IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

4 страници V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Алекс Сандро, 12
Kirilov
коментар 24 Aug 2015, 16:52
Коментар #21

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 359
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Алекс Сандро ще играе с №12

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Dek0
коментар 24 Aug 2015, 19:03
Коментар #22

Juventus regular

Коментари: 2 355
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Алекс Сандро: Нямам търпение да играя за Юве
"Винаги искам да печеля", заяви бразилският национал

Новото попълнение на италианския шампион Ювентус – Алекс Сандро, заяви, че няма търпение да дебютира с "черно-белия" екип.

Крайният защитник беше резерва по време на вчерашната загуба от Удинезе с 0:1 и не се появи на терена. Във 2-ия кръг на първенството "старата госпожа" гостува на Рома и нищо чудно тогава Сандро да изиграе първия си мач за "бианконерите".

"Едно от най-важните ми качества е, че съм човек, който винаги иска да печели. Винаги ще давам 100% от себе си за победата. Умея да защитавам добре и да атакувам добре. Ще се опитам да покажа качествата си по време на тренировките и мачовете".

"Винаги съм мечтал да играя за Ювентус. Това е сбъдната мечта за мен. Да бъдеш на стадиона на отбора е грандиозно чувство, фантастично. Сега искам да изпитам какво е да стъпя на терена в официален мач. За съжаление, вчера Удинезе ни победи, въпреки че играхме добре, но платихме за една грешка в отбрана", заяви бразилският национал, който ще играе с фланелка №12 в Юве.

http://www.gol.bg/juventus/2015-08-24/alek...-igraya-za-yuve

+Quote Post
Underground Mind
коментар 11 Sep 2015, 18:09
Коментар #23

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат

Brazil legend Roberto Carlos has given Juventus new boy Alex Sandro his backing – ‘he could be my successor.’

The left-back arrived at the Old Lady from Porto this summer and his compatriot believes that he has the quality to follow in the World Cup-winner's footsteps.

“It’s true, he’s similar to me and if he continues like this he could be my successor,” Carlos told Tuttosport.

“You will see, you’ll be satisfied by him. He’s a great guy who is alert. I’ve watched him play in the few times he played for the national team and with Porto.

“He’s a technical, modern full-back, someone who can defend and attack. In Brazil he gets compared to me and to tell the truth I see myself in him a bit.

“He doesn’t shoot like me, but that’s because very few people possess a shot like mine. For the rest, we have different common characteristics.

“In fact, I must admit that I think Alex Sandro has a more accurate cross than I had, that’s really one of his specialities.

“His crosses are almost always inviting for strikers. This is a great advantage for Morata and Mandzukic – Alex Sandro is definitely a wing-back who is adept at providing assists.

“The reason is simple that he hasn’t been called up for the senior national team. We have many quality players in that position, like Real Madrid’s Marcelo and Filipe Luis of Atletico.

“Alex Sandro improved in his time at Porto and his time at Juventus will help him develop further.

“And also Juve, along with Inter, Milan, Real Madrid and Barcelona, are one of the most followed teams in Brazil – everyone will be watching the Bianconeri’s matches.

“If you do well with one of these clubs, your value is raised even further.”

http://www.football-italia.net/72831/rober...o-my-successor’

Роберто Карлош за Алекс Сандро:

- Той е много подобен на мен самия. Ако продължи в същия дух, може да се превърне в моя наследник. В Бразилия е сравняван с мен, а аз също виждам себе си в него.

- Той е модерен бек. Техничен играч. Умее да атакува и защитава. Не шутира като мен, но много малко хора имат шут като моя. biggrin.gif Той обаче има по-добро центриране, то е един от неговите специалитети.

^^^ Само някои от акцентите в интервюто.

Този коментар е бил редактиран от Underground Mind на 12 Sep 2015, 01:21

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Underground Mind
коментар 27 Nov 2015, 16:03
Коментар #24

Juventus star

Чета разни работи, че Сити искали Алекс Сандро, а Барселона - Дибала. Значи, допреди мммм, айде месец да кажем, въпросните двама (Алекс Сандро и Дибала) бяха обявени едва ли не за флопове от медиите в Италия (за бразилецът със сигурност), а сега, след като отново се завърнахме на победния път, отново станаха звезди, при това желани от другите грандове. laugh.gif Същите флопове, ФЛОПОВЕ...

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Hristo
коментар 27 Nov 2015, 19:07
Коментар #25

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

И сега последно как оценяваме лятното меркато? Марота става ли вече за Ювентус, или още е на ниво "Сампдория"?

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 27 Nov 2015, 19:13
Коментар #26

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Цитат(Hristo @ 27 Nov 2015, 19:07) *
И сега последно как оценяваме лятното меркато? Марота става ли вече за Ювентус, или още е на ниво "Сампдория"?

2 от 10 не е много добър процент както и да го гледаме. Кедира е на кантар , но той не може да изкара 5 поредни мача без да се счупи. Ернанес е тотален флоп , Заза е плътно зад него ,а Манджо направи 1вия си свестен мач след 3 месеца игра. Така не се заменят 3ма лидера , аз все още го оценявам на среден 3. Пилците през май месец wink.gif

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 27 Nov 2015, 19:13
Коментар #27

Juventus star

Коментари: 3 585
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Цитат(Hristo @ 27 Nov 2015, 19:07) *

Сериозен отбор не разпродава на социални намаления!Със запазен отбор и 3 трансфера този отбор щеше да доминира в Европа и Италия в следващите 3-5 години!

+Quote Post
tragus
коментар 04 Dec 2015, 00:17
Коментар #28

Primavera player
**

Коментари: 134
Регистриран: 13-January 10
Град: Стара Загора
Потребител No.: 3 213

Aз не видях Сандро да играе с/у Палермо,въпреки че загравяше край тъчлинията.Защо не игра-защото е болен,наказан?Не игра,защото само и единствено Алегри има отговор.Това,което сътвори в предходните 2 мача(две асистенции), и себераздаването, което сътвори със Сити(сякаш е с три бели дроба),явно не са достатъчни за очите на Алегри?! mad.gif

+Quote Post
mrd
коментар 04 Dec 2015, 13:04
Коментар #29

Juventus regular

Коментари: 1 640
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Цитат(ForzaJuve29 @ 27 Nov 2015, 19:13) *
Сериозен отбор не разпродава на социални намаления!Със запазен отбор и 3 трансфера този отбор щеше да доминира в Европа и Италия в следващите 3-5 години!

Не знам как да ти го кажа, но все пак ще опитам - Артуро Видал не струва повече от 40 милиона! лек ден

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 04 Dec 2015, 13:27
Коментар #30

Juventus star

Коментари: 3 585
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Цитат(mrd @ 04 Dec 2015, 13:04) *
Не знам как да ти го кажа, но все пак ще опитам - Артуро Видал не струва повече от 40 милиона! лек ден

То не е въпроса кой колко струва,а от кое имаш нужда и не можеш да се лишиш.Е ние имаме нужда от Видал ама щото сме много умни го подарихме.Гледай си сега Кедира и бъди щастлив,а да неможеш понеже ариеца е вечно контузен и ще запише 10-15 мача за цяла година!Жив и здрав!

ПС:То и житния бегач Бейл не струва 100 млн ама нали...

+Quote Post
mrd
коментар 04 Dec 2015, 14:06
Коментар #31

Juventus regular

Коментари: 1 640
Регистриран: 17-July 12
Потребител No.: 24 704

Да ама житния бегач Бейл вкарва и решава мачове, мисля че им реши ШЛ с решаващип втори гол преди година и половина нали? Докато наш Артуро беше за червен картон в 30 минута на нашия финал.

--------------------

+Quote Post
outbreak
коментар 17 Dec 2015, 08:12
Коментар #32

Juventus regular

Коментари: 2 194
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Тегав играч!

--------------------

+Quote Post
venko_90_
коментар 17 Dec 2015, 08:28
Коментар #33

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Сандро на 110% оправдава онова твърдение, че бразилците не виреели в Ювентус biggrin.gif Изключителен защитник, който ще е страшилище отляво години наред в нашия отбор smile.gif

+Quote Post
the_parasite
коментар 17 Dec 2015, 11:08
Коментар #34

Juventus regular

Коментари: 2 228
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Цитат(venko_90_ @ 17 Dec 2015, 08:28) *
Сандро на 110% оправдава онова твърдение, че бразилците не виреели в Ювентус biggrin.gif

Винаги има изключения, които потвърждават правилото. Силно се надявам точно Сандро да е това изключение, защото левият бек ни е невралгична зона от десетина години.

+Quote Post
odyssey7
коментар 17 Dec 2015, 12:01
Коментар #35

Juventus star

Коментари: 2 782
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Последните двадесет години бразилците имат най-добрите крайни защитници, а това за невиреенето е не ми се коментира, най-малкото че звучи ограничено. Сандро е дзверг, пък нека е бразилец. Нямам нищо против и негов сънародник за заместник на Лихтщайнер. Като за начало един Бруно Перес, колкото и малко вероятно да изглежда.

+Quote Post
nameless
коментар 17 Dec 2015, 12:46
Коментар #36

Juventus regular

Коментари: 1 870
Регистриран: 20-March 07
Потребител No.: 417

Цитат(odyssey7 @ 17 Dec 2015, 12:01) *
Последните двадесет години бразилците имат най-добрите крайни защитници, а това за невиреенето е не ми се коментира, най-малкото че звучи ограничено. Сандро е дзверг, пък нека е бразилец. Нямам нищо против и негов сънародник за заместник на Лихтщайнер. Като за начало един Бруно Перес, колкото и малко вероятно да изглежда.

И на мен Перес ми беше направил добро впечатление преди снощния мач biggrin.gif Но пък и Сандро е в страхотна форма и малко крайни защитници могат да му се опрат в момента. Хубавото е, че има доста повече адекватни десни бекове от колкото леви и може да избегнем кризата на фланга, която ни налегна след напускането на Дзамброта.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 17 Dec 2015, 13:53
Коментар #37

Juventus star

QUOTE(nameless @ 17 Dec 2015, 14:46) *
И на мен Перес ми беше направил добро впечатление преди снощния мач biggrin.gif Но пък и Сандро е в страхотна форма и малко крайни защитници могат да му се опрат в момента. Хубавото е, че има доста повече адекватни десни бекове от колкото леви и може да избегнем кризата на фланга, която ни налегна след напускането на Дзамброта.

Следя играта на Перес от онзи му гол срещу нас и ми прави много приятно впечатление, да не казвам че е много по-остър в офанзивен план от Лихта. Перес си спря Сандро в 90% от мача, имайки предвид какво може нашия. Напълно равностоен сблъсък, аз поне така го видях, на фланга. А и е важно кой ти помага - едно е до теб да е Погба от халфовете и да те покрива Килени, друго е да е Акуа и Чезаре Бово.

Оф, аз и десните не ги виждам, особено в Италия. Ако ще разчитаме на играчи като Връшалко и Видмер...не виждам значителен ъпгрейд над Лихта, който бавно но сигурно се изчерпва, на 31 е, а и е видно че си плаче за заместник. Просто се разходи из съставите на другите отбори от калчото и ще видиш в най-добрия случай като гореспоменатите.

+Quote Post
nameless
коментар 17 Dec 2015, 18:37
Коментар #38

Juventus regular

Коментари: 1 870
Регистриран: 20-March 07
Потребител No.: 417

Цитат(odyssey7 @ 17 Dec 2015, 13:53) *
Следя играта на Перес от онзи му гол срещу нас и ми прави много приятно впечатление, да не казвам че е много по-остър в офанзивен план от Лихта. Перес си спря Сандро в 90% от мача, имайки предвид какво може нашия. Напълно равностоен сблъсък, аз поне така го видях, на фланга. А и е важно кой ти помага - едно е до теб да е Погба от халфовете и да те покрива Килени, друго е да е Акуа и Чезаре Бово.
Оф, аз и десните не ги виждам, особено в Италия. Ако ще разчитаме на играчи като Връшалко и Видмер...не виждам значителен ъпгрейд над Лихта, който бавно но сигурно се изчерпва, на 31 е, а и е видно че си плаче за заместник. Просто се разходи из съставите на другите отбори от калчото и ще видиш в най-добрия случай като гореспоменатите.

Aз се надявам на Дармиан, но Марио Фернандес от ЦСКА също изглежда обещаващ. И двамата са в перфектна футболна възраст и не са чак толкова скъпи.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 17 Dec 2015, 20:38
Коментар #39

Juventus star

QUOTE(nameless @ 17 Dec 2015, 20:37) *
Aз се надявам на Дармиан, но Марио Фернандес от ЦСКА също изглежда обещаващ. И двамата са в перфектна футболна възраст и не са чак толкова скъпи.

Дармиан от Юнайтед или някой съименник?

+Quote Post
Underground Mind
коментар 17 Jan 2016, 20:34
Коментар #40

Juventus star

First goal

--------------------

+Quote Post

4 страници V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 22nd September 2018 - 08:51ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team