IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

71 страници V  « < 69 70 71  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2021/22
Pan40
коментар 10 Sep 2021, 08:49
Коментар #1401

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 119
Регистриран: 1-February 18
Потребител No.: 25 233

Изобщо не ги мислете тия тримата горе. Приказката на Погба с Юве приключи преди 5 сезона. А на другите двама няма да започне никога (ако ще идват то е ясно че ще е в залеза на кариерите си като са се напечелили на трофеи). Нашата реална цел би бил играч от калчото като Влахович
Go to the top of the page

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 10 Sep 2021, 08:54
Коментар #1402

Juventus champion

Коментари: 9 087
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(vench @ 10 Sep 2021, 00:10) *
Другият вариант е да иде в Байерн, където със сигурност ще чупи рекорди, но Бундеслигата... Горе долу същото положение като Серия А.

Тук мъъъъъъничко поизсилииии нещата бая преувеличено. Иначе аз подозирах, че може би ръководството на Сити ще подари на Гуардиола Хааланд, но явно сметките са по-сложни, а причината - този се очертава оne of a kind.

Байерн, освен че няма никакъв изглед да загубят титлата в следващите години, а все пак футболистите се стремят да печелят, кажи-речи 10 години са полуфиналист минимум в Европа. Подобно на нас, няма как да бъдат модерните на деня, но стигаме до интересен момент: не че има как да знаем, но наистина не мисля, че абсолютно всеки футболист, особено такъв като Хааланд, който ще е символ на епохата си, би избрал английски отбор, а не Байерн. Немският колос, харесвате го или не, си остава абсолютна световна марка, която подобно на нас - в по-голям процент от случаите такива медийни величия ги гази с тренировъчно темпо. Парите обещават следващите години да принадлежат на градовете Манчестър и Париж, но реално нищо такова не се случи до този момент, а нека не се залъгваме - и досега тези отбори инвестираха брутално много. Ако Реал (и Барселона) съвсем закономерно са мечтата на всеки футболист, най-високото стъпало, не е далеч от истината, че някъде тук са и Байерн, и Ювентус.

Така казано, все едно Левандовски не струва, защото вкарва в Германия, а не на Норич и на Уотфорд. Най-добрият футболист в света в момента защитава цветовете на Байерн. Имат изключителен треньор - млад, офанзивен, а вече се говори, че Гуардиола няма да остане още дълго време в Сити. Това привлича играчите там, но какво ще се случи, когато си тръгне? Не мисля, че Хааланд ще отиде на друго място, освен Мадрид, но не вярвам да се подведе по фалшивата слава. Байерн правят качествена политика, имат млади футболисти, готин треньор, момчето си живурка в Германия от доста време вече, а Байерн печелят феновете със стил. Отделно футболът в Германия хваща доста повече окото, отколкото от Италия, школите раждат повече, стадионите са модерни и пълни.

Не виждам защо е нужно правилният избор да е да риташ с Грийлиш, Марез, Феран и Бернардо, които не че не са страхотни и качествени, просто ти си футболист, който на 21 се убива да крещи "Реал, Барселона или Байерн". Напук на всички приказки, не забравяйте, че по едно време на Роналдо му стана тясно в Манчестър и Англия. Просто винаги е било така и винаги ще бъде - най-най отиват на едно място. Работата е там, че Роналдо, макар и специален от малък грозник, постепенно се разви, докато този на 19-21-годишна възраст вкарва гол на мач. Не виждам изобщо защо да се бави, да покорява Англия и след това да е готов за Мадрид или Каталония - и сега е.

Аз нямам нищо против английското, но Хааланд, след като няма да играе за Ювентус, поне не преди 38, се надявам да отиде там, където трябва. С Ники го водихме този разговор и преди, но според мен твърде много се преувеличава как Сити и ПСЖ са обезсмислили всичко, а другите големи едва ли не вече ги няма. Вярно, днешните млади играчи раснаха с Гуардиола, развиваха се с медийния шум за Англия, със allstar отборите на Сити, на ПСЖ... но в същото време Реал, Барса и Байерн си правеха това, което обикновено правят. Просто не мисля, че всеки би избрал Англия, не и подобен футболист, който на 20 е дал заявка, че ще бъде новото лице на футбола. А конкретно Сити е толкова дискусионно изобщо какво им е бъдещето и дали няма да си останат с тия 6-7 години история...

--------------------
Цитат(NUCLEO1985 @ 11 Jul 2021, 22:50) *
Бернардески, Берарди, Инсиние обаче е нападение с коефициент на интелигентност 75. Горе-долу по 25 на човек.

+Quote Post
B&W
коментар 15 Sep 2021, 21:14
Коментар #1403

Juventus regular

Коментари: 1 363
Регистриран: 10-September 16
Потребител No.: 25 059

Донарума пак е резерва, как мислите, дали няма да почне да реве да се маха догодина ?
Отиде да играе в ШЛ ама йок.
Няма как до го вземем евтино вече, ама все още ми се струва, че може и да дойде.

Този коментар е бил редактиран от B&W на 15 Sep 2021, 21:16

+Quote Post
Kirilov
коментар 15 Sep 2021, 21:20
Коментар #1404

Juventus hero
Икона на група

Група: Juve.Team
Коментари: 12 948
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Ние щяхме да имаме добър вратар, а той нямаше
да е резерва. Доста грешен ход към този момент, не виждам как ще се пребори с Навас.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 16 Sep 2021, 09:07
Коментар #1405

Juventus champion

Коментари: 7 684
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Ще се изненадам, ако Донарума не го е уточнил това предварително. Знаеше къде отива, знаеше, че ПСЖ си имат добър титулярен вратар... В най-добрия случай са се разбрали на ротации до пенсионирането на Навас или изтичането на договора му, което не знам кога е. Нещо като Счесни в Ювентус, когато се застъпи с Буфон първата година. Не знам защо би се съгласил на това, но и не вярвам да са му казали - идваш и Навас сяда на пейката.

А това за другото лято не го мислете. Шансът беше да дойде на свободен трансфер сега, другото лято ПСЖ ще му искат 50 млн. евро примерно, пък той ако иска да си мрънка. И това е хипотетичната ситуация, в която той иска да се маха, в която аз не вярвам.

Този коментар е бил редактиран от vench на 16 Sep 2021, 09:07

--------------------
Chiellini is the closest thing to a serial killer you'll see. The guy spends 120 minutes hacking and slashing people, then flips a switch, and is smiling and hugging and shoving you. What a psychopath, I love him.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 16 Sep 2021, 09:20
Коментар #1406

Juventus hero

Група: Admin
Коментари: 10 223
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Ако продължава да стои резерва, може и да му поискат 150 млн., ама няма да ги получат. Кой плаща 50 млн. за резервен вратар, пък бил той и млад?

Арабите в ПСЖ просто се държат все едно играят на ФИФА - да съберем всички силни играчи, пък след това ще видим какво ще ги правим. Отделен въпрос е дали са питали Почетино изобщо какво иска, защото съдейки по това, че си пуска Навас, той не е искал Донарума.

Да се оправят, техни си проблеми, но мисля, че спокойно може и да го вземем скоро, особено ако продължава да стои резерва, а нашият титулярен вратар продължава да е неадекватен.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
lyubaka
коментар 16 Sep 2021, 09:42
Коментар #1407

Juventus regular

Коментари: 1 536
Регистриран: 1-April 16
Град: Варна
Потребител No.: 24 990

Викам да ги разменим, заплатите им са почти еднакви, полячето няма проблем да е резерва, 7 млн. са си висока заплата отвсякъде, дали ще е титуляр или не в националния отбор не виждам голяма разлика, ако е резерва поне няма да се излага.....

+Quote Post
vench
коментар 16 Sep 2021, 10:08
Коментар #1408

Juventus champion

Съгласен съм, че се държат все едно играят ФИФА, но не съм останал с впечатлението, че продават евтино.

Ще го обсъждаме този вариант през лятото, когато видим колко е играл Донарума и колко е играл.

Иначе трансферът наистина беше абсурден. Аз още се чудя Донарума с какъв акъл се е съгласил, но той си и знае и да му мисли сега. Лошото е, че и ние ще му мислим май с нашия полски гений.

--------------------
Chiellini is the closest thing to a serial killer you'll see. The guy spends 120 minutes hacking and slashing people, then flips a switch, and is smiling and hugging and shoving you. What a psychopath, I love him.

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 16 Sep 2021, 10:14
Коментар #1409

Juventus star

Коментари: 2 533
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Цитат(vench @ 16 Sep 2021, 10:08) *
Съгласен съм, че се държат все едно играят ФИФА, но не съм останал с впечатлението, че продават евтино.

Ще го обсъждаме този вариант през лятото, когато видим колко е играл Донарума и колко е играл.
Иначе трансферът наистина беше абсурден. Аз още се чудя Донарума с какъв акъл се е съгласил, но той си и знае и да му мисли сега. Лошото е, че и ние ще му мислим май с нашия полски гений.

Догодина ще подарят Мбапе на Реал за без пари.

+Quote Post
false9
коментар 16 Sep 2021, 10:16
Коментар #1410

Primavera player
**

Коментари: 297
Регистриран: 25-July 18
Потребител No.: 25 317

Навас е пътник, независимо дали на Почетино му харесва или не. Ако въобще има някакъв казус.
Този сезон може и да закрепят с подобна ротация, но лятото е чао.

Джиджо е вратарят за бъдещето им, остава да видим дали проектът ще се задържи с годините. Примерът с Мбапе е доста притеснителен за тях, дори Меси и Рамос не могат да го задържат. Какви надежди могат да имат например за Халанд в такъв случай ? Най-добре за ПСЖ е да се преместят в Ла Лига, а още по-добре е да го духат под вода докато изсъхне.

+Quote Post
vench
коментар 16 Sep 2021, 11:43
Коментар #1411

Juventus champion

Цитат(#8 Marchisio @ 16 Sep 2021, 11:14) *
Догодина ще подарят Мбапе на Реал за без пари.

Щото отказаха 190 млн. евро сега. Ако са истина писанията в края на трансферния прозорец.

--------------------

+Quote Post
since1897
коментар Вчера, 14:54ч.
Коментар #1412

Juventus regular

Коментари: 1 253
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 999

Какво ви е мнението за един аржентине,който играе в Удинезе,16 номер,десен защитник Молина?Има ли хляб в това момче или по-добре Де Шилио да цъка?

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар Вчера, 17:59ч.
Коментар #1413

Juventus hero

Група: Admin
Коментари: 10 223
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Райола е казал, че има възможност Погба да се върне в Ювентус, но зависи от Ювентус.

Raiola: “Donnarumma? I think Juventus regret not signing him. Pogba? Turin remained in his heart and he cares a lot about these things. There is a possibility for him to go back to Juventus, but it also depends on Juve"

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
odyssey7
коментар Вчера, 18:58ч.
Коментар #1414

Juventus star

Коментари: 4 920
Регистриран: 6-January 09
Потребител No.: 1 612

QUOTE(NUCLEO1985 @ 17 Sep 2021, 17:59) *
... but it also depends on Juve"

Да се разбира - 30-40млн. комисионна - просто като смъртта, освен астрономическа заплата за Погба, който става свободен агент следващото лято.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на Вчера, 18:58ч.

+Quote Post
masterhp
коментар Вчера, 19:27ч.
Коментар #1415

Juventus hero

Коментари: 14 846
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(vench @ 16 Sep 2021, 10:07) *
Ще се изненадам, ако Донарума не го е уточнил това предварително. Знаеше къде отива, знаеше, че ПСЖ си имат добър титулярен вратар... В най-добрия случай са се разбрали на ротации до пенсионирането на Навас или изтичането на договора му, което не знам кога е. Нещо като Счесни в Ювентус, когато се застъпи с Буфон първата година. Не знам защо би се съгласил на това, но и не вярвам да са му казали - идваш и Навас сяда на пейката.

А това за другото лято не го мислете. Шансът беше да дойде на свободен трансфер сега, другото лято ПСЖ ще му искат 50 млн. евро примерно, пък той ако иска да си мрънка. И това е хипотетичната ситуация, в която той иска да се маха, в която аз не вярвам.

До 2024та година му е договора и е само на 34 за вратар е нищо! smile.gif Аз не вярвам, че ще сложат Навас пейка, просто треньора го нахесва повече. Не съм сигурен, че ако им върви играта ще го натиснат да продаде Кейлор за да налага Джиджи. За мен направи грешка и се надявам да дойде при нас.

Погба на свободен за втори път може и да не е лошо, но вече си е дърт и ще иска много пари. Ако се навие на заплата като на Рамзи съм с две ръце за.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post

71 страници V  « < 69 70 71
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
1 Потребител(и): cannavaro 87

Олекотена версия Час: 18th September 2021 - 00:51ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team