IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

6 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Организация за посещения на мачове на Ювентус, обща тема
Rumbeti
коментар 24 Jun 2007, 12:21
Коментар #21

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Аз вече знам и кога точно ще пътувам ! smile.gif
Заминавам на 30 Август и ще сме поне до момента 2 коли. Ако решите - има 2-3 места за момента smile.gif Ще ПРЕБИВАВАМ в Италия около 5-6 дена. Още не съм решил с точност дали ще са 5 или 6 ! За парите - всеки ще реши колко да взима, но ми препоръчаха да не тръгвам с под хилядарка и нормално ! Има няколко места за спане и хората , с които ще сме вече са били в Италия многократно , така че няма да има проблеми с маршрута smile.gif Ако има желаещи да пишат и да се подготвят поне месец преди това, за да може сериозно да организираме нещата !!!

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!
Go to the top of the page

+Quote Post
juve_tifos
коментар 11 Sep 2007, 21:22
Коментар #22

Fido alla Juve

Група: Ветерани
Коментари: 3 344
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

Цитат(Rumbeti @ Jun 24 2007, 10:21 AM) *
Аз вече знам и кога точно ще пътувам ! smile.gif
Заминавам на 30 Август и ще сме поне до момента 2 коли. Ако решите - има 2-3 места за момента smile.gif Ще ПРЕБИВАВАМ в Италия около 5-6 дена. Още не съм решил с точност дали ще са 5 или 6 ! За парите - всеки ще реши колко да взима, но ми препоръчаха да не тръгвам с под хилядарка и нормално ! Има няколко места за спане и хората , с които ще сме вече са били в Италия многократно , така че няма да има проблеми с маршрута smile.gif Ако има желаещи да пишат и да се подготвят поне месец преди това, за да може сериозно да организираме нещата !!!

Румба кофти, че не са се реализирали плановете ти. Иначе пиша по друг повод в тая тема. Най-вече, за да я съживя от двумесечната летаргия, която я е налегнала и факта, че за съжаление това е поредното сериозно начинание, за което основно си чешем езиците и не сме постигнали дори и минамален напредък, а същевременно се пеним за 3 теми с "фундаментална" важност в един друг подфорум. Другото, което ме подсети за съществуването на темата е едно четиво от днес, в което става дума за продадените абонаментни карти за Олимпико(имаше и в официалния сайт статия по темата). Та към днешна дата са продадени 17.500 билета от "огромния" ни като капацитет стадион- 25.000 места. Остават 2.500 по договорка за отбора гост и 2.500, които са в буферната зона и които дефакто не се продават. Така ни остават един 2.500 ценни хартийки за всеки мач. И въпреки че ние сме още доста далече дори да мислим за купуване на каквито и да е билети, този факт също би довел до сериозни усложнения при евентуално пътуване до Торино. Въпреки че от мои лични наблюдения дори и тази малка бройка билети не бива изкупена, ако противника не е достатъчно атрактивен. Така че въпреки всичко билети могат да се намерят, остава желание и сериозна организация. Нека отново всеки да си каже мнението по наболялата тема, надявам се, че не е изчерпана докрай wink.gif

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
dancho
коментар 12 Sep 2007, 18:09
Коментар #23

Scouted
*

Коментари: 65
Регистриран: 23-August 07
Град: Bulgaria, Sofia
Потребител No.: 631

Ще е страхотно да се организира такова нещо, въпреки че наистина няма да е лесно, но си мисля като направим най-после live сбирка в София да помислим сериозно върху този въпрос

+Quote Post
Ian
коментар 13 Sep 2007, 17:17
Коментар #24

sir

Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Цитат(Rumbeti @ Apr 1 2007, 11:04 AM) *
Отдавна мисля да я пусна тази тема , но е много рано !

Гледайки датата на този цитат и датата долу вдясно на форума, не мисля, че е от особена полза да коментираме повече за съжаление. Както казваш, чешем си езиците само.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 13 Sep 2007, 17:31
Коментар #25

ЛУД

За съжаление работата ми отмени това толкова планирано и сериозно пътуване до Торино. Нямах толкова време за огранизаця, а имаше кой да ми осигури билет за мача и билет за път, но беше много сложно със спането. Края на лятото в Торино е лудница и точно този град е доста посещаван от чуждестранни туристи и поради тази причина нямах време да търся толкова задълбочено къде да спя , а и имах само 1 седмица отпуска. Много жалко найстина , но скоро и това ще променя smile.gif Ще пиша повече по темата след около месец - два , защото съм далеч от идеята да се откажа от пътуването. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Ian
коментар 13 Sep 2007, 17:48
Коментар #26

sir

Коментари: 2 439
Потребител No.: 20

Не бе, Румба, нямам нещо конкретно за теб предвид. Просто тоя пост си го спомням - че било много рано да говорим за такива неща в началото на пролетта. Та, от тогава мина почти половин година, а нямаме и половин час напредък.

--------------------

+Quote Post
NIKI
коментар 02 Dec 2007, 11:50
Коментар #27

Promising youngster
*

Коментари: 4
Регистриран: 1-December 07
Потребител No.: 763

здравейте това с посештаването ма ма4овете е гениална идея.искам да знам има ли фен клуб в София на Juve да може да се съберем и да обсъдим подобни пътуваная.ходил съм няколко пъти в Италия,но така и не можах да отида на ма4.Много искам да да се съберем някуде хората които оби4ат този отбор да се запознаем да пиинем и наистина да отидем и подкрепим този отбор.Моля ако има фен клуб кажете ми ако не да се мобилизираме и да създадем такъв да се събираме и гледаме заедно ма4овете.

+Quote Post
Spike_92
коментар 05 Oct 2008, 20:15
Коментар #28

Scouted
*

Коментари: 59
Регистриран: 29-September 08
Град: Перник
Потребител No.: 1 354

Много се радвам за тази тема аз съм фен на Юве от 7 години и сам на 16години с една дума от както се помня но да си призная никога не съм ходил на мач на Юве това ми е мечта ако Левски беше бил Бате Юве штеше да доиде в София и штях да ходя ма са !!!

--------------------
Формата е временна ,А класата е ВЕЧНА... Ювентус

+Quote Post
masterhp
коментар 05 Oct 2008, 20:19
Коментар #29

Juventus hero

Коментари: 11 077
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Spike_92 @ Oct 5 2008, 08:15 PM) *
Много се радвам за тази тема аз съм фен на Юве от 7 години и сам на 16години с една дума от както се помня но да си призная никога не съм ходил на мач на Юве това ми е мечта ако Левски беше бил Бате Юве штеше да доиде в София и штях да ходя ма са !!!

Ами сега ще отидеш на мач на Юве в Италия smile.gif
Аз тоя сезон доста много обмислям варианта да отида за някой мач от ШЛ примерно или някой от Серия А..няма голямо значение въпроса е че трябва да има още навити и най-важното да пооправим играта, че не искам да хода в Италия и да рева по стадионите...

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 05 Oct 2008, 20:21
Коментар #30

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Колко бианконери сте с готовност за мача с Милан на 14ти декември.От сега да видим ще съберем ли 2-3 коли и да се мятаме към Италия.

--------------------

+Quote Post
Spike_92
коментар 05 Oct 2008, 20:23
Коментар #31

Scouted
*

Коментари: 59
Регистриран: 29-September 08
Град: Перник
Потребител No.: 1 354

По въпроса на един фен по нагоре зашто Юве има малко фенове в Торино
Ми до колкото чух и знам стадиьона се намира в покраинините на Торино а да не забравяме че има и друг отбор наиме ТОРИНО а повечето фенове са на негова страна но пък ние компенсираме с повече фенове в Милано забележете както и в южна италия а в Европа Юве има наи много фенове от сички италиянски отбори 27процента пове4е да не говорим за Азия и Япония за6то спорет вас мачовете на Юве се играят късно по важните поне така казаха коментаторите post-294-1158668474.gif

--------------------
Формата е временна ,А класата е ВЕЧНА... Ювентус

+Quote Post
Rumbeti
коментар 06 Oct 2008, 10:05
Коментар #32

ЛУД

Цитат(eXpLoSive @ Oct 5 2008, 08:21 PM) *
Колко бианконери сте с готовност за мача с Милан на 14ти декември.От сега да видим ще съберем ли 2-3 коли и да се мятаме към Италия.

Мен ме бройте 101% ! smile.gif

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 06 Oct 2008, 11:22
Коментар #33

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 691
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Не, че нещо, ама как мислите да намерите билети за мача с Милан? Защото това е проблем... Ако ми кажете, че можете да вземете билети, ме пишете и мен.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Borko_10
коментар 06 Oct 2008, 11:48
Коментар #34

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Ако има билети и аз съм на 100%.

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
marto_juve
коментар 06 Oct 2008, 11:51
Коментар #35

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Добър замисъл, само дето предварително трябва да се настроим че отиваме на екскурзия, а не да гледаме мач. Защото с раниери начело скоро игра няма да видим. Така че...бройте ме и мен, пък ако вземем че дотогава сме уволнили раниери с някой смислен, може и да се порадваме на мача.

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 06 Oct 2008, 13:21
Коментар #36

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

За билети имам един познат в Торино ама незнам колко е ограничението за брой билети които може да купи сам.Първо да видим колко народ сме пък после ще видя как стоят нещата с билетите през него или он-лайн закупуване.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 06 Oct 2008, 13:44
Коментар #37

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 691
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Билетите в Италия са поименни. Това е проблемът. На всеки билет трябва да ти пише името и само с него и паспорт моеш да влезеш на мач. Ако все пак успее ме пиши и мен със 150 % сигурност.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
meo
коментар 06 Oct 2008, 19:18
Коментар #38

Juventus regular

Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Потребител No.: 46

Наистина в Италия билетите са поименни, но интересно, защо не може да се купи билет през сайта на Юве. Преди си спомням, че имаше такава опция, но вече не се предлагат билети през сайта, което е странно?!? Иначе и аз съм навит, но ме притеснява само момента с билетите, за транспорт с някой лоу-кост полет до Милано и от там до Торино колко е biggrin.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
Borko_10
коментар 06 Oct 2008, 21:10
Коментар #39

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Пътуването може да бъде по всякакъв начин като според мен най-добрия вариант е със самолет, но и с кола или автобус ствава. Ако сме с автобус ще бъде голям купон по време на пътуването. Както казахте, най-важното е да бъдат намерени билети, което не виждам как може да стане освен ако нямаме някаква връзка с клуба.

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
masterhp
коментар 06 Oct 2008, 21:47
Коментар #40

Juventus hero

Коментари: 11 077
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Ами дайте малко повечко инфо или идеи и със сигурност ще можем да се събереме и повечко хора. Има мноог навити и много сериозни. Но има и доста неясни неща. Пътуване пари, хотели билети за мач...бая неща са...

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post

6 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th October 2019 - 12:58ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team