IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Какво очаквате от Juventus - Bulgaria Фен Клуб?
juvenanta
коментар 03 Apr 2009, 20:49
Коментар #21

Promising youngster
*

Група: Фенове
Коментари: 34
Регистриран: 23-September 08
Град: sofia
Потребител No.: 1 349

Къде е това спорт кафе?
Go to the top of the page

+Quote Post
meo
коментар 03 Apr 2009, 21:00
Коментар #22

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Град: София
Потребител No.: 46

Цитат(juvenanta @ Apr 3 2009, 21:49ч.) *
Къде е това спорт кафе?

http://tinyurl.com/dhdulj

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
juvenanta
коментар 03 Apr 2009, 21:14
Коментар #23

Promising youngster
*

Благодаря!

+Quote Post
Italianeca
коментар 03 Apr 2009, 21:22
Коментар #24

Primavera player
**

Коментари: 166
Регистриран: 18-January 09
Град: Bulgaria/Italia
Потребител No.: 1 689

Аз мога да се заема за Стара Загора.... поне докато съм си в БГ......
За таксата според мен 50 е много като за начало.....но вие си знаете....

--------------------
Ci sara un giorno quando vinceremo Champions League di nuovo FORZA JUVE

+Quote Post
Borko_10
коментар 03 Apr 2009, 22:58
Коментар #25

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

ЯВ СПОРТ КАФДЕ НА 18 АПРИЛ СРЕЩШУ ИНТЕР ВСИЧКИИИИ МОЩНМОЯ..ООООООООООО!

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
masterhp
коментар 03 Apr 2009, 23:09
Коментар #26

Juventus hero

Коментари: 11 058
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Taм сме на 18 април smile.gif Много ясно !!! Не бързайте с тея подписи понеже това дори не е толкова важно. По важно е да има 150 човека които да са си палтили таксата за да можем да им изпратим парите, подписите са последната грижа. И както Румбата е казал по горе парите са някъде толкова, ако някой не е съласен негов проблем. Ако иска повече информация защо са толкова мога да му дам, но сме преценили че това е най-оптималният вариант и от бая време мислим точно над този въпрос. Следващатра година може и да са малко по малко. И не правете сравнея с другите фен клубове на некви отбори в Бг...ние не сме английски отбор или немски или испански. Нито мислим да бъдем подобие на някой от Италиянските отбори !!! НИЕ СМЕ ЮВЕНТУС !!!!!

Както казах, вече за мача с Интер ще ни е първото събиране, така че момчета организирайте за да можем в близката една седмица да знаем колко хора ще дойдат за да си направим сметката колко голяма част да резервираме, понеже трябва да е 1 седмица по рано. Айде малко вдигнете активноста smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Borko_10
коментар 03 Apr 2009, 23:20
Коментар #27

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

да го ебаа ЮВЕ Е НМАЙ -ВЕЛИКИЯ ОТБОР НА СВЕТАААА АИ Е НАЙ-ДОБРИЯ И ИМА САМО ЛЕГЕНДИ! АЛЕКС ДЕЛ ПИЕРО НЕДВЕД КАМОРАНЕЗИ ТРЕЗЕГЕ БУФОННН ГОЛЕМИИИИИИИИИИИИ НЕПОВТОРИМИ НЯМА ДРУГИ ЮВЕЕЕЕЕЕЕЕ!

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
masterhp
коментар 03 Apr 2009, 23:33
Коментар #28

Juventus hero

Toва да го приемам ли че идваш за мача с Интер laugh.gif

--------------------

+Quote Post
commando84
коментар 04 Apr 2009, 00:15
Коментар #29

Juventus star

Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Момчета, сигурни ли сте, че мачът е на 18 април, събота? Смисъл за да знам как да си направя графика-->да не би по нататък да го преместят за неделя. Иначе ако е на 18 ще направя всичко възможно да дойда.

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post
Italianeca
коментар 04 Apr 2009, 00:35
Коментар #30

Primavera player
**

Коментари: 166
Регистриран: 18-January 09
Град: Bulgaria/Italia
Потребител No.: 1 689

Цитат(masterhp @ Apr 4 2009, 00:09ч.) *
Taм сме на 18 април smile.gif Много ясно !!! Не бързайте с тея подписи понеже това дори не е толкова важно. По важно е да има 150 човека които да са си палтили таксата за да можем да им изпратим парите, подписите са последната грижа. И както Румбата е казал по горе парите са някъде толкова, ако някой не е съласен негов проблем. Ако иска повече информация защо са толкова мога да му дам, но сме преценили че това е най-оптималният вариант и от бая време мислим точно над този въпрос. Следващатра година може и да са малко по малко. И не правете сравнея с другите фен клубове на некви отбори в Бг...ние не сме английски отбор или немски или испански. Нито мислим да бъдем подобие на някой от Италиянските отбори !!! НИЕ СМЕ ЮВЕНТУС !!!!!

Както казах, вече за мача с Интер ще ни е първото събиране, така че момчета организирайте за да можем в близката една седмица да знаем колко хора ще дойдат за да си направим сметката колко голяма част да резервираме, понеже трябва да е 1 седмица по рано. Айде малко вдигнете активноста smile.gif

Да е тъй си е за парите.....пък и аз и преди съм казал колкото толкова....трябва да се помага...и без това няколко човека сте дали достатъчно за да се направи всичко сега ние трябва да помагаме smile.gif Да и сравненията с други фен клубове е неуместно....и даже тъпо....

За мача само да попитам....Понеже ходя до софия по работа само и не ми е позната много..каде се намира заведението....и най добре тези които идват от другите градове примерно софиянци да ги чакат някаде или нещо подобно.... аз съм ЗА само да не съм зает по бизнес работи съм там 100% много искам да се запознаем всички и да пием по някое питие...и да гледаме как бием Интер...

--------------------
Ci sara un giorno quando vinceremo Champions League di nuovo FORZA JUVE

+Quote Post
juvenanta
коментар 04 Apr 2009, 07:24
Коментар #31

Promising youngster
*

Да виж на http://www.lega-calcio.it/it/Serie-A-TIM.page , за да се убедиш.Мачът е на 18 април(но в някой бг сайтове пише че е на 19).

Аз съм с 100% там за мача - ще пиша дали ще взема още няколко Ювентинеца с мен като говоря с тях.
FORZA JUVE

+Quote Post
bate_vanio
коментар 04 Apr 2009, 08:59
Коментар #32

Juventus regular

Коментари: 1 767
Регистриран: 17-March 08
Град: blagoevgrad
Потребител No.: 969

Много ме е яд,но в момента съм беден студент и не работя и няма пари.Гадно ми е да търся вече пари на наще(а и имам 400 лв заем sad.gif )
за картата незнам от къде ще ги намеря но ще се помъча,но събиранията на този етап не е опция

ДА КАЖА НА ДРУГИТЕ ВНИМАВАЙТЕ КАКВИ СМЕТКИ СИ ПРАВИТЕ,ЗАЩОТО НА 20 НЕДЕЛЯ Е ПЪРВИЯТ ДЕН ОТ ВЕЛИКДЕН

да си знаете дане запазят повече места да не стане фал нещо

--------------------
ЗАПИШИ СЕ ВЪВ ФЕН КЛУБ "ЮВЕНТУС БЪЛГАРИЯ" И СТАНИ ЧАСТ ОТ СЕМЕЙСТВОТО НИ !

+Quote Post
masterhp
коментар 04 Apr 2009, 23:30
Коментар #33

Juventus hero

Така значи нека всеки който ще идва да пишпе в тая тема и когато е 100% сигурен да си напише че е 100% сиг за да се направи едно списъче и да знаем колко хора ще идват. Всеки който нз къде е това кафе или има нужда от помощд а стигне до него, ще му обясна подробно къде и как да се стугне до него или просто ще направим една среща както я правим попринцип на Аптеката или някъде другаде където ще е още по лесно, а който пък нз как да стигне до това място поемам отговорнсота да се чакам с него някъде и да го заведа, така че това е най-малкяит проблем smile.gif

--------------------

+Quote Post
juvenanta
коментар 05 Apr 2009, 08:18
Коментар #34

Promising youngster
*

Аз съм 100 % там.ще пиша по-нататък колко човека ще има с мен.За сега трима ми казаха че са ок , но нищо не се знае така че ше пиша след време пак за тях, за да кажа точно колко 4овека.Има вариант да дойдат повече хора.Forza JUVE

+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 16th October 2019 - 01:55ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team