IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

5 страници V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Жоао Кансело, 20
Replicant
коментар 30 Jun 2018, 11:39
Коментар #41

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 268
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Така е, трябваше да вземем Дармиан за 25 милиона и щяхме да сме многп по-добри.
Go to the top of the page

+Quote Post
Hristo
коментар 30 Jun 2018, 14:10
Коментар #42

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(the_parasite @ 29 Jun 2018, 21:48) *
Така и не разбрах какво видяха в него нашите капацитети, че да дадат толкова пари за отхвърлен от съдебните играч.

Те съдебните и Канаваро бяха отхвърлили през 2004, но това не му попречи да стане световен шампион и да спечели Златната топка две години по-късно. Да споменавам ли Пирло, Зеедорф, Коитиньо в по-ново време? Списъкът е дълъг, а и не мисля, че мердите са го отхвърлили. Просто не можеха да си го позволят. И понеже гроздето се оказа кисело, затова сега се радват толкова на Д'Амброзио post-294-1159108009.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
the_parasite
коментар 30 Jun 2018, 14:54
Коментар #43

Juventus regular

Коментари: 2 230
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Цитат(Hristo @ 30 Jun 2018, 14:10) *
Те съдебните и Канаваро бяха отхвърлили през 2004, но това не му попречи да стане световен шампион и да спечели Златната топка две години по-късно.

Ти сериозно ли сравняваш трансфера на Кансело с този на Канаваро?

+Quote Post
Hristo
коментар 30 Jun 2018, 16:56
Коментар #44

Juventus champion

Цитат(the_parasite @ 30 Jun 2018, 15:54) *
Ти сериозно ли сравняваш трансфера на Кансело с този на Канаваро?

Не. Просто казвам, че това, че интер са отхвърлили даден футболист, не го прави недостоен за Ювентус. Защото, ако си напъна малко сивото вещество, мога да съставя цяла единайсеторка от "отхвърлени" от интер футболисти през годините, които впоследствие са направили внушителна кариера в други отбори. И Канаваро е един от най-красноречивите доказателства в подкрепа на тази теза. Съвсем отделен въпрос е дали действително мердите са "отхвърлили" Кансело, или просто не можеха да си го позволят. Според мен е второто, но няма особено значение в случая. Факт е, че ние взимаме титуляр и основен футболист на интер, а те взимат на сходна позиция наша резерва, от която ние вече нямаме нужда.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
superniki
коментар 30 Jun 2018, 17:03
Коментар #45

Juventus star

Коментари: 4 698
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Дискусията за Кансело става истерична (не само във форума, въобще).

1. Това, че Кансело е много добър в нападение не означава, че е някакъв конус в защита. Не знам защо, ако си добър в нападение задължително трябва да си трагичен в защита.

2. Кансело не е отхвърлен от Интер. Нямаха пари за него. Интер беше отхвърлен за Кансело.

3. Във фейсбук един човек разправяше, че било по-добре да взимаме млади италианци, вместко хора като Кансело и Джан. Вземането на Кансело означавало спирането на кариерата на Де Шилио. post-294-1158668614.gif

Взехме много класен играч, макар и скъпо. Изключително изненадан съм от липсата на единодушие по отношение на този факт.

Този коментар е бил редактиран от superniki на 30 Jun 2018, 17:03

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 30 Jun 2018, 18:18
Коментар #46

Juventus champion

Проблемът е, че сме дали 40 милиона за бек post-294-1158668126.gif Обзалагам се, че ако го бяхме взели за 20, щеше да се окачестви като трансферен удар. Въобще в този форум сме много чувствителни на тема "финанси". Игуаин например още си носи кръста заради онези 90 милиона. Уви, подобна ще е съдбата и на Кансело независимо от представянето му.

--------------------

+Quote Post
the_parasite
коментар 30 Jun 2018, 20:20
Коментар #47

Juventus regular

Цитат(Hristo @ 30 Jun 2018, 16:56) *
Не. Просто казвам, че това, че интер са отхвърлили даден футболист, не го прави недостоен за Ювентус. Защото, ако си напъна малко сивото вещество, мога да съставя цяла единайсеторка от "отхвърлени" от интер футболисти през годините, които впоследствие са направили внушителна кариера в други отбори. И Канаваро е един от най-красноречивите доказателства в подкрепа на тази теза.

Такива примерни единайсеторки могат да се съставят за всеки гранд от водещите първенства. Колкото и да уважавам мненията ти, не мога да подмина факта, че примерът с Канаваро е нелеп. През 2004 г. той вече беше прехвърлил 30 години и беше капитан на Скуадрата. Само да спомена, че по това време в националния отбор на Италия имаше не едно и две големи имена, които спокойно можеха да носят лентата. Кансело дори не е в разширения състав на Португалия, където конкуренцията на поста му е доста съмнителна.

Цитат(superniki @ 30 Jun 2018, 17:03) *
Взехме много класен играч, макар и скъпо. Изключително изненадан съм от липсата на единодушие по отношение на този факт.

Като е толкова класен защо не е на Световното? Дори и като резерва. А, да, сетих се. Алегри тепърва ще го превръща в топ бек и в двете фази на играта.

Този коментар е бил редактиран от the_parasite на 30 Jun 2018, 20:36

+Quote Post
lyubaka
коментар 30 Jun 2018, 21:04
Коментар #48

Juventus bench

Коментари: 734
Регистриран: 1-April 16
Потребител No.: 24 990

Няма смисъл да се влиза в полемики относно качествата на Кансело и защо не е на СП!
Всички знаем за качествата на Дибала,ама какво като е на СП ,гледа от скамейката...
Има много имена ,които не са там ,но причините за това са другаде.

+Quote Post
superniki
коментар 30 Jun 2018, 21:17
Коментар #49

Juventus star

Цитат(the_parasite @ 30 Jun 2018, 18:20) *
Като е толкова класен защо не е на Световното? Дори и като резерва. А, да, сетих се. Алегри тепърва ще го превръща в топ бек и в двете фази на играта.

Не знам дали има смисъл от този пост, но ще го напиша. Идея нямам на какво се основава мнението ти за Кансело. Ако произтича от някакви фашизоидни позиции, подкрепени от вярата, че трябва да развиваме млади италианци, все едно сме италианската версия на Борусия Дортмунд (мои любимци въпреки 1997 - всъщност от тогава) мисля, че този разговор трябва да приключи още тук. Ако смяташ, че критерият "участие на световно/европейско" прави разликата между класните играчи и тези с по-скромни възможности трябва да кажа, че това само по себе си не е никакво мерило за класа, доколкото историята познава много случаи на класни футболисти, които въпреки възможностите си не са отивали на голямо първенство. И понеже днес играха Франция и Аржентина ще дам два примера - Икарди и Трезеге. Първият пропусна настоящото световно, а Давид в супер форма не бе повикан от Доменек на Евро 2008. Да се върнем на 2008 обаче. Вместо Трезеге, между другото, бяха взети Анелка, Бензема и Бафетимби Гомис (и Анри разбира се). Не мисля, че е удачно да сравняваме Давид с останалите трима. Но като стана дума за Франция и Аржентина... Кансело ни е нужен точно заради тази част от играта, която днес обърна мача за Франция - агресивните бекове, които влизаха в половината на противника и успяха да направят двата гола за обрата. Ако не харесваш Кансело, въпреки че не си го гледал (допускам тази възможност, защото не съм видял някаква критика на играта му, освен мита, че не е добър защитник) трябва да кажа, че това не дава тежест на мнението ти. Ако не го харесваш, защото идва от Интер - не сме деца, трябва да сме го надмогнали това. Поне видях, че причината да не харесваш Кансело не е, защото отхвърлен от Интер (изглежда не си разбрал, че цената му е много над техните възможности). Не ме разбирай погрешно, не искам да се заяждам, но е добре когато има толкова твърда позиция (независимо за коя дискусия става въпрос) да има и някакви аргументи (по възможност сериозни). В твоите постове не ги срещам.

Този коментар е бил редактиран от superniki на 30 Jun 2018, 21:18

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 30 Jun 2018, 21:19
Коментар #50

Juventus champion

Коментари: 6 627
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Това със световното трудно може да е аргумент. Икарди, какъвто и боклук да е, очевидно е страхотен нападател, но не е на световното. Това не го прави по-слаб футболист. Лерой Сане също не беше на световното.

Аз не се наемам да казвам дали е добър Кансело, гледал съм му 5 мача. Сигурен съм, че е по-добър от Де Шилио, това не е особено трудно. Но като знам колко сме по даването на пари, ако Кансело наистина не ставаше, нямаше да платим исканите пари. Все пак говорим за Марота, за Ювентус, такива пари вадим рядко и то за очевидни таланти като Дибала и Бернардески.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 30 Jun 2018, 21:40
Коментар #51

Juventus champion

Коментари: 6 243
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Те щото Джан, Марсиал и Рабио са на Световното. Дайте да вземем Брозович, Рикардо Перейра и Лаксалт.

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 30 Jun 2018, 21:40

--------------------

+Quote Post
the_parasite
коментар 30 Jun 2018, 21:48
Коментар #52

Juventus regular

Цитат(lyubaka @ 30 Jun 2018, 21:04) *
Няма смисъл да се влиза в полемики относно качествата на Кансело и защо не е на СП!
Всички знаем за качествата на Дибала,ама какво като е на СП ,гледа от скамейката...
Има много имена ,които не са там ,но причините за това са другаде.

Всички знаем кой играе на позицията на Дибала и кой играе на позицията на Кансело в националните им отбори. Аз лично не съм чувал да има проблеми с треньора или с тарторите на Португалия.

Цитат(superniki @ 30 Jun 2018, 21:17) *
Не знам дали има смисъл от този пост, но ще го напиша. Идея нямам на какво се основава мнението ти за Кансело. Ако произтича от някакви фашизоидни позиции, подкрепени от вярата, че трябва да развиваме млади италианци, все едно сме италианската версия на Борусия Дортмунд (мои любимци въпреки 1997 - всъщност от тогава) мисля, че този разговор трябва да приключи още тук. Ако смяташ, че критерият "участие на световно/европейско" прави разликата между класните играчи и тези с по-скромни възможности трябва да кажа, че това само по себе си не е никакво мерило за класа, доколкото историята познава много случаи на класни футболисти, които въпреки възможностите си не са отивали на голямо първенство. И понеже днес играха Франция и Аржентина ще дам два примера - Икарди и Трезеге. Първият пропусна настоящото световно, а Давид в супер форма не бе повикан от Доменек на Евро 2008. Да се върнем на 2008 обаче. Вместо Трезеге, между другото, бяха взети Анелка, Бензема и Бафетимби Гомис (и Анри разбира се). Не мисля, че е удачно да сравняваме Давид с останалите трима. Но като стана дума за Франция и Аржентина... Кансело ни е нужен точно заради тази част от играта, която днес обърна мача за Франция - агресивните бекове, които влизаха в половината на противника и успяха да направят двата гола за обрата. Ако не харесваш Кансело, въпреки че не си го гледал (допускам тази възможност, защото не съм видял някаква критика на играта му, освен мита, че не е добър защитник) трябва да кажа, че това не дава тежест на мнението ти. Ако не го харесваш, защото идва от Интер - не сме деца, трябва да сме го надмогнали това. Поне видях, че причината да не харесваш Кансело не е, защото отхвърлен от Интер (изглежда не си разбрал, че цената му е много над техните възможности). Не ме разбирай погрешно, не искам да се заяждам, но е добре когато има толкова твърда позиция (независимо за коя дискусия става въпрос) да има и някакви аргументи (по възможност сериозни). В твоите постове не ги срещам.

И за пореден път сравнение на легенда с недоказан играч. Да, гледал съм Кансело. Основно в мачове срещу водещите отбори през пролетта, но доколкото си спомням той беше контузен в началото на сезона. И да, отзад е слаб. Ако го взимаме за крило - окей. Но по всичко личи, че ще го учим да бъде бек, но истински бек, не както той си разцъкваше при съдебните. Пак казвам. Аз офанзивните качества не му ги отричам, но ако се надявате, че ще имаме аналогичен играч на Марсело или Дани Алвеш - лъжете се. Особено в схемите на Алегри.

Ако няма конфликт с треньора или с някой от водещите играчи в националния отбор, неучастието му на Световното е сериозен аргумент. Онзи ден разглеждах визитката му и ми направи впечатление, че няма и десет мача за Португалия. Ако наистина беше толкова класен, на неговите години и при конкуренцията, която има на неговия пост, трябваше да има 20+ мача за страната си. И държа да подчертая, че португалците на неговата позиция не са някакви зверове. Още повече. че той се води във форма. Все пак игра редовно цял полусезон.

Този коментар е бил редактиран от the_parasite на 30 Jun 2018, 22:04

+Quote Post
the_parasite
коментар 30 Jun 2018, 21:56
Коментар #53

Juventus regular

Цитат(pinkfloyd39 @ 30 Jun 2018, 21:40) *
Те щото Джан, Марсиал и Рабио са на Световното. Дайте да вземем Брозович, Рикардо Перейра и Лаксалт.

Джан тъкмо се възстанови след контузия. Ясно беше, че Льов няма да го вземе. Още повече, че там има голям избор на играчи. С Рабио е същото. Халфовата линия на Франция има много опции. Нормално е някой да изгърми заради субективните виждания на треньора. Марсиал на чие място щеше играе? Гризман, Мбапе, Дембеле? Едва ли.

@NUCLEO1985, точно защото говорим за Марота, задължително трябва да имаме едно наум. За мен Бернардески не е най-удачният пример, но има резон в тезата ти. Дано се окажеш прав.

Този коментар е бил редактиран от the_parasite на 30 Jun 2018, 22:08

+Quote Post
Hristo
коментар 30 Jun 2018, 22:26
Коментар #54

Juventus champion

Аргументът с неучастието му на световното първенство не е показателен за качествата на футболиста. Ники е дал много хубав пример с Трезеге, който често беше пренебрегван от Доменек, но това прави ли го слаб футболист? Всъщност Трезеге има точно един гол на световно първенство, колкото и Дел Пиеро за Италия, но това означава ли, че двамата са слаби реализатори?

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 30 Jun 2018, 22:28
Коментар #55

Juventus star

18 мача като титуляр на позицията десен бек за Кансело със средна оценка 7,46 от whoscered.

Другото - добре си го казал - "субективни виждания на треньора". Всеки треньор има поглед над това как иска да изглежда отбора му и в зависимост от това избира футболистите си. Примерът с легендата не е много по-различен. wink.gif Например през 2008 г. Доменек се оправда с това, че Бензема бил по-подвижен от Трезеге и заради това го взел. Но Жоро ти е дал доста примери, аз мога да продължа с огромен списък от футболисти, които не са викани на голям форум, въпреки класата си. Но не виждам смисъл smile.gif Времето ще покаже дали Кансело е успешен трансфер. Последно дискутирах как сме взели добър десен бек когато купихме Лихтщайнер. Тогава ми анти-тезата бе, че е посредствен защитник без класа едва ли не, а най-добрият защитник в Калчото е Матия Касани от Палермо (тогава) post-294-1158668614.gif От дистанцията на времето мисля можем да направим по-добре тези преценки. smile.gif

--------------------

+Quote Post
the_parasite
коментар 30 Jun 2018, 22:54
Коментар #56

Juventus regular

Пичове, не бягайте по тъча с примери на футболисти, които били пренебрегвани по една или друга причина в условия на люта конкуренция. Къде е Трезеге през 2008, къде е Дел Пиеро през 2006, къде е Канаваро през 2004 и къде е Кансело през 2018 г. И колко участия имат с националната фланелка. Абсурдно е въобще да слагаме подобни футболисти в едно изречение с новия ни десен бек.

Удобно избягвате въпроса с конкуренцията и се правите на ударени, но преди да изреждате имена на известни футболисти, се замислете с кои играчи се бори Кансело за титулярно място в португалския национален отбор и не успява да попадне в групата за най-чакания футболен форум от всеки футболист.

И да, дори в днешната откачена трансферна реалност, 40 милиона за подобен футболист са голямо изхвърляне. Независимо на колко вноски ще се плащат. Но това си е мое виждане и не ангажирам никого с него. Последното нещо, което съм целил, е да наруша еуфорията ви. Нека се лее шампанско в чест на Жоау. Живи и здрави!

Този коментар е бил редактиран от the_parasite на 30 Jun 2018, 23:10

+Quote Post
superniki
коментар 30 Jun 2018, 23:12
Коментар #57

Juventus star

Цитат(Hristo @ 30 Jun 2018, 20:26) *
Аргументът с неучастието му на световното първенство не е показателен за качествата на футболиста. Ники е дал много хубав пример с Трезеге, който често беше пренебрегван от Доменек, но това прави ли го слаб футболист? Всъщност Трезеге има точно един гол на световно първенство, колкото и Дел Пиеро за Италия, но това означава ли, че двамата са слаби реализатори?

Ицак, забравил си това. post-294-1159107520.gif

Относно Кансело и националния - 2016-а играе 4 мача и вкарва 3 гола, макар и на слаби отбори. 2017-а играе 2 мача, а 2018-а - 1 мач. 3 гола за бек, (а и не само) не предполагат да се намаляват участията му, а точно обратното. Явно е някакъв проблем с треньора (не е задължително да е конфликт).

Този коментар е бил редактиран от superniki на 30 Jun 2018, 23:16

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 30 Jun 2018, 23:24
Коментар #58

Juventus champion

Цитат(superniki @ 01 Jul 2018, 00:12) *
Ицак, забравил си това. post-294-1159107520.gif

Няма да повярваш, но забравих гола му срещу Германия, а визирах точно този срещу Мексико blush.gif

Както и да е. Идеята е ясна. Честно казано, и аз не съм ентусиазиран от трансфера на Кансело, нито ми е мечтаният бек, пък и си имам едно наум, но обективно погледнато, аргументите "за" са доста повече от тези "против" и не мога да се съглася, че щом интер не го искали (което също не е вярно), значи не ставал. А когато на този пост имаме Де Шилио и Спинацола и преговаряме за Дармиан, 40 милиона за Кансело не са най-голямата глупост, която това ръководство е сътворило. Доста се изписа по темата и не ми се иска да се повтарям, но говорим за футболист, който е следен от Паратичи и екипа му в продължение на поне две години, а, убеден съм, изявите му в интер са били наблюдавани под лупа, за да дадем сега толкова пари за десен бек, който не се казва Карвахал, Алба или Кимих. Както винаги, времето ще покаже.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 01 Jul 2018, 01:02
Коментар #59

Juventus champion

Коментари: 6 243
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Разбира се, че не можем да отречем някои неща, които се забелязват при Кансело и клонят леко към графата "червен флаг":

- например, на 24 е, а има два сезона като титуляр във Валенсия и нещо като половин при кочината, но да речем, че се е аклиматизирал и по-бавно, защото точно в началото се контузи (в Милано). Да, странно е, че един от хайпваните типове от една от най-горещите, дискутирани и продуктивни школи в последно време е играл толкова малко (сериозен) футбол за годините си. Все едно говорим за италиански тип, който до 24-5 още загрява. Прави впечатление, че говорим за доста странно темпо на развитие на кариерата, факт. Не би трябвало обаче и да подминаваме трагедията, която се случва с майка му.

- темата за националния и Кансело е интересна. Така като прегледах, Кансело е бил контузен точно тогава, когато Сантош е изпробвал някои футболисти в контроли, за да окомплектова селекцията за Мондиала. Друг момент е, че Португалия спечелиха титлата във Франция със Соареш като титуляр, а пичагата беше доста сносен до едно време (последният му сезон е доста разочароващ, но изглежда, че е предпочитан от Сантош). Точно миналото лято имаше доста очаквания Соареш да отиде в голям отбор, защото се справяше доста силно. Предполага се, че Кансело би трябвало да може да се пребори с играчи като Соареш, Рикардо Перейра, който е един гол хайп, а нататък имаш Семедо и Коентрао, който има адски много футбол за Португалия, но може да стане нататък. И за момент не е имало усещане, че Кансело има шанс да бъде титуляр в Русия, шансът беше да е резервен бек, но поне от това, което виждам, наистина остава впечатление да е зад Соареш, Коентрао и Семедо, които не разбирам защо не са на форума, а е взет Перейра. Това, че е крило, не се потвърждава по никакъв начин от ползването му през кариерата, защото е толкова крило, колкото и Куадрадо е бек - три мача от немай къде. А и точно едва дали в Португалия биха се вълнували от това, че "е крило", когато там си разцъкват Жоао Марио трагедията (иначе е симпатяга) и Бернардо Силва.

Както казах, всичко при Кансело е доста странно. По-скоро е дефиниция на late bloomer, ако се развие, макар че аз не мога да отричам таланта му. И не, не съм ентусиазиран, защото от 2 години искам Мюние, който е по-евтин и към момента доста по-добър, но говорим за по-особен казус. Работата е там, че това ръководство е на принципа 'да, ще платим, ако се налага и повече, за нашия човек, отколкото да дадем и стотинка повече за някой, който не смятаме, че струва парите'. Не претендирам, че е правилно, а и не е със сигурност. Но така действаме. Кансело си е мокър сън на нашите, взеха си го. Лично за мен позицията на бек еволюира достатъчно, за да е време да влезем и ние в този коловоз. Кансело има въпросителни в отбрана, но не толкова до умения, колкото до тайминг, съсредоточеност и постоянство. Ако Де Шильо, който е ужасен във всичко, може да cut-ва за "добър бранител", може да го направи и скубаните вежди от Интер, стига да тренира и да се аклиматизира в системата. Аз по принцип съм изумен, че даваме тези пари за десен бек и за Кансело - първо, че той е с много въпросителни, второ че е абсурд да ги дадеш за бек, но се спекулираше, че бихме ги дали и за Белерин, който също е доста скандален, просто е играл повече футбол.

Може аз да съм гледал твърде малко от Кансело, но определено ми се струва, че има доста добри дефанзивни умения, просто е доста голяма муха. Когато не можем да си позволим най-доброто, аз напълно съм за добавяне на онова, което при нас го няма, а Кансело е подобен бек. Крайно време е да осъвременим пародията, която е тук. Дреме ми за пародията Де Шильо, два пъти повече за Дармиан - футбол се играе с футболисти, не с 'дефанзивни специалисти', които дори в отбрана не са добри. Времето ще покаже дали Кансело ще е успешен трансфер и така нататък, но аз искам да освежи атаката и да имаме смислен футболст, пък ако ще да има един по-слаб момент в играта си. Безброй са бековете, които са се научили да играят защита, но все още не е имало бек, който не знае какво да прави с топката, пък с три тренировки да му се е появил офанзивен талант. Стъпка в правилната насока е. Ако клошарът Белерин е бил другият вариант, мисля че сме взели 10 пъти по-добър футболист (и да, визирам Кансело от Интер, а не това, което се очаква да стане) post-294-1159108009.gif. Белерин е по-голяма трагедия от Де Шильо, което вече е постижение.

ПС: И забравих да спомена, че в ранните projection-и на Кансело повечето анализатори описват отбраната му като sure thing. Изобщо не виждам да е подлагана под съмнение. Не че това значи кой знае какво, ама сериозно не говорим за инвалид. Де Шильо също го изкарват някакъв дефанзивен специалист, макар че дори в отбрана е нива под леваци като Марсело, ама кой както му е удобно.

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 01 Jul 2018, 01:09

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 01 Jul 2018, 13:23
Коментар #60

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 203
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

--------------------

+Quote Post

5 страници V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st November 2018 - 12:03ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team