IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

6 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Марио Манджукич, 17
bobiforzajuve
коментар 23 Jun 2015, 00:09
Коментар #21

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 145
Регистриран: 9-January 10
Потребител No.: 3 197

Изключително класен футболист според мене който ще си заслуши и всеки милион , много добър във въздуха , борбен нападател , не е и като да е слаб във защита , убеден съм че Алегри ще измъкне максимума от него и Марио ще къса мрежи .
Go to the top of the page

+Quote Post
djore
коментар 23 Jun 2015, 05:51
Коментар #22

Primavera player
**

Коментари: 242
Регистриран: 6-January 08
Град: Veliko Tarnovo
Потребител No.: 825

Малко балкански характер,но и Тевес беше буен в Сити ама при нас добре си кротува и не се забърка със скандали и да развали съблекалнята.Да видим Алегри като го смени в някой закучен мач дали няма си покаже рогата.

Този коментар е бил редактиран от djore на 23 Jun 2015, 05:53

+Quote Post
Gianni-Agnelli
коментар 23 Jun 2015, 11:25
Коментар #23

Juventus bench

Коментари: 864
Регистриран: 24-January 10
Град: Sofia
Потребител No.: 3 280

His former manager at Wolfsburg, Felix Magath, noted his endurance, stating that the striker is 'so fit that I think he could play two back-to-back games without stopping even for a minute.

Mandžukić is 'often the instigator of the press with his energetic running, Mandzukic battles defences, driving them back to create space for team-mates as well as preventing opponents building patiently without pressure on the ball. Bate further added that the Croatian 'is both a physical and mobile striker who does so much of his best work without the ball, seemingly doing the work of two players and thus allowing an extra man in midfield.

Момчето е с 14 трофея, сред които две Бундеслиги, ШЛ, СуперКопа, Суперкупа на Европа, Световно Клубно и прочие. Последните му три сезона вкарва над 20 гола.

Реално идеята е да отвлича вниманието, задържа топката и открива пространства за човека до него, а без значение дали е Дибала или Мората, това е смъртоносно.

Да, може и да е кофти характер, но едва ли ще стане нещо. В отбора са Буфон, Киело, Бонучи, Погба, които преспокойно държат съблекалнята.

+Quote Post
Hristo
коментар 23 Jun 2015, 11:41
Коментар #24

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

На мен този трансфер ми допада. Да, парите идват малко в повече, но пък и трябваше да се действа бързо, имайки предвид конкуренцията от Англия + Милан и интер, които се оглеждат за всичко, което мърда.

Манджукич си е класа отвсякъде. Един от топ нападателите в Европа през последните 3 години. Много опит както на клубно, така и на национално ниво, титли, голове, доказано име. Отличен баланс между физика, от една страна, и технически данни - от друга. Лично според мен ще пасне идеално при нас. В Атлетико не успя да се наложи заради подчертано дефанзивния стил, който Симеоне практикува.

И който възприема Манджукич за заместник на Тевес и го сравнява с аржентинеца, си е изцяло негов проблем. Манджукич ще замести напълно Йоренте и частично Мората, като Алваро ще заеме ролята на Тевес. Ако се опази от контузии, Манджукич може да се окаже истинска находка.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Boris Morev
коментар 23 Jun 2015, 12:23
Коментар #25

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Чета и се чудя за Манджукич ли си говорим? Топ нападател?
Но Мората заместник на Тевез обяснява всичко...

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
the pendulum
коментар 23 Jun 2015, 13:37
Коментар #26

Juventus regular

Коментари: 2 040
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Момчета, Дибала е топ трансферът ни това лято, не Манджукич. Първият има уникален усет за играта и след няколко сезона може да спечели "Златната топка". Вторият не е лош, но не очаквайте чудеса. Иначе във връзка с трансфера на хърватина Goal.com предполага, че можем да преминем към 4-3-3: Буфон, Евра, Киелини, Бонучи, Литхщайнер, Погба, Кедира, Видал, Мората, Манджукич, Дибала в предни позиции.

--------------------

+Quote Post
Bogoev
коментар 23 Jun 2015, 14:00
Коментар #27

Primavera player
**

Коментари: 298
Регистриран: 10-October 13
Потребител No.: 24 801

Гол.ком и Маркизио ли го продадоха biggrin.gif

+Quote Post
the pendulum
коментар 23 Jun 2015, 14:04
Коментар #28

Juventus regular

Може би в лицето на Маркиза виждат резерва на Кедира tooth.gif Иначе като цяло и Пирло е част от отбора, все още.

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 23 Jun 2015, 14:14
Коментар #29

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Цитат(Boris Morev @ 23 Jun 2015, 13:23) *
Чета и се чудя за Манджукич ли си говорим? Топ нападател?
Но Мората заместник на Тевез обяснява всичко...

Не съм адвокат на Ицака, но може би има предвид, че когато играят Манджука и Мората, испанецът ще изпълнява функциите на Тевез, които бяха при двойка Тевез-Мората.

За Манджукич много ясно, че се говори като топ нападател, я ми изброй играчи с неговите габарити с толкова успешна кариера до този момент. Става въпрос за такива, които са на пазара и са на неговата възраст. Реално ти Манджука и Кедира ги изкара някакви средняци, дето имат 1,2 положителни черти и направо стават за Палермо.

+Quote Post
Boris Morev
коментар 23 Jun 2015, 14:47
Коментар #30

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Мората няма как да изпълнява функциите на Тевез, съвсем различен играч е.
Манджукич изобщо не е топ нападател в момента, може и да е бил преди 2-3 години, ама сега не е. Кедира е същата работа, но там е свободен трансфер и няма как да се каже нещо негативно. Даже сигурно ще свърши работа(стига да върне частично формата си) и ще си го продадем на печалба. Не може с такива трансфери да надградим текущия скуад и да се надяваме, че догодина можем да се преборим с Барса, Реал М, Челси и като гледам Атлетико М.
Ясно е, че съм разочарован от напускането на Тевез, но Манджукич не е решението. Алегри иска да го замени с 2-3 имена, не само с едно, но както казах вече няколко пъти, според мен трябваше да заложат на едно име, но да е от висока класа и в пика на кариерата си. Ясно, че за топ нападател няма как да се класираме - Агуеро, Кавани, Пипита и т.н., където ще ни гарантира поне 30 гола, но поне можеше да се пробваме за хората на пазара и във възходяща спортна кариера като Бака или Дж.Мартинез. Вместо да дадем 30-35 млн Е за един от двамата ние ги дадохме за Манджукич и Заза с надеждата, че като имаме 4 или 5 нападатели с най-различни качества ще можем да сглобим що-горе класна атака. Естествено трансферът на Дибала си е класа и е най-добрата ни инвестиция вероятно за последните години заедно с тези на Мората и Видал, но сега има огромна вероятност Дибала да се наложи да влезе в боя с основна роля рано-рано, ако Манджукич започне пак с контузиите или просто си флопне от воле, а тази вероятност е не малка предвид това, че този човек няма гол от февруари месец насам! Съжалявам, ама за мен класен нападател означава да вкарва голове постоянно и да решава важни мачове, а не да бяга и да се бори нон стоп.
Ще видим как ще се развие селекцията, но ни трябва спешно креативен играч.

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 23 Jun 2015, 14:54
Коментар #31

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Евентуално закупуването на играч тип Оскар/Йоветич ще премахне тази тежест и ще получим нужния заместник на Тевез. В противен случай оставаме с Перейра и когато се наложи Видал на нея позиция. Вече е мъгла за схемата, ама си мисля, че ще останем с ромба.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 23 Jun 2015, 15:07
Коментар #32

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 610
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Манджукич не е Миро Манолов все пак. Щото човек като прочете няколко поста, такива изводи ще си извади. Алегри, Марота и останалите в ръководството също не управляват отбор от "А" група. И щом са избрали Манджукич, значи имат някаква идея в главата. Едва ли са го направили само ей така, колкото да има някакво име. А и тук говорим за не малко пари. Ние не сме известни с харченето, така че със сигурност е направена сметката.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
the pendulum
коментар 23 Jun 2015, 18:54
Коментар #33

Juventus regular

Откога за да си извади изводи за даден играч, човек трябва да чете форуми? Това, че ръководството е закупило Манджукич, не е гаранция за успешен трансфер само по себе си. Да поживеем, пък ще видим smile.gif

--------------------

+Quote Post
Beroe_Juve
коментар 23 Jun 2015, 22:21
Коментар #34

Juventus bench

Коментари: 738
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

Самия факт ,че Юб Хайнкес закупи Манджукич говори много за неговите качества wink.gif Глардиола си е пълен такаш и нормално да го премахне с неговия измислен стил и като добавим ,че мястото на Манджукич изобщо не е в отбор като Атлетико Мадрид...също говори много...от Байерн в Атлетико Мадрид...Тея испански ливади изобщо не ми ги хвалете..първо ,че играят по дефанзивно даже и от Берое на Хубчев и 2-ро Манджукич не е за отбор като Атлетико Мадрид.

+Quote Post
nikentus
коментар 27 Jun 2015, 23:23
Коментар #35

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 197
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Много, много борбен футболист. Когато го наблюдавах преди да бъде закупен от Байерн ми правеше много добро впечатление отборната му игра. Човекът си оставяше белите дробове на терена. Ще бъде трън в задника на противниковите отбори винаги когато го пускаме. Нямам представа как ще се представи при нас, но Манджукич е солиден играч и 21 милиона са нормална цена щом пазаруваме от Атлетико Мадрид. Стискаме му палци.

--------------------

+Quote Post
venko_90_
коментар 28 Jun 2015, 07:58
Коментар #36

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Ще видим как ще се представи при нас, но като цяло мисля, че можем да очакваме цифра близо до 20 гола през сезона (ако можем да съдим по статистиката му за последните три години). Евентуално трябва да се има предвид и времето за адаптация, защото все пак италианското първенство е едно от най-трудните за адаптация на нови играчи. smile.gif

+Quote Post
Del_Piero50
коментар 24 Jul 2015, 21:18
Коментар #37

Primavera player
**

Група: Banned
Коментари: 453
Регистриран: 6-February 10
Потребител No.: 3 348

Antoine Griezmann has sent a good luck for Mario Mandzukic: "a great player, he gave us a lot last year. Now I wish to do the same with Juventus

+Quote Post
Hennessy
коментар 24 Jul 2015, 21:42
Коментар #38

Juventus star

Коментари: 3 142
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Ами да се замъква и той при нас и всичко да е 6 biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 22 Aug 2015, 13:28
Коментар #39

Juventus champion

Коментари: 9 437
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Честит трансфер на Марио! След Трезеге, това е футболиста, който идва в Ювентус с най-точни и близки характеристики за поста -централен нападател. Нито Йоренте, нито Матри бяха дори близо. Определено много опит и класа, мисля си, че в Италия ще свърши чудесна работа. Много се бута, рита, пресира.. агресивен играч в предни позиции. Доста добре според мен ще се впише, вече дали ще флопне е друг въпрос. Не лош ход по неговото привличане. Успех!

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 14 Dec 2015, 21:41
Коментар #40

Juventus champion

Коментари: 6 240
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Видях, че Манджукич е избран за играч на месеца. Знаем, че има недостатъци и знаем какви са. Физиката, която има, съчетана с енергията, която демонстрира, са една убийствена и правилна дефиниция на думата танк. Не знам дали е този тотален некадърник като който е заклеймяван във форума, но на този етап Мората нещо гледа от пейката. Да се готви Боатенг да бъде сгазен.

--------------------

+Quote Post

6 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 14th November 2018 - 03:27ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team