IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

78 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2018/2019
Replicant
коментар 07 Jun 2018, 10:19
Коментар #41

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 030
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Ако изборът е между това Стураро да остане и да дадем 30 милиона за Пелегрини.. If you know what I mean. signs14.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
vench
коментар 07 Jun 2018, 10:20
Коментар #42

Juventus regular

Коментари: 2 246
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Игуаин и Пянич може да си тръгват, но Стураро остава. Сигурен съм, че този сезон вече ще блесне!

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 07 Jun 2018, 10:20
Коментар #43

Juventus star

Коментари: 3 881
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Реално градим около Стефано.

--------------------

+Quote Post
Replicant
коментар 07 Jun 2018, 10:35
Коментар #44

Juventus regular

Коментари: 2 030
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Заместникът на Игуаин, всъщност, ще е ... Перин -> https://www.youtube.com/watch?v=CVLE0yQo37Y&t=17

+Quote Post
snitch
коментар 07 Jun 2018, 10:50
Коментар #45

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 658
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

То вече стана традиция, агентът на Стураро да излиза и да на успокои, че Тони никъде няма да ходи и следващия сезон е неговия сезон.
С Пяца предпочитам да изчакаме Световното или да бъде в сделката с Милинко, ако не друго знаеш заради какво си го дал.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 07 Jun 2018, 11:08
Коментар #46

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 5 994
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Стураро има само 4 титли все пак, трябва да остане още една година, че да настигне Падоин и Касерес по титли. tooth.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар 07 Jun 2018, 11:29
Коментар #47

Juventus star

Слухове от днес, че сме отправили оферта за Киеза - 50 милиона + Мандрагора и наем на Пяца. bduh.gif

--------------------

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар 07 Jun 2018, 11:37
Коментар #48

Primavera player
**

Коментари: 148
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

Манчестър Юнайтед,Барселона и Ювентус в битка за подписа на Матиас де Лайт /express.co.uk/
Ювентус,Челси и Манчестър Юнайтед с интерес към Мауро Икарди /caughtoffside/
Реал Мадрид искат Антонио Конте и топ приоритетът на Ювентус - Левандовски /marca/
Челси иска Игуаин /metro.co.uk/
Наполи надцаква Ювентус за Дармиян /sportsmole/
Манчестър Сити преговаря с Ювентус за Пянич /tuttosport/
Байерн: "Под 200 млн не преговаряме за Левандовски" /juveworld/
Икарди за Игуаин ? /calciomercatto/
Ювентус иска Кансело.Цената му е 50 млн евро /illbianconero/
Ювентус продава Пянич за да си осигури Савич или Верати /calciomercatto/
Ювентус готви умопомрачителна оферта за Киеза,Фиорентина не го дава /tuttosport/

--------------------

+Quote Post
Ицака
коментар 07 Jun 2018, 12:31
Коментар #49

Primavera player
**

Коментари: 475
Регистриран: 18-October 08
Потребител No.: 1 380

Аз тайничко се надявам да вземем Киеза, но малко ме съмнява след Бернардески в рамките на 2 лета да ни продадат двамата си топ таланти. А и според мен е по-логично самият той да иска да остане във Фиорентина за да поиграе титуляр поне още един сезон.

Този коментар е бил редактиран от Ицака на 07 Jun 2018, 12:31

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 07 Jun 2018, 13:53
Коментар #50

Juventus bench

Коментари: 900
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

А аз тайничко се надявам да вземем Кансело. Така със Сандро и Кансело отново ще имаме два доста адекватни крайни защитници.
Киеза е талантлив, но за какво ни е още един Бернардески в състава. Феде едвам надушва терена при нас, а дойде къде по-отвърден от Киеза.
Не че не го харесвам, но ето на това си му викам чисто и просто лукс smile.gif

+Quote Post
vench
коментар 07 Jun 2018, 14:09
Коментар #51

Juventus regular

Цитат(Teogo0alll @ 07 Jun 2018, 14:53) *
Kиеза е талантлив, но за какво ни е още един Бернардески в състава. Феде едвам надушва терена при нас, а дойде къде по-отвърден от Киеза.
Не че не го харесвам, но ето на това си му викам чисто и просто лукс smile.gif

Точно това щях да пиша. Киеза по-скоро ще го затрием. както сме на път да направим с Бернардески, ако втори сезон го оставим да търка пейката. Иначе и на мен ми е супер симпатичен, мисля че има качества, просто в момента Ювентус не е правилното място за него, а и не си заслужава да даваме 40-50 млн. евро за резерва.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 07 Jun 2018, 15:17
Коментар #52

Juventus champion

Коментари: 6 010
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Както писах и в другата тема, ако продадем Игуаин и не вземем негов заместник, спокойно можем да играем с Дибала / Манджукич на неговата позиция и към Коща, Бернардески и Куадрадо да добавим Киеза, което няма да направи привличането му излишно. Дори напротив.

Другият вариант е да играем за Марсиал, който покрива две позиции - крило и централен нападател, макар че аз предпочитам Киеза.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
vench
коментар 07 Jun 2018, 15:35
Коментар #53

Juventus regular

Цитат(Hristo @ 07 Jun 2018, 16:17) *
Както писах и в другата тема, ако продадем Игуаин и не вземем негов заместник, спокойно можем да играем с Дибала / Манджукич на неговата позиция и към Коща, Бернардески и Куадрадо да добавим Киеза, което няма да направи привличането му излишно. Дори напротив.

Другият вариант е да играем за Марсиал, който покрива две позиции - крило и централен нападател, макар че аз предпочитам Киеза.

Да, видях ти мнението, но пак ми се струва недостатъчно. В най-добрия случай Бернардески ще си увеличи игровите минути, а Киеза ще получи тези на Бернардески. Така или иначе обаче, ако Игуаин си тръгне, на негово място ще дойде друг таран и наистина не вярвам да играем с Дибала като централен нападател.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 07 Jun 2018, 16:30
Коментар #54

Juventus champion

Коментари: 5 844
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат
“Napoli? There were talks, as well as with other clubs, but the player made clear his preference for Juventus.”

Perinetti also predicted that Juve will go for Fiorentina winger Federico Chiesa.

“I think Juventus will try until the end to get him. He’s confirmed his qualities and the Bianconeri are very attentive to Italian prospects.

Gazzetta dello Sport understand that Juventus will offer Miralem Pjanic and Rolando Mandragora to Fiorentina in an attempt to sign Federico Chiesa.

post-294-1159108009.gif post-294-1158668614.gif post-294-1158668614.gif post-294-1158668614.gif

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 07 Jun 2018, 16:33

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 07 Jun 2018, 16:53
Коментар #55

Juventus star

Пинич му е мечтата това, да бъде разенна монета за недоказан младеж.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 07 Jun 2018, 16:53
Коментар #56

Juventus regular

Пянич е бил забелязан да оглежда къщи във Флоренция biggrin.gif

Този коментар е бил редактиран от vench на 07 Jun 2018, 16:59

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 07 Jun 2018, 17:02
Коментар #57

Juventus champion

Коментари: 6 010
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Мандрагора и Пяца - да, ама Пянич, който е искан от Реал, Барселона и Сити, ще отиде баш във Фиорентина, и то - като разменна монета за 20-годишен младеж post-294-1158668614.gif Какви ли още небивалици ще сътворят медиите до края на трансферния прозорец...

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Milenrec
коментар 07 Jun 2018, 17:37
Коментар #58

Juventus star

Коментари: 2 681
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Ама пичове как се връзвате на това за Пянич ,офертата ако е имало е само за Мандрагора и Пяца

иначе уж сме пратили оферта 70 млн и Ругани за Милинкович-Савич и Лотито пак е отказал

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 07 Jun 2018, 18:30
Коментар #59

Juventus champion

Коментари: 5 844
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(Milenrec @ 07 Jun 2018, 17:37) *
Ама пичове как се връзвате на това за Пянич ,офертата ако е имало е само за Мандрагора и Пяца

иначе уж сме пратили оферта 70 млн и Ругани за Милинкович-Савич и Лотито пак е отказал

То партенката за Пянич е на същото ниво, на което е тази, която ти си пуснал. 70 милиона + бранител, който струва между 30 и 40 - т.е между 100 и 110 милиона за Савич. Говорим за същите 110 милиона, които ще ти докарат Рабио и Ковачич tooth.gif. Вярно, че не са по 2 метра и няма да вкарват по 10 гола на сезон, но във всеки друг компонент са на четири галактики пред Савич. Аз съм от хората, които са на мнение, че ако екипът иска даден (много специфичен) футболист, ще направи нещо, което никой не очаква, но чак 70 милиона и Ругани. 55 милиона, Кийн за два сезона и Пяца е максимумът. Ники, понеже ти попита тогава за Торейра: просто ми е интересно защо и за миг хлапето с главата като пъпеш не е обект на интерес от наша страна. Клаузата му е доста мижава - под 30 милиона, мисля даже, че ще излезе под Пелегрини/Кристанте. Марота обича подобен тип младоци/'младоци', които са готови за голямата сцена, а Торейра е. Съгласен съм, че не е класическата дефиниция на офанзива, т.е да застане зад Дибала и Игуаин (Левандовски post-294-1159108009.gif), но с Торейра до Джан и Пянич си говорим за доста класна халфова линия, която е >>> на сегашната. Има си всичко в нея, а Торейра е доста класен организатор и абсурден бранител - т.е пътят пред него е доста открит, за да реализира още по-голям скок. Но когато не е 2 метра и не се рита, не им чупи главите, макар че влиза като бялата версия на Канте. Много подценен е този гном и намирисва на елит... Ето му валута на Марота: 25 милиона. Умения в отбрана, изнася топката, връзва три линии, организира играта, покрива периметър, шутира, подава качествено. Съгласен съм, че Савич е силен, но спекулираните пари могат да доведат двама халфове, които общо са пет пъти по-голям бууст, отколкото той.

Иначе не знам дали аз го усещам така, но в Марсиал, Киеза и дори спекулиран заместник на Игуаин (да не се чете Левандовски, защото не мисля, че пасва), има нещо, което липсва доста на този отбор. Можем само да спекулираме дали идеята е подобна, чертае ли се около този замисъл post-294-1159108009.gif, но с футболисти като Дибала, Коща и Бернардески е грехота да играеш футбол, който мяза на Нинтендо от 97 година. Ливърпул демонстрираха, че скоростта може да е изключителен коз в ръкава, а макар че нашите не са Салах/Мане, могат да бъдат ползвани и в по-офанзивна система, която набляга над притежанието на топката и скоростта. Мората и Икарди са доста по-удачни за подобен футбол, ако съм прав, а Марсиал и Киеза също са доста светкавични. Както е вярно, че центърът трябва да престане да изглежда ретардско, така може да се направи и нещо напред. Но мисля, че B&W (ако не греша) го каза назад - футболът на Алегри, макар и успешен, е доста особен и като цяло meh. Въпросът е, ще се случи ли нещо, което да промени облика на Ювентус? Трябва малко осъвременяване, търсене на нов стил, свежа философия. Колкото до Пянич: Пянич е продаваем футболист, ако имаме ясна идея за огромна промяна, но не е продаваем футболист, ако нещата ще бъдат същите. Пянич, макар и статистически да е Господ, доста страда от глупостта, в която Алегри го набута. Пянич, както се вижда с подобни халфове в Англия, е всичко друго, но не и реджиста post-294-1159108009.gif. Всъщност тенденцията, от която жабарския футбол много страда (и изглежда покъртително смешно отстрани) се нарича Пирло/Буфон. Както не всеки келеш с ръкавици е Буфон, така и е време някой да се сети да обясни защо Пирло беше превърнат в реджиста, защото си спомняме отлично всички. Пянич никога не е бил в подобна позиция и е доста по-различен тип халф от Пирло, по дяволите. Можеш да си голям организатор и подавач, пък дори да не си реджиста post-294-1159108009.gif. Да се надяваме, че с Джан и още един подобен ще има някаква промяна в поведението и стила, ама знае ли човек. А направо ми става лошо, ако си помисля, че ще стартираме с трима от шестима халфове Маркизио, Матюиди и Стураро. Че ще гледаме същите глупости, наречени Де Шильо, Манджукич, че Дибала отново ще бъде waste-ван... Дано Алегри не готви някаква глупост за Джан, защото в крайна сметка няма да е стъпка напред. А anchorman-а си остава една от най-правещите разлики позиции. С Джан и някаква адекватна роля на Пянич и скорост по крилата може да става голямо изнасилване, но ще има ли Макс смелост да гласува повече доверие на някои 'деца' като Берна, Ругани и дори Кура (за Интер)... Дармиан, ако отпадне, ще е добре. Симпатяга е, но ни трябва друг тип бек задължително. Скандално е да започнем със Сандро, на който може и да не му се играе пак, Де Шильо, Дармиан и някакъв пич, който освен, че е счупен, нито е играл бек, нито направи голям прогрес, когато трябваше да го направи. Т.е като нищо ще излезе, че Спинацола е ниво Перуджа (та Венч да му се радва biggrin.gif)... Аз съм да му се даде шанс на Спинацола, разбира се, но и 300 милиона да дадеш за Савич, ако няма промени, а ще си цъкаме с Манджукич, Матюиди, Бенатия, Де Шильо, Дармиан, Маркизио и някакви подобни останки от 2010 година, то следващото гостуване в Англия няма да мине метър.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 07 Jun 2018, 18:39
Коментар #60

Juventus star

25 милиона е клаузата на Торейра. Тръбеше се, е Наполи го искат още при Сари, сега не знам. Доста интересен е Торейра и направи доста добър сезон, малко вероятно е да остане в Генуа, особено при прилично представяне на СП. Още по-интересно е, че Торейра е започнал кариерата си като нападател, а сега си цъка реджиста като пич. Освен това изпълнява фаулове страхотно, който го вземе няма да сбърка.

--------------------

+Quote Post

78 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
5 потребител(и) четат тази тема (4 гости и 0 скрити)
1 Потребител(и): don Pintilio

Олекотена версия Час: 16th July 2018 - 18:26ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team