IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

13 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Сами Кедира, свободен трансфер
oldschool
коментар 21 May 2015, 11:54
Коментар #1

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 467
Регистриран: 8-January 09
Град: София
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

Позиция : Полузащитник
Висок: 1.88
Тегло: 84 кг
Години: 28
Роден: 4ти Април 1987
Държава: Германия

Динамичен централен полузащитник който притежава и техника с топката в краката , Кедира изгрява на сцената когато се налага да замени контузеният капитан на Германия Балак на Световното през 2010 и то без проблем.
Син на Тунезийски баща и Германска майка , започва кариерата си в Щутгарт като е титуляр в сезон 06-07 когато взимат шампионската титла. Той води до успех младежкият отбор на Германия на Европейското в Швеция . преди да вземе титулярна роля за Германия на световното в Южна Африка. Последва трансфер в Реал Мадрид лятото на 2010 и става вторият най-скъп трансфер на Моуриньо след Ди Мария и помага за титлата в Испания за сезон 11-12.
След това почват да идват контузиите . през това време Реал печели ШЛ през 13-14 и тогава идва решението да смени обстановката за лято 2015 когато договора му ще изтече.

Сила : Голяма издръжливост , добър обхват на подаванията и техника с топката
Слабост : Не блести като останалите му съотборници и има проблем да вземе нещата в свои ръце по време на мач
Най-голям успех : Световен шампион за 2014та
Най-голямо разочарование : Загубата от Испания на полуфинал на Световно
Стил: Бокс ту Бокс полузащитник , черноработник

Този коментар е бил редактиран от eXpLoSive на 28 May 2015, 15:09

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 21 May 2015, 12:16
Коментар #2

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(oldschool @ 21 May 2015, 11:54) *
La Repubblica пишат, че се редим за Кедира. договорът му с Реал изтича това лято и за без пари би бил екстра.

Тези без пари не са съвсем без пари, защото обичайно получават пък по-тлъсти заплати. Кедира е добър играч, но не го виждам при нас, а и в Италия като цяло.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
odyssey7
коментар 21 May 2015, 12:25
Коментар #3

Juventus star

Коментари: 2 645
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Няма "без пари" в тоз живот. Дори и с редукция ще взема не по-малко от лидерите на отбора,а дефакто ще е 167-ми избор за халф.

За Жерсон се спекулира от известно време, но парите ми се виждат много.

+Quote Post
Boris Morev
коментар 21 May 2015, 12:42
Коментар #4

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Всъщност може и да не е последна дупка на кавала - Пирло се маха, а има голяма вероятност да се разчита на Видал/Перейра зад нападателя. Тоест Маркизио минава със сигурност пред защитата, а пред него са Погба, Видал, Стураро и евентуално Асамоа според зависи. Иначе казано ще атакуваме халф за заместник на Пирло. Естествено не със същите характеристики, но с доста солидно игрово време. Кедира доколкото знам е готов за Шалке. По-скоро си мисля, че ще атакуваме за Витцел. Зенит режат парите и ще продават, а очевидно нашите го харесват.

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 21 May 2015, 13:51
Коментар #5

Juventus star

Коментари: 3 292
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Кедира.. bduh.gif

Аз пък четох за Чаби Алонсо. Пак като free agent и много по добра опция от Кедъра !

--------------------
"Juventus is not selling club..." BLAH..BLAH..BLAH..

+Quote Post
Ицака
коментар 21 May 2015, 14:11
Коментар #6

Primavera player
**

Коментари: 475
Регистриран: 18-October 08
Град: София
Потребител No.: 1 380

Сигурно ли е, че Пирло напуска?

--------------------

+Quote Post
div
коментар 21 May 2015, 14:18
Коментар #7

Juventus regular

Коментари: 1 520
Регистриран: 6-May 12
Потребител No.: 24 679

Цитат(J.T.Ultras @ 21 May 2015, 14:51) *
Кедира.. bduh.gif

Аз пък четох за Чаби Алонсо. Пак като free agent и много по добра опция от Кедъра !

За да имаме и в бъдеще такива сезони ни трябва класа, а не опции. Алонсо нямаше да го върна преди 4-5 години, но сега не го виждам да се впише.

Между другото, забележете колко много паралели има сезона ни с този на мердите от 2009-2010. Четири години доминация, на четвъртата купа на Италия и финал в ШЛ. Застаряващ отбор, играчи, които играят от години заедно, силна халфова линия, много стабилна защита, доминиращ аржентински нападател на 30+ години. Естествено, шанса ни за требъл е по-малък от техния тогава, просто защото сегашната Барса е 2 класи над тогавашния Байерн, но независимо какво стане, сезонът ни няма да се различава много от техния тогава. Ще имаме много сериозни приходи в края, а трансфер тип ''Алонсо'' е в стил интер. Много важно лято се очертава, започнахме го добре с Дибала, но подмладяването не може да приключи само с него.

--------------------

+Quote Post
mrd
коментар 21 May 2015, 16:15
Коментар #8

Juventus regular

Коментари: 1 620
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

В последните години се изявяваме като resurrection point за гробници, така че Кедира без трансферна сума може и да не е лоша идея.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 21 May 2015, 21:15
Коментар #9

Juventus champion

Коментари: 5 857
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Проблемът с Кедира е, че той просто иска много висока заплата. Иначе напук на всички приказки, далеч не е толкова слаб футболист. Пък и немците умеят да играят в Ювентус с успех. Сигурно с немци сме 100 % от 100. Който е играл тук, е правил добър престой.

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 22 May 2015, 11:16
Коментар #10

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Медиите в Италия тръбят за интерес към следното трио Кавани-Кедира-Алан. Един от тези тримата 100% според мен ще го вземем и няма да се учудя да е третия.

Алан е много комплексен играч има бързина, техника, дрибъл, добър пас и познава отлично Калчото. Мисля, че ще е перфектната покупка за центъра. Кедира не знам защо толкова негативно се изказвате повечето за него, но си е класа, единствено ме притесняват при него контузиите.

Този коментар е бил редактиран от Аntonio Conte на 22 May 2015, 11:17

+Quote Post
Underground Mind
коментар 22 May 2015, 12:07
Коментар #11

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Голямо Да за Кедира. Би бил отличен free трансфер, а и предполагаемата му заплата (3.5 млн. евро) не е толкова висока. При тези условия си е no brainer просто.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Boris Morev
коментар 22 May 2015, 14:16
Коментар #12

Juventus regular

Да, ама не. Алан е готов. Очевидно и тази сделка ще бъде затворена рано-рано. Аз лично го намирам за страхотен играч и очаквам да е истинска находка при нас.
Да видим ще се търси ли още един по-офанзивен халф и евентуално кой ще е той. Ако заковем играч като Ламела или Пасторе, нещата стават много сериозни. Чак не ми се мисли, ако заковем и ляв бек.

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 22 May 2015, 15:07
Коментар #13

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Много се раздуха покрай Кедира и май ще го заковем на 4.5 милиона заплата на година. Говори се ,че този трансфер ще спести 20-25 милиона които са били заделени за халф и ще отидат за друг футболист. Медиасет

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 22 May 2015, 15:19
Коментар #14

Juventus champion

Нищо чудно и това да стане, като се има на предвид, че Кедира е идеален за сделка тип Марота. То вече освен заради заплата не виждам защо да не ни предпочетат пред отбори като Шалке и Волфитата.

+Quote Post
Boris Morev
коментар 22 May 2015, 15:26
Коментар #15

Juventus regular

Няма как да плащаме 4.5 млм Е на играч като Кедира. Вижте само колко взимат основните и да дойде Кедира и да взима повече - абсолютно невъзможно.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 22 May 2015, 15:40
Коментар #16

Juventus star

Ето ги заплатите,без някои актиализации (Погба) - https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key...p=sharing#gid=7

Няма начин КедЪра да взема повече от Буфон, Бонучи, Киелини, Маркизио. Лихта и Видал. Не и в този живот.

За тези, които са За подобна сделка, да изчислят колко излиза Кедира за 3г с данъците, и как евтиното излиза скъпо, винаги. Сделки ала Пирло със свободни агенти, които са решаващи за отбори като Ювентус, борещи се не за топ 3 а за европейския връх, са...единични бройки. Сещам се за един Пирло.

Та, една лаишка сметка показва, че Алън би излязъл колкото Кедира. Сещате се, че Кедира на 31 с тази заплата става непродаваем. А футболист като Алан ако се развие, та и дори да флопне си избиваме парите.

Евтиното излиза скъпо. Твърдо против свободни агенти, с редки изключения. By the way, Кедира с по-малка заплата ...не е зле, би свършил работа - опитен, световен шампион, европейски клубен шампион, и в една добра възраст - 28г. Проблема е контузията и заплатата. И все пак предпочитам друга опция (Алан).

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 22 May 2015, 15:58

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 22 May 2015, 15:58
Коментар #17

Juventus star

Коментари: 3 573
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Тва не е вярно тука е написано,че Видал взима 4 млн,а той взима 5.5 млн+бонуси.

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 22 May 2015, 15:58
Коментар #18

Juventus champion

Цитат(Boris Morev @ 22 May 2015, 16:26) *
Няма как да плащаме 4.5 млм Е на играч като Кедира. Вижте само колко взимат основните и да дойде Кедира и да взима повече - абсолютно невъзможно.

Е кое ще е по-практично да дадем 20-25 млн. за Витцел примерно или да плащаме по 4.5 за доказан халф като Кедира? С успехите съм сигурен, че заплатите на останалите също ще бъдат повишени. Като включим и освобождаването на някои играчи и техните заплати, звучи добре. Не искам да се навивам, ама на 2-3 места вече го чета това.

+Quote Post
odyssey7
коментар 22 May 2015, 16:00
Коментар #19

Juventus star

QUOTE(ForzaJuve29 @ 22 May 2015, 16:58) *
Тва не е вярно тука е написано,че Видал взима 4 млн,а той взима 5.5 млн+бонуси.

Да, някои заплати не са актуализирани.

+Quote Post
Boris Morev
коментар 22 May 2015, 16:20
Коментар #20

Juventus regular

Договорите не се подновяват през ден или два. Няма как просто да дадем 4.5 млн Е на Кедира, просто е невъзможно това нещо. Да не говорим, че последния сезон е перманентно контузен. Със заплата 2-2.5 млн Е може и да го вземем, ама повече за халф, който ще е опция, няма как. Витцел е доста по-млад и играе нон стоп, здрав е като животно, далеч повече би се вписал в състава, но нашият човек ще е Алан. Ниска заплата, супер млад и много, ама много повече качества от Кедира.
В немските медии се говори, че Кедира е блокирал сделката с Шалке, защото е искал 15 млн Е на ръка, така че можеш да си представиш за какъв наемник става въпрос.

--------------------

+Quote Post

13 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th July 2018 - 02:11ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team