IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

119 страници V  « < 69 70 71 72 73 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2019/20
J.T.Ultras
коментар 04 Aug 2019, 10:55
Коментар #1401

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 5 111
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Масимо Паван е направил една анкетка за размяната Кансело - Данило и всички тифози като гледам са супер скептични, което е нормално де biggrin.gif Важното е, че взимаме и кеш, нали така. А в началото на лятото не искахме и да чуваме (ръководстото) за Данило.

https://www.instagram.com/p/B0u3x3wg3kl/?ut...g_web_copy_link

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 04 Aug 2019, 10:56

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
nikentus
коментар 04 Aug 2019, 12:40
Коментар #1402

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 6 192
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(odyssey7 @ 03 Aug 2019, 10:35) *
"... В същото време обаче се появи и още един проблем, свързан с имиджовите права на футболиста. През 2016 година той подписа договор за 10 години с агенцията “Стар Имидж”, но само 12 месеца по-късно едностранно го прекратява. Сега от агенцията го съдят за нарушаване на договора и искат компенсация в размер на 40 милиона евро, като документите по делото бяха внесени вчера в Международния търговски съд в Париж." https://www.sportal.bg/news.php?news=798649

Former Dybala agent warns Man Utd

By Football Italia staff

Paulo Dybala’s former agents sent Manchester United a letter warning they could be on the hook for €40m if they sign the Juventus striker, claim La Gazzetta dello Sport.

The exchange deal with Romelu Lukaku is increasingly in doubt and not just because the Argentina international is unconvinced by the destination.

He requested €12m plus bonuses in salary and another €15m commission for agent Jorge Antun, but there are other problems to consider too.

According to La Gazzetta dello Sport, Dybala’s former agents Star Image have sent a legal letter to Manchester United warning them against a transfer.

That’s because they are in the middle of legal action against Dybala for breach of contract after he walked away from their deal to join a new agency in 2017.

It was a 10-year contract, so there is a lot of money potentially at stake for his image rights, with Star Image filing paperwork with the International Chamber of Commerce this week.

If they win, then Dybala and his club will be liable for up to €40m.

Хм, дебела е работата с Дибала.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 Aug 2019, 12:46
Коментар #1403

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 788
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Не виждам причина клубът да е обвързан с този договор. Дибала по някаква причина е взел решение да прекрати едностранно договора си, защо клубът трябва да е замесен? Но пък може и да има и някаква такава схема, което да обяснява защо Паратичи се опита да го разкара толкова усилено. А Дибала ако наистина е направил такава глупост и сега могат да го осъдят за 40 млн....

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
odyssey7
коментар 04 Aug 2019, 14:19
Коментар #1404

Juventus star

Коментари: 3 959
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Явно търсенето към дървесината клони към нула, както и нуждата от капиталови печалби, щом за седмица сме склонни да се разделим с трима от петимата ни най-конвертируеми играчи. Данило и Де Шилио е кошмар, който може да си съперничи с едни времена, които искам да забравя, както играчите оперирали по този фланг.

После идва дилемата кво правим с хубавци като Кедира, Матюиди и Манджукич, че и Куадрадо и Игуаин.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 04 Aug 2019, 14:20

+Quote Post
Pan40
коментар 04 Aug 2019, 14:39
Коментар #1405

Primavera player
**

Коментари: 156
Регистриран: 1-February 18
Потребител No.: 25 233

Манджата до Сряда е в Юнайтед - уговорил е личните условия и 15м в касатаsmile.gif Остава кърлежите Перин и Кедира да си намерят нови кръводарители smile.gif Матуиди с оглед фитнеса на Джан, Рамзи и 8-10 месечната почивка на Рабио по-добре да седи до зимата smile.gif Не виждам нищо притеснително да се случва - остава да се изясни Лукаку и Дебелия ли ще се въртят в атака или Икарди ще смени Дебелия smile.gif Реално няма да се разсърдя на трансфер на Берна, който е повече зает с Инстаграм отколкото с подобряване на качествата си smile.gif в защита каквото и да стане вдигнахме класата smile.gif А и Джоджи се завърна да се кара smile.gif

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 04 Aug 2019, 15:26
Коментар #1406

Juventus champion

Коментари: 7 452
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(Beroe_Juve @ 03 Aug 2019, 19:47) *
добре е това с Данило.Безумие е да подаряваш бразилски национал с 55мача за 2 сезона и да доплащаш 35млн за един португалски ушатко, който дори не е и твърд титуляр в Португалия.

Поне го раздаваш като комичен, че да е интересно. Хаха, да се присмеем на ушаткото Кансело, който не е твърд титуляр за Португалия, какъвто несъмнено е Данило за Бразилия. Все пак целта е постигната: впечатлени сме всички от тези 23 мача на Данило за Бразилия, 22 от които са в приятелски мачлета. Не е бил част от състава на Бразилия за Купата на конфедерациите през 2013, СП 2014, Копа Америка 2015, няма мач за квалификациите за СП 2018. Не е играл и на Копа Америка 2016. А, не беше в състава за Копа Америка 2019. Единственият *официален* му мач е на Световното в Русия, където попадна заради травма.

Данило през 2019 година е трансфер, прилягащ на Интер, на Милан, Уест Хям и Галатасарай, не на сериозен отбор, който има всичко на всички претенции, че все жребият му е виновен, иначе категорично е №1 в света. Имал е и седем травми в последните 4 години. От друга страна, взимаме футболист от Манчестър Сити!!! Представяте ли си, до онзи ден това беше невъзможно. Дано не забравим за Мангала също, пичът е здрав като скала.

+Quote Post
Kirilov
коментар 04 Aug 2019, 16:13
Коментар #1407

Juventus champion

Коментари: 8 260
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

According to La Gazzetta dello Sport and Tuttomercatoweb, Mandzukic has agreed terms with Manchester United for a two-year contract with option for a third. He’s set to earn €6m per season at Old Trafford and his price-tag is set at €15m.

--------------------

+Quote Post
oldschool
коментар 04 Aug 2019, 20:52
Коментар #1408

Juventus regular

Коментари: 1 568
Регистриран: 8-January 09
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

Дибалката май остава

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 04 Aug 2019, 20:53
Коментар #1409

Juventus star

Man Utd end talks with Juventus striker over wage demands
https://www.bbc.com/sport/football/49230085...feiXCSnAD3JrVRE

+Quote Post
indep
коментар 04 Aug 2019, 20:57
Коментар #1410

Juventus bench

Коментари: 842
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 998

Моис Кен продаден на Евертън27,5м + 2,5м бонуси .

+Quote Post
vench
коментар 04 Aug 2019, 21:11
Коментар #1411

Juventus champion

Коментари: 5 226
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Няма опция, а парите можеше да са повече... На нас Динамо толкова горе долу ни взе за Пяца biggrin.gif

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 Aug 2019, 21:32
Коментар #1412

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 788
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Да видим дали Паратичи няма да реши да смени Дибала за Икарди и 15 лв. от съдебните примерно. Но поне би трябвало темата "Лукаку" да е приключила.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vladovichev
коментар 04 Aug 2019, 22:10
Коментар #1413

Juventus bench

Коментари: 814
Регистриран: 1-August 08
Потребител No.: 1 291

Кийн и Манджо за 50 млн. общо ще оправят бюджета, а и те нямаше да играят, така че добри трансфери са това.
Благодаря от все сърце на Марио Манджукич - мъжкар, играл по крилото, въпреки че е деветка. Голям удар за нас, естествено за всеки времето изтича. Последният сезон му бе провал, а няма да има по-добър и сега, ако остане. Успех в Англия, Марио !!!

Този коментар е бил редактиран от vladovichev на 04 Aug 2019, 22:11

--------------------
CHAMPIONS
! ! ! ! ! ! ! ! !
J

+Quote Post
Beroe_Juve
коментар 04 Aug 2019, 22:15
Коментар #1414

Juventus bench

Коментари: 922
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

Цитат(pinkfloyd39 @ 04 Aug 2019, 15:26) *
Поне го раздаваш като комичен, че да е интересно. Хаха, да се присмеем на ушаткото Кансело, който не е твърд титуляр за Португалия, какъвто несъмнено е Данило за Бразилия. Все пак целта е постигната: впечатлени сме всички от тези 23 мача на Данило за Бразилия, 22 от които са в приятелски мачлета. Не е бил част от състава на Бразилия за Купата на конфедерациите през 2013, СП 2014, Копа Америка 2015, няма мач за квалификациите за СП 2018. Не е играл и на Копа Америка 2016. А, не беше в състава за Копа Америка 2019. Единственият *официален* му мач е на Световното в Русия, където попадна заради травма.

Данило през 2019 година е трансфер, прилягащ на Интер, на Милан, Уест Хям и Галатасарай, не на сериозен отбор, който има всичко на всички претенции, че все жребият му е виновен, иначе категорично е №1 в света. Имал е и седем травми в последните 4 години. От друга страна, взимаме футболист от Манчестър Сити!!! Представяте ли си, до онзи ден това беше невъзможно. Дано не забравим за Мангала също, пичът е здрав като скала.

Жив и здрав да си! Няма да ти падам на нивото.Уважавам коментарите ти доста....това не е ирония smile.gif Само искам да знаеш,че има хора във форума със доста футболни умения и знания, дори и да не пиша по 100000000 реда,както го правиш ти. Не съм с толкова добра граматика,колкото теб,но повярвай....ако играем 1 в 1 на голям ,малък терен.....където кажеш....след това ще ме уважаваш много повече. smile.gif Жоао Кансело е толкова слаб в дефанзивен план,че просто нямам думи да говоря...Той дори не трябва да играе на поста ,който играе....Да, Данило не е по-добър от него,НО ние получаваме размяна за два средни бекове и ни плащат 30 млн. Това исках да кажа,че не е толкова лоша сделка, не мислиш ли?

Този коментар е бил редактиран от Beroe_Juve на 04 Aug 2019, 22:17

+Quote Post
odyssey7
коментар 04 Aug 2019, 22:17
Коментар #1415

Juventus star

Имам скепсис за 15-те милиона, които Юнайтед давали за Манджукич. Нереалистично ми звучи като сума за 33г. играч с висока заплата. Дано да греша.

Отделно, или сме яко на зор за кеш, който да оправя счетоводния баланс - или готвим покупка на даден играч и едва ли не всеки знае но не и ние. Или поне поведението на Евертън и Сити е такова. По последно инфо сумата за Кансело пада до 30млн. плюс онова недоразумение. На прима виста лош изходящ бизнес.

+Quote Post
snitch
коментар 05 Aug 2019, 00:31
Коментар #1416

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 997
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат
João Cancelo to Manchester City, Danilo to Juventus: here we go! Man City are going to pay also €30M to Juventus and the swap is ready to be completed tomorrow, last details and the paperworks time

...да ни е честити новият бек?
Данило май не съм го коментирал, но те бяха ли двамата заедно със Сандро съотборници в Порто, като и за двамата се очакваха големи оферти от грандове. Доеи, по спомен, по-хайпваният от двамата беше Данило, е лятото дойде и замина за Мадрид и оттам е все надолу, от това което съм гледал. Не че е лош, би бил превъзходна резерва, но титуляр...?

30 млн от Мойзето, 30 млн от Кансело, ако вярваме за слуховете около Манджукич, да ги кажем 10-12 млн.... това всичко цели оправяне на баланса или се готвим за нещо повече в края на лятото?

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 05 Aug 2019, 07:57
Коментар #1417

Juventus champion

Коментари: 7 452
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Берое, аз си те уважавам. Колкото до мача - безсмислено е, най-вероятно съм едно +20 години по-дъртичък от теб, едва дали мога да изкарам въздух да тичам толкова post-294-1159097269.gif.

Ако приемем, че ни платят 30 милиона кеш за Кансело + Данило, който явно е оценяван от Сити на около 20, то цялата валута възлиза на 50 милиона. Което автоматично означава, че Кансело е нещо от рода на *един от най-скъпите бекове* в историята. Над него е Менди от Сити, за който бяха броени 58 милиона. Реал платиха за Ферлан Менди наскоро 48 (+ някакви пет в бонуси, ама не съм запознат). Най-скъпият десен бек до този момент е Уокър, мисля че струваше над 60 милиона паунда на Сити. Точно зад него е Ван Бисака, Юнайтед го купиха онзи ден за 55. Което е интересно, според мен се оформя като тенденция, бековете стават все по-скъпи. Всички тези грандиозни трансфери на футболисти са от последно време.

Това, което не ми харесва обаче е, че по-скоро гледаме на този ход като една чиста валута, но знаеш, че тя не играе. Мога да се съглася, че Кансело, особено на моменти, изглежда страшно лимитиран. От друга страна, офанзивните му умения са класни. Превъзхожда Данило доста. Сегашната версия на Данило (днес) не мисля, че е особено много над Кансело в отбрана. Кансело е по-млад - възможно е да е това, което е, но по-скоро бих заложил на нов шанс, за да видим ще се получи ли, отколкото да взимаме Данило. Бразилецът е изпочупен, винаги е резерва, трудно ми е да повярвам, че на 28 има особен път напред като развитие. Икономически сделката явно е топ, но като цяло футболно не мисля, че Ювентус получава каквото и да е. Кансело е един от най-скъпите ни трансфери в историята - след сезон, който беше приливи и отливи, ще го продадем на печалба. Добре. Това, което ме притеснява обаче е, че сякаш скаутингът куца. Това момче го искахме две години и половина. Накрая го взехме. Почна обещаващо, пропадна с останалите, за да завърши като един от най-безобразните при все че ние нямахме адекватен футболист накрая, освен Роналдо, Киелини и отчасти Счесни и Сандро. Цялата акробатика - за един от най-преследваните от нас играчи - е за едни 10 милиона. За мен нещо се пропуква някъде и явно не сме си направили сметките като хората. Да не говорим, че защита се учи. Има навик португалчето да изглежда като неспасяем индивид, но започна сезона доста сило и не беше толкова видно, че е пътен знак. В крайна сметка, ако 90 % от играчите ще получават нов шанс, можеше и с Кансело да се работи. Разбирам защо доста хора не го искат, ама точно Данило е предпоследният бек, на който бих се спрял вдясно. Единственият по-безумен към момента е един черньо от Лестър, който от години е много хайпван, но от 8те мача, които съм му гледал, е страшен бездарник. Преди две години сделката може би би ми харесала, но в момента просто изглежда, че бързаме да разкараме Данило. От друга страна, момчето пасва на Сари. Сари може да е офанзивен треньор, но бековете му до този момент никога, поне на терена, не са показвали, че покриват хайпа. За мен Хусай и Гулам са доста далеч от офанзивни фактори, например. А Данило има същата репутация. Бразилчето си е симпатяга, но просто към момента титулярно място му е твърде много. Би бил страхотен резервен вариант заради всичко, което е.

+Quote Post
Kirilov
коментар 05 Aug 2019, 08:00
Коментар #1418

Juventus champion

Коментари: 8 260
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

Той ще бъде резерва на Лорд Матия. hat36.gif

--------------------

+Quote Post
4oKuTo
коментар 05 Aug 2019, 08:15
Коментар #1419

Primavera player
**

Коментари: 194
Регистриран: 4-May 18
Потребител No.: 25 302

pinkfloyd39 , разбирам повечето от аргументите ти, но има ли десен бек до 20-25 млн. евро, който да си струва повече от Данило?

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 05 Aug 2019, 08:33
Коментар #1420

Juventus regular

Коментари: 1 592
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

За мен по-правилен избор за заместник на Кансело е Хисай. Когато съм го гледал ми е правил добро впечатление - винаги нахъсан с добри включвания напред и не лоша игра отзад.
Кансело е мой голям любимец, бях изключително радостен като го взехме миналото лято. Тръгна ударно, след това се почнаха контузиите и спадовете във формата и в най-важният момент от сезона се изложи като кифладжия ...
Данило ми е енигма - не съм му гледал ни един мач ...

+Quote Post

119 страници V  « < 69 70 71 72 73 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th December 2019 - 23:35ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team