IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

4 страници V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Алекс Сандро, 12
vench
коментар 21 Mar 2018, 12:26
Коментар #61

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 634
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

И то заради някакви тъпи приятелски мачове, дето ноубади кеърс... Този сезон не знам един мач да имаме, да сме си изиграли с пълния си капацитет. Не знам дали става въпрос за късмет или за някакви проблеми във физическата подготовка, но ръководството трябва да се помисли по въпроса. Най-малкото на няколко постове със сигурност ни трябва по-дълга скамейка.

Този коментар е бил редактиран от vench на 21 Mar 2018, 12:26

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
lyubaka
коментар 21 Mar 2018, 12:59
Коментар #62

Juventus bench

Коментари: 686
Регистриран: 1-April 16
Град: Варна
Потребител No.: 24 990

Тея контроли точно сега в разгара на първенствата,точно преди 4-финалите в ШЛ са пълно безумие,и това всяка година е така!!
Айде есенните паузи нямат чак такова влияние ,ама края на Март е друго !!!
Спекулира се за няколко седмици отсъствие на Сандро,което е много неприятно,дано не е вярно..
Асамоа така или иначе щеше да играе с/у Реал,проблема е че смяната там остава ,кой остава не знам,освен де Шил...А Сандро все пак сменяше и Манджукич,или направо си играеше вместо него!
Чакаме Стураро да запушва дупки всякакви headhurt.gif 10.gif

+Quote Post
Kirilov
коментар 23 Mar 2018, 00:14
Коментар #63

Juventus star

Коментари: 4 359
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Според първи тестове, травмата на Сандро не е толкова сериозна и може би ще може да играе срещу Реал. Едва ли ще бъде рискуван срещу Милан.

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на 23 Mar 2018, 00:16

--------------------

+Quote Post
mrd
коментар 15 May 2018, 10:52
Коментар #64

Juventus regular

Коментари: 1 640
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Сандро извън състава за световното:
https://gong.bg/football-sviat/mondial-2018...etovnoto-485407

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 23 Jul 2018, 17:01
Коментар #65

Juventus star

Коментари: 4 359
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Когато разбереш, че ще ти вдигат заплатата.

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 26 Jul 2018, 16:45
Коментар #66

Juventus bench

Коментари: 995
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Alex Sandro has finally decided to stay at Juventus. He has already taken the decision. Juventus will discuss a possible contract extension in the next few weeks. [Goal Italia]

Остава Пянич да реши какво иска да прави с живота си и да обявяваме меркатото за уникално

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 26 Jul 2018, 16:51
Коментар #67

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 420
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Дойде му акълът в главата най-после. Ако е вярно това, разбира се. Надявам се и Пянич да се усети или ако ще си ходи, да взима решение по-бързо, че остава по-малко от месец до края на трансферния прозорец.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
nikentus
коментар 27 Aug 2018, 15:44
Коментар #68

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 038
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Всички (без мен) хулят Шилето, че бил скапан бек (макар и да не играе), но ми се струва, че Сандро заслужава специално внимание за апатията и слабите отигравания през новия сезон. Срещу Лацио ми напомни на златните дни на Молинаро, но, разбира се, на бразилеца му липсва скоростта на Кристиан. biggrin.gif

Доста ме притеснява сегашната му форма на фона на миналия сезон. Абсолютен регрес се наблюдава при него, а направи два много обещаващи сезона.

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 27 Aug 2018, 15:55
Коментар #69

Juventus star

Коментари: 4 650
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(nikentus @ 27 Aug 2018, 13:44) *
Всички (без мен) хулят Шилето, че бил скапан бек (макар и да не играе), но ми се струва, че Сандро заслужава специално внимание за апатията и слабите отигравания през новия сезон. Срещу Лацио ми напомни на златните дни на Молинаро, но, разбира се, на бразилеца му липсва скоростта на Кристиан. biggrin.gif

Доста ме притеснява сегашната му форма на фона на миналия сезон. Абсолютен регрес се наблюдава при него, а направи два много обещаващи сезона.

Извънредно суров си. Да сравниш, който и да е с Молинаро ... трудна работа е tooth.gif Истината е, че Лацио не позволиха на никой от играчите ни да се разгърне на макс. Нито един не блестеше. Може би Джорджо и Бонучи бяха единствените, които бяха над средно ниво представяне. Много е рано за критики - футболистите тепърва ще влизат във форма, ясно е на всички ни. Освен това Сандро направи много добър мач срещу Киево и не мисля, че има изглед за такъв тотален регрес. Миналата година бе меко казано колеблив, спрямо стандартите от минали сезони, но мисля, че тази година Алекс ще качи нивото отново - с оглед на новия договор, който очаква, ефектът Роналдо и цялостната атмосфера в клуба само ще допринесът за подобряването на представянето му според мен.

--------------------

+Quote Post

4 страници V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 22nd September 2018 - 09:26ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team