IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

56 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Антонио Конте, Отново у дома
Мартин Стоичков
коментар 29 May 2011, 19:21
Коментар #21

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Град: София
Потребител No.: 465

Честно казано ако смяташ, че с този състав, който си сложил Ювентус би имал големи шансове за нещо сериозно жестоко се лъжеш. Проблемите се видяха, че са толкова големи, че един Пирло и Циглер категорично няма да са достатъчни на този отбор за каквото и да е било.
Ако човек се замисли дори и след тези евентуални трансфера, които си посочил пак Ювентус ще има по-малко качествени играчи от Милан и Интер (без те да правят трансфери, а те определено ще развържат кесията)
Мисълта ми е че без играчи като Бастош, Агуеро, Неймар и т.н. тима ни отново няма да може да направи това, което всички ние мечтаем.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Black&White
коментар 29 May 2011, 20:06
Коментар #22

Juventus regular

Коментари: 1 347
Регистриран: 22-June 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 462

Аз нямам нищо против и Агуеро ,и Бензема,и Неймар да пристигнат.Даже само един отях да дойде пак ще съм доволен.

Но такава е ситуацията,че не виждам как ще се преборим с конкуренцията за някой от тях.Макар,че за Агуеро имам големи надежди.

Не мисля също така,че с този отбор,нещата са обречени,видя се,че тази година бихме Интер,Милан,Рома,Лацио.

По-скоро Конте ще трябва да има решаваща роля през следващия сезон,да се опита да мотивира и вдъхновява играчите.

При една евентуална схема 4-3-3:
- разполагаме с вратар номер 1 в света;

-Киелини,Бонучи,Барздали централни,Циглер,Де Челие на левия фланг,отдясно да приеме че имаме 1нов + Съоренсен резерва-защитата става с една идея по стабилна от тази година.Ще задравим най-слабото ни звено бековете;

-Ако играем с 3ма централни халфа,Мело със сигурност ще остане+Маркизио+прословутия Пирло,Инлер(който го смятам за сигурен) и Джандонато евентуално,ставаме мн,мн добре и в средата;

-в нападение имаме 4тири опций за 2те крила.Красич и Пепе отдясно,Куалярела и Джовинко отляво.Матри и Тони(най-вероятно) тарани,капитана винаги може да направи някоя магия,АЗ ЛИЧНО ИМАМ ДОСТА НАДЕЖДИ В ТОЗИ ОТБОР.

Като се има предвид,че ще имаме по 1 мач седмично и ако нямаме мн контузий(което мн съмнява) не ни е трябват мн играчи.

Трябва ни Лихщайнер/Бек/Касани,Инлер,Мело остава,връщаме Джовинко,откупуваме Матри,Пепе и Ку и Конте дупе да му е яко,защото след няколко дни ще застане на най-горещия стол в Италия.

--------------------
Juve Need Quality

„В Юве победа не е най-важното. Това е единственото, което има значение.” -Джампиеро Бониперти

+Quote Post
commando84
коментар 30 May 2011, 16:03
Коментар #23

Juventus star

Коментари: 2 779
Регистриран: 16-March 09
Потребител No.: 1 958

Недвед отказал на Юве, Антонио Конте почти сигурно поема тима

Легендата на Ювентус Павел Недвед не е приел предложението на стане треньор на "бианконерите". Постът е вакантен, след напускането на Луиджи Делнери.

"Вярно е, че имах шанса да стана старши треньор, но отказах тази възможност. Мисля, че сега не е правилният момент да започна кариера като треньор. Това не означава, че в бъдеще няма да водя клуб", сподели носителят на Златната топка за 2003 година.

38-годишният Недвед игра в клуба от Торино в периода 2001-2009 година, като има повече от 200 мача с екипа на тима.

Очаква се треньор на Ювентус да стане друг бивш играч на "старата госпожа" Антонио Конте. Според италианските медии договорът ще бъде подписан в следващите няколко дни.

--------------------

"Музиката дава душата на нашите сърца и крилата на мисълта." Platon

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 30 May 2011, 16:10
Коментар #24

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Значи вариантите са били 1) Недвед 2) Конте .... post-294-1158668614.gif
А ние чакаме трансфер Агуеро , животинката си няма и идея какво прави и какво трябва да прави.

--------------------

+Quote Post
imt
коментар 30 May 2011, 16:22
Коментар #25

Primavera player
**

Коментари: 279
Регистриран: 27-October 10
Потребител No.: 6 924

Недвед не е казал кога е отказал да стане треньор. Възможно е през втората полувина на сезона Марота да му е предложил да замени Дел Раниери до края.

+Quote Post
Black&White
коментар 30 May 2011, 16:42
Коментар #26

Juventus regular

Коментари: 1 347
Регистриран: 22-June 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 462

Това ми прилича на ситуация в някой селски отбор.

След като отборът прави слаб сезон,10на фенове рабирачи недоволни,играчите скарани и не харесват тренъора,кмета дава някой лев за нови екипи и прави тренъор най-стрария в отбора biggrin.gif

Maрота е супер кретен,оставаше да направи тренъор Недвед smile.gif Бахти,тоя човек кой му е казал,че рабира от футбол.

Даже не мога да повярвам как е взел толкова мъдро решение да назначи Конте,ми не беше пробвал директно с Дел Пиеро(играещ-тренъор),при положени,че Недвед (съвсем нормално) му е отказал.

--------------------
Juve Need Quality

„В Юве победа не е най-важното. Това е единственото, което има значение.” -Джампиеро Бониперти

+Quote Post
Hristo
коментар 30 May 2011, 22:31
Коментар #27

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 010
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Ако не се казваше Павел Недвед, то Марота и Аниели досега да са закопали окончателно Ювентус с такъв ход. Това би било по-абсурдно дори от Леонардо в интер и Монтела в Рома.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
masterhp
коментар 31 May 2011, 00:45
Коментар #28

Juventus champion

Коментари: 9 405
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Хахахаах Недвед да не е луд. Той е наясно какво му трябва на отбора и знае, че не може да помогне на Юве, освен ако не влезе на терена да покаже на Пепе и Красич как се прави.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Dek0
коментар 31 May 2011, 13:01
Коментар #29

Juventus regular

Коментари: 2 344
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

12:38 Антонио Конте пристигна в Виново. Пресконференцията е предвидена за 16.

http://translate.google.bg/translate?hl=bg...2%26prmd%3Divns

Антонио Конте е новият старши треньор на Ювентус

Антонио Конте е новият старши треньор на Ювентус, съобщи ДПА.

Бившият полузащитник на торинския гранд наследява на поста Луиджи Дел Нери, който днес бе уволнен официално с декларация в клубния сайт, след като "бианконерите" записаха един от най-слабите си сезона в Калчото.

Ювентус завърши на седмо място и не успя да се класира за европейските клубни турнири.

41-годишният Конте досега беше начело на Сиена, с който спечели титлата във втора дивизия, а с това и промоция за елита.

Бившият полузащитник има 296 мача за 13 сезона като футболист в Ювентус, с който е печелил Шампионската лига, пет титли в Калчото, националната купа, четири пъти Суперкупата на Италия, Суперкупата на Европа, купата на УЕФА и междуконтиненталната купа.NOVSPORT.COM

Искаме да спечелим с Антонио Конте той е първата стъпка към успеха това споделя Адреа Аниели

http://www.tuttosport.com/calcio/serie_a/j...ntonio%3F+LA+DI

+Quote Post
Dek0
коментар 31 May 2011, 15:15
Коментар #30

Juventus regular

Антонио Конте официално e новият треньор на Ювентус

http://www.facebook.com/Juventus

http://www.juventus.com/wps/portal/en/news...EvZ0FBIS9nQSEh/

Подписал е договор за 2г до юни 2013 година

Антонио Конте е новият треньор на Ювентус
31 май 2011 | 15:33

Антонио Конте е новият старши треньор на италианския гранд Ювентус. Както предварително се очакваше, бившият полузащитник на торинския гранд наследява на поста Луиджи Дел Нери, който днес беше официално уволнен, след като "бяло-черните" записаха един от най-слабите си сезона в историята си. Ювентус завърши на седмо място и не успя да се класира за европейските клубни турнири.

"Нашият клуб обявява, че Луиджи дел Нери няма да бъде треньор на тима през следващия сезон. Президентът Андреа Анели, борда на директорите и целият отбор благодари наставника за работата му и му пожелава успех в бъдещите начинания", се казва в комюнике публикувано на сайта на "бианконерите".

"Конте е първото парче от пъзела, с който ще се върнем на върха", заяви днес Анели по време на откриване на голф турнир в Торино.

41-годишният Конте досега беше начело на Сиена, с който през изминалия сезон спечели промоция за Серия А. Преди това е бил наставник на Аталанта, Бари и Арецо. Бившият полузащитник има 296 мача за 13 сезона като футболист в Ювентус, с който е печелил Шампионската лига, пет титли в калчото, националната купа, четири пъти Суперкупата на Италия, Суперкупата на Европа, купата на УЕФА и Междуконтиненталната купа.SPORTAL.BG

+Quote Post
rumpolino
коментар 31 May 2011, 15:57
Коментар #31

Juventus bench

Коментари: 987
Регистриран: 11-November 07
Потребител No.: 729

Честито! Дано това наистина е началото на нова ера. На Конте трябва да му се даде поне един сезон без напрежение, за да не стане като последните три години.

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 31 May 2011, 16:22
Коментар #32

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Бъдещето на Конте в Ювентус, зависи от това какви цели са му поставили от ръководството. Ако наистина се отделят големи пари за селекция и бъдат привлечени някои атрактивни имена (което ме съмнява), то задачата пред него, минимум, ще е класиране в Топ 3. Ако се издъни, с оглед големите (евентуални) ивестиции, едва ли някой ще му прости. Ако обаче новият план включва изграждане на по-млад, но качествен отбор, който да расте и обиграва постепенно, и едва след 2-3 сезона да (вероятно) избухне, то тогава няма да го пипнат дори и при незадоволителни резултати. С оглед привличането на Пирло, Циглер, Инлер, почти сигурно Пациенца и Лихщайнер, доста ме съмнява да е 2-то... освен ако въпросните не се взимат за резерви на някои младоци, което пък е още по-немислимо, с изключение на Пациенца (за който уж е ясно, че ще е пейка). Уж през Юни щяха да обявяват какъв ще е този супер-амбициозен план (2014 май беше). Та, ще разберем.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
JIZAH
коментар 31 May 2011, 16:58
Коментар #33

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 666
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

Успех Антонио, пожелавам ти да ни радваш дълги години!

П.П. И все пак съм спокоен, че ако случайно изпаднем, то с Антонио начело със сигурност ще спечелим промоция.

--------------------

+Quote Post
lqlqlq
коментар 31 May 2011, 17:34
Коментар #34

Guests

Вече е официално. Разочарован съм от части, защото се подведох по слуховете и все си мислех, че на скамейката ни от новия сезон ще седне някое гръмко име, най-вече възлагах надежди за Ван Гаал, появиха се не малко слухове. Разбира се, пак решихме да се довериме на италианското и на евтиното. Поредна, ако не глупава, то поне изключително рискова стъпка от страна на смешното ни ръководство, съставено само от тиквеници като изключително неориентирания Аниели и псевдо-гуруто Марота. Честно казано имам някакво усещане, че и Недвед въобще не става за работата си, но както и да е.

Пожелавам успех на Антонио. Той е не просто част от историята на Ювентус. Той е една фигура, която остава със златни букви сред нашия пантеон. Конте винаги е бил лидер и боец, никога не се е крил на терена. Бил е капитан на много славни играчи минали през Ювентус. Това само свидетелства за страхотните му качества и доверието, което треньорите са имали в него. Говори само за характера, който е имал още тогава и за умението да бъде лидер - това е умение, с което се раждаш, а не го добиваш, поне според мен. Така че Конте един път се е доказал. Знае какво е да бъдеш един от водачите на стадото. Мъжеството на Конте е доказано и изпитано. Сега пред него предстои друга важна крачка. Надявам се да продължи с този темп, засега кариерата му като треньор се развива добре, но тепърва предстои истинското изпитание. Не вярвам Конте да се скрие и да се уплаши!

Много исках Антонио да ни поеме, когато това направи Ферара. Тогава усещах, че е правилният момент. Е, не се случи. Натам знаеме историята - една легенда се провали с гръм и трясък. Не ми харесва, че Ферара не показа грам характер, държеше се доста нагло и въобще не отиваше на реномето му на легенда. За разлика от хора, които в днешни дни след провала на Чиро твърдят, че той не е легенда, а дори и преди това не е бил, аз не съм съгласен. Ферара винаги е бил важен играч, основна фигура, бил е изключително ценен извън терена. С тези редове просто държа да подчертая, че все пак място за съпоставка между двамата не мисля, че има. Конте си е Конте. Каквото и да се случи, просто вярвам, че той ще покаже, че името Ювентус стои най-отпред, а не личната амбиция, когато си стигнал върха. Чиро направи грешки, за жалост, но няма да го съдя толкова тежко. На нас не само треньорите са ни виновни. Има и много други работи, които възпрепястват по начин или друг работата им.

След всички провали, честно казано не се чувствам оптимист. За Делнери бях огромен оптимист. Раниери съм го защитавал винаги. Вярвах на Чиро, но тайно исках Конте, пак го казвам. Сега просто след толкова провали отвикнах - вече не виждам никакво бъдеще, нищо, просто една яма, една дупка, в която се копае още и още. Разбира се, всичко това не означава, че няма да му дам кредит на доверие. Както съм дал на незаслужили тикви, така ще дам и на един много заслужил човек. Моят съвет е, макар че съвети се дават само ако бъдат поискани, е всеки да даде някакво време на Конте. Разбирам мъката и болката, разбираш грешките от преди, но Конте не трябва да е жертва още от първия ден заради грешки на други.

Докато няма трусове нагоре, всичко ще е един кръговрат най-вероятно. Едно от неща, които набързо стана ясно е, че Конте няма да е безгласна буква, а това трябва ни радва. Делнери не знам какъв е бил, но Раниери си беше чиста пионка. Съмнявам се Ферара и бившият спец на Киево да са били по различни. Но ето, че Конте още преди да е подписал заявява смело, че не иска Акуилани, докато ръководството едва ли не го е уговорило и всичко е въпрос на подпис. Ако беше някой от предишните, беше ясно, че Акуилани идваше. Колко му е да убедиш един добронамерен старец, че това е играч национал, притежаващ много потенциал!

Не мисля, че ръкодовството е поставило гръмки цели на Конте. Пак нямаме кой знае какви пари и за жалост това най-вероятно ще е нов сезон на преход. Очаквам скоро изказване, което ще е грешка, че целта на Ювентус не е титла, а класиране в тройката. Може би по-големите цели ще бъдат поставяни след като стадиона се отвори, направи една година и се види има ли сериозно посещение. Това ще засили и интересът, ще има и повече пари. Чак тогава евентуално ще може да се погледне за някоя суперзвезда, защото в момента мисля, че всичко са едни празни обещания.

Разбира се, че искам титла, но най-вече основното желание на този етап е да видя променен Ювентус. Искам да видя как се играе истински футбол. Искам да видя раздаване до последната минута. Искам да видя характер, който говори за амбицията на играчите. Искам да почне да се играе всеки мач на пълни обороти. Искам всеки да допринася за победите. Искам да почнеме да залагаме на млади играчи. Ако това се случи, ще е една огромна крачка за Ювентус. Трудно на този етап ще се пребориме с конкуренцията, но ако по-горе посочените неща заработят, то спокойно Ювентус ще се бори максимално дълго за едно от първите две места. Купата е достижима цел. Трябват си и трофей, защото играчите обичат успехите, а това ги мотивира, дава им самочувствие.

Днес четох, че Ранокия каза, че Конте работи доста в дефанзивен план. Това е добре, защото от 2007ма насам в защита сме просто като слон в стъкларски магазин. Никой не работи с тези защитници. Едно, че не могат да изградят синхрон, второ че просто не са научени на позициониране и елементарни неща. Това, разбира се, може да се оправи, но си трябва читав треньор. Освен защитата, ако халфовата линия е по разчупена, има повече движение, мисловна дейност... въобще ако се работи с отбора, може да се постигне огромен напредък.

Успех на Конте. Преди да мислиме за всякакъв вид титла, има да се оправят толкова много неща, защото на практика Ювентус от 4 години тъпче на едно място. Всичко е изгубено, загубено, забравено. Задачата на Конте е много по-голяма от това да спечели някаква купа. Той трябва да изгради името Ювентус на ново!

Още два реда - не е въпросът в играчите чак толкова. Ние нямаме потенциала на Милан и Интер, но никой не може да твърди, че с един нормален треньор дори и сегашната пародия няма да влезне в тройката. Извинявайте, но ние говориме за огромна неграмотност! Ако играта на терена функционира нормално, успехи могат да се постигнат и с Циглер/ Лихщайнер/ Инлер. Разбира се, много искам да видя Бензема/ Агуеро, но вече споделих - за мен това са фишеци и празни обещания. Сега няма да има гръмка звезда. На този етап максимумът пред Ювентус са играчи като Красич и Бастош - играещи на ниво от 2-3 сезона, постепенно затвърждаващи името и статута си, но далеч от супер звезди, имат потенциала да се превърнат в типичните за онзи Ювентус играчи. Това е.

Още веднъж успех на Конте, това е едно огромно изпитание. Никъде не е казано, че и да вземеме Агуеро, нещата ще тръгнат. Има много, много, много работа. Искам да се работи със старание и амбиция, да се преследват цели, които постепенно да ни върнат на върха.

+Quote Post
Ian
коментар 31 May 2011, 18:04
Коментар #35

sir

Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Еми... успех на Конте! Да се надяваме, че е за добро това назначение.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 31 May 2011, 18:14
Коментар #36

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 010
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(lqlqlq @ May 31 2011, 18:34ч.) *

Не мога да го кажа по-добре post-294-1159107574.gif Съгласен съм с абсолютно всяка буква smile.gif

Пореден епизод от сагата "В търсене на нашия Гуардиола". Предстои да видим дали от втория опит ще успеем. Ясно е, че ще дам на Конте пълен кредит на доверие и абсолютна подкрепа. Човекът си го е заслужил през годините, а и щом съм дал такъв кредит на доказани посредственици като Раниери и Дел Нери, няма как да не го направя и за Конте. Ще съм най-щастливият човек на света, ако успее, но се съмнявам. Поне съм спокоен, че най-после пак имаме треньор с характер, а това дава някакви поводи за оптимизъм.

Успех, Антонио!

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
SemperFidelis
коментар 31 May 2011, 18:38
Коментар #37

Juventus bench

Коментари: 538
Регистриран: 14-September 08
Град: Варна-градът на мечтите ;)
Потребител No.: 1 335

Дано да се окаже приятната изненада,защото определено като опит е доста под очакванията на всички.Но едно е сигурно-има характер на победител,дано да го придаде и на футболистите си!

+Quote Post
Dek0
коментар 31 May 2011, 18:45
Коментар #38

Juventus regular

Конте: Върнах се у дома!
31 май 2011 | 18:23

Новият старши-треньор на италианския гранд Ювентус Антонио Конте бе много щастлив при представянето му начело на торинския гранд. Бившият халф пое тима от ръцете на претърпелия крах с Юве Луиджи Дел Нери. Като футболист Конте спечели всичко с екипа на "Старата госпожа" през 90-те години. "Много съм щастлив. Да съм треньор на Юве е моя сбъдната мечта. Мислех за това през цялото време откакто прекратих кариерата си на футболист. Върнах се у дома си. Благодаря на Марота и Аниели за избора им", каза Конте.

"Не мисля, че ще имам проблем с управлението на съблекалнята, тъй като доскоро бях играч и добре знам какво мисли един футболист. Чувствам огромен стимул за работа в Ювентус. Клубната база във Виново е страхотна. Нямам опит? Сега е моят шанс. Ще започнем работа по селекцията веднага - вече говорих с Марота по този въпрос. Много от целите, които се пишат в пресата, са недостижими, защото не ни е възможно да говорим с клубовете на съответните играчи. Успехите? Винаги съм казвал, че който разполага с време, не се влияе от него. Ще направим всичко възможно да върнем славното име на отбора", заяви още световният вицешампион от 1994 година.SPORTAL.BG

Ювентус: С Конте ще напишем важна страница
31 май 2011 | 18:05

Ръководството на Ювентус в лицето на Джузепе Марота си пожела "Старата госпожа" да запише важна страница с новия наставник Антонио Конте. "Той е добър специалист и се надяваме с него да запишем важна страница в историята на клуба. Всички в Ювентус сме щастливи от назначението на Конте, като за нас той е точният човек и е доказал, че отборите, които води, играят красиво", каза на специалната пресконференция по повод представянето на бившия италиански национал спортният директор на "бианконерите" Бепе Марота. Конте наследява провалилия се в Юве Луиджи Дел Нери.

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 31 May 2011, 19:50
Коментар #39

Juventus regular

Коментари: 1 735
Регистриран: 21-April 07
Град: у кръчмата под масата
Потребител No.: 475

CODE
La Stampa: "Do you feel like a second choice?"

Antonio Conte: "It's not about how you arrive, it's about how you finish."

http://www.youtube.com/watch?v=BJ-pUBrhf-8...player_embedded

+Quote Post
nikentus
коментар 31 May 2011, 20:28
Коментар #40

ювентинец

Коментари: 4 910
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Пожелавам му успех на Конте. Жалко, че идва в такъв период, но дано има много късмет.

Имам ужасното предчувствие, че ще се превърне в следващата мразена и хулена легенда на отбора и то поради причини, за които самият той няма да има ни най-малка вина. Много е дразнещ този опит на ръководството да намери евтина работна ръка на скамейката, към която да има по-голяма толерантност от страна на феновете, защото е легенда на Ювентус.

Дано не поеме по пътя на Ферара и от всеобщ любимец да се превърне в 'проблем'.

Успех Конте, дано постегнеш бъркотията наречена Ювентус. smile.gif

--------------------

+Quote Post

56 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 16th July 2018 - 18:09ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team