IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

9 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Даниеле Ругани, 24
pinkfloyd39
коментар 06 Nov 2015, 22:20
Коментар #21

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 6 080
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Казусът "Ругани" е повече от красноречив за едно нещо: каква комедия е сезонът ни и как ще продължи да бъде такава, ако това момче скоро не вземе да потича малко. Киелини продължава да бъде несменяем титуляр в една отчайващо слаба защита, мач след мач, отборът не върви, допуска попадение във всяка среща, но Ругани има 3 минути за първите два месеца. Възможно е да има само три минути, а не цели десет, тъй като е неопитен, млад, няма лъвското сърце и тоталната липса на мозък, т.е запазената черта на Киелини. Ювентус - това е отбор, който всеки мач излиза с един и същ състав. Ако Ругани влезе да играе туко виж се представил добре, а от това съотборниците му може да се стреснат.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
venko_90_
коментар 07 Nov 2015, 11:04
Коментар #22

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Смятам, че ако Ругани получи шанс ще покаже какво може и няма да прегори в желанието да се докаже. За жалост най-вероятно няма да го видим и срещу Емполи.

Този коментар е бил редактиран от venko_90_ на 07 Nov 2015, 11:04

+Quote Post
Underground Mind
коментар 07 Nov 2015, 16:11
Коментар #23

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

^ Май няма да го видим наистина:

Цитат
Allegri: “It’s not as if just because we’re playing in Empoli, Rugani has to play. Daniele has a bright future ahead of him, but Juventus have three or four of the best centre-backs in Europe. It’s beyond doubt he is the future of Juventus. Right now he needs patience and to continue training.”

http://www.football-italia.net/75451/alleg...ani-juve-future

Иначе бил бъдещето на Ювентус, ама щото в отбора били четирима от най-добрите централни защитници в Европа, трябвало да бъде търпелив и да продължава да си тренира. 15 мача и 4 минути, ама нищо, ''тренирай, тренирай, така се става футболист''. Същевременно Киелини е в някакво хорър шоу, като осра собственоръчно 2 от последните 3 мача с червени картони и асистенции към противникови нападатели, ама няма проблем.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
mrd
коментар 27 Nov 2015, 09:51
Коментар #24

Juventus regular

Коментари: 1 640
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

При така стеклите се благоприятни условия за нас в ШЛ, мисля че Ругани ще го видиме титуляр срещу Севия. Дано да съм прав.

--------------------

+Quote Post
Bogoev
коментар 27 Nov 2015, 10:08
Коментар #25

Primavera player
**

Коментари: 298
Регистриран: 10-October 13
Потребител No.: 24 801

Цитат(mrd @ 27 Nov 2015, 09:51) *
При така стеклите се благоприятни условия за нас в ШЛ, мисля че Ругани ще го видиме титуляр срещу Севия. Дано да съм прав.

С оглед на това че задължително ще гоним поне точката, точно него няма да го видим за съжаление... Защитата се стабилизира и предполагам ще е в същата формация.

+Quote Post
Underground Mind
коментар 02 Jan 2016, 17:52
Коментар #26

Juventus star

https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a/juv...o-25-mln-772473

Според Sky сме отхвърлили оферта на Наполи за Ругани, на стойност 25 млн. евро.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
venko_90_
коментар 03 Jan 2016, 10:39
Коментар #27

Juventus regular

Ругани вече записа и игрово време в няколко последователни мача и се надявам вече да се е убедил, че ще се разчита на него. smile.gif Предполагам, че ще го виждаме по-често в пролетния полусезон особено след евентуална раздяла с Касерес.

+Quote Post
Underground Mind
коментар 10 Apr 2016, 13:40
Коментар #28

Juventus star

Цитат
Daniele Rugani is the first Serie A defender since 1994/1995 to have played his first 50 Serie A games without picking up any card. Fair.

Този коментар е бил редактиран от Underground Mind на 10 Apr 2016, 13:41

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 10 Apr 2016, 13:58
Коментар #29

Juventus star

Коментари: 3 585
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Машина!!!

+Quote Post
venko_90_
коментар 11 Apr 2016, 05:56
Коментар #30

Juventus regular

Има и още мачове да трупа без картони smile.gif

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 17 Jul 2016, 18:49
Коментар #31

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 420
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(Beroe_Juve @ 17 Jul 2016, 18:47) *
Кажи ми с ръка на сърцето,виждаш ли в него от показаното до сега повече качества от Романъоли и Де Шилио?

За да не разводняваме допълнително темата за Бенатиа - да минем тук.

Романьоли не съм го гледал, защото не гледам особено много мачове на други отбори. И да е играл срещу нас, не съм го запомнил с нещо, сигурно е добър, щом толкова се говори за него. Де Шилио също не съм го гледал много напоследък, гледах му изявите на европейското. За мен попадна в онази група играчи, за които италианските медии изсипват 150 хвалби след 2 силни мача. Обявиха го за новия Малдини още преди няколко години, както обявиха Джовинко за новия Дел Пиеро. Това малко или много тежи. Особено на днешните разглезени футболисти. Има качества, но трябва да ги развива, а не знам дали това ще се случи в цирка, в който играе в момента и с тези драматични треньори, с които трябва да работи в последните години - Индзаги, Михайлович, Броки... Ако дойде при нас, може и да стане друг играч.

Около Ругани, слава богу, няма такъв хайп из медиите или поне аз съм го пропуснал. Той има 3 сезона до момента, два от които в Емполи. До момента показва, че се развива. Според мен има качествата да стане наистина голям защитник. Играе умно, знае как да застане, спокоен е в повечето случаи и не прави малоумни грешки. Да, не е перфектен, но както казах перфектни няма. Има защитници, за които се притеснявам да не направят глупост, има и такива, при които съм спокоен - Ругани е от втората група и то само на 21 години. Ако работи и продължи да се учи, ще стане като Бонучи. Разбира се, винаги има вариант да се провали, но честно казано ме съмнява.

Много важна е и средата. Когато тренираш с Бонучи, Киелини, Бардзали, Евра и Буфон е едно. Когато тренираш с Алекс, Абате, Палета и т.н. е друго. Треньорите също.

И да повторя - фактът, че ръководството толкова държи на Ругани, трябва да говори нещо. Ако беше просто поредният, щяха да се съгласят на някаква оферта от рода на 20-30 млн.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Beroe_Juve
коментар 17 Jul 2016, 19:23
Коментар #32

Juventus bench

Коментари: 719
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

Цитат(NUCLEO1985 @ 17 Jul 2016, 19:49) *
За да не разводняваме допълнително темата за Бенатиа - да минем тук.

Романьоли не съм го гледал, защото не гледам особено много мачове на други отбори. И да е играл срещу нас, не съм го запомнил с нещо, сигурно е добър, щом толкова се говори за него. Де Шилио също не съм го гледал много напоследък, гледах му изявите на европейското. За мен попадна в онази група играчи, за които италианските медии изсипват 150 хвалби след 2 силни мача. Обявиха го за новия Малдини още преди няколко години, както обявиха Джовинко за новия Дел Пиеро. Това малко или много тежи. Особено на днешните разглезени футболисти. Има качества, но трябва да ги развива, а не знам дали това ще се случи в цирка, в който играе в момента и с тези драматични треньори, с които трябва да работи в последните години - Индзаги, Михайлович, Броки... Ако дойде при нас, може и да стане друг играч.

Около Ругани, слава богу, няма такъв хайп из медиите или поне аз съм го пропуснал. Той има 3 сезона до момента, два от които в Емполи. До момента показва, че се развива. Според мен има качествата да стане наистина голям защитник. Играе умно, знае как да застане, спокоен е в повечето случаи и не прави малоумни грешки. Да, не е перфектен, но както казах перфектни няма. Има защитници, за които се притеснявам да не направят глупост, има и такива, при които съм спокоен - Ругани е от втората група и то само на 21 години. Ако работи и продължи да се учи, ще стане като Бонучи. Разбира се, винаги има вариант да се провали, но честно казано ме съмнява.

Много важна е и средата. Когато тренираш с Бонучи, Киелини, Бардзали, Евра и Буфон е едно. Когато тренираш с Алекс, Абате, Палета и т.н. е друго. Треньорите също.

И да повторя - фактът, че ръководството толкова държи на Ругани, трябва да говори нещо. Ако беше просто поредният, щяха да се съгласят на някаква оферта от рода на 20-30 млн.

Окей,напълно съм съгласен с мнението ти от написното ,но да се хейтва толкова много Бенатия не е добре. И по Манджукич имаше същите коментари ,а сега точно тези хора виждат как хърватина щял да ни донесе ушатата...Имам чувство ,че говорим за Лусио и Легроталие...

+Quote Post
Kirilov
коментар 21 Oct 2016, 15:04
Коментар #33

Juventus star

Коментари: 4 359
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Защитникът на Ювентус Даниеле Ругани поднови тренировки. Талантливият централен бранител доскоро лекуваше контузия на коляното, получена в мача с Емполи преди месец. Сега обаче той е напълно възстановен и от клуба обявиха, че вече тренира наравно със съотборниците си.

22-годишният бранител обаче едва ли ще попадне в групата за дербито с Милан през уикенда. Той твърде дълго бе извън терените и тепърва ще трябва да наваксва с физическата си подготовка, преди да е напълно готов за игра.

--------------------

+Quote Post
the_parasite
коментар 21 Oct 2016, 19:54
Коментар #34

Juventus regular

Коментари: 2 228
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Цитат(Kirilov @ 21 Oct 2016, 16:04) *
Защитникът на Ювентус Даниеле Ругани поднови тренировки. Талантливият централен бранител доскоро лекуваше контузия на коляното, получена в мача с Емполи преди месец. Сега обаче той е напълно възстановен и от клуба обявиха, че вече тренира наравно със съотборниците си.

Аз гледах мача, в който се контузи, но все пак да попитам. Травмата му не беше ли в глезена? И не се ли случи през първото полувреме на мача ни срещу "Палермо"?

+Quote Post
Underground Mind
коментар 11 Dec 2016, 19:36
Коментар #35

Juventus star

Лека-полека Ругани започва да се превръща в това, на което всички се надявахме. Дотук се възползва максимално от контузиите на Бонучи и Бардзали, и изглежда, че Бенатия вече е зад него в йерархията. Този сезон е просто страхотен за времето, в което е на терена, а както виждаме вкарва и голове, при това в поредни мачове (Серия А и ШЛ). След онзи ужасен двубой срещу Интер за Копа Италия, върви устремено нагоре. Ще е много, много жалко, ако след завръщането на другите, Ругани се озове перманентно на пейката.

--------------------

+Quote Post
Bork0
коментар 12 Dec 2016, 09:39
Коментар #36

Primavera player
**

Коментари: 321
Регистриран: 18-March 06
Град: София
Потребител No.: 75
Любим футболист:Alessandro Del Piero, Claudio Marchisio

Цитат(Underground Mind @ 11 Dec 2016, 19:36) *
Лека-полека Ругани започва да се превръща в това, на което всички се надявахме. Дотук се възползва максимално от контузиите на Бонучи и Бардзали, и изглежда, че Бенатия вече е зад него в йерархията. Този сезон е просто страхотен за времето, в което е на терена, а както виждаме вкарва и голове, при това в поредни мачове (Серия А и ШЛ). След онзи ужасен двубой срещу Интер за Копа Италия, върви устремено нагоре. Ще е много, много жалко, ако след завръщането на другите, Ругани се озове перманентно на пейката.

Предполагам няма да се случи такова нещо /да остане за постоянно на пейката/, защото Бардзата е вече доста възрастен, както всички коментираме и все по-рядко ще играе цял мач. Също така изключително рядко се случва BBC да са здрави и тримата и да може да се разчита във един и същи мач и на тримата, дори и да няма контузии, се трупат картони, не се знае кой кога ще има червен, така че предполагам, че времето на Ругани ще расте, няма да намалява.

П.С. Не си спомням от кога не са били на линия и тримата и да са били титуляри /ББК/. Може би септември ли да беше, дали не беше срещу Севиля в първия мач...

--------------------
FAN CLUB IN BULGARIA ?!?!? Everything is possible !!! FORZA MAGICA JUVE !!!

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 14 Dec 2016, 13:21
Коментар #37

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Официално : Ругани преподписа новият си договор с Юве до 2021

--------------------

+Quote Post
StanJuve
коментар 14 Dec 2016, 15:34
Коментар #38

Scouted
*

Коментари: 54
Регистриран: 23-August 14
Потребител No.: 24 840

Супер, този сезон ще запише приличен брой мачове и с всеки следващ израства. Интересно ми е колко пари получава на сезон, ако някой има информация

+Quote Post
indep
коментар 14 Dec 2016, 16:17
Коментар #39

Primavera player
**

Коментари: 482
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 998

До сега беше на 1млн на година. Видях из медиите че ще има "голямо увеличение" но нямаше точна сума. Предполагам малко под 2 (базирайки се на Дибала от 3 до 5 който все още не е подписал).

+Quote Post
Underground Mind
коментар 14 Dec 2016, 16:44
Коментар #40

Juventus star

Цитат
Rugani: 'So proud of Juve renewal'

Juventus defender Daniele Rugani has revealed his pride in a new five-year deal that will keep him at the club until 2021.

The 22-year-old also spoke about the ways he has improved as a player, and gave credit to former club Empoli for assisting with his development.

"I am proud to have renewed his contract for five years until 2021," the centreback told the Juventus official website.

"This route that I’ve taken gives me great satisfaction. I want to say lots of things about it, it means that the club believes in me, that I'm doing well and I’m happy and proud of this.

"I’m happy because I was born a Juve fan and to extend for five years gives me the greatest satisfaction of all.

"The pressure is always there, including this year because I'm playing more. Now, I’ve found more space but the pressure was also there last year when I had to prove myself.

"What has changed is the maturity and mental awareness that I have gained. This is normal in the development of a player who comes from an exceptional club like Empoli.

"The difference from last year is that I’m able to handle this better and I think I've made progress in this way."

Is the defender pleased with his three goals in the current campaign?

"As a team, we hope to continue, we aren’t the finished product and there are others that are more important than me.

"For a defender it's beautiful to score goals, perhaps even more than an attacker because it doesn’t happen often and it is always wonderful.

"I hope it won’t be my last and that the goals continue to come."

Coach Massimiliano Allegri believes that Rugani will be the future of Juve. What does Rugani think to this?

"What Allegri said to me was beautiful, it gives me enormous pleasure, in the same way that the club has demonstrated confidence in me with this super renewal.

"These are the things that give me so much pleasure.

"My aim is to do what the Coach says: to be an important Juventus defender for the next 10 years.

"The goal is this and I’ll do what it takes to improve in order to reach this point."

http://www.football-italia.net/95676/rugan...ud-juve-renewal

Този коментар е бил редактиран от Underground Mind на 14 Dec 2016, 19:15

--------------------

+Quote Post

9 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 22nd September 2018 - 09:45ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team