IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

8 страници V  « < 6 7 8  
Reply to this topicStart new topic
> Фернандо Йоренте, 2013-2015: 92 мача, 27 гола, 5 трофея
Hennessy
коментар 06 Dec 2014, 11:12
Коментар #141

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 120
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Цитат(Boris Morev @ 06 Dec 2014, 11:06) *
Напълно очаквано се представя Евра. Добре, че не взехме и Нани...

Йоренте и за странична греда на вратата не става!

Спокойно ве тигре! Видяхме я твоята звезда Освалдиньо...той Матри вкарваше повече от него biggrin.gif Не забравяй колко гола има Йоренте миналия сезон и какъв нападател е wink.gif Не бързай с тъпите коментари... "за греда не става"................. doh.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Boris Morev
коментар 06 Dec 2014, 11:32
Коментар #142

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Освалдо 9 мача - 5 гола в калчото, 6 мача - 2 гола в ЛЕ плюс 5 асистенции в двата турнира. Общо 823 минути игра.
Йоренте 12 мача - 3 гола в калчото, 5 мача - 1 гол в ШЛ плюс 2 асистенции в ШЛ. Общо 1078 минути игра.

Нали виждаш разликата? Освалдо, ако имаше игровото време на Йоренте в Ювентус, щеше да вкара 20+ гола и в това съм абсолютно сигурен. Все пак за Рома има 27 гола в 49 мача. Докато Йоренте в най-добрия сезон на Ювентус вкара едва 16 гола от общо 80 и само 2 гола в Европа, че той Освалдо също вкара толкова. Какво има да ги сравняваме? Не ми е мечта да имаме Освалдо като 9ка, ама на фона на Йоренте предпочитам и Лука Тони към този момент. По-слаб център нападател сме нямали. Матри беше по-опасен, ебати...
Какъв нападател е Йоренте няма да разберем за съжаление. Има си качества, но те не са съчетаеми с нашия потенциал и не виждам как ще видим най-доброто от него.

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
Hennessy
коментар 06 Dec 2014, 12:18
Коментар #143

Juventus star

Малееее ти си се побъркал biggrin.gif Май забравяш какви нападатели са минали през Ювентус? Бахти комплекса си развил към Йоренте. Я не ми вади статистика и то грешна! Тези 27 гола на Освалдо са за 3 години!!!!!!!!!!!!!!!!!! И не са 49 мача, а са над 50! Йоренте има 40+ мача и е вкарал 20 гола, кво искаш още? Освалдо го виждаме навсякъде колко вкарва....1 милион нападатели има като него в Италия! Същите бяха Амаури, Бориело, Куалярела, Матри, Якуинта(макар, че той бележеше доста повече biggrin.gif) и т.н. Така че погледни реално, свали Освалдовските очила, и хейтърските от Йоренте wink.gif Да не отварям темата за схемата wink.gif Щото нали се сещаш, че ако Йоренте беше в момента в някой друг отбор щеше да е с 20 гола wink.gif С хора като Роналдо, Хамес, Бейл, Модрич, Ди Мария и т.н. и т.н.... Той е таран!! Не е човек който сам ще вземе топката и ще си създаде положение! Това не е Меси, Неймар или Суарез...Той има нужда от пасове! А при нас няма кой да му ги даде. Това 352 не е за таран! Би било подходящо за нападатели тип Агуеро, но не и за такива като Йоренте. Замисли се, ако покрай Тезеге нямаше играчи като Дел Пиеро, Недвед, Каморанези и т.н. може би и той нямаше да има тези голове. На такива нападатели им трябват центрирания и то точни! А не Пирло да бие корнер по 20 пъти на мач и да я центрира на Тевез, на Киелини, на Видал...............

--------------------

+Quote Post
Boris Morev
коментар 06 Dec 2014, 12:30
Коментар #144

Juventus regular

Научи първо теорията и после идвай да ми мрънкаш. Двойка ти пиша, не си си научил урока.
И моля ти се не сравнявай Трезеге с Йоренте, че ми се плаче. Много се надявам скоро Йоренте да е в друг отбор и да прави по 50 гола, ако иска.

Между другото точно Йоренте е сравняван с Амаури.

Този коментар е бил редактиран от Boris Morev на 06 Dec 2014, 12:38

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
the pendulum
коментар 06 Dec 2014, 12:54
Коментар #145

Juventus regular

Коментари: 2 040
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Освалдо за 11 мача за нас в Серия "А" вкара един гол. Айде по-сериозно...

--------------------

+Quote Post
Boris Morev
коментар 06 Dec 2014, 13:06
Коментар #146

Juventus regular

Е, да ве, ама само в 4 беше титуляр и 7 пъти влиза на смяна. Сумарно това са 375 игрови минути. Не е меродавно да се правят аналогии по този начин. Примерно за Рома има един сезон с 24 мача/ 11 гола и 25 мача/ 16 гола, тоест колкото повече се налага, толкова повече вкарва. В Интер сега има 5 мача като титуляр и 5 гола, вижда се от самолет, че е голаджия и неслучайно цената не му е 0 лева, колкото е на Йоренте. Като качества да ги сравняваме ли?
Всичко е много субективно, когато става въпрос за нападател, защото Фалкао от голова машина се превърна в клоун заради Раниери, а Диего Коста от посредствен нападател стана играч за 40 млн паунда заради Симеоне.
Мисълта ми е, че Йоренте не е играч за Ювентус, Освалдо е по-добър, но и той не е предпочитаният от мен нападател. Правя им съпоставка само заради нищо общо-имащия с фубола Хенеси, който ще ме почерпи нещо май месец, когато Освалдо ще има 25 гола, а Йоренте максимум 15.

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 06 Dec 2014, 14:15
Коментар #147

Juventus star

Тъпичния български манталитет...като нямаш кво да ми кажеш и ми пишеш "не разбиращия" ? Ти кво си разбрал бре разбиращия? По кое се разбира кой колко знае ? Да те питам ли кой ти е бил треньор и колко футбол си играл през живота си като изключим кварталния? Като си тръгнал да мериш пишки?! Според кого Освалдо е по-добър? Според теб. И ти сам си го каза хейтърската - "ако ще и по 50 гола да прави в друг отбор, само да не е при нас". И що? Доволен ще си че не бележи за нас, а за някой друг ? Ако Освалдо е ГОЛАДЖИЯ, не знам нормалните и свестните нападатели какви са...трябва да са извънземни. Не забравяй, че е играл в посредствения отбор на Рома! Щото той и Амаури в Киево и Палермо беше големия играч. Той смешния в Саутхемтън беше девета глуха, Конте го пускаше от дъжд на вятър щото не става, в националния пак 0. Кво още искаш? Според кой освен теб тоя е някой? И кой сравнява Амаури с Йоренте? Пак ти нали? И според кой Йоренте не струва нищо? Това че сме го измислили за без пари би трябвало да те радва. wink.gif По твоята логика значи и Погба, Бардзали и Пирло не струват нищо! МИСЛИ момче, мисли! wink.gif

--------------------

+Quote Post
Boris Morev
коментар 06 Dec 2014, 14:41
Коментар #148

Juventus regular

хахахаах какво ти стана ве майна, толкова много въпроси ми зададе, не знам на кой по-напред да ти отговоря biggrin.gif

- футбол съм играл приблизително 12 години в Спартак Пловдив. Смятам, че достатъчно разбирам от играта, но тук не става въпрос за спортно-технически качества, а за фенски изказвания.
- Освалдо по мое мнение е по-добрият от двамата, по твое е обратно, в крайна сметка ще видим кой ще черпи май месец
- При нас Йоренте няма почва. Това отново е мое мнение и 4те му гола за 17 мача го доказват.
- Влез във форумите на Ювентус с повече от 15 човека и ще разбереш кой сравнява Йоренте с Амаури и какво е мнението на огромна част от хората за него.
- Йоренте струва 0 лева, това не е ли факт? В национала викат бабата Торес вместо него, какво да говорим повече?
- Погба бихме могли да го продадем за 60-70 млн, Бардзали и Пирло дойдоха вече на по 30+ години, сравнението е глупаво, Йоренте колко може да струва? Кой е дал нещо за него някога?
- Глаголът "мисли" много ми харесва, но за теб бих препоръчал "гледай" и далеч вече не съм момче за съжаление.

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 04 May 2015, 15:50
Коментар #149

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат
'Juventus for the treble!'

Fernando Llorente says Juventus 'believe in the triplete', whilst admitting that the Champions League overshadows the Scudetto.

The Bianconeri have just conquered their fourth consecutive League title, but their attention is already focused on tomorrow's European semi-final against Real Madrid.

Most players and staff are sounding cautious when discussing the possibility of Juventus winning all three major titles this season, but not Llorente.

“We believe in the triplete, of course we do,” he told Tuttosport. “It's down to us. We fear nobody.

“Tomorrow we can play a great game. After all, there's no hiding the fact that it will take a super Juventus to knock out the Spanish side.

“I don't consider these the two matches of the year, but the matches of a lifetime.

“Few players in the world have the opportunity to play for such prestigious trophies. And we do.

“Winning the Scudetto was fantastic, but the joy didn't last very long.

“How could we not be thinking of Real? We need to prepare ourselves well and that's why our celebrations have been limited.

“Last year I didn't start very well, I had a thousand problems. Then I unblocked myself and I scored many goals, turning it into an important season.

“This season I haven’t done as well, I have failed to contribute as much, but I have still managed to score some decisive goals.

“And just in this recent period I have managed to retrieve the style of those better times.”

Finally, the 30-year-old discussed his Coach Max Allegri.

“He has done really well. I remember at first when nobody wanted him – I mean those outside of the team, not us players.

“He managed to win us over right away. He started out on tip-toe, then he integrated his ideas.

“He's good and he understands you, and he's competitive at the highest levels, just like his staff.

“We can still go very far with him.”

http://www.football-italia.net/66034/juventus-treble

Йоренте: “Вярваме в Требълът, разбира се, че вярваме. Зависи от нас, а ние не се страхуваме от никого. Утре можем да изграем велик мач. Все пак никой не крие факта, че на Ювентус ще му е необходимо супер представяне, за да отстрани испанския отбор. Не гледам на тези два мача като на мачовете на годината, а като мачовете на живота. Малко играчи на света имат възможността да се борят за толкова престижни трофеи. Ние я имаме. Да спечелим титлата беше страхотно, но радостта не продължи дълго. Как може да не мислим за Реал? Трябва да се подготвим добре и затова празненствата ни бяха ограничени. Миналата година не започнах много добре, имах хиляди проблеми. После се отърсих и вкарах много голове, така преобърнах сезона в добър. Този сезон не се справям толкова добре, не започнах добре също, не успях да помогна, да допринеса толкова много, но все пак успях да вкарам някои важни голове. Едва напоследък успях да си възвърна стила от от тези по-добри времена. Алегри? Той се справи наистина добре. Спомням си в началото, когато никой не го искаше - имам предвид хората извън отбора, не ние, играчите. Той успя да ни спечели веднага. Той започна полеко, после наложи идеите си. Добър е и те разбира, а и е достатъчно класен на най-високо ниво, както той, така и екипът му. Можем да стигнем много далеч с него.”

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
oldschool
коментар 28 Jul 2015, 09:34
Коментар #150

Juventus regular

Коментари: 1 503
Регистриран: 8-January 09
Град: София
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

Йоренте с изкълчен глезен, следващите 10 дни ще е аут

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 28 Jul 2015, 10:52
Коментар #151

Juventus star

Айде край...Амаури и Якуинта номер 2 ще стане biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 12 Aug 2015, 19:05
Коментар #152

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Йоренте май потегля към Севиля за 8 милиона, чакаме официално потвърждение.

+Quote Post
Hristo
коментар 07 Jul 2018, 14:59
Коментар #153

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Слухове за трансфер на Йоренте в Наполи. Договорът му с Тотнъм изтичал през 2019 и неговият агент (който му е и брат) твърди, че със сигурност испанецът нямало да го подновява. Йоренте вече ни е вкарвал като ex със Севиля, но пък би било интересно да го видим отново в Серия А и в ШЛ.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post

8 страници V  « < 6 7 8
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th October 2018 - 20:37ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team