, 16:00
Коментар #8

Juventus regular

Коментари: 1 635
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Цитат(Underground Mind @ 20 Oct 2015, 14:23) *
Според GdS Ювентус и Челси са се споразумели за цената на Куадрадо - 22 млн. евро. С 3 млн. по-малко от първоначално предвидените 25 млн. евро. Наемът на Куадрадо ще бъде превърнат в перманентен трансфер през януари.

Супер новина, дано да е наистина така.

Този коментар е бил редактиран от mrd на 20 Oct 2015, 16:00

--------------------

+Quote Post
the_parasite
коментар 20 Oct 2015, 22:01
Коментар #9

Juventus regular

Вие сериозно ли? Куадрадо е един от най-неефективните ни играчи. Това, че подскача и прави 63467235463275 финта по крилото, не означава, че върши нещо. Изключително безидеен и предвидим играч. Да не говорим, че няма кой знае какъв шут, а центрирането и подаването му са под въпрос. КПД-то му е отрицателно във всеки мач от началото на сезона досега.

+Quote Post
nikentus
коментар 20 Oct 2015, 22:26
Коментар #10

ювентинец

Всеки с мнението си. Аз много се радвам на Куадрадо и имаме нужда от такъв играч, който умее да изостря играта ни доста.

--------------------

+Quote Post
Spark11
коментар 20 Oct 2015, 22:51
Коментар #11

Juventus star

Коментари: 2 908
Регистриран: 22-March 10
Потребител No.: 3 634

Цитат(the_parasite @ 20 Oct 2015, 23:01) *
Вие сериозно ли? Куадрадо е един от най-неефективните ни играчи. Това, че подскача и прави 63467235463275 финта по крилото, не означава, че върши нещо. Изключително безидеен и предвидим играч. Да не говорим, че няма кой знае какъв шут, а центрирането и подаването му са под въпрос. КПД-то му е отрицателно във всеки мач от началото на сезона досега.

Ти буквално си първият човек на тази планета с подобно мнение - защо изобщо си учуден от предния коментар?

П.П. Куадрадо ни е може би най-добрият играч до момента този сезон. За 25 млн си е страхотен трансфер - та те Байерн трябва да платят повече за Коман.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
Milenrec
коментар 21 Oct 2015, 06:09
Коментар #12

Juventus star

Коментари: 2 713
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

И аз в началото бях впечатлен ,ама наистина не виждам с тия куци центрирания ала Лихтата до къде ше стигнем,определено среден играч!

+Quote Post
nikentus
коментар 28 Jan 2016, 10:39
Коментар #13

ювентинец

Преговаряме с Челси да го закупим за постоянно като се опитваме да смъкнем малко от цената. Марота е обявил официално, че искаме да го задържим. Радвам се за което smile.gif

--------------------

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 28 Jan 2016, 10:52
Коментар #14

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Въпреки ,че не стана титуляр , Куадрадо внася в отбора доста острота и нестандартни отигравания когато е на терена. 20 милиона Марота няма да даде , но ако паднат на 15 би трябвало да го приберем.

--------------------

+Quote Post
the pendulum
коментар 28 Jan 2016, 12:00
Коментар #15

Juventus regular

Коментари: 2 040
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Голям мач за Куадрадо! Минаваше ги като бърз влак малка гара, а освен това ни спечели дузпа и червен картон. Силен жокер в ръкава на Алегри

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 28 Jan 2016, 12:11
Коментар #16

Juventus star

Коментари: 3 106
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Той не стана титуляр, не защото е слаб играч, а заради схемата.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 28 Jan 2016, 12:13
Коментар #17

Juventus champion

Имам чувството, че във всеки един момент този човек може да изпроси червен картон на когото и да е smile.gif Бърз, нестандартен, дава опции на Алегри в тактическо отношение... Имаме нужда от такъв играч и се надявам да остане, а ако Марота смъкне цената до 15 милиона, би било прекрасно.

П.П. За мен поне Куадрадо беше играч на мача срещу кашоните.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 06 Apr 2016, 20:56
Коментар #18

Juventus champion

Коментари: 6 064
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Видях в една тема, че Куадрадо е споменат, но да не я разтегляме, нека пренасем нещата тук.

Когато даваме оценки за престоя, който аз се надявам да продължи, на Куадаро в Торино, трябва да вземем някои неща под голямо внимание, защото иначе оценката отива в коренно различна посока. До този момент - не мисля да споменавам 25 минути на Куадрадо за Челси - той е играл в малки отбори, в които е бил водещата фигура. В досегашната си кариера Куадрадо е бил водещият футболист на своите отбори, всяка топка е минавала през него, имал е пълната свобода да прави каквото пожелае с топката, когато мине в противниковата половина. Подобен профил футболист, колкото и да е талантлив, е много различен от стила и философията на Ювентус. Когато имаш пълна свобода в малък отбор, ти си човекът, ти си главната фигура, тази под светлината на прожекторите. Когато отидеш в голям отбор, какъвто е Ювентус, трябва драстично да се промениш. Защото какъвто и талант да имаш, ти си нужен да се аклиматизираш към Ювентус, а не Ювентус към теб. Дрибълът на Куадрадо с топка в крака във Фиорентина не завършваше в 95 % от случаите с пас към съотборник, както това се случва в Ювентус. Куадрадо никога до този момент не е бил в подобна ситуация, така че се изискваше време, за да пасне на играта на Ювентус. Смея да твърдя, че няколко месеца по-късно виждаме един нов Куадрадо, едно ново негово лице, което аз не съм смятал преди 3 или 4 години, че е възможно. Алегри е работил внимателно с него и това е доста видно, а отборът може само да обере плодовете от тази работа. Ювентус има нужда от футболист като Куадрадо - бързината му, дрибълът му, експлозивността му, а вече и по-качествената игра в дефанзивен план - нещо, което Куадрадо не е правил преди да попадне в Ювентус. Не искам да забравям и най-подценената му черта: театралните качества. Симулант от най-висока класа, пък че и много убедителен. Не всяка негова среща за Ювентус е била на високо ниво, но той е от този тип футболисти, които са нужни на всеки един състав. Това, което видях от Куадрадо срещу Байерн доста приятно ме впечатли - Куадрадо беше по целия терен, раздаваше и правеше каквото може, за да помага в центъра и в защита. Прогресът е виден. Куадрадо никога няма да бъде виртуозната фигура от Фиорентина, никога няма да бъде главното лице в нападение за Ювентус, но се вижда, че е работил доста усилено през престоя си тук, за да стане отборен футболист, който да има място във философията на Алегри. Пак казвам: една такава метаморфоза отнема малко повече време, отколкото човек би предположил, но аз съм доволен от Куадрадо, защото макар че не съм вярвал, видях от него старание и желание да бъде част от отбора, да бъде един от футболистите, а не да просто да бъде "колумбийският Роналдо". Имаме нужда от колумбийския ас, а едни 20-25 милиона в днешния футбол не са много. Куадрадо придава различен вид на Ювентус.

--------------------

+Quote Post
the_parasite
коментар 06 Apr 2016, 22:05
Коментар #19

Juventus regular

Цитат(pinkfloyd39 @ 06 Apr 2016, 21:56) *
...дрибълът му, експлозивността му, а вече и по-качествената игра в дефанзивен план...

Колега, много уважавам гледната ти точка, както и присъствието ти във форума, но тук спрях да чета. Не искам да влизам в полемики, затова не мисля да коментирам повече Куадрадо.

post-294-1159096668.gif

+Quote Post
StanJuve
коментар 06 Apr 2016, 23:08
Коментар #20

Scouted
*

Коментари: 54
Регистриран: 23-August 14
Потребител No.: 24 840

И аз много го харесвам, супер рязък, техничен с добро центриране.. и сега Конте ако реши да го върне и Реал- Мората.. става мн лошо.. голяма тъпотия на ръководството.Двама от най-важните ни играчи, поне според мен.. трявба да се търсят нови хора, да се сработват и така нататък. От цялата ситуация сме преебани и за Коман пак нямаме думата, много ми е интересно защо така се получава

+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2018 - 13:37ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team