IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

23 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Клаудио Маркизио, 8
lqlqlq
коментар 21 Jun 2008, 12:51
Коментар #21

Guests

Виж това - http://youtube.com/watch?v=hkvq-bljy_Q
Go to the top of the page

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 21 Jun 2008, 14:17
Коментар #22

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(lqlqlq @ Jun 21 2008, 01:51 PM) *

Ооо супер!Благодаря ти smile.gif Сега още повече го искам, макар да знам, че това е клипче с най-доброто от него, но наистена прави невероятни неща!Борбен, много техничен, с отличен поглед в/у играта, а и усет към гола.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Torricelli
коментар 10 Aug 2008, 19:35
Коментар #23

Juventus regular

Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Град: София
Потребител No.: 472

10 August 2008
A win in Claudio's honour

The Olympic national team are continuing their unstoppable march in the football tournament at Beijing 2008. After defeating Honduras 3-0 in the first game, they did the same today against South Korea. Another 3-0 win, with goals by Rossi and Rocchi in the first half, and Montolivo near the end. The only Juventus player on the pitch today was Giovinco, who showed his class as usual and stayed on for 75 minutes. De Ceglie however stayed out.

As did Claudio Marchisio: the midfielder will wait until tomorrow to gauge how serious the injury to his right calf is and see if he can continue his Olympic adventure.

In any case the adventure will continue at full mast for the Azzurri. After two games, Italy are first with six points (with six goals for and none against), in front of Cameroon with four points, their next opponents in the final Group D game scheduled for Wednesday.

Победа за Клаудио

"Адзурините" продължават победния си ход в Бейжинг. След победата над Хондурас с 3:0 днес момчетата на Пиерлуиджи Казираги надделяха със същия резултат над Южна Кореа - головете отбелязаха Роси и Роки през първата част и Монтоливо към края. Джовинко бе единствният играч на Юве, който взе участие. Себастиан показа класа и бе заменен в 75-а минута. Паоло де Челие остана на резервната скамейка.

Същото стори и Клаудио Маркизио - той ще изчака до утре, за да разбере колко сериозна е контузията в десния му прасец и допълнително да разбере дали ще може да играе до края на Олимпиадата.

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

+Quote Post
Tintoreto
коментар 10 Aug 2008, 20:31
Коментар #24

Juventus regular

Коментари: 1 916
Регистриран: 1-October 06
Потребител No.: 209

Незнам за контузията , но този лош поглед тип "Арнолд в действие" може да причини някоя контузия.Иначе дано му се даде повече шанс в идващите мачове.

--------------------
Impossible is just a big word thrown around by small men who
find it easier to live in the world they’ve been given than
to explore the power they have to change it. Impossible is
not a fact. It’s an opinion. Impossible is not a
declaration. It’s a dare. Impossible is potential.
Impossible is temporary. IMPOSSIBLE is NOTHING!

+Quote Post
Torricelli
коментар 11 Aug 2008, 15:46
Коментар #25

Juventus regular

Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Потребител No.: 472

Това момче все повече ми става най-симпатичният футболист, когото някога съм виждал. Вече дори ми е на сърцето повече от Елмандер. Излъчва едно особено спокойствие и вяра в уменията си.

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

+Quote Post
lqlqlq
коментар 11 Aug 2008, 16:39
Коментар #26

Guests

Цитат(Torricelli @ Aug 11 2008, 01:46 PM) *
Това момче все повече ми става най-симпатичният футболист, когото някога съм виждал. Вече дори ми е на сърцето повече от Елмандер. Излъчва едно особено спокойствие и вяра в уменията си.

Бъдещия капитан на Юве smile.gif.

+Quote Post
Del Pi 10
коментар 12 Aug 2008, 10:36
Коментар #27

Juventus regular

Коментари: 2 009
Регистриран: 23-July 08
Град: Бургас
Потребител No.: 1 279

А дано !!!
Иначе, и аз съм впечатлен от съвкупността от качества , които притежава .. борбеност , чисти шпагати прилична бързина , невероятна техника и дрибъл .. на моменти почти брилянтни отигравания на трудни ситуации..

--------------------
STORIA DI UNGRANDE AM0RE

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 12 Aug 2008, 12:01
Коментар #28

Juventus regular

Коментари: 1 982
Регистриран: 9-September 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 193

Бъдещият капитан ще е Джови wink.gif ,но нека поне Маркизо се превърне в новия Такинарди tongue.gif

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 12 Aug 2008, 13:07
Коментар #29

Juventus champion

Коментари: 9 416
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(PAVEL 11 NEDVED @ Aug 12 2008, 12:01 PM) *
Бъдещият капитан ще е Джови wink.gif ,но нека поне Маркизо се превърне в новия Такинарди tongue.gif

Хах преди Джови си мсля, че ще мине през бая играчи, които са я заслужили... един Буфон, Киело...
Жалко, че не взе участие в последният мач на олимпиадата, много ми се искаше да наблюдавам играта му sad.gif Гледах го в предишният мач и си мисля, че може много добре да се впише в отбора ни, стига да му се даде нужният шанс, а Раниери е от този тип треньори, които дават път на младите, поне това не може да му се отрече post-294-1159107520.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
yanko
коментар 16 Aug 2008, 17:26
Коментар #30

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Клаудио Марзизио скоро отново в отбора !
Днес сутринта футболиста се е завърнал във Виново, където е бил посетен от лекарите на Юве, след неприятната контузия по време на Олимпииските игри. Щял да започне тренировки отново следващата седмица, първо отделно от останалите си съотборници , а малко по-късно и наравно с останалите играчи.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 16 Aug 2008, 18:25
Коментар #31

Juventus champion

Колкото по-скоро се оправи, толкова по-добре smile.gif Забелязахте ли какво стана: Клауди се контузи и адзурините отпаднаха от олимпиадата biggrin.gif tongue.gif Тъкма скоро ще можем да разчитаме и на тримата младежи - Джови, Маркизио и Де Челие.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 19 Oct 2008, 19:54
Коментар #32

Juventus champion

Цитат(marto_juve @ Oct 19 2008, 08:34 PM) *
Не знам как го смятате това със 2-то място, но след вчерашната загуба аз се надявам на 4-то при евентуално разкарване на тоя малоумник. Който и да дойде не може да промени всичко с магическа пръчка, в центъра пак ще разполага сбездарник като Поулсен, със напразната надежда Маркизио и със точно никой от рода на Диего. В защита пък да не говоря. Тъй че тоя боклук и да го махнат, опцията за мен е 4-то място максимум.

Марто, не знам какво толкова си не доволен все от Маркизио unsure.gif Според мен в повечето мачове в които игра се представи добре.Вчера пък беше един от малкото, които бяха на ниво.Освен него Киелини, Але на моменти и Амаури заради гола.
Маркизио обаче според мен си е сериозна алтернатива за поста вътрешен халф и стига да се налага по правилния начин много скоро може да е с основна роля в отбора post-294-1159107520.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
marto_juve
коментар 19 Oct 2008, 20:04
Коментар #33

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Миналата година имаше още 1 измислен герой в лицето на Ночерино. Верно, този е малко по-добър, с тази разлика че има виждане за играта за разлика от Ночката, но до тук. С такива играчи скоро Юве няма да си върне класата, а напротив - що затънем в постредствеността, където сме сега.

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
masterhp
коментар 19 Oct 2008, 23:07
Коментар #34

Juventus champion

Коментари: 9 416
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Маркизио е по млад ор Ночката ако не греша, а и се справя доста по добре. Никой не казва че трябва да е титуляр нз си какво, че ще ни гради играта и да се очкават чудеса...същото беше и за Ночерино. Въпроса са е че след 2-3 години може да играе важна част от отбора. Може да е титуляр или златна резерва. Показал е че има качества и то доат големи..друг въпрос е как те ще бъдат развити...

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 20 Oct 2008, 10:11
Коментар #35

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Маркизио показва доста по-добри игри от Ночката и не съжалявам, че сега играе Маркизио.

Дано продължи да се развива, но му трябват не само мачове, ами и някой да работи с него. Да го изгради като играч.

Пожелавам му всичко най-най.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Borko_10
коментар 20 Oct 2008, 11:25
Коментар #36

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Е как бе, много по-добре е с чернилката. През мач да получава червен картон, да не може да върже пас на 1 метър разстояние и накая да няма никаква вина.

Много яко така. smile.gif

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
marto_juve
коментар 20 Oct 2008, 11:59
Коментар #37

Juventus star

Нека играе, този сезон и без това вече отиде по дяволите. Може и да стане нещо повече от него, определено има мисъл в играта му, но в един силен отбор на Юве който всички искаме, поне на този етап няма място.

ПС. Боре ще те разочаровам, но спирам да се занимавам с теб. Така че си намери друго занимание освен да се чудиш къде да вкарваш неуместни постове след мой коментар.

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 20 Oct 2008, 12:02
Коментар #38

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Ее Маркизио не е типичният рушач, докато Момо е такъв. Момо има проблясъци и мога да кажа, че това е може би най-добрата покупка на Раниери и Секо. От 100 млн най-добрия играч да ти е черен post-294-1158668510.gif

Има хляб в момчето и ще стане нещо от него, само му трябва време, както и на Маркизио.

Само трябва някой да работи с тях и да им помага.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
hri100
коментар 20 Oct 2008, 13:59
Коментар #39

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(marto_juve @ Oct 20 2008, 12:59 PM) *
Може и да стане нещо повече от него, определено има мисъл в играта му, но в един силен отбор на Юве който всички искаме, поне на този етап няма място.

Я ми и кажи, от сегашните футболисти кой има място "в един силен отбор на Юве който всички искаме". Според мен се броят на пръстите на едната ръка и в тази бройка не влиза дори и прехваления Момо Простако.

Иначе съм напълно съгласен с Благо, че какъвто и талант да е, няма ли треньор, който да работи правилно с него, провалът е доста вероятен.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
marto_juve
коментар 20 Oct 2008, 18:01
Коментар #40

Juventus star

Цитат(hri100 @ Oct 20 2008, 02:59 PM) *
Я ми и кажи, от сегашните футболисти кой има място "в един силен отбор на Юве който всички искаме". Според мен се броят на пръстите на едната ръка и в тази бройка не влиза дори и прехваления Момо Простако.
Към обичайните запоздозрени (тези, които не искаш да виждаш как се мъчат в Юве), прибавям Киелини, Амаури, Джовинко, Мелберг (макар и да не е в най-добрите си години), Легро (заради миналия сезон), Зебина (достатъчно стабилен с редки изключения) И Сисоко, колкото и да се отрича добрата му игра като цяло при нас. Казвам като цяло, защото имаше и лоши мачове, но за тях си имаше основание. Та Маркизио не ми се вписва поне на тоя етап в картинката, НО пак казвам че може и да излезе нещо от него защото определено има добър поглед върху играта.

--------------------

+Quote Post

23 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2018 - 10:52ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team