IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Стефано Стураро, Зидан и Гатузо
pinkfloyd39
коментар 03 Feb 2015, 19:25
Коментар #1

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 5 857
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Стефано Стураро

“Normally deployed as an inside midfielder, Sturaro has also enjoyed playing time in the number ten role and on the wing, namely to cater for his expert crossing ability.

“He is a powerful, imposing presence in the middle of the park with good feet and is adept at both attacking and defending.

Където срещнах го описват като дефанзивен футболист, с афинитет към атаката, който може да играе дори като плеймейкър или крило. От това, което съм гледал, е типичен дефанзивен футболист, с доста голяма работоспособност и прилична скорост, обича да се включва в атака, но не виждам как може да се твърди, че е 10ка.

Да е добре дошъл и дано се окаже качествен играч.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Boris Morev
коментар 03 Feb 2015, 19:31
Коментар #2

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Новият Де Роси, наборе. Много борбен футболист. Според мен ще е находка.

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
the_parasite
коментар 03 Feb 2015, 20:26
Коментар #3

Juventus regular

Коментари: 2 192
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

На мен пък ми се вижда доста надценено това момче. Ще видим какво ще излезе от него.

+Quote Post
outbreak
коментар 03 Feb 2015, 21:11
Коментар #4

Juventus regular

Коментари: 2 166
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Изглежда доста стабилен и надежден. Хубавото е, че ще получи игрово време. Дано не е новият Ночерино...

--------------------

+Quote Post
Gianni-Agnelli
коментар 03 Feb 2015, 23:53
Коментар #5

Juventus bench

Коментари: 861
Регистриран: 24-January 10
Град: Sofia
Потребител No.: 3 280

Само аз ли мисля, че се подценява ужасно много скаутската система и хората, които са в щаба на отбор като Ювентус?

+Quote Post
venko_90_
коментар 04 Feb 2015, 06:15
Коментар #6

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Не, просто последния път като налагахме играчи от школата бяхме в Серия Б smile.gif Иначе успех на Стураро - нямам наблюедния върху играта му, но се надявам да се докаже като качествено попълнение и да завърши сезона с дубъл (поне biggrin.gif )

+Quote Post
Rumbeti
коментар 04 Feb 2015, 12:15
Коментар #7

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Уникален футболист според мен за възрастта си. Дано го пускат по-често, защото си мисля, че с малко обиграване може да стане велик.
Има разбира се ище много хляб да изяде, докато се докаже като титуляр в отбор като Юве, но според мен има качествата !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 05 May 2015, 23:24
Коментар #8

Juventus champion

Много качествен мач днес за Стураро. Първи подобен мач за него, хвърлен срещу изключителна халфова линия, Стураро просто беше доминатор в центъра. Много ми се понрави първите 45 минути.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 06 May 2015, 00:32
Коментар #9

Juventus star

Коментари: 2 645
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Абсолютен звяр. Дано този мач му даде самочувствие и да се превърне в константа. Най-силния му мач за Юве точно срещу Реал.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 06 May 2015, 09:20

+Quote Post
Spark11
коментар 06 May 2015, 01:01
Коментар #10

Juventus star

Коментари: 2 872
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Трябва да отдаден заслуженото на момчето наистина. Преди седмица го нахранихме тук във форума, а сега игра много, много силно първо срещу Дория, а след това и срещу Реал. Нека си спомним положението, в което сам си отне топката, навлезе в наказателното и я изкара на Тевес - брилянтно! Ето това вече са мачове, които показват потенциал. Дано продължава в същия дух и да не спира да се развива.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 06 May 2015, 04:41
Коментар #11

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

При Стураро много ми харесва и ме обнадеждава това, че очевидно е перде - няма страх, няма притеснение. Стъпва здраво и не се спича от големи имена срещу себе си. Това е безкрайно важно, за да се наложи един млад футболист.

Става ми ясно защо беше върнат в отбора посредата на сезона, вместо да се разчита на Мароне (който също има много добри качества, но явно, че няма да го бъде...).

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
venko_90_
коментар 06 May 2015, 09:55
Коментар #12

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Очаквам следващия сезон да играе още по-сериозна роля в халфовата ни линия. smile.gif

+Quote Post
nikentus
коментар 06 May 2015, 12:53
Коментар #13

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 914
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

5obsessed.gif

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 14 May 2015, 14:09
Коментар #14

Juventus star

Коментари: 2 645
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

http://www.goal.com/en/news/7209/nissan/20...ph?ICID=HP_BN_1

Интересна статия за Стураро. Признавам, че мачовете които му гледах в Дженоа, а и началото му при нас, не бях никак обнадежден. Браво на Алегри, че му дава шанс за игра и Стурарао се отплати блестящо срещу Реал в Торино. Дано се опази от контузии, защото може да даде адски много на отбора в близко бъдеще при този темп на развитие.

+Quote Post
Boris Morev
коментар 15 May 2015, 13:35
Коментар #15

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Откакто изтрезнях на 7-ми май досега се чудя колко голям кураж има Алегри, за да пусне Стураро титуляр срещу Реал Мадрид в 1/2 финал в ШЛ. Доста ми се промени мнението за него след този успешен ход.

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 24 May 2015, 17:23
Коментар #16

Juventus champion

Вчера Стураро отбеляза прекрасен гол, който ознаменува представянето му след идването тук. Критикуван, приет без очаквания, едва ли не обявен за некадърен, един типичен италиански дефанзивен халф с много енергия, работоспособност, скорост и най-важното - офанзивна игра. Ако сте наблюдавали Дженоа, там Стураро имаше свобода на действие. Играеше и като плеймейкър, пускаха го и по фланга. Стураро има потенциал да се превърне в един уникален трансфер - жълти стотинки, младок, изглеждащ като типична резерва, но с разнообразен арсенал. Мисля, че няма да е грешка човек да предположи, че следващият сезон ще е още по-добър и ролята му ще нарасне.

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 24 May 2015, 17:27
Коментар #17

Juventus star

Коментари: 3 070
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

И аз се надявам догодина да се развие още и още повече да помага на отбора! Надявам се да не го изпратим някъде поднаем...

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 24 May 2015, 17:38
Коментар #18

Juventus champion

Цитат(Hennessy @ 24 May 2015, 18:27) *
И аз се надявам догодина да се развие още и още повече да помага на отбора! Надявам се да не го изпратим някъде поднаем...

Изключено. Стураро прогресира от среща на среща. Вече го хвърлихме във важни битки. Остава. Другата година Стураро и Перейра, ако въобще можем да кажем, че са резерви дори ега, защото за мен в този отбор и пътя, по който е тръгнал, резерви няма, ще бъдат много важни за облика на тима. Ролята им ще нарасне още и ще е важна.

--------------------

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 24 May 2015, 18:31
Коментар #19

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

Цитат(pinkfloyd39 @ 24 May 2015, 18:23) *
Вчера Стураро отбеляза прекрасен гол, който ознаменува представянето му след идването тук. ... един типичен италиански дефанзивен халф с много енергия, работоспособност, скорост и най-важното - офанзивна игра. Ако сте наблюдавали Дженоа, там Стураро имаше свобода на действие. Играеше и като плеймейкър, пускаха го и по фланга. ... младок, изглеждащ като типична резерва, но с разнообразен арсенал. Мисля, че няма да е грешка човек да предположи, че следващият сезон ще е още по-добър и ролята му ще нарасне.

Бих добавил към това и много грамотно движение по терена, типично по италиански. Ударът му също така е доста тежък, като не се притеснява да стреля и с двата крака. От няколко мача насам ми правят впечатление неговите включвания от втора позиция, които обаче до сега нямаше шанса да материализира, и останаха някак незабелязани от широката общественост. Вчера го направи същото при един много добър пас на Погба и стреля от движение, още преди гола. Та да си призная малко след свършен факт, но аз лично го очаквах този гол до края на сезона.
Иначе според качествата, които си изброил , да ти напомня на някого, когато пробиваше в първият отбор..? Естествено няма я неговата техника с топка в крака, но пък е физически по-корав.
Като страни от играта му, които имат място за подобрение бих вметнал - движението без топка при изнасяне и разиграване, някак си на моменти леко се изолира, или по-точно не е толкова активен, не търси топката в разиграванията на късо и на второ място - дългите пасове. Той може и да ги умее де, но за в момента играе главно на сигурно, без излишно креативити, но може би това са и указанията, които следва.

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
Underground Mind
коментар 10 Aug 2015, 23:19
Коментар #20

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

http://www.spaziojuve.it/2015/sturaro-da-r...lia-e-scudetto/

http://rivierapress.it/2015/08/10/stefano-...on-la-juventus/

Стефано Стураро е най-младия италианец, спечелил всички официални турнири в страната - Серия А, Купа на Италия и Суперкупа на Италия. Куриозното е, че Стураро е спечелил същите 3 трофея и на ниво Примавера (единствения, който някога е печелил всички турнири на младежко и мъжко ниво). ohmy.gif

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th July 2018 - 01:52ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team