IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

19 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Клаудио Маркизио
juve_tifos
коментар 20 Oct 2008, 21:16
Коментар #41

Fido alla Juve

Група: Ветерани
Коментари: 3 343
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

Това момче не знам дали заради поста му, но не ми прави абсолютно никакво впечатление, тоест по пътя на логиката няма и място в отбора на Ювентус. Особено в сегашното му състояние, за млади футболисти с неособено здрава и калена психика може да е пагубно за понататъшната му кариера. Целият абсурд, който се случва в тима ни обаче принуждава да го хвърлят в боя, където все още му е трудно да излиза на ниво от битките. За съжаление при очаквана смяна на треньорския мостик в Юве, не виждам как бъдещ треньор би разчитал на Маркизио, по-скоро му е нужно още доста време в тим на средно ниво от серия А, където обществения натиск е далеч по-слаб.

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE
Go to the top of the page

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 20 Oct 2008, 21:27
Коментар #42

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(juve_tifos @ Oct 20 2008, 10:16 PM) *
Това момче не знам дали заради поста му, но не ми прави абсолютно никакво впечатление, тоест по пътя на логиката няма и място в отбора на Ювентус. Особено в сегашното му състояние, за млади футболисти с неособено здрава и калена психика може да е пагубно за понататъшната му кариера. Целият абсурд, който се случва в тима ни обаче принуждава да го хвърлят в боя, където все още му е трудно да излиза на ниво от битките. За съжаление при очаквана смяна на треньорския мостик в Юве, не виждам как бъдещ треньор би разчитал на Маркизио, по-скоро му е нужно още доста време в тим на средно ниво от серия А, където обществения натиск е далеч по-слаб.

Според мен пък точно сега му е шанса да си извоюва място в отбора.Ако Юве беше оная машина от преди 5 години примерно едва ли някой щеше да рискува с налагането на играчи като Маркизио, Джови и Де Челие.И точно защото момента е труден ще се види дали са готови да понесат напрежението да са играчи на Ювентус или ще са вечните надежди, които все ще трупат опит в Сиена, Дженоа или Емполи.
Ако сега имаме шанс да направим нещо хубаво, то е именно да се наложат тези момчета, защото и без това много скоро играчите, които са гръбнака на отбора ще почнат все по-често да почиват.

Много пискахме да се налагат наши юноши.Сега като се прави "Защо?".Малко търпение бе хора wink.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
marto_juve
коментар 20 Oct 2008, 21:42
Коментар #43

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Цитат(bianconero27 @ Oct 20 2008, 10:27 PM) *
Много пискахме да се налагат наши юноши.Сега като се прави "Защо?".Малко търпение бе хора wink.gif
Аз не съм пискал. Не ми дреме за некви юноши щом те не спомагат за доброто развитие на отбора. Ако са достатъчно добри ги приемам, ако не...на село. Джовинко е единствения който заслужава място в отбора от това което съм видял. Може би и Роси, който ми направи добро впечатление в малкото моменти в който го гледах. Останалото е самонавиване, както за Де Челие, така и за Маркизо. Особено при наличието на Молинаро и Поулсен, съвсем се префърцунят тия.

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
x_dron
коментар 22 Oct 2008, 13:31
Коментар #44

Juventus bench

Коментари: 587
Регистриран: 19-October 07
Потребител No.: 700

Какво е положението на Маркизио..колко време ще отсъства

+Quote Post
Dek0
коментар 22 Oct 2008, 14:26
Коментар #45

Juventus regular

Коментари: 2 344
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Торино. Въпреки доброто настроение в отбора на италианския Ювентус, след снощната победа с 2:1 като домакин на Реал (Мадрид) от мач в груповата фаза на Шампионската лига, списъкът с контузени футболисти продължава да расте. Полузащитникът Клаудио Марчизо ще бъде извън терена за 1 месец, съобщава електронното издание Goal.com. Бившият играч на Парма страда от изкълчен глезен, след като през втората част на срещата се сблъска със съотборника си Момо Сисоко. Това са лоши новини за треньора на отбора Клаудио Раниери, който ще трябва отново да търси заместник в средата на терена, където липсват и много от титулярните футболисти. С дългосрочни контузии в отбора са Мауро Каморанези, Кристиан Поулсен, Кристиано Санети, Тиаго, Трезеге и Буфон, а сега към списъка е прибавен и Марчизо.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 22 Oct 2008, 14:33
Коментар #46

Juventus champion

А стига бе sad.gif Кво направи бе Момо mellow.gif Дано това е пресилено и се оправи по-бързо, че в центъра зейнахме здраво.Накрая ще опрем до Тиаго...

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Rumbeti
коментар 22 Oct 2008, 14:42
Коментар #47

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Тиаго и той е контузен. Маркизио показа тук-там добри игри и е лошо , че и той отива в лазарета, защото сега в центъра найстина се получава доста неприятно. Липсват ключови футболисти и то не само в центъра и това може да се окаже проблем. Дано Маркизио се оправи по-бързо, а и за останалите важи това разбира се, защото доста окуцяхме нещо !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
marto_juve
коментар 22 Oct 2008, 16:32
Коментар #48

Juventus star

Цитат(bianconero27 @ Oct 22 2008, 03:33 PM) *
А стига бе sad.gif Кво направи бе Момо mellow.gif
Разчисти пътя за Джови кво tooth.gif

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 22 Oct 2008, 17:35
Коментар #49

Juventus champion

Цитат(marto_juve @ Oct 22 2008, 05:32 PM) *
Разчисти пътя за Джови кво tooth.gif

Джови па де го дложи на мястото на Маркиза huh.gif Той Поулсен тряа да се оправи и да играе с Момо.Иначе остава само Екдал или може да играем както срещу Реал: Павката вътрешен, а отляво Джови и готово smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
marto_juve
коментар 22 Oct 2008, 19:18
Коментар #50

Juventus star

Цитат(bianconero27 @ Oct 22 2008, 06:35 PM) *
...или може да играем както срещу Реал: Павката вътрешен, а отляво Джови и готово smile.gif
ша се сетиш кво имах предвид wink.gif

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 22 Oct 2008, 20:28
Коментар #51

Juventus champion

Коментари: 9 405
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(marto_juve @ Oct 22 2008, 07:18 PM) *
ша се сетиш кво имах предвид wink.gif

Eм Джови може и по средата да играе точно на мястото на Маркиза, без никакъв проблем. Въпроса е че Раниери не използва такава тактика с офанзивен играч в центъра. Но Занети се оправя скоро, Екдал ще получи поле за изява така, че не е толкова голям проблема за сега smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 25 Nov 2008, 21:37
Коментар #52

Juventus champion

Искам специално да похваля Маркиза за играта му срещу Зенит! Много ми хареса.Без да се набива много, много на очи си вършеше отлично работата.Второто с академична намеса в защита, когато Дани, ако не се лъжа, се беше озавал сам в полето и Клаудио с перфектен шпагат му изби топката, а веднага след това я стигна на тъча и отново със шпагат по конец я изби от краката на друг футболист на Зенит.

След контузията на Тиаго Раниери ще неще ще пуска именно Маркизио титуляр и много се радвам, че младока ще има възможност да понатрупа още опит и да покаже, че има място в отбора и то в титулярните 11.
Много ми се иска да го видя в центъра с някой не толкова първичен като Сисоко, а с малко повече акъл в главата (Дзанети, Тиаго) smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Borko_10
коментар 25 Nov 2008, 21:52
Коментар #53

Juventus star

Коментари: 3 550
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

И на мен играта на Маркизио ми хареса много! Евала! Направи няколко страхотни шпагата, но за жалост не се вижда много креативност и в него. Дано постепенно успее да се наложи като титуляр в отбора, защото предпочитам него пред Тиаго или Поулсен.

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
masterhp
коментар 25 Nov 2008, 21:58
Коментар #54

Juventus champion

Цитат(Borko_10 @ Nov 25 2008, 09:52 PM) *
И на мен играта на Маркизио ми хареса много! Евала! Направи няколко страхотни шпагата, но за жалост не се вижда много креативност и в него. Дано постепенно успее да се наложи като титуляр в отбора, защото предпочитам него пред Тиаго или Поулсен.

Aми доста по креативен е от Сисоко..даде няколко извеждащи паса, отправя много често удари към вратата, не в даденият мач, но попринцип. А и за Италия бая асистенции имаше. Просто явно е още притеснен и не може да покаже изцяло качествата си. Още веднъж да повторя много добър Маркизио в мача със Зенит smile.gif

--------------------

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 25 Nov 2008, 23:14
Коментар #55

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Потребител No.: 1 279

Цитат(masterhp @ Nov 25 2008, 10:58 PM) *
Просто явно е още притеснен и не може да покаже изцяло качествата си.

Редно е аз като най-големият защитник и подръжник на Маркиза във форума да се намеся .
Браво мастър , усетил си една много важна тънкост . wink.gif

Маркиза има много потенциал в себе си . Невероятно навременни и прецизни шпагати , добра тактическа грамотност , която му позволява да е на точното място в точният момент и да пресича много топки . Притежава , не лоша дори завидна техника , както и бърза мисъл , която се отличава в разиграванията на късо ,когато е пресиран и съумява да подаде топката от наглед невъзможни ситуаций . Пасовете му също са добри , като сила са му точно извеждащите подавания в коридор зад гърба на защитата . Борко не знам как не си забелязал креативноста в него , но ще ти помогна и с едно видеоклипче .. wink.gif

Та .. всичко , което му трябва на Маркиза е просто малко време да свикне с тежеста на черно-белият екип , да се поразкрепости и съм убеден , че ще почне да показва в пълна сила това , на което е способен .

Специално за Борко .. компилацийка с некреативният Маркизио wink.gif
http://www.youtube.com/watch?v=hkvq-bljy_Q - в половината отигравания е този , който я отнема wink.gif

А ето и още нещо , което показва колко некреативен дърводелец е .. wink.gif
http://www.youtube.com/watch?v=u-ngtHv4g8A...feature=related

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
Borko_10
коментар 26 Nov 2008, 13:50
Коментар #56

Juventus star

Коментари: 3 550
Регистриран: 16-March 06
Потребител No.: 72

Не казвам, че е дърводелец, а че поне през този сезон не е направил нещо кой знае колко креативно и съвършенно от него.

Пак казвам, доволен съм от играта на Маркизио и се радвам, че бива налаган от Раниери!

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
masterhp
коментар 26 Nov 2008, 21:33
Коментар #57

Juventus champion

Еми Del Pi 10 много добре си казал нещата, аз само мога да ги отбелязвам не съм добър в обесненията.

Колкото мо Маркиза съм го гледал и преди като играеше за нас при младоците, в Емполи и в националният и съм му гледал доста мачове и ми е правил пречатление. И не само че има какво да развива и има потенциал, ами той вече си е дори доста изграден и стабилен и си има уменията, просто не ги е показал още за Юве или за мъжете при Юве по точно. С оглед на това че има малко изиграни мачове тоя сезон си мисля че е нормално.

Някой беше споменал в другата тема, че не се забелязва много много, ако не се лъжа ДД и Тифоза го споменава също, но не мисля че трябва да се забелязва и набива на поглед като Сисоко, все пак най важното е да си върши работата и да помага на отбора, а си мисля че се справя добре с тея задачи. smile.gif

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 26 Nov 2008, 22:08
Коментар #58

Juventus champion

Цитат(masterhp @ Nov 26 2008, 10:33 PM) *
Някой беше споменал в другата тема, че не се забелязва много много, ако не се лъжа ДД и Тифоза го споменава също, но не мисля че трябва да се забелязва и набива на поглед като Сисоко, все пак най важното е да си върши работата и да помага на отбора, а си мисля че се справя добре с тея задачи. smile.gif

Той и Алесио не се забелязваше много, много, но си вършеше перфектно работата.А и то тва че не се набива на очи може да е поради две причини:
1. изобщо не участва в играта, скатава се и изиобщо нищо не прави
2. не блести с някакви гениални отигравания или зрелищни отнемания, но успява да си свърши работата чисто и ефективно

Мисля че при Маркизио е втория случай, което е добре smile.gif Като понатрупа мачове ==> самочувствие ще почне да се изявява по-добре и в офанзивен план и ще си имаме един завършен вътрешен халф cool.gif Дано стане така де.Искренно му го желая.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
outbreak
коментар 26 Nov 2008, 22:15
Коментар #59

Juventus regular

Коментари: 2 164
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

На мен ми харесват пък отиграванията на Клаудио... например удара отдалеч с/у интер и шпагата му от снощи smile.gif

--------------------

+Quote Post
Tintoreto
коментар 27 Nov 2008, 09:18
Коментар #60

Juventus regular

Коментари: 1 916
Регистриран: 1-October 06
Град: София
Потребител No.: 209

Определено има повече качества за включвания и прави доста смели пробиви от време на време, поне за националният, ако сте гледали някой негови изяви. Момчето ми дава правото да си мечтая, че може да излезне един добър и комплексен футболист от нашата школа, който да печели и битката в центъра и да помага на нападението.

--------------------
Impossible is just a big word thrown around by small men who
find it easier to live in the world they’ve been given than
to explore the power they have to change it. Impossible is
not a fact. It’s an opinion. Impossible is not a
declaration. It’s a dare. Impossible is potential.
Impossible is temporary. IMPOSSIBLE is NOTHING!

+Quote Post

19 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th July 2018 - 04:18ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team