IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

23 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Клаудио Маркизио, 8
bordjiq
коментар 19 Jul 2007, 20:48
Коментар #1

божинтинец

Група: Фенове
Коментари: 544
Регистриран: 27-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 38

За мен той е "най-големият" ювентинец в Юве. Роден в Торино. Играл само и единствено в ...Ювентус. Отроче на Юве. Като гледах състава в juve.com ми се струва, че имаме добри играчи, имаме лидери, световни шампиони, победители. Но най-много се кефя на юношата на отбора. smile.gif Дано дано дано обича Юве повече от себе си тоя пич.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
forca_juve
коментар 24 Jul 2007, 18:03
Коментар #2

Juventus bench

Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

Marchisio e Piccolo all’Empoli

La Juventus ha annunciato una doppia operazione di mercato in uscita. La società bianconera ha raggiunto un accordo con l’Empoli per la cessione di due ragazzi cresciuti nel settore giovanile: Claudio Marchisio e Felice Piccolo.

Il centrocampista va in Toscana con la formula del prestito, mentre il difensore con quella della comproprietà.

Ad entrambi, che ad Empoli raggiungono Sebastian Giovinco (a disposizione del tecnico Gigi Cagni fin dall’inizio del ritiro), va il migliore “in bocca al lupo” per la nuova avventura che inizia.

Общо взето Пиколо и Марчизио са в Емполи,мисля че пише че Марчизио е под наем,ама не е сигурно.
Тия кустюмарите за сметка на Занети,изгониха Такинарди,Марчизио и Джаникеда-за Джаникеда ок ама за другите двама post-294-1159107607.gif ,се пак Занети е един отпадък от Интер,никога не е могъл да се мери с Такинарди juveti3.gif

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 24 Jul 2007, 20:53
Коментар #3

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 626
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Маркизио вече официално е в Емполи... тея ни обраха най-големите таланти но добре че и Джовинко и Маркизио са само под наем и можем да си ги върнем другата година... иначе положението с халфовата линия наистина става забавно... Тиаго Алмирон Ночерино и Дзанети... това са четиримата ни за центъра тоя сезон...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 24 Jul 2007, 22:08
Коментар #4

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

За мен лично Маркизио е много симпатичен , но и далеч от перспективните играчи поне за момента. Аз лично видях само 1-2 мача, в които мога да кажа, че остави доста положителни впечатления, а в другите си беше на съвсем нормално ниво, че и в някой направо посредствен ! Като , че ли към края на сезона му падна формата май ! Тука сигурно пак някой ще ме обяви за пристрастен, но мисля, че така е по-добре smile.gif Все пак е само за един сезон. ПРи нас надали ще има много шансове за изява, а и като се замисля надали ще играем въобще за купата. Няма да се учудя да отпаднем още в началото на състезанието от някой супер слаб тим, въпреки, че никак няма да ми е приятно ! За Сендерос - аз казвах кой искам и бях посочил него , а това , че всички искат другите трима - ЕПА то си е ясно smile.gif И СИ Е ЯСНО, че ТЯХ няма шанс да ги вземем smile.gif За самият център смятам, че имаме играчи , а и по крилата все пак са не кой да е , а Недвед, Камо и Хасан, който между другото в контролите ми хареса адски много , а и не очаквах друго. Още в Байерн като го взехме започнах да го следя и се видя, че е от можещите футболисти. Жалко , че е на години и може да не се приспособи бързо към Калчото, където газенето е жестоко sad.gif

ПП
Все пак именно от там взехме Алмирон. То е ясно, че има някаква скрита договорка явно, щом вече имаме 4 човека там !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
bianconero
коментар 24 Jul 2007, 22:46
Коментар #5

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Цитат(Rumbeti @ Jul 24 2007, 11:08 PM) *
Аз лично видях само 1-2 мача, в които мога да кажа, че остави доста положителни впечатления, а в другите си беше на съвсем нормално ниво, че и в някой направо посредствен ! Като , че ли към края на сезона му падна формата май !
Както винаги кой знае какво си зяпал по време на мачовете на Юве.
Точно пък в края на сезона му бяха най-добрите мачове - за какъв спад говориш. Той май първия полусезон почти не игра.
Бил далеч от перспективните играчи ..... абе ...... хем не си го гледал много а вече го обяви за обикновен играч в слаба форма.

--------------------

+Quote Post
pavelnel
коментар 24 Jul 2007, 22:55
Коментар #6

Дремещ

Коментари: 1 859
Регистриран: 2-June 06
Град: Fuckland islands
Потребител No.: 132

Цитат(bianconero @ Jul 24 2007, 11:46 PM) *
Както винаги кой знае какво си зяпал по време на мачовете на Юве.
Точно пък в края на сезона му бяха най-добрите мачове - за какъв спад говориш. Той май първия полусезон почти не игра.
Бил далеч от перспективните играчи ..... абе ...... хем не си го гледал много а вече го обяви за обикновен играч в слаба форма.

Съгласен съм с бианко тук .Съжалявам за Маркизио почти толкова ,колкото за Балца.Първия полусезон беше титуляр Паро ,но след това Клаудио го измести и Дешан залагаше все повече на него .Абе аз харесвам почти всички млади футболисти в Юве ,но конкретно Маркиза ми беше любимец .Надявам се ,че даването му под наем ще бъде само от полза за него ,а в бъдеще и за Юве .

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 25 Jul 2007, 00:18
Коментар #7

Juventus star

Коментари: 4 698
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

ЛеЛе умирам от яд е тва ми беше един от любимите футболисти.Жалко наистина но се очакваше защото Дзанети е стар любимец на Раниери и дори очаквам да е нещо повече от резерва.

--------------------

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 25 Jul 2007, 00:27
Коментар #8

God Fuck The Queen

Коментари: 2 375
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

И аз съм мнението, че Маркизио загатна, че има потенциал през миналата година и заслужаваше да му бъде даден шанс!
Все пак хубавото е, че си запазваме правата му - явно наистина на тези четиримата - Тиаго,Алмирон,Дзанети и Ночерино ще се разчита през сезона.По принцип като бройка четирима централни халфове са достатъчно в един отбор, който дори няма да играе в ЕКТ, но тук опираме до това колко качествени са тези играчи.
Дано тримата нови оправдаят очакванията, защото ще имаме големи проблеми, ако не се сработят добре или дори по-лошо - да се окаже, че в крайна сметка тези играчи нямат нужната класа да играят в Юве.Пълна загадка ще са ми, но да видим smile.gif Искрено се надявам да ни изненадат приятно wink.gif

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
hri100
коментар 25 Jul 2007, 09:48
Коментар #9

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

"Супер", "супер" - останахме без "гръбнак", заради безграбначните същества, намиращи се високо в черно-бялата планина... clap.gif mad.gif CA0JY187.jpg

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Hristo
коментар 25 Jul 2007, 10:13
Коментар #10

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Дано в крайна сметка се окаже положителен ход даването под наем на Марчизио.Това ще го разберем едва след година.Надявам се да направи един страхотен сезон заедно с Джовинко и догодина да си ги върнем обратно.

Друго положително в тези трансфери е,че най-вероятно от Емполи ще си имаме сигурни 6 точки,както и от Сиена по традиция,а и малките ще се хвърлят здраво срещу интер и Милан.

Едно поне е сигурно - Емполи вече са ми един от любимите отбори biggrin.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
hri100
коментар 25 Jul 2007, 10:25
Коментар #11

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(icaka @ Jul 25 2007, 11:13 AM) *
Дано в крайна сметка се окаже положителен ход даването под наем на Марчизио.Това ще го разберем едва след година.Надявам се да направи един страхотен сезон заедно с Джовинко и догодина да си ги върнем обратно.

За мен при всички положения не е положително. Казвал съм много пъти, че тези момчета трябва да останат, за да се учат от големите ни играчи и да горят в големите мачове и битки....
Друго положително в тези трансфери е,че най-вероятно от Емполи ще си имаме сигурни 6 точки,както и от Сиена по традиция,а и малките ще се хвърлят здраво срещу интер и Милан.

И това не е положително, според мен - още един повод да се говори за "подкупи", "корупция", "сателити" и т.н., независимо от развоите и начина по който побеждаваме в мачовете по между ни. sad.gif
Едно поне е сигурно - Емполи вече са ми един от любимите отбори biggrin.gif

Е тука вече съм съгласен. Ако има нещо положително от цялата тая история, то е, че ще има още един отбор в Серия А, на когото ще стискам палси. smile.gif

ПП: И да спомена нещо, на което незнам дали му е тук мястото, но е във връзка с младите ни таланти и преодстъпването им. Та на мача Черно Море-Сампдория Миранте е бил резерва. Сега, незнам дали само този мач ще е така, но като гледам другият вратар кой набор е (72-и), май ще е резерва и през сезона. Та мисълта ми е, че можеше да си е резерва и при нас.
Дано Маркизио и останалите момчета не бъдат резерви, защото тогава още повече ще побеснея....

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Hristo
коментар 25 Jul 2007, 11:12
Коментар #12

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(hri100 @ Jul 25 2007, 11:25 AM) *
За мен при всички положения не е положително. Казвал съм много пъти, че тези момчета трябва да останат, за да се учат от големите ни играчи и да горят в големите мачове и битки....

И аз съм на това мнение,но нали знаеш,че съм малко по-умерен и винаги търся положителното в неща,които на пръв поглед изглеждат само негативни wink.gif Така беше дори и миналата година,когато ни пратиха в Серия Б.Във всяко нещо,колкото отрицателно да изглежда,се крие нещо положително wink.gif Всяка зло за добро,както е казал народа smile.gif

Цитат(hri100 @ Jul 25 2007, 11:25 AM) *
И това не е положително, според мен - още един повод да се говори за "подкупи", "корупция", "сателити" и т.н., независимо от развоите и начина по който побеждаваме в мачовете по между ни. sad.gif

Така е донякъде,въпреки че го казах по-скоро с ирония wink.gif Поне такива са ми наблюденията,че безпроблемно си печелим мачовете срещу отбори,в които имаме преотстъпен играч,да не говорим,когато става въпрос за "контингент" от 4-ма,както е сега в Емполи,и по традиция в Сиена.

А това,че Милан и интер нямат играчи за преотстъпване или пък никой не им ги иска,си е техен проблем и да не търсят под вола теле post-294-1159107520.gif Който както се уреди post-294-1158668510.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
forca_juve
коментар 25 Jul 2007, 12:42
Коментар #13

Juventus bench

Как можаха да махнат най големия звяр в центъра,Маркизио показа че има нужната класа да играе при големите батковци,ама тия малоумници пак се изложиха,дано догодина да ги земат с Джовинко и да почне да се разчита повече на тях,както и Ночерино който играе доста прилично,мале мале кво стана Раниери гласи Занети за титуляр post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif голям смях,дано да се осетат и още зимата и той да поеме към Емполи,ама не под наем juveti3.gif

+Quote Post
bianconero
коментар 31 Jul 2007, 00:37
Коментар #14

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Няколко снимки от представянето на Марчизио в Емполи - от 26 юли.

Не бях забелязал че прилича на Конте.

В мача с Карарезе на 27 не е взел участие.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 31 Jul 2007, 14:41
Коментар #15

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Като гледам сега снимките и ми прилича на типичен италианец. Само Буфон има по-италианска физиономия, ако мога така да се изразя ! smile.gif И много прилича на един италиански актьор , но не мога сега да се сетя за името !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
forca_juve
коментар 31 Jul 2007, 15:33
Коментар #16

Juventus bench

Деба и кустюмарите,изабиха убавото момче,заради тоя "калъф" Занети го предостъпиха на Емполи,които спокойно могат да се прекръстат на Ювентус Б.
Дано догодина да се върне juveti3.gif

+Quote Post
Torricelli
коментар 10 Jun 2008, 16:33
Коментар #17

Juventus regular

Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Потребител No.: 472

Marchisio ties the knot: congratulations Claudio and Roberta
Claudio Marchisio will remember the year 2008 for a very long time. A season in the spotlight at Empoli (despite an unlucky last-minute relegation), the return to his beloved Juventus for next season and a place at the Peking Olympics secured.

And now a memorable event in his private life too. On Sunday afternoon, the young midfielder crowned his love story and married sweetheart Roberta.

Many congratulations to Claudio and Roberta from all of us here at Juventus.

Маркизио се е оженил за любимата си Роберта, а скоро се завръща при другата си голяма любов. Нямам търпение да се върне, много очаквам от това момче.

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

+Quote Post
lqlqlq
коментар 10 Jun 2008, 18:50
Коментар #18

Guests

Рано го е ударила съчмата post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif

+Quote Post
Tintoreto
коментар 10 Jun 2008, 22:23
Коментар #19

Juventus regular

Коментари: 1 916
Регистриран: 1-October 06
Потребител No.: 209

И от него много чакаме ,но да видим дали дори ще му се даде шанс да оправдае големите очаквания.

--------------------
Impossible is just a big word thrown around by small men who
find it easier to live in the world they’ve been given than
to explore the power they have to change it. Impossible is
not a fact. It’s an opinion. Impossible is not a
declaration. It’s a dare. Impossible is potential.
Impossible is temporary. IMPOSSIBLE is NOTHING!

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 21 Jun 2008, 02:50
Коментар #20

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Ехх как ми се иска след 1-2 години титуляри в халфовата ни линия да са Джови, Маркизио и Момо post-294-1158668522.gif на 21, 22 и 23 години...

А някой може ли да даде линкове с клипчета на Маркизио? Аз съм му гледал няколко мача, но ми се иска да видя нещо повечко smile.gif
Благодаря предварително tongue.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post

23 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st November 2018 - 01:56ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team