IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Билети, за мачове на Ювентус
AlexPiero
коментар 29 Jul 2018, 16:50
Коментар #41

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 224
Регистриран: 8-July 13
Потребител No.: 24 780

Здравейте, с приятели обмисляме да посетим Юве - Наполи на 30.09.18, може би е рано, но видях, че сезонните карти са разпродадени, а в сайта не виждам продажба на билети за конкретен мач. На едно място видях, че билет за single match може да се купи най-много 10 дни преди мача. Някой, който не е от фенклуба, да е купувал по-голяма бройка билети? Аз мисля да стана част от фенклуба тоя сезон и доколкото знам лесно мога да взема билет за мен, но не и за други хора.

Мерси предварително за инфото smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
oldschool
коментар 30 Jul 2018, 10:39
Коментар #42

Juventus regular

Коментари: 1 477
Регистриран: 8-January 09
Град: София
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

Много, много, много сложна работа е с билетите, особено за дерби мач, където няма да има много бройки и без това.

I) През фенклуба ще стане само за теб и то ако има достатъчно бройки отпуснати за българския фен клуб. Там за членовете се ползва точкова система за определяне на реда на билетите и ти ще си последен на опашката като нов член.

II) По другия начин е да станете всички регистрирани фенове на Юве с фенска карта - tessera del tifoso / supporter card

a) Правите си акаунти в сайлта на Юве - https://www.juventus.com/en/registration/registration.php

б) Попълва всеки по един формуляр, пращате електронно документи до Италия (копие на ЛК + снимка) и се плаща по 15 евро (банка, карта, Пейпал) за издаване на картата. Мисля, че това е правилният линк:

http://www.juventus.com/en/stadium-and-mus...-card/index.php

в) Минава не малко време докато се издаде картата - поне няколко седмици. Вече с такава карта можеш да купуваш билети (до 4 бр. наведнъж) от този официален сайт - https://www.ticketone.it - но само на хора, които също имат карта. На сайта на Юве билети не се продават. На самата карта която ще получиш има 3 номера - номер на картата, номер за онлайн пазаруване, номер за купуване на билети, нещо такова беше... Правиш си акаунт в сайта на TicketOne и си купуваш там билети - попълваш имена и номера на картите за всички хора и т.н. Билетите се взимат после от касите на стадиона.

Пълна лудница е, но не е невъзможно smile.gif Ако сериозно смяташ да ходиш за тоя мач, започни СЕГА с тоя процес за изкарване на картата. Отнема време, а италианците са много мудни.

--------------------

+Quote Post
AlexPiero
коментар 30 Jul 2018, 13:01
Коментар #43

Primavera player
**

Коментари: 224
Регистриран: 8-July 13
Потребител No.: 24 780

Много ти благодаря! Очаквах да е по-лесно след като съм бил на други мачове в Европа и не е било така sad.gif

Този коментар е бил редактиран от AlexPiero на 30 Jul 2018, 13:24

+Quote Post
oldschool
коментар 30 Jul 2018, 13:40
Коментар #44

Juventus regular

В Италия го направиха такъв шит преди 10 години, за да засилят контрола по стадионите заради ултрасите. Иначе от тоя сайт TicketOne по-горе можеш да си купиш и лично билет като/ако пуснат на свободна продажба - тогава не ти иска да си фен, но обикновно ако останат, са само от най-скъпите.

Проблемът конкретно с Юве е че:
- стадионът е малък
- интересът е много голям, особено към дербитата

По мои наблюдения, за голямо дерби почти никъв шанс да останат билети, още повече сега с Роналдо..

--------------------

+Quote Post
nameless
коментар 30 Jul 2018, 14:31
Коментар #45

Juventus regular

Коментари: 1 838
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

@oldschool сигурен ли си за 'II' точка? Тази карта не е ли задължителна само за феновете в Италия? Аз преди 2 години си купих 2 билета през сайта на Ювентус (то уж е през сайта, но всъщност те редиректва към такъв за билети) и нямах никакви проблеми. Билетите бяха дигитални, с бар код, в телефона ми (пращат ти ги като attachment на email, за хартиен носител - незнам). Минахме всички проверки, след като ни сканираха билетите и си влязохме на стадиона без разни фен карти и т.н. Не е голяма хамалогия, важното е при покупката да въведеш правилните данни на хората, които ще ги ползват, защото проверяват дали имената съвпадат с личните ви карти/паспорти.

На самия сайт си пише кога пускат билетите в продажба (мисля, че беше 2-3 седмици по-рано), гледаш 'general sale', защото за притежателите на членски карти е една седмица по-рано, но пък такава карта май е над 100 евро. Местата не са много, защото стадионът е малък, а пък има и доста сезонни билети, така че за разни дербита може и да не успееш, но с почти всеки отбор различен от миланските, и в последните години Рома и Наполи, можеш да се вредиш. Вече и самата цена на билета си е солена, но пък как тогава да купим Роналдо? smile.gif

--------------------

+Quote Post
oldschool
коментар 30 Jul 2018, 16:09
Коментар #46

Juventus regular

@nameless Ти вероятно си си купил на free sale, което е последната вълна на продажбата. Но при дербитата обикновено до нея не се стига, или пък са останали само от най-скъпите билети, или пък се свършват за минути, или пък ситемата забива заради големия наплив smile.gif

Най-сигурно е с tessera-та според мен

--------------------

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 02 Aug 2018, 09:56
Коментар #47

Juventus bench

Коментари: 884
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

@oldschool, мисля да посетя мача с Дженоа през октомври, като си мисля да ползвам J1897 мембършип. Най-скъпия мембър пакет мисля 160 евро. Впоследствие закупуването за билети става чрез listicket.com, поне според сайта. До каква степен картата ми осигурява възможност да закупувам билети и да посещавам домакинските мачове, че не ми стана много ясно.

+Quote Post
oldschool
коментар 05 Aug 2018, 18:32
Коментар #48

Juventus regular

С мембършип не трябва да имаш проблеми с нищо, ще можеш да си купиш билет с приоритет за домакински мачове. Реално само тези със сезонните карти са преди теб.

Мисля, че приоритети вървят така когато се пуска продажбата:

- сезонна карта
- платени членове (priority ticket access)
- фенове на клуба с Tessera
- свободна продажба

--------------------

+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 14th August 2018 - 23:45ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team