IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

209 страници V  « < 64 65 66 67 68 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2012/2013
commando84
коментар 12 Aug 2012, 15:11
Коментар #1301

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Цитат(Laudrup @ Aug 12 2012, 14:02ч.) *
Милан са предложили 12 милиона за Матри. Ние искаме 16. Дай боже да си стиснеме ръцете на около 14 и ариведерчи Матри bye1.gif

За такава сделка съм съгласен единствено, ако купим някой стойностен нападател. Тъпо ще е да го разкараме и да вземем някой като Суарес или Йоветич.

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon
Go to the top of the page

+Quote Post
commando84
коментар 12 Aug 2012, 15:19
Коментар #1302

Juventus star

Цитат(^DaYWalk3R^ @ Aug 11 2012, 22:12ч.) *
Малко съм скептичен за Йоренте. Испанец в Италия някакси не ми се връзва. Вярно, че е типичния голмайстор, който търсим, но не мисля, че е точния човек за нас. А и тези 5 милиона заплата годишно nono.gif

И аз съм скептичен относно евентуален трансфер на испанеца. Нямам спомени последните 20 години някой испанец да е пробил в Италия.

--------------------

+Quote Post
Achille
коментар 12 Aug 2012, 15:40
Коментар #1303

Promising youngster
*

Коментари: 30
Регистриран: 6-August 12
Град: София
Потребител No.: 24 710

commando84 припципно си прав испанците не виреят в Калчото,но всеки се приспособява различно.Сега се сещам,че навремето Хосе Мари се провали в Милан,но пък кой знае как ще се развият нещата при Йоренте,аз лично съм оптимист пък да видим smile.gif

--------------------
АНТОНИО,НИЕ СМЕ С ТЕБ !

+Quote Post
Laudrup
коментар 12 Aug 2012, 15:42
Коментар #1304

Juventus regular

Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

С други думи, смяташ, че Матри е по-класен от Йоветич или Суарез ? И ако тези двамата не са класни нападатели, кои са ?

--------------------

+Quote Post
Achille
коментар 12 Aug 2012, 15:47
Коментар #1305

Promising youngster
*

Коментари: 30
Регистриран: 6-August 12
Потребител No.: 24 710

Цитат(commando84 @ Aug 12 2012, 15:11ч.) *
За такава сделка съм съгласен единствено, ако купим някой стойностен нападател. Тъпо ще е да го разкараме и да вземем някой като Суарес или Йоветич.

Какво пък им е на Суарес и Йоветич ? Да не би да очакваш да вземем Роналдо или Рууни ?Това ще е класния нападател за който Марота говори.Друг е въпроса,че Суарес предпоси наскоро и отпада като вариант.

--------------------
АНТОНИО,НИЕ СМЕ С ТЕБ !

+Quote Post
commando84
коментар 12 Aug 2012, 15:55
Коментар #1306

Juventus star

Цитат(Achille @ Aug 12 2012, 16:47ч.) *
Какво пък им е на Суарес и Йоветич ? Да не би да очакваш да вземем Роналдо или Рууни ?Това ще е класния нападател за който Марота говори.Друг е въпроса,че Суарес предпоси наскоро и отпада като вариант.

Какво им е доброто пък на тях ?! Да, добри са, но за малки отбори. На нас ни трябва човек, който да бележи поне по 20 гола на сезон. Нещо от типа на Бензема, Джеко, Фалкао.

--------------------

+Quote Post
Laudrup
коментар 12 Aug 2012, 15:57
Коментар #1307

Juventus regular

Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

Не знам, някак си ми се струва, че сте доста предубедени спрямо Йоренте... Какво като е испанец ? Разбирам да поставяте под въпрос качествата му, но това че е испанец да се използва като аргумент в случая е някак си старнно. Здрав, мощен, страхотна игра с глава, добър завършващ удар... След 3 добри мача на Муняин миналия сезон всички бяха луднали по него - а той вече е типичния испанец - крехък, разчитащ на скорост и техника - ето такъв може и да не пробие в Италия, но Йоренте има всичките данни да успее. Иначе пак казвам - разбирам ако някои поставят под въпрос качествата на Йоренте, но и аз поставям под въпрос тези на ван Перси - всеки си има мнение smile.gif

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 12 Aug 2012, 15:59
Коментар #1308

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Кирев пак поема към Румъния, към Политехника Тимишоара. Няма обаче да се откажем напълно от правата му.

Леали не се бил разбрал с Кротоне, въпреки че на клубно ниво нещата бяха договорени, така че сега най-вероятните дестинации през него са Виртус Ланчано и Ночерина.

Нямало да има размяна Куалярела за Пацини. Към Фабио се изчаква да се види колко сериозен наистина интерес има от Фио. Пацини пък май искал само при нас и отказвал други оферти..Не е изключено да го вземем дори след привличане на Джеко или Йоренте.

Ман Сити щели да опитат да привлекат Дамиао, а това би отворило вратата на Джеко към Торино..

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 12 Aug 2012, 16:04
Коментар #1309

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Потребител No.: 465

Аз съм категорично ЗА трансфера на Йоренте. Много ми прилича по стил на игра и качества на Златан Ибрахимович. С тази разлика, че характера на испанеца няма нищо общо с тази на шведа.

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 12 Aug 2012, 16:22
Коментар #1310

Juventus champion

Цитат(Мартин Стоичков @ Aug 12 2012, 17:04ч.) *
Аз съм категорично ЗА трансфера на Йоренте. Много ми прилича по стил на игра и качества на Златан Ибрахимович. С тази разлика, че характера на испанеца няма нищо общо с тази на шведа.

Ооо доста е далеч като техника и като движение по терена. Ибрахима се движи доста повече, по-техничен е. Йоренте обаче пък повече вкарва с глава.

Раздвоен съм за испанеца, но би ми било интересно да видя как ще се справи. Предвид че е с изтичащ договор, ако успеем да го вземем за около 20 млн мисля, че няма да е лоша сделка. Най-малкото ще получим тип играч какъвто в момента нямаме - много висок, играещ отлично с глава и нещо много важно в нашия случай - с добро пласиране в полето! Защото ни става запазена марка да минават пасове или центрирания на няколко метра пред вратата и там просто да няма човек, който да ги нашие във вратата.

Поиграх си да извадя малко цифри за Йоренте от последните 5 сезона:

Първенство - 176 мача, 73 гола, 19 асистенции
Евротурнири - 31 мача, 18 гола, 6 асистенции
Общо - 207 мача, 91 гола, 25 асистенции

Не е като да разбива с успеваемост, но трябва да се има предвид и отбора, където игра, стила практикуван там. Едва последния сезон при Биелса се играеше по-открито, атакуващо. Преди това доста по-предпазливо, което неминуемо влияе и на неговите показатели. Мисля си, че при нас би могъл да вдигне значително успеваемостта си. Хубавото е, че прави и немалко асистенции, т.е. не е пън и може да комбинира със съотборниците (поне такива са ми и личните наблюдения).

Би бил една различна опция (един от най-високите играчи в Серия А ще бъде), която да допълва раздвижените, креативни Вучинич и Джовинко, а също и Куалярела, ако остане.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 12 Aug 2012, 16:32
Коментар #1311

Juventus champion

Коментари: 8 202
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(Бялото Перо @ Aug 11 2012, 22:30ч.) *
аз след като гледах мача с наполи съм скептичен към почти всички спрягани играчи... Нападателя в нашият състав трябва да има доста специфични качества за да успее да се изяви. Като гледам имената най-подходящ (може би и единствен правилен избор) е Йоветич. Такива тежки тарани тип Йоренте просто не ги виждам в схемите на Конте. Колкото Матри играе толкова ще играят и другите тарани понеже просто така е построен отбора

Има доста истина в думите ти. Затова явно Йоветич е главната цел на Конте. Отделно си мисля, че хората възлагат твърде много надежди на Джовинко - т.е че дори Лука Саудати да дойде да играе таран, щом Джовинко е зад него, това автоматично значи, че ще вкара 30 гола. Няма въобще да визирам играта на мравката вчера, но съм скептик за момчето и си мисля, че рано или късно ще напусне завинаги.

+Quote Post
petszata
коментар 12 Aug 2012, 16:56
Коментар #1312

Juventus regular

Коментари: 1 574
Регистриран: 23-May 12
Потребител No.: 24 689

За Йоренте мога да добавя , че ако беше на мястото на фалкао с диего да му дава пасове ,а не отбор само с баски мисля че със сигурност мжеше да вкарва 25 гола поне в ла лигата.

Колкото до това какъв тип ни трябва за мене е типа Трезеге и мисля че и Дзеко и Йоренте отговарят.
колкото до йо йо е добре дошъл но , мисля е единтинчен с мирко и джовинко.

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 12 Aug 2012, 17:38
Коментар #1313

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Аз го харесвам, но щом Марто казва, че не става значи не е за нас tongue.gif

+Quote Post
the pendulum
коментар 12 Aug 2012, 22:06
Коментар #1314

Juventus regular

Коментари: 2 147
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Цитат
Ювентус призна: Преговаряме за Йоренте

Спортният директор на Ювентус Джузепе Марота потвърди, че италианският шампион води преговори за нападателя на Атлетик (Билбао) Фернандо Йоренте.

През последните няколко дни испанският национал се очерта като явен фаворит за нов таран в атаката на „бианконерите” след пропадането на сделките последователно за Робин ван Перси, Стева нЙоветич и Луис Суарес.

„Преговаряме да доведем Йоренте тук, но този процес е труден, защото Атлетик не иска да го продава.”, казва Марота за „Тутоспорт”.

От Билбао обаче идват други сигнали. Баските свикаха извънредна пресконференция за понеделник и според мнозина именно на нея те ще обявят продажбата на Йоренте.

Фернандо Йоренте има само година до края на договора на „Сан Мамес”. Атлетик иска да получи за него 20 млн. евро.

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 12 Aug 2012, 22:51
Коментар #1315

Juventus champion

Коментари: 6 181
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Да си стискаме ръцете на 18 млн. + бонуси и това е biggrin.gif . Иначе Реал ще го прилапат като свободен агент , разбира се с предварителна уговорка с играча. Лошото е , че Ман. Сити и Тотнъм също се оглеждат за него unsure.gif .

Интересно ми е някои като изтъкват националноста - бил Испанец !?! И какво от това? Дамиао пък бил Бразилец... и т.н. ! Не може ли и друг играч, с друга националност да рита в Италия, все пак няма да е на луната, нали? smile.gif
А за Пацини изобщо не искам и да си помислям, още повече да го коментирам. Да се завръща в Сампдория да помага на Чиро.

--------------------
Gaetano Scirea: "La Juve è qualcosa di più di una squadra, non so dire cosa, ma sono orgoglioso di farne parte."

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 12 Aug 2012, 23:07
Коментар #1316

Juventus champion

Цитат(J.T.Ultras @ Aug 12 2012, 23:51ч.) *
Интересно ми е някои като изтъкват националноста - бил Испанец !?! И какво от това? Дамиао пък бил Бразилец... и т.н. ! Не може ли и друг играч, с друга националност да рита в Италия, все пак няма да е на луната, нали? smile.gif
А за Пацини изобщо не искам и да си помислям, още повече да го коментирам. Да се завръща в Сампдория да помага на Чиро.

Просто си има някаква тенденция малко или много wink.gif Сети се за Мендиета и Въшката примерно - супер играчи във Валенсия, особено първия беше половин отбор направо, но пълен крах в Италия. Назови ми няколко испанци, които са направили успешна кариера в Италия? Разбира се, това не означава, че еди си кой няма да е изключение, но е нормално да има повечко притеснения.

А да бразилците притесненията са заради кофти характерите им, манталитета, който повечето имат. Много са малко бразилските играчи, доказали се като професионалисти дълго време.

Въпреки това, въпреки ме съм един от анти-бразилски настроените хора, особено за Юве, то за Дамиао преди няколко месеца казах, че съм склонен да направя изключение, защото виждам потенциал да излезе играч от него. И предвид не много богатия избор на пазара, той сред добрите варианти. Но с това представяне на Олимпиадата...по-скоро и за него нямаме шанс вече.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 12 Aug 2012, 23:26
Коментар #1317

Juventus champion

Коментари: 6 181
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Виж сега , от една страна си прав , че няма много Испанци с блестяща кариера в Италия , ама от друга пък е нямало като цяло и толкова техни играчи , изобщо дето са играли в калчото. Далеч съм от мисълта , че Йоренте е идеалния човек който търсим , но все пак опциите са свити до минимум , не е като да разполагаме с 50-60 млн. свободни средства и ние да правим избора кой да е. Който изпадне изгодно накрая - той ще е. За това бих бил предоволен и на Йоренте , в сравнение с опции като Пацо и Джила. wink.gif Не би трябвало ние да му мислим толкова , че различната националност ще е проблем някакъв. За това е треньорския щаб и ръководството.

Между другото нали имахме едно Испанче - Яго Фалке!? Окончателно ли подписа с Тотнъм, щото нищо няма за завръщане в отбора от наем и въобще инфо?

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 12 Aug 2012, 23:30

--------------------
Gaetano Scirea: "La Juve è qualcosa di più di una squadra, non so dire cosa, ma sono orgoglioso di farne parte."

+Quote Post
petszata
коментар 12 Aug 2012, 23:30
Коментар #1318

Juventus regular

Коментари: 1 574
Регистриран: 23-May 12
Потребител No.: 24 689

Йпренте иска Шл , така че тотнъм отпадат . Ок нека ходи в сити , това означава дзеко е в юве.според мене печелим и от двамата без значение кой идва

Този коментар е бил редактиран от petszata на 12 Aug 2012, 23:31

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 13 Aug 2012, 01:59
Коментар #1319

Juventus champion

Цитат(J.T.Ultras @ Aug 13 2012, 00:26ч.) *
Между другото нали имахме едно Испанче - Яго Фалке!? Окончателно ли подписа с Тотнъм, щото нищо няма за завръщане в отбора от наем и въобще инфо?

Още един пример - дойде като голям талант, пратихме го под наем в Бари, където се стигна до абсурдната ситуация да не играе за първия отбор, а за Примаверата им. Затова го и отзовахме още на полусезона. Не можа да прокопса тук и го върнахме в Испания, където направи страхотен сезон във втория отбор на Виляреал. От там и интересът на Тотнъм, които взеха 50% от правата му, пуснаха го 3-4 мача (повече в Лига Европа), зимата откупиха и останалата половина, пратиха го в Саутхямптън, където влезе само веднъж и сега пак е в Тотнъм. Вероятно му се търси отбор в момента.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
MartineZz
коментар 13 Aug 2012, 07:22
Коментар #1320

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Потребител No.: 367

Аз миналия сезон останах със страхотни впечатления от Йоренте и бих бил много щастлив да го вземем, особено ако е достъпен за 20 мил. Миналия сезон има 30 гола във всички турнири, по миналия - 19, по-по-миналия 23, след това 18. Изобщо вкарва стабилно количество голове всеки сезон и то в отбор, който не е сред водещите в Испания. Миналата година впечатли много в Лига Европа, където във важни мачове със силни отбори вкара ключови голове.

--------------------

+Quote Post

209 страници V  « < 64 65 66 67 68 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 25th January 2021 - 14:39ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team