Printable Version of Topic

Click here to view this topic in its original format

Форум Ювентус - България _ Прогнози (Predictions) _ Предвиждания за първенството на Италия

Posted by: J.T.Ultras 21 Aug 2019, 20:30

Правилата:

* познат знак - 1 точка, познат резултат - 3 точки
* познат знак на мач на Ювентус - 2 точки
* познат резултат в мач на Ювентус - 4 точки
* познат голмайстор за Ювентус (само при познат точен резултат) - 3 точки.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус
21:45 Фиорентина - Наполи

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан
21:45 Каляри - Бреша
21:45 Верона - Болоня
21:45 Рома - Дженоа
21:45 Сампдория - Лацио
21:45 Спал - Аталанта
21:45 Торино - Сасуоло

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече


Posted by: Sllai 21 Aug 2019, 21:24

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус 0-2 (Роналдо, Рабио)
21:45 Фиорентина - Наполи 1-1

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 0-1
21:45 Каляри - Бреша 1-1
21:45 Верона - Болоня 1-2
21:45 Рома - Дженоа 3-1
21:45 Сампдория - Лацио 2-2
21:45 Спал - Аталанта 0-1
21:45 Торино - Сасуоло 2-1

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 3-0

Posted by: the pendulum 21 Aug 2019, 21:45

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус 1:2 /Роналдо; Бонучи/
21:45 Фиорентина - Наполи 0:1

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 1:1
21:45 Каляри - Бреша 1:1
21:45 Верона - Болоня 0:0
21:45 Рома - Дженоа 3:1
21:45 Сампдория - Лацио 1:1
21:45 Спал - Аталанта 0:1
21:45 Торино - Сасуоло 1:1

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 2:0

Posted by: pinkfloyd39 22 Aug 2019, 06:29

Парма - Ювентус 3:1 (Кедира)
Фиорентина - Наполи 1:1
Удинезе - Милан 2:2
Каляри - Бреша 1:0
Верона - Болоня 1:1
Рома - Дженоа 2:0
Сампдория - Лацио 3:0
Спал - Аталанта 0:1
Торино - Сасуоло 1:0
Интер - Лече 2:0

Posted by: Spark11 22 Aug 2019, 09:33

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус 1:2 (Роналдо, Дибала)
21:45 Фиорентина - Наполи 0:2

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 0:1
21:45 Каляри - Бреша 0:0
21:45 Верона - Болоня 1:3
21:45 Рома - Дженоа 1:0
21:45 Сампдория - Лацио 1:1
21:45 Спал - Аталанта 0:0
21:45 Торино - Сасуоло 2:0

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 2:1

Posted by: masterhp 22 Aug 2019, 10:33

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус 1-3 (Роналдо, Рабио, Дибала)
21:45 Фиорентина - Наполи 1-1

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 0-2
21:45 Каляри - Бреша 2-1
21:45 Верона - Болоня 2-1
21:45 Рома - Дженоа 3-0
21:45 Сампдория - Лацио 1-1
21:45 Спал - Аталанта 0-2
21:45 Торино - Сасуоло 2-1

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 2-0

Posted by: nikentus 23 Aug 2019, 10:49

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)
19:00 Парма - Ювентус 1:4 (Роналдо x2, де Лихт, Рабио)
21:45 Фиорентина - Наполи 0:4

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 2:1
21:45 Каляри - Бреша 2:0
21:45 Верона - Болоня 2:2
21:45 Рома - Дженоа 3:1
21:45 Сампдория - Лацио 0:2
21:45 Спал - Аталанта 0:2
21:45 Торино - Сасуоло 1:1

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 5:1


Posted by: BashtaVi 23 Aug 2019, 12:09

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)
19:00 Парма - Ювентус 1:3 (Роналдо, Дибала, Рабио)
21:45 Фиорентина - Наполи 0:4

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 1:2
21:45 Каляри - Бреша 2:2
21:45 Верона - Болоня 0:1
21:45 Рома - Дженоа 1:1
21:45 Сампдория - Лацио 1:2
21:45 Спал - Аталанта 0:2
21:45 Торино - Сасуоло 1:1

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 3:1

Posted by: lyubaka 23 Aug 2019, 15:21

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус 2:3(Рабио,Роналдо,Дъглас )
21:45 Фиорентина - Наполи 0:2

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 1:1
21:45 Каляри - Бреша 1:1
21:45 Верона - Болоня 2:2
21:45 Рома - Дженоа 3:1
21:45 Сампдория - Лацио 2:0
21:45 Спал - Аталанта 0:1
21:45 Торино - Сасуоло 2:0

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 3:0

Posted by: mrd 23 Aug 2019, 15:51

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус 1:3 (Роналдо х2, Дибала)
21:45 Фиорентина - Наполи 1:3

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 0:1
21:45 Каляри - Бреша 2:2
21:45 Верона - Болоня 1:2
21:45 Рома - Дженоа 2:0
21:45 Сампдория - Лацио 0:1
21:45 Спал - Аталанта 1:2
21:45 Торино - Сасуоло 2:0

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 3:0

Posted by: Kirilov 23 Aug 2019, 20:04

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус 1:2 (Роналдо, Дибала)
21:45 Фиорентина - Наполи 1:2

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 1:1
21:45 Каляри - Бреша 1:1
21:45 Верона - Болоня 1:2
21:45 Рома - Дженоа 2:0
21:45 Сампдория - Лацио 0:1
21:45 Спал - Аталанта 1:2
21:45 Торино - Сасуоло 2:1

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 3:0

Posted by: branko 23 Aug 2019, 22:42

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус 0-3 (Роналдо, Дибала,Рабио)
21:45 Фиорентина - Наполи 1-2

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 2-2
21:45 Каляри - Бреша 1-0
21:45 Верона - Болоня 2-1
21:45 Рома - Дженоа 2-0
21:45 Сампдория - Лацио 1-1
21:45 Спал - Аталанта 1-3
21:45 Торино - Сасуоло 2-1

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 3-0

Posted by: J.T.Ultras 24 Aug 2019, 17:52

Програма за 1 кръг:

Събота (24.08.2019г.)

19:00 Парма - Ювентус 0-2 (Коща, Дибала)
21:45 Фиорентина - Наполи 1-2

Неделя (25.08.2019г.)

19:00 Удинезе - Милан 1-1
21:45 Каляри - Бреша 2-0
21:45 Верона - Болоня 0-1
21:45 Рома - Дженоа 2-1
21:45 Сампдория - Лацио 1-1
21:45 Спал - Аталанта 1-2
21:45 Торино - Сасуоло 2-2

Понеделник (26.08.2019г.)

21:45 Интер - Лече 2-0

Posted by: J.T.Ultras 27 Aug 2019, 09:21

Класиране след 1 кръг:

1. Kirilov - 9т.
2. nikentus - 8т.
--- branko - 8т.
3. Sllai - 7т.
--- masterhp - 7т.
--- BashtaVi - 7т.
--- lyubaka - 7т.
--- mrd - 7т.
4. the pendulum - 6т.
5. Spark11 - 5т.
--- J.T.Ultras - 5т.
6. pinkfloyd39 - 3т.

Posted by: J.T.Ultras 28 Aug 2019, 10:30

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша
21:45 Ювентус - Наполи

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома
21:45 Лече - Верона
21:45 Каляри - Интер
21:45 Дженоа - Фиорентина
21:45 Сасуоло - Сампдория
21:45 Удинезе - Парма
21:45 Аталанта - Торино

Posted by: Spark11 28 Aug 2019, 11:52

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 2:1

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 1:0
21:45 Ювентус - Наполи 1:1 (Роналдо)

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 1:0
21:45 Лече - Верона 0:0
21:45 Каляри - Интер 0:2
21:45 Дженоа - Фиорентина 1:3
21:45 Сасуоло - Сампдория 1:1
21:45 Удинезе - Парма 2:1
21:45 Аталанта - Торино 2:1

Posted by: Sllai 28 Aug 2019, 14:06

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 2-0

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 2-1
21:45 Ювентус - Наполи 2-1 (Игуаин, Пянич)

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 2-1
21:45 Лече - Верона 0-0
21:45 Каляри - Интер 0-2
21:45 Дженоа - Фиорентина 2-2
21:45 Сасуоло - Сампдория 2-1
21:45 Удинезе - Парма 1-0
21:45 Аталанта - Торино 2-1

Posted by: pinkfloyd39 29 Aug 2019, 11:06

Болоня - Спал 1:1
Милан - Бреша 1:1
Ювентус - Наполи 2:2 (Роналдо, Сандро)
Лацио - Рома 3:3
Лече - Верона 1:0
Каляри - Интер 1:2
Дженоа - Фиорентина 2:2
Сасуоло - Сампдория 1:1
Удинезе - Парма 0:0
Аталанта - Торино 1:0

Posted by: the pendulum 29 Aug 2019, 11:18

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 1:1

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 1:0
21:45 Ювентус - Наполи 2:1 (CR7, Игуаин)

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 2:1
21:45 Лече - Верона 1:1
21:45 Каляри - Интер 0:1
21:45 Дженоа - Фиорентина 1:1
21:45 Сасуоло - Сампдория 1:0
21:45 Удинезе - Парма 2:1
21:45 Аталанта - Торино 2:1

Posted by: branko 30 Aug 2019, 00:53

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 2:0

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 2:0
21:45 Ювентус - Наполи 3:1 (Роналдо x2, Игуаин)

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 2:2
21:45 Лече - Верона 0:1
21:45 Каляри - Интер 1:2
21:45 Дженоа - Фиорентина 0:2
21:45 Сасуоло - Сампдория 0:0
21:45 Удинезе - Парма 1:0
21:45 Аталанта - Торино 2:1

Posted by: nikentus 30 Aug 2019, 08:37

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 2:1

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 3:1
21:45 Ювентус - Наполи 2:0 (Роналдо, Коща)

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 2:2
21:45 Лече - Верона 1:1
21:45 Каляри - Интер 1:3
21:45 Дженоа - Фиорентина 2:3
21:45 Сасуоло - Сампдория 0:0
21:45 Удинезе - Парма 1:1
21:45 Аталанта - Торино 2:0


Posted by: StanJuve 30 Aug 2019, 10:39

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 2:1

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 1:1
21:45 Ювентус - Наполи 2:1

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 2:2
21:45 Лече - Верона 1:1
21:45 Каляри - Интер 1:2
21:45 Дженоа - Фиорентина 1:1
21:45 Сасуоло - Сампдория 2:0
21:45 Удинезе - Парма 1:0
21:45 Аталанта - Торино 2:1


Posted by: masterhp 30 Aug 2019, 10:46

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 1-1

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 2-0
21:45 Ювентус - Наполи 3-1 (Роналдо, Пянич, Коща)

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 0-0
21:45 Лече - Верона 0-2
21:45 Каляри - Интер 1-2
21:45 Дженоа - Фиорентина 2-0
21:45 Сасуоло - Сампдория 1-2
21:45 Удинезе - Парма 1-1
21:45 Аталанта - Торино 2-1

Posted by: Kirilov 30 Aug 2019, 14:53

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 2:1

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 2:1
21:45 Ювентус - Наполи 2:0 (Роналдо x2)

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 2:1
21:45 Лече - Верона 2:1
21:45 Каляри - Интер 0:2
21:45 Дженоа - Фиорентина 0:0
21:45 Сасуоло - Сампдория 1:0
21:45 Удинезе - Парма 1:0
21:45 Аталанта - Торино 2:1

Posted by: lyubaka 30 Aug 2019, 15:54

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 3:1

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 2:1
21:45 Ювентус - Наполи 2:1(Роналдо,Дъглас)

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 1:1
21:45 Лече - Верона 1:0
21:45 Каляри - Интер 1:3
21:45 Дженоа - Фиорентина 0:0
21:45 Сасуоло - Сампдория 1:2
21:45 Удинезе - Парма 3:2
21:45 Аталанта - Торино 2:2

Posted by: J.T.Ultras 30 Aug 2019, 20:15

Програма за 2 кръг:

Петък (30.08.2019г.)

21:45 Болоня - Спал 2-0

Събота (31.08.2019г.)

19:00 Милан - Бреша 1-0
21:45 Ювентус - Наполи 1-1 (Бонучи)

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 2-2
21:45 Лече - Верона 2-1
21:45 Каляри - Интер 0-2
21:45 Дженоа - Фиорентина 2-2
21:45 Сасуоло - Сампдория 1-1
21:45 Удинезе - Парма 1-0
21:45 Аталанта - Торино 2-0

Posted by: ge6a666 01 Sep 2019, 10:14

Програма за 2 кръг:

Неделя (01.09.2019г.)

19:00 Лацио - Рома 1-1
21:45 Лече - Верона 1-0
21:45 Каляри - Интер 0-2
21:45 Дженоа - Фиорентина 2-1
21:45 Сасуоло - Сампдория 2-2
21:45 Удинезе - Парма 1-1
21:45 Аталанта - Торино 2-1

Posted by: J.T.Ultras 08 Sep 2019, 21:17

Класиране след 2 кръг:

1. branko - 11т.
2. masterhp - 9т.
3. StanJuve - 8т.
--- lyubaka - 8т.
4. the pendulum - 7т.
--- ge6a666 - 7т.
5. Sllai - 6т.
--- nikentus - 6т.
--- Kirilov - 6т.
--- J.T.Ultras - 6т.
6. Spark11 - 5т.
7. pinkfloyd39 - 4т.

Общо класиране:

1. branko - 19т.
2. masterhp - 16т.
3. Kirilov - 15т.
--- lyubaka - 15т.
4. nikentus - 14т.
5. Sllai - 13т.
--- the pendulum - 13т.
6. J.T.Ultras - 11т.
7. Spark11 - 10т.
8. StanJuve - 8т.
9. pinkfloyd39 - 7т.
--- ge6a666 - 7т.
--- mrd - 7т.
--- BashtaVi - 7т.


Posted by: J.T.Ultras 10 Sep 2019, 18:45

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус
19:00 Наполи - Сампдория
21:45 Интер - Удинезе

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта
16:00 Бреша - Болоня
16:00 Парма - Каляри
16:00 Спал - Лацио
19:00 Рома - Сасуоло
21:45 Верона - Милан

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече

Posted by: Spark11 10 Sep 2019, 19:09

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 1:2 Роналдо х2
19:00 Наполи - Сампдория 3:0
21:45 Интер - Удинезе 1:0

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 1:1
16:00 Бреша - Болоня 2:1
16:00 Парма - Каляри 1:0
16:00 Спал - Лацио 0:0
19:00 Рома - Сасуоло 2:1
21:45 Верона - Милан 1:1

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 3:0

Posted by: Sllai 10 Sep 2019, 19:47

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 1-2 (Роналдо, Игуаин)
19:00 Наполи - Сампдория 3-1
21:45 Интер - Удинезе 2-0

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 1-1
16:00 Бреша - Болоня 1-1
16:00 Парма - Каляри 2-1
16:00 Спал - Лацио 1-3
19:00 Рома - Сасуоло 2-1
21:45 Верона - Милан 0-1

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 3-0

Posted by: the pendulum 11 Sep 2019, 12:29

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 0:1 CR7
19:00 Наполи - Сампдория 2:0
21:45 Интер - Удинезе 2:1

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 1:2
16:00 Бреша - Болоня 1:1
16:00 Парма - Каляри 0:0
16:00 Спал - Лацио 1:3
19:00 Рома - Сасуоло 2:1
21:45 Верона - Милан 1:1

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 2:0

Posted by: Kirilov 12 Sep 2019, 06:25

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 0-2 (Роналдо х2)
19:00 Наполи - Сампдория 3-0
21:45 Интер - Удинезе 2-0

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 2-1
16:00 Бреша - Болоня 1-1
16:00 Парма - Каляри 2-1
16:00 Спал - Лацио 0-2
19:00 Рома - Сасуоло 2-1
21:45 Верона - Милан 1-0

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 2-0

Posted by: ge6a666 12 Sep 2019, 08:50

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 0-3 (Роналдо 2, Рабио)
19:00 Наполи - Сампдория 2-1
21:45 Интер - Удинезе 2-1

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 1-1
16:00 Бреша - Болоня 0-0
16:00 Парма - Каляри 2-0
16:00 Спал - Лацио 1-1
19:00 Рома - Сасуоло 2-1
21:45 Верона - Милан 0-2

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 1-0

Posted by: mrd 12 Sep 2019, 09:51

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 1-3 (Роналдох2, Игуаин)
19:00 Наполи - Сампдория 3-0
21:45 Интер - Удинезе 3-0

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 2-2
16:00 Бреша - Болоня 0-1
16:00 Парма - Каляри 1-1
16:00 Спал - Лацио 1-3
19:00 Рома - Сасуоло 2-0
21:45 Верона - Милан 0-1

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 2-0


Posted by: branko 12 Sep 2019, 22:24

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 1:3 Роналдо х2, Игуаин
19:00 Наполи - Сампдория 2:0
21:45 Интер - Удинезе 2:0

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 1:2
16:00 Бреша - Болоня 1:0
16:00 Парма - Каляри 0:0
16:00 Спал - Лацио 0:1
19:00 Рома - Сасуоло 2:1
21:45 Верона - Милан 1:2

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 2:0

Posted by: lyubaka 13 Sep 2019, 11:33

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 1:4(Роналдо-2,Игуаин,Дъглас)
19:00 Наполи - Сампдория 4:3
21:45 Интер - Удинезе 3:1

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 2:2
16:00 Бреша - Болоня 2:1
16:00 Парма - Каляри 1:1
16:00 Спал - Лацио 0:2
19:00 Рома - Сасуоло 2:0
21:45 Верона - Милан 1:2

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 3:1

Posted by: nikentus 13 Sep 2019, 12:11

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 0:3 Kоща, Роналдо, Игуаин
19:00 Наполи - Сампдория 5:0
21:45 Интер - Удинезе 1:1

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 0:0
16:00 Бреша - Болоня 0:0
16:00 Парма - Каляри 0:0
16:00 Спал - Лацио 1:2
19:00 Рома - Сасуоло 2:2
21:45 Верона - Милан 1:2

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 1:0

Posted by: StanJuve 13 Sep 2019, 15:35

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 1:3
19:00 Наполи - Сампдория 4:1
21:45 Интер - Удинезе 3:0

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 1:1
16:00 Бреша - Болоня 1:1
16:00 Парма - Каляри 2:2
16:00 Спал - Лацио 1:2
19:00 Рома - Сасуоло 2:0
21:45 Верона - Милан 1:2

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 2:1

Posted by: pinkfloyd39 14 Sep 2019, 09:56

Фиорентина - Ювентус 2:3 (Игуаин, Роналдо, бонучи)
Наполи - Сампдория 2:1
Интер - Удинезе 2:0
Дженоа - Аталанта 1:0
Бреша - Болоня 1:1
Парма - Каляри 1:0
Спал - Лацио 2:1
Рома - Сасуоло 4:3
Верона - Милан 1:2
Торино - Лече 3:0

Posted by: masterhp 14 Sep 2019, 14:36

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 1:3 (Роналдо, Игуаин, Рабиот)
19:00 Наполи - Сампдория 3:0
21:45 Интер - Удинезе 2:1

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 1:2
16:00 Бреша - Болоня 0:2
16:00 Парма - Каляри 1:0
16:00 Спал - Лацио 0:2
19:00 Рома - Сасуоло 2:1
21:45 Верона - Милан 1:2

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 2:1

Posted by: J.T.Ultras 14 Sep 2019, 14:50

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 1-2 (Игуаин, Роналдо)
19:00 Наполи - Сампдория 2-0
21:45 Интер - Удинезе 3-0

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 1-2
16:00 Бреша - Болоня 1-1
16:00 Парма - Каляри 1-1
16:00 Спал - Лацио 0-1
19:00 Рома - Сасуоло 3-1
21:45 Верона - Милан 0-2

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 2-1

Posted by: indep 14 Sep 2019, 14:50

Програма за 3 кръг:

Събота (14.09.2019г.)

16:00 Фиорентина - Ювентус 1:2 (Роналдо, Игуаин)
19:00 Наполи - Сампдория 2:0
21:45 Интер - Удинезе 2:1

Неделя (15.09.2019г.)

13:30 Дженоа - Аталанта 0:1
16:00 Бреша - Болоня 1:1
16:00 Парма - Каляри 0:0
16:00 Спал - Лацио 0:1
19:00 Рома - Сасуоло 2:1
21:45 Верона - Милан 0:1

Понеделник (16.09.2019г.)

21:45 Торино - Лече 2:0

Posted by: J.T.Ultras 17 Sep 2019, 21:04

Класиране след 3 кръг:

1. branko - 9т.
--- J.T.Ultras - 9т.
--- indep - 9т.
2. the pendulum - 8т.
--- masterhp - 8т.
3. mrd - 7т.
--- pinkfloyd39 - 7т.
4. Sllai - 6т.
5. Spark11 - 5т.
6. ge6a666 - 4т.
--- lyubaka - 4т.
--- StanJuve - 4т.
7. Kirilov - 3т.
8. nikentus - 2т.

Общо класиране:

1. branko - 28т.
2. masterhp - 24т.
3. the pendulum - 21т.
4. J.T.Ultras - 20т.
5. Sllai - 19 т.
--- lyubaka - 19т.
6. Kirilov - 18т.
7. nikentus - 17т.
8. Spark11 - 15т.
9. pinkfloyd39 - 14т.
--- mrd - 14т.
10. StanJuve - 12т.
11. ge6a666 - 11т.
12. indep - 9т.
13. BashtaVi - 7т.

Posted by: J.T.Ultras 18 Sep 2019, 11:37

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша
19:00 Ювентус - Верона
21:45 Милан - Интер

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал
16:00 Лече - Наполи
16:00 Сампдория - Торино
16:00 Болоня - Рома
19:00 Аталанта - Фиорентина
21:45 Лацио - Парма

Posted by: Sllai 18 Sep 2019, 14:26

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа 2-1

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 1-0
19:00 Ювентус - Верона 3-0 (Де Лихт, Роналдо, Игуаин)
21:45 Милан - Интер 1-1

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 3-1
16:00 Лече - Наполи 1-5
16:00 Сампдория - Торино 2-2
16:00 Болоня - Рома 1-2
19:00 Аталанта - Фиорентина 1-0
21:45 Лацио - Парма 3-1

Posted by: Spark11 18 Sep 2019, 16:19

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа 2:1

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 1:0
19:00 Ювентус - Верона 3:0 Роналдо х2, Де Лихт
21:45 Милан - Интер 0:0

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 2:1
16:00 Лече - Наполи 1:2
16:00 Сампдория - Торино 0:0
16:00 Болоня - Рома 3:2
19:00 Аталанта - Фиорентина 2:1
21:45 Лацио - Парма 1:0

Posted by: masterhp 19 Sep 2019, 07:45

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа 2-1

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 2-0
19:00 Ювентус - Верона 3-0 (Пянич, Роналдо, Игуаин)
21:45 Милан - Интер 1-1

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 1-0
16:00 Лече - Наполи 0-2
16:00 Сампдория - Торино 1-0
16:00 Болоня - Рома 0-1
19:00 Аталанта - Фиорентина 2-2
21:45 Лацио - Парма 2-1

Posted by: nikentus 19 Sep 2019, 13:42

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа 1-0

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 3-1
19:00 Ювентус - Верона 5-0 (Де Лихт, Роналдо, Игуаин, Бонучи, Матюиди)
21:45 Милан - Интер 0-2

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 2-2
16:00 Лече - Наполи 1-3
16:00 Сампдория - Торино 0-2
16:00 Болоня - Рома 2-3
19:00 Аталанта - Фиорентина 0-2
21:45 Лацио - Парма 1-0


Posted by: pinkfloyd39 19 Sep 2019, 14:01

Каляри - Дженоа 1:0
Удинезе - Бреша 0:2
Ювентус - Верона 3:0 (Берна, Дибала, Роналдо)
Милан - Интер 2:1
Сасуоло - Спал 2:0
Лече - Наполи 0:3
Сампдория - Торино 1:2
Болоня - Рома 2:0
Аталанта - Фиорентина 1:1
Лацио - Парма 1:1

Posted by: the pendulum 20 Sep 2019, 12:16

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа 1:1

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 1:0
19:00 Ювентус - Верона 2:0 (Дибала, CR7)
21:45 Милан - Интер 0:1

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 2:1
16:00 Лече - Наполи 1:3
16:00 Сампдория - Торино 0:0
16:00 Болоня - Рома 0:1
19:00 Аталанта - Фиорентина 2:2
21:45 Лацио - Парма 3:0

Posted by: ge6a666 20 Sep 2019, 13:46

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа 1-1

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 2-1
19:00 Ювентус - Верона 5-0 (Рабио, Роналдо 3, Дибала)
21:45 Милан - Интер 1-0

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 1-1
16:00 Лече - Наполи 2-2
16:00 Сампдория - Торино 1-1
16:00 Болоня - Рома 1-2
19:00 Аталанта - Фиорентина 1-1
21:45 Лацио - Парма 2-0

Posted by: lyubaka 20 Sep 2019, 14:34

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа 2:0

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 1:0
19:00 Ювентус - Верона 4:1 (Дибала, Роналдо-3)
21:45 Милан - Интер 2:2

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 2:1
16:00 Лече - Наполи 1:1
16:00 Сампдория - Торино 2:1
16:00 Болоня - Рома 1:3
19:00 Аталанта - Фиорентина 2:2
21:45 Лацио - Парма 3:1

Posted by: Kirilov 20 Sep 2019, 15:38

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа 0-1

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 1-0
19:00 Ювентус - Верона 4-0 (Рабио, Роналдо 2, Дибала)
21:45 Милан - Интер 1-1

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 2-0
16:00 Лече - Наполи 0-2
16:00 Сампдория - Торино 1-2
16:00 Болоня - Рома 2-1
19:00 Аталанта - Фиорентина 2-1
21:45 Лацио - Парма 3-0

Posted by: J.T.Ultras 20 Sep 2019, 20:01

Програма за 4 кръг:

Петък (20.09.2019г.)

21:45 Каляри - Дженоа 2-2

Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 1-0
19:00 Ювентус - Верона 3-0 (Дибала, Роналдо, Роналдо)
21:45 Милан - Интер 1-2

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 2-1
16:00 Лече - Наполи 1-3
16:00 Сампдория - Торино 1-1
16:00 Болоня - Рома 2-2
19:00 Аталанта - Фиорентина 1-1
21:45 Лацио - Парма 1-0

Posted by: indep 21 Sep 2019, 11:53

Програма за 4 кръг:


Събота (21.09.2019г.)

16:00 Удинезе - Бреша 2:1
19:00 Ювентус - Верона 3:0 (Дибала, Роналдо-2)
21:45 Милан - Интер 1:1

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 2:1
16:00 Лече - Наполи 0:2
16:00 Сампдория - Торино 1:1
16:00 Болоня - Рома 1:3
19:00 Аталанта - Фиорентина 2:1
21:45 Лацио - Парма 2:1

Posted by: branko 21 Sep 2019, 17:54

Събота (21.09.2019г.)

19:00 Ювентус - Верона 3:0 (Игуаин, Роналдо-2)
21:45 Милан - Интер 1:2

Неделя (22.09.2019г.)

13:30 Сасуоло - Спал 2:0
16:00 Лече - Наполи 0:2
16:00 Сампдория - Торино 1:0
16:00 Болоня - Рома 1:4
19:00 Аталанта - Фиорентина 2:2
21:45 Лацио - Парма 3:1

Posted by: J.T.Ultras 23 Sep 2019, 09:23

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе
22:00 Бреша - Ювентус

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта
22:00 Спал - Лече
22:00 Интер - Лацио
22:00 Наполи - Каляри
22:00 Парма - Сасуоло
22:00 Фиорентина - Сампдория
22:00 Дженоа - Болоня

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан

Posted by: Spark11 23 Sep 2019, 14:29

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 3:1
22:00 Бреша - Ювентус 0:1 Игуаин

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 2:1
22:00 Спал - Лече 2:1
22:00 Интер - Лацио 0:0
22:00 Наполи - Каляри 2:0
22:00 Парма - Сасуоло 1:0
22:00 Фиорентина - Сампдория 2:2
22:00 Дженоа - Болоня 2:1

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 1:0

Posted by: pinkfloyd39 23 Sep 2019, 18:14

Верона - Удинезе 0:2
Бреша - Ювентус 1:2 (Дибала, Игуаин)
Рома - Аталанта 3:2
Спал - Лече 2:0
Интер - Лацио 1:0
Наполи - Каляри 3:0
Парма - Сасуоло 1:1
Фиорентина - Сампдория 2:0
Дженоа - Болоня 0:2
Торино - Милан 1:1

Posted by: nikentus 23 Sep 2019, 18:24

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 2:2
22:00 Бреша - Ювентус 1:1 де Лихт

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 3:1
22:00 Спал - Лече 1:1
22:00 Интер - Лацио 2:0
22:00 Наполи - Каляри 4:2
22:00 Парма - Сасуоло 1:2
22:00 Фиорентина - Сампдория 3:0
22:00 Дженоа - Болоня 1:2

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 1:2

Posted by: ge6a666 23 Sep 2019, 18:33

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 1:1
22:00 Бреша - Ювентус 0:3 (Игуаин, Дибала, Рамзи)

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 2:0
22:00 Спал - Лече 1:1
22:00 Интер - Лацио 2:0
22:00 Наполи - Каляри 3:0
22:00 Парма - Сасуоло 1:2
22:00 Фиорентина - Сампдория 2:1
22:00 Дженоа - Болоня 0:1

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 1:1

Posted by: Sllai 23 Sep 2019, 19:11

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 1-1
22:00 Бреша - Ювентус 1-2 (Игуаин, Игуаин)

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 3-2
22:00 Спал - Лече 2-1
22:00 Интер - Лацио 2-2
22:00 Наполи - Каляри 2-0
22:00 Парма - Сасуоло 1-1
22:00 Фиорентина - Сампдория 1-3
22:00 Дженоа - Болоня 1-1

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 2-1


Posted by: Kirilov 23 Sep 2019, 19:43

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 0-1
22:00 Бреша - Ювентус 1-2 (Дибала, Игуаин)

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 2-1
22:00 Спал - Лече 2-1
22:00 Интер - Лацио 1-1
22:00 Наполи - Каляри 2-0
22:00 Парма - Сасуоло 1-2
22:00 Фиорентина - Сампдория 2-1
22:00 Дженоа - Болоня 1-1

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 1-0

Posted by: branko 24 Sep 2019, 01:32

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 1:1
22:00 Бреша - Ювентус 0:2 (Игуаин, Дибала)

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 3:1
22:00 Спал - Лече 1:0
22:00 Интер - Лацио 2:2
22:00 Наполи - Каляри 2:0
22:00 Парма - Сасуоло 1:0
22:00 Фиорентина - Сампдория 2:1
22:00 Дженоа - Болоня 2:0

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 2:1

Posted by: mrd 24 Sep 2019, 13:00

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 1-1
22:00 Бреша - Ювентус 0-2 (Рамзи, Бонучо)

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 2-2
22:00 Спал - Лече 1-0
22:00 Интер - Лацио 1-0
22:00 Наполи - Каляри 3-0
22:00 Парма - Сасуоло 1-2
22:00 Фиорентина - Сампдория 1-1
22:00 Дженоа - Болоня 1-2

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 2-1

Posted by: the pendulum 24 Sep 2019, 14:24

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 1:1
22:00 Бреша - Ювентус 0:1 /Бернардески/

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 2:1
22:00 Спал - Лече 2:1
22:00 Интер - Лацио 1:1
22:00 Наполи - Каляри 2:0
22:00 Парма - Сасуоло 1:1
22:00 Фиорентина - Сампдория 2:1
22:00 Дженоа - Болоня 1:1

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 1:1

Posted by: masterhp 24 Sep 2019, 17:56

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 2:1
22:00 Бреша - Ювентус 1:2 (Игуаин, Дибала)

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 2:1
22:00 Спал - Лече 2:1
22:00 Интер - Лацио 2:1
22:00 Наполи - Каляри 2:1
22:00 Парма - Сасуоло 1:2
22:00 Фиорентина - Сампдория 2:1
22:00 Дженоа - Болоня 2:1

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 1:2

Posted by: lyubaka 24 Sep 2019, 18:11

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 1:1
22:00 Бреша - Ювентус 1:3(Дибала,Игуаин,Сандро)

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 2:1
22:00 Спал - Лече 1:1
22:00 Интер - Лацио 1:1
22:00 Наполи - Каляри 3:0
22:00 Парма - Сасуоло 3:2
22:00 Фиорентина - Сампдория 4:2
22:00 Дженоа - Болоня 0:0

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 1:0

Posted by: indep 24 Sep 2019, 18:48

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 1-1
22:00 Бреша - Ювентус 1-2 (Рамзи, Дибала)

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 3-1
22:00 Спал - Лече 2-0
22:00 Интер - Лацио 1-1
22:00 Наполи - Каляри 2-0
22:00 Парма - Сасуоло 1-0
22:00 Фиорентина - Сампдория 2-0
22:00 Дженоа - Болоня 1-1

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 2-0

Posted by: J.T.Ultras 24 Sep 2019, 18:50

Програма за 5 кръг:

Вторник (24.09.2019г.)

20:00 Верона - Удинезе 1-0
22:00 Бреша - Ювентус 1-2 (Дибала, Де Лихт)

Сряда (25.09.2019г.)

20:00 Рома - Аталанта 2-1
22:00 Спал - Лече 1-1
22:00 Интер - Лацио 2-1
22:00 Наполи - Каляри 2-1
22:00 Парма - Сасуоло 2-2
22:00 Фиорентина - Сампдория 2-2
22:00 Дженоа - Болоня 1-2

Четвъртък (26.09.2019г.)

22:00 Торино - Милан 1-1

Posted by: J.T.Ultras 26 Sep 2019, 12:00

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал
19:00 Сампдория - Интер
21:45 Сасуоло - Аталанта

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша
16:00 Удинезе - Болоня
16:00 Лацио - Дженоа
16:00 Лече - Рома
19:00 Каляри - Верона
21:45 Милан - Фиорентина

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино

**************************************
Класиранията ги пускам след тоя кръг



Posted by: Kirilov 26 Sep 2019, 14:13

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 2:0 (Роналдо 2)
19:00 Сампдория - Интер 0:1
21:45 Сасуоло - Аталанта 1:2

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 2:0
16:00 Удинезе - Болоня 0:1
16:00 Лацио - Дженоа 2:0
16:00 Лече - Рома 1:2
19:00 Каляри - Верона 1:0
21:45 Милан - Фиорентина 1:0

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 0:1

Posted by: Spark11 26 Sep 2019, 14:35

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 1:0 Дибала
19:00 Сампдория - Интер 1:1
21:45 Сасуоло - Аталанта 1:2

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 3:1
16:00 Удинезе - Болоня 1:1
16:00 Лацио - Дженоа 1:0
16:00 Лече - Рома 1:2
19:00 Каляри - Верона 2:1
21:45 Милан - Фиорентина 1:0

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 1:1

Posted by: pinkfloyd39 26 Sep 2019, 15:05

Ювентус - Спал 1:0 (Матюиди)
Сампдория - Интер 0:1
Сасуоло - Аталанта 0:3
Наполи - Бреша 2:0
Удинезе - Болоня 1:1
Лацио - Дженоа 3:2
Лече - Рома 2:1
Каляри - Верона 2:0
Милан - Фиорентина 1:0
Парма - Торино 1:1

Posted by: Sllai 27 Sep 2019, 08:02

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 2-0 (Роналдо, Дибала)
19:00 Сампдория - Интер 1-1
21:45 Сасуоло - Аталанта 1-3

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 2-0
16:00 Удинезе - Болоня 1-1
16:00 Лацио - Дженоа 1-0
16:00 Лече - Рома 0-2
19:00 Каляри - Верона 2-1
21:45 Милан - Фиорентина 1-1

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 1-1

Posted by: ge6a666 27 Sep 2019, 08:26

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 4-0 (Роналдо 3, Дибала)
19:00 Сампдория - Интер 2-1
21:45 Сасуоло - Аталанта 1-1

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 3-0
16:00 Удинезе - Болоня 1-0
16:00 Лацио - Дженоа 2-0
16:00 Лече - Рома 1-2
19:00 Каляри - Верона 2-0
21:45 Милан - Фиорентина 2-1

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 1-3

Posted by: the pendulum 27 Sep 2019, 08:35

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 2:1 (CR7, CR7)
19:00 Сампдория - Интер 1:1
21:45 Сасуоло - Аталанта 1:2

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 3:0
16:00 Удинезе - Болоня 1:0
16:00 Лацио - Дженоа 2:1
16:00 Лече - Рома 1:2
19:00 Каляри - Верона 1:0
21:45 Милан - Фиорентина 1:3

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 3:1

Posted by: nikentus 27 Sep 2019, 09:43

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 2-0 (Роналдо, Игуаин)
19:00 Сампдория - Интер 0-1
21:45 Сасуоло - Аталанта 1-2

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 3-1
16:00 Удинезе - Болоня 2-1
16:00 Лацио - Дженоа 1-0
16:00 Лече - Рома 1-2
19:00 Каляри - Верона 1-2
21:45 Милан - Фиорентина 3-1

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 0-1


Posted by: masterhp 27 Sep 2019, 14:19

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 3-0 (Роналдо, Игуаин, Дибала)
19:00 Сампдория - Интер 1-1
21:45 Сасуоло - Аталанта 2-1

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 1-0
16:00 Удинезе - Болоня 2-2
16:00 Лацио - Дженоа 1-0
16:00 Лече - Рома 1-2
19:00 Каляри - Верона 0-0
21:45 Милан - Фиорентина 2-1

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 1-1

Posted by: branko 28 Sep 2019, 00:05

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 3-0 (Роналдо 2, Дибала)
19:00 Сампдория - Интер 1-1
21:45 Сасуоло - Аталанта 0-1

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 2-0
16:00 Удинезе - Болоня 1-0
16:00 Лацио - Дженоа 2-0
16:00 Лече - Рома 1-3
19:00 Каляри - Верона 2-0
21:45 Милан - Фиорентина 2-2

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 1-1

Posted by: mrd 28 Sep 2019, 01:58

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 3-0 (Роналдо, Дибала, Джан)
19:00 Сампдория - Интер 1-1
21:45 Сасуоло - Аталанта 1-2

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 4-0
16:00 Удинезе - Болоня 1-2
16:00 Лацио - Дженоа 2-1
16:00 Лече - Рома 0-2
19:00 Каляри - Верона 1-0
21:45 Милан - Фиорентина 1-0

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 1-2

Posted by: lyubaka 28 Sep 2019, 11:05

Програма за 6 кръг:

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 4:0(Роналдо-2,Рамзи,Дибала)
19:00 Сампдория - Интер 1:1
21:45 Сасуоло - Аталанта 1:2

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 3:0
16:00 Удинезе - Болоня 2:0
16:00 Лацио - Дженоа 3:1
16:00 Лече - Рома 1:1
19:00 Каляри - Верона 2:1
21:45 Милан - Фиорентина 1:0

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 1:1

Posted by: indep 28 Sep 2019, 14:50

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 3-0 (Роналдо , Дибала , Рамзи)
19:00 Сампдория - Интер 0-1
21:45 Сасуоло - Аталанта 0-2

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 2-0
16:00 Удинезе - Болоня 1-1
16:00 Лацио - Дженоа 1-0
16:00 Лече - Рома 1-2
19:00 Каляри - Верона 2-0
21:45 Милан - Фиорентина 1-2

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 1-2

Posted by: J.T.Ultras 28 Sep 2019, 14:55

Събота (28.09.2019г.)

16:00 Ювентус - Спал 3-0 (Дибала, Рамзи, Роналдо)
19:00 Сампдория - Интер 1-2
21:45 Сасуоло - Аталанта 2-3

Неделя (29.09.2019г.)

13:30 Наполи - Бреша 2-0
16:00 Удинезе - Болоня 1-1
16:00 Лацио - Дженоа 2-0
16:00 Лече - Рома 1-2
19:00 Каляри - Верона 1-0
21:45 Милан - Фиорентина 1-1

Понеделник (30.09.2019г.)

21:45 Парма - Торино 1-1

Posted by: J.T.Ultras 01 Oct 2019, 18:25

Класиране след 4 кръг:

1. masterhp - 13т.
--- branko - 13т.
2. the pendulum - 10т.
--- lyubaka - 10т.
3. Sllai - 9т.
--- nikentus - 9т.
--- ge6a666 - 9т.
4. pinkfloyd39 - 7т.
--- J.T.Ultras - 7т.
5. Spark11 - 6т.
--- indep - 6т.
6. Kirilov - 5т.

Класиране след 5 кръг:

1. branko - 12т.
2. indep - 11т.
3. Sllai - 9т.
--- lyubaka - 9т.
--- Kirilov - 9т.
--- mrd - 9т.
4. masterhp - 8т.
--- pinkfloyd39 - 8т.
5. the pendulum - 7т.
--- ge6a666 - 7т.
6. Spark11 - 6т.
7. J.T.Ultras - 5т.
8. nikentus - 3т.

Класиране след 6 кръг:

1. the pendulum - 13т.
2. nikentus - 10т.
3. Kirilov - 9т.
--- branko - 9т.
4. Sllai - 8т.
--- ge6a666 - 8т.
--- indep - 8т.
5. J.T.Ultras - 7т.
6. Spark11 - 6т.
--- masterhp - 6т.
--- pinkfloyd39 - 6т.
--- lyubaka - 6т.
--- mrd - 6т.

Общо класиране:

1. branko - 62т.
2. masterhp - 51т.
--- the pendulum - 51т.
3. Sllai - 45т.
4. lyubaka - 44т.
5. Kirilov - 41т.
6. nikentus - 39т.
--- J.T.Ultras - 39т.
7. pinkfloyd39 - 35т.
--- ge6a666 - 35т.
8. indep - 34т.
9. Spark11 - 33т.
10. mrd - 29т.
11. StanJuve - 12т.
12. BashtaVi - 7т.

Posted by: J.T.Ultras 02 Oct 2019, 11:50

Програма за 7 кръг:

Петък (04.10.2019г.)

21:45 Бреша - Сасуоло (отложен)

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма
19:00 Верона - Сампдория
21:45 Дженоа - Милан

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе
16:00 Аталанта - Лече
16:00 Болоня - Лацио
16:00 Рома - Каляри
19:00 Торино - Наполи
21:45 Интер - Ювентус

Posted by: Sllai 02 Oct 2019, 12:09

Програма за 7 кръг:

Петък (04.10.2019г.)

21:45 Бреша - Сасуоло 2-2

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 1-1
19:00 Верона - Сампдория 1-1
21:45 Дженоа - Милан 1-0

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 3-2
16:00 Аталанта - Лече 3-1
16:00 Болоня - Лацио 1-2
16:00 Рома - Каляри 4-2
19:00 Торино - Наполи 1-2
21:45 Интер - Ювентус 1-2 (Роналдо, Игуаин)

Posted by: Spark11 02 Oct 2019, 13:47

Програма за 7 кръг:

Петък (04.10.2019г.)

21:45 Бреша - Сасуоло 2:1

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 0:0
19:00 Верона - Сампдория 0:0
21:45 Дженоа - Милан 0:0

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 2:1
16:00 Аталанта - Лече 4:2
16:00 Болоня - Лацио 2:0
16:00 Рома - Каляри 2:1
19:00 Торино - Наполи 1:2
21:45 Интер - Ювентус 0:1 Роналдо

Posted by: the pendulum 02 Oct 2019, 16:17

Програма за 7 кръг:

Петък (04.10.2019г.)

21:45 Бреша - Сасуоло 1:2

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 1:1
19:00 Верона - Сампдория 1:2
21:45 Дженоа - Милан 1:2

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 3:0
16:00 Аталанта - Лече 1:0
16:00 Болоня - Лацио 1:1
16:00 Рома - Каляри 2:0
19:00 Торино - Наполи 1:3
21:45 Интер - Ювентус 1:1 (CR7)

Posted by: nikentus 03 Oct 2019, 07:31

Програма за 7 кръг:

Петък (04.10.2019г.)

21:45 Бреша - Сасуоло 1:2

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 1:1
19:00 Верона - Сампдория 2:1
21:45 Дженоа - Милан 0:1

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 3:1
16:00 Аталанта - Лече 1:1
16:00 Болоня - Лацио 0:3
16:00 Рома - Каляри 3:1
19:00 Торино - Наполи 0:2
21:45 Интер - Ювентус 0:1 (Роналдо)


Posted by: mrd 03 Oct 2019, 08:27

Програма за 7 кръг

Петък (04.10.2019г.)

21:45 Бреша - Сасуоло 2:1

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 1:2
19:00 Верона - Сампдория 0:2
21:45 Дженоа - Милан 0:0

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 2:0
16:00 Аталанта - Лече 2:0
16:00 Болоня - Лацио 1:2
16:00 Рома - Каляри 3:1
19:00 Торино - Наполи 2:2
21:45 Интер - Ювентус 0:1 (Дибала)

Posted by: ge6a666 03 Oct 2019, 10:47

Програма за 7 кръг

Петък (04.10.2019г.)

21:45 Бреша - Сасуоло 2:0

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 1:0
19:00 Верона - Сампдория 0:1
21:45 Дженоа - Милан 1:1

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 2:1
16:00 Аталанта - Лече 2:0
16:00 Болоня - Лацио 1:3
16:00 Рома - Каляри 3:0
19:00 Торино - Наполи 2:1
21:45 Интер - Ювентус 0:2 (Дибала, Де Лихт)

Posted by: Kirilov 04 Oct 2019, 12:34

Програма за 7 кръг:

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 1:0
19:00 Верона - Сампдория 1:0
21:45 Дженоа - Милан 1:0

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 2:0
16:00 Аталанта - Лече 2:0
16:00 Болоня - Лацио 0:1
16:00 Рома - Каляри 2:0
19:00 Торино - Наполи 1:2
21:45 Интер - Ювентус 1:2 (Роналдо, Игуаин)

Posted by: masterhp 04 Oct 2019, 19:56

Програма за 7 кръг:

Петък (04.10.2019г.)

21:45 Бреша - Сасуоло 2-1

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 1-1
19:00 Верона - Сампдория 2-1
21:45 Дженоа - Милан 1-2

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 2-1
16:00 Аталанта - Лече 3-1
16:00 Болоня - Лацио 1-2
16:00 Рома - Каляри 3-2
19:00 Торино - Наполи 1-2
21:45 Интер - Ювентус 1-3 (Роналдо, Рамзи, Дибала)

Posted by: lyubaka 05 Oct 2019, 10:03

Програма за 7 кръг:

Петък (04.10.2019г.)

21:45 Бреша - Сасуоло (отложен)

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 1:1
19:00 Верона - Сампдория 1:3
21:45 Дженоа - Милан 1:1

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 1:0
16:00 Аталанта - Лече 3:0
16:00 Болоня - Лацио 1:2
16:00 Рома - Каляри 2:0
19:00 Торино - Наполи 2:2
21:45 Интер - Ювентус 0:0

Posted by: indep 05 Oct 2019, 10:15

Програма за 7 кръг:


Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 0:1
19:00 Верона - Сампдория 1:1
21:45 Дженоа - Милан 0:0

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 1:0
16:00 Аталанта - Лече 2:0
16:00 Болоня - Лацио 0:1
16:00 Рома - Каляри 2:1
19:00 Торино - Наполи 1:2
21:45 Интер - Ювентус 1:2 (Роналдо, Игуаин)

Posted by: J.T.Ultras 05 Oct 2019, 14:55

Програма за 7 кръг:

Събота (05.10.2019г.)

16:00 Спал - Парма 1-2
19:00 Верона - Сампдория 0-0
21:45 Дженоа - Милан 1-1

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 2-0
16:00 Аталанта - Лече 2-1
16:00 Болоня - Лацио 2-3
16:00 Рома - Каляри 2-1
19:00 Торино - Наполи 1-2
21:45 Интер - Ювентус 1-1 (Де Лихт)

Posted by: branko 05 Oct 2019, 16:42

Програма за 7 кръг:

Събота (05.10.2019г.)

19:00 Верона - Сампдория 1-2
21:45 Дженоа - Милан 1-1

Неделя (06.10.2019г.)

13:30 Фиорентина - Удинезе 2-0
16:00 Аталанта - Лече 2-1
16:00 Болоня - Лацио 0-1
16:00 Рома - Каляри 2-0
19:00 Торино - Наполи 1-1
21:45 Интер - Ювентус 1-2 (Роналдо, Игуаин)

Posted by: pinkfloyd39 05 Oct 2019, 19:03

Дженоа - Милан 1:1
Фиорентина - Удинезе 1:0
Аталанта - Лече 4:0
Болоня - Лацио 0:3
Рома - Каляри 3:1
Торино - Наполи 2:1
Интер - Ювентус 2:1 (Кедира)

Posted by: J.T.Ultras 08 Oct 2019, 08:30

Класиране след 7 кръг:

1. Kirilov - 10т.
--- masterhp - 10т.
2. Sllai - 8т.
--- indep - 8т.
3. ge6a666 - 7т.
--- branko - 7т.
4. the pendulum - 6т.
5. nikentus - 5т.
--- mrd - 5т.
--- lyubaka - 5т.
6. Spark11 - 4т.
--- pinkfloyd39 - 4т.
7. J.T.Ultras - 2т.

Общо класиране:

1. branko - 69т.
2. masterhp - 61т.
3. the pendulum - 57т.
4. Sllai - 53т.
5. Kirilov - 51т.
6. lyubaka - 49т.
7. nikentus - 44т.
8. ge6a666 - 42т.
--- indep - 42т.
9. J.T.Ultras - 41т.
10. pinkfloyd39 - 39т.
11. Spark11 - 37т.
12. mrd - 34т.
13. StanJuve - 12т.
14. BashtaVi - 7т.

Posted by: J.T.Ultras 16 Oct 2019, 07:10

Програма за 8 кръг:

Събота (19.10.2019г.)

16:00 Лацио - Аталанта
19:00 Наполи - Верона
21:45 Ювентус - Болоня

Неделя (20.10.2019г.)

13:30 Сасуоло - Интер
16:00 Удинезе - Торино
16:00 Каляри - Спал
16:00 Сампдория - Рома
19:00 Парма - Дженоа
21:45 Милан - Лече

Понеделник (21.10.2019г.)

21:45 Бреша - Фиорентина

Posted by: Sllai 16 Oct 2019, 08:02

Програма за 8 кръг:

Събота (19.10.2019г.)

16:00 Лацио - Аталанта 1-2
19:00 Наполи - Верона 2-0
21:45 Ювентус - Болоня 2-1 (Роналдо х 2)

Неделя (20.10.2019г.)

13:30 Сасуоло - Интер 1-2
16:00 Удинезе - Торино 1-1
16:00 Каляри - Спал 1-0
16:00 Сампдория - Рома 2-2
19:00 Парма - Дженоа 2-1
21:45 Милан - Лече 2-0

Понеделник (21.10.2019г.)

21:45 Бреша - Фиорентина 2-2

Posted by: ge6a666 16 Oct 2019, 10:53

Програма за 8 кръг:

Събота (19.10.2019г.)

16:00 Лацио - Аталанта 1-1
19:00 Наполи - Верона 3-1
21:45 Ювентус - Болоня 4-0 (Роналдо2, Дибала, Пянич)

Неделя (20.10.2019г.)

13:30 Сасуоло - Интер 1-1
16:00 Удинезе - Торино 0-1
16:00 Каляри - Спал 1-0
16:00 Сампдория - Рома 1-2
19:00 Парма - Дженоа 2-0
21:45 Милан - Лече 1-0

Понеделник (21.10.2019г.)

21:45 Бреша - Фиорентина 0-2

Posted by: nikentus 17 Oct 2019, 09:42

Програма за 8 кръг:

Събота (19.10.2019г.)

16:00 Лацио - Аталанта 1:2
19:00 Наполи - Верона 3:1
21:45 Ювентус - Болоня 4:1 (Роналдо, Дибала, Игуаин, Пянич)

Неделя (20.10.2019г.)

13:30 Сасуоло - Интер 1:0
16:00 Удинезе - Торино 2:1
16:00 Каляри - Спал 1:0
16:00 Сампдория - Рома 1:2
19:00 Парма - Дженоа 1:1
21:45 Милан - Лече 4:0

Понеделник (21.10.2019г.)

21:45 Бреша - Фиорентина 1:2


Posted by: Spark11 17 Oct 2019, 10:56

Програма за 8 кръг:

Събота (19.10.2019г.)

16:00 Лацио - Аталанта 2:1
19:00 Наполи - Верона 2:0
21:45 Ювентус - Болоня 1:0 Роналдо

Неделя (20.10.2019г.)

13:30 Сасуоло - Интер 0:1
16:00 Удинезе - Торино 1:2
16:00 Каляри - Спал 1:0
16:00 Сампдория - Рома 0:2
19:00 Парма - Дженоа 1:0
21:45 Милан - Лече 2:1

Понеделник (21.10.2019г.)

21:45 Бреша - Фиорентина 0:1

Posted by: mrd 17 Oct 2019, 17:04

Програма за 8 кръг:

Събота (19.10.2019г.)

16:00 Лацио - Аталанта 2-2
19:00 Наполи - Верона 2-0
21:45 Ювентус - Болоня 3-1 (Роналдо, Дибала, Рабио)

Неделя (20.10.2019г.)

13:30 Сасуоло - Интер 1-2
16:00 Удинезе - Торино 0-1
16:00 Каляри - Спал 1-0
16:00 Сампдория - Рома 1-1
19:00 Парма - Дженоа 2-1
21:45 Милан - Лече 2-0

Понеделник (21.10.2019г.)

21:45 Бреша - Фиорентина 1-2

Posted by: branko 17 Oct 2019, 21:21

Програма за 8 кръг:

Събота (19.10.2019г.)

16:00 Лацио - Аталанта 2:1
19:00 Наполи - Верона 2:0
21:45 Ювентус - Болоня 3:0 Роналдо, Дибала, Бернардески

Неделя (20.10.2019г.)

13:30 Сасуоло - Интер 1:3
16:00 Удинезе - Торино 0:0
16:00 Каляри - Спал 1:0
16:00 Сампдория - Рома 0:2
19:00 Парма - Дженоа 1:0
21:45 Милан - Лече 2:0

Понеделник (21.10.2019г.)

21:45 Бреша - Фиорентина 1:2


Posted by: the pendulum 18 Oct 2019, 06:57

Програма за 8 кръг:

Събота (19.10.2019г.)

16:00 Лацио - Аталанта 2:1
19:00 Наполи - Верона 2:0
21:45 Ювентус - Болоня 1:0 (CR7)

Неделя (20.10.2019г.)

13:30 Сасуоло - Интер 1:2
16:00 Удинезе - Торино 1:1
16:00 Каляри - Спал 3:1
16:00 Сампдория - Рома 0:1
19:00 Парма - Дженоа 1:2
21:45 Милан - Лече 1:0

Понеделник (21.10.2019г.)

21:45 Бреша - Фиорентина 2:2

Posted by: masterhp 18 Oct 2019, 14:48

Програма за 8 кръг:

Събота (19.10.2019г.)

16:00 Лацио - Аталанта 2:1
19:00 Наполи - Верона 2:0
21:45 Ювентус - Болоня 2:0 (Роналдо, Бернардески)

Неделя (20.10.2019г.)

13:30 Сасуоло - Интер 1:3
16:00 Удинезе - Торино 0:1
16:00 Каляри - Спал 2:1
16:00 Сампдория - Рома 1:2
19:00 Парма - Дженоа 2:1
21:45 Милан - Лече 2:0

Понеделник (21.10.2019г.)

21:45 Бреша - Фиорентина 1:2

Posted by: Kirilov 19 Oct 2019, 13:47

Програма за 8 кръг:

Събота (19.10.2019г.)

16:00 Лацио - Аталанта 1:2
19:00 Наполи - Верона 2:0
21:45 Ювентус - Болоня 3:0 Роналдо, Игуаин, Роналдо

Неделя (20.10.2019г.)

13:30 Сасуоло - Интер 0:2
16:00 Удинезе - Торино 0:1
16:00 Каляри - Спал 2:1
16:00 Сампдория - Рома 0:1
19:00 Парма - Дженоа 1:0
21:45 Милан - Лече 2:0

Понеделник (21.10.2019г.)

21:45 Бреша - Фиорентина 1:2

Posted by: lyubaka 19 Oct 2019, 13:52

Програма за 8 кръг:

Събота (19.10.2019г.)

16:00 Лацио - Аталанта 2:2
19:00 Наполи - Верона 4:0
21:45 Ювентус - Болоня 3:0(Роналдо-2,Игуаин)

Неделя (20.10.2019г.)

13:30 Сасуоло - Интер 1:2
16:00 Удинезе - Торино 0:0
16:00 Каляри - Спал 2:0
16:00 Сампдория - Рома 1:1
19:00 Парма - Дженоа 1:1
21:45 Милан - Лече 2:0

Понеделник (21.10.2019г.)

21:45 Бреша - Фиорентина 1:2

Posted by: J.T.Ultras 19 Oct 2019, 14:50

Програма за 8 кръг:

Събота (19.10.2019г.)

16:00 Лацио - Аталанта 2-2
19:00 Наполи - Верона 2-0
21:45 Ювентус - Болоня 3-1 (Роналдо х2, Игуаин)

Неделя (20.10.2019г.)

13:30 Сасуоло - Интер 1-2
16:00 Удинезе - Торино 0-0
16:00 Каляри - Спал 2-1
16:00 Сампдория - Рома 1-1
19:00 Парма - Дженоа 1-0
21:45 Милан - Лече 2-1

Понеделник (21.10.2019г.)

21:45 Бреша - Фиорентина 1-2

Posted by: indep 19 Oct 2019, 20:42

Програма за 8 кръг:

Събота (19.10.2019г.)

21:45 Ювентус - Болоня 2:0(Роналдо ,Игуаин)

Неделя (20.10.2019г.)

13:30 Сасуоло - Интер 1:2
16:00 Удинезе - Торино 1:2
16:00 Каляри - Спал 2:0
16:00 Сампдория - Рома 1:2
19:00 Парма - Дженоа 1:0
21:45 Милан - Лече 1:0

Понеделник (21.10.2019г.)

21:45 Бреша - Фиорентина 0:2

Posted by: J.T.Ultras 22 Oct 2019, 20:25

Класиране след 8 кръг:

1. Sllai - 12т.
2. mrd - 10т.
--- J.T.Ultras - 10т.
3. lyubaka - 9т.
4. Spark11 - 8т.
--- branko - 8т.
--- the pendulum - 8т.
--- masterhp - 8т.
--- Kirilov - 8т.
5. indep - 7т.
6. ge6a666 - 6т.
7. nikentus - 5т.

Общо класиране:

1. branko - 77т.
2. masterhp - 69т.
3. the pendulum - 65т.
--- Sllai - 65т.
4. Kirilov - 59т.
5. lyubaka - 58т.
6. J.T.Ultras - 51т.
7. nikentus - 49т.
--- indep - 49т.
8. ge6a666 - 48т.
9. Spark11 - 45т.
10. mrd - 44т.
11. pinkfloyd39 - 39т.
13. StanJuve - 12т.
14. BashtaVi - 7т.

Posted by: J.T.Ultras 23 Oct 2019, 11:40

Програма за 9 кръг:

Петък (25.10.2019г.)

21:45 Верона - Сасуоло

Събота (26.10.2019г.)

16:00 Лече - Ювентус
19:00 Интер - Парма
21:45 Дженоа - Бреша

Неделя (27.10.2019г.)

13:30 Болоня - Сампдория
16:00 Аталанта - Удинезе
16:00 Спал - Наполи
16:00 Торино - Каляри
19:00 Рома - Милан
21:45 Фиорентина - Лацио

Posted by: Spark11 23 Oct 2019, 11:57

Програма за 9 кръг:

Петък (25.10.2019г.)

21:45 Верона - Сасуоло 1:0

Събота (26.10.2019г.)

16:00 Лече - Ювентус 1:2 Роналдо, Дибала
19:00 Интер - Парма 2:0
21:45 Дженоа - Бреша 0:1

Неделя (27.10.2019г.)

13:30 Болоня - Сампдория 2:1
16:00 Аталанта - Удинезе 3:1
16:00 Спал - Наполи 0:2
16:00 Торино - Каляри 1:0
19:00 Рома - Милан 1:0
21:45 Фиорентина - Лацио 2:1

Posted by: Sllai 23 Oct 2019, 12:30

Програма за 9 кръг:

Петък (25.10.2019г.)

21:45 Верона - Сасуоло 1-1

Събота (26.10.2019г.)

16:00 Лече - Ювентус 0-2 (Роналдо, Игуаин)
19:00 Интер - Парма 2-1
21:45 Дженоа - Бреша 1-0

Неделя (27.10.2019г.)

13:30 Болоня - Сампдория 1-1
16:00 Аталанта - Удинезе 2-1
16:00 Спал - Наполи 0-2
16:00 Торино - Каляри 2-2
19:00 Рома - Милан 2-1
21:45 Фиорентина - Лацио 2-2

Posted by: mrd 23 Oct 2019, 15:10

Програма за 9 кръг:

Петък (25.10.2019г.)

21:45 Верона - Сасуоло 0-2

Събота (26.10.2019г.)

16:00 Лече - Ювентус 0-2 (Дибала, Игуаин)
19:00 Интер - Парма 2-0
21:45 Дженоа - Бреша 1-2

Неделя (27.10.2019г.)

13:30 Болоня - Сампдория 1-0
16:00 Аталанта - Удинезе 2-1
16:00 Спал - Наполи 0-2
16:00 Торино - Каляри 1-1
19:00 Рома - Милан 1-1
21:45 Фиорентина - Лацио 2-2

Posted by: the pendulum 25 Oct 2019, 07:11

Програма за 9 кръг:

Петък (25.10.2019г.)

21:45 Верона - Сасуоло 1:2

Събота (26.10.2019г.)

16:00 Лече - Ювентус 0:1 (CR7)
19:00 Интер - Парма 2:0
21:45 Дженоа - Бреша 1:0

Неделя (27.10.2019г.)

13:30 Болоня - Сампдория 1:1
16:00 Аталанта - Удинезе 3:1
16:00 Спал - Наполи 0:1
16:00 Торино - Каляри 2:1
19:00 Рома - Милан 2:0
21:45 Фиорентина - Лацио 1:1

Posted by: nikentus 25 Oct 2019, 08:02

Програма за 9 кръг:

Петък (25.10.2019г.)

21:45 Верона - Сасуоло 1:3

Събота (26.10.2019г.)

16:00 Лече - Ювентус 1:2 (Дибала, Игуаин)
19:00 Интер - Парма 3:0
21:45 Дженоа - Бреша 1:2

Неделя (27.10.2019г.)

13:30 Болоня - Сампдория 2:2
16:00 Аталанта - Удинезе 2:1
16:00 Спал - Наполи 1:2
16:00 Торино - Каляри 0:0
19:00 Рома - Милан 2:2
21:45 Фиорентина - Лацио 2:1

Posted by: ge6a666 25 Oct 2019, 09:38

Програма за 9 кръг:

Петък (25.10.2019г.)

21:45 Верона - Сасуоло 1:1

Събота (26.10.2019г.)

16:00 Лече - Ювентус 0:2 (Роналдо, Дибала)
19:00 Интер - Парма 2:1
21:45 Дженоа - Бреша 2:0

Неделя (27.10.2019г.)

13:30 Болоня - Сампдория 0:1
16:00 Аталанта - Удинезе 3:0
16:00 Спал - Наполи 0:2
16:00 Торино - Каляри 2:2
19:00 Рома - Милан 2:1
21:45 Фиорентина - Лацио 0:0

Posted by: lyubaka 25 Oct 2019, 10:08

Програма за 9 кръг:

Петък (25.10.2019г.)

21:45 Верона - Сасуоло 1:0

Събота (26.10.2019г.)

16:00 Лече - Ювентус 1:3(Роналдо,Гонзало,де Лихт)
19:00 Интер - Парма 2:0
21:45 Дженоа - Бреша 1:0

Неделя (27.10.2019г.)

13:30 Болоня - Сампдория 1:1
16:00 Аталанта - Удинезе 3:2
16:00 Спал - Наполи 1:2
16:00 Торино - Каляри 3:1
19:00 Рома - Милан 1:1
21:45 Фиорентина - Лацио 0:0

Posted by: Kirilov 25 Oct 2019, 10:14

Програма за 9 кръг:

Петък (25.10.2019г.)

21:45 Верона - Сасуоло 1-0

Събота (26.10.2019г.)

16:00 Лече - Ювентус 0-2 (Дибала, Игуаин)
19:00 Интер - Парма 2-0
21:45 Дженоа - Бреша 0-1

Неделя (27.10.2019г.)

13:30 Болоня - Сампдория 2-0
16:00 Аталанта - Удинезе 2-0
16:00 Спал - Наполи 0-2
16:00 Торино - Каляри 1-1
19:00 Рома - Милан 2-1
21:45 Фиорентина - Лацио 2-1

Posted by: masterhp 25 Oct 2019, 14:40

Програма за 9 кръг:

Петък (25.10.2019г.)

21:45 Верона - Сасуоло 2:0

Събота (26.10.2019г.)

16:00 Лече - Ювентус 1:4 (Игуаин, Дибала, Рабио, Сандро)
19:00 Интер - Парма 2:1
21:45 Дженоа - Бреша 2:1

Неделя (27.10.2019г.)

13:30 Болоня - Сампдория 2:2
16:00 Аталанта - Удинезе 1:0
16:00 Спал - Наполи 0:1
16:00 Торино - Каляри 2:1
19:00 Рома - Милан 2:0
21:45 Фиорентина - Лацио 1:2

Posted by: branko 25 Oct 2019, 17:49

Програма за 9 кръг:

Петък (25.10.2019г.)

21:45 Верона - Сасуоло 2:1

Събота (26.10.2019г.)

16:00 Лече - Ювентус 1:3 (Роналдо x2, Дибала)
19:00 Интер - Парма 2:0
21:45 Дженоа - Бреша 1:1

Неделя (27.10.2019г.)

13:30 Болоня - Сампдория 1:0
16:00 Аталанта - Удинезе 2:0
16:00 Спал - Наполи 0:2
16:00 Торино - Каляри 2:1
19:00 Рома - Милан 2:1
21:45 Фиорентина - Лацио 2:2

Posted by: indep 25 Oct 2019, 18:09

Програма за 9 кръг:

Петък (25.10.2019г.)

21:45 Верона - Сасуоло 1:1

Събота (26.10.2019г.)

16:00 Лече - Ювентус 0:2(Роналдо,ДИбала,)
19:00 Интер - Парма 1:0
21:45 Дженоа - Бреша 1:0

Неделя (27.10.2019г.)

13:30 Болоня - Сампдория 1:0
16:00 Аталанта - Удинезе 3:1
16:00 Спал - Наполи 0:2
16:00 Торино - Каляри 2:1
19:00 Рома - Милан 2:1
21:45 Фиорентина - Лацио 2:2

Posted by: J.T.Ultras 25 Oct 2019, 20:25

Програма за 9 кръг:

Петък (25.10.2019г.)

21:45 Верона - Сасуоло 1-1

Събота (26.10.2019г.)

16:00 Лече - Ювентус 1-3 (Дибала, Рабио, Игуаин)
19:00 Интер - Парма 2-1
21:45 Дженоа - Бреша 0-0

Неделя (27.10.2019г.)

13:30 Болоня - Сампдория 2-1
16:00 Аталанта - Удинезе 1-0
16:00 Спал - Наполи 1-3
16:00 Торино - Каляри 1-1
19:00 Рома - Милан 1-0
21:45 Фиорентина - Лацио 2-1

Posted by: J.T.Ultras 28 Oct 2019, 07:35

Програма за 10 кръг:

Вторник (29.10.2019г.)

20:00 Парма - Верона
22:00 Бреша - Интер

Сряда (30.10.2019г.)

20:00 Наполи - Аталанта
22:00 Каляри - Болоня
22:00 Ювентус - Дженоа
22:00 Лацио - Торино
22:00 Сампдория - Лече
22:00 Сасуоло - Фиорентина
22:00 Удинезе - Рома

Четвъртък (31.10.2019г.)

22:00 Милан - Спал

Posted by: Sllai 28 Oct 2019, 09:13

Програма за 10 кръг:

Вторник (29.10.2019г.)

20:00 Парма - Верона 1-1
22:00 Бреша - Интер 1-2

Сряда (30.10.2019г.)

20:00 Наполи - Аталанта 2-2
22:00 Каляри - Болоня 1-1
22:00 Ювентус - Дженоа 3-0 (Роналдо х 2, Дибала)
22:00 Лацио - Торино 2-1
22:00 Сампдория - Лече 2-0
22:00 Сасуоло - Фиорентина 3-2
22:00 Удинезе - Рома 1-3

Четвъртък (31.10.2019г.)

22:00 Милан - Спал 1-0

Posted by: Spark11 28 Oct 2019, 10:51

Програма за 10 кръг:

Вторник (29.10.2019г.)

20:00 Парма - Верона 2:0
22:00 Бреша - Интер 1:2

Сряда (30.10.2019г.)

20:00 Наполи - Аталанта 3:2
22:00 Каляри - Болоня 2:1
22:00 Ювентус - Дженоа 2:0 Роналдо, Дибала
22:00 Лацио - Торино 2:1
22:00 Сампдория - Лече 0:1
22:00 Сасуоло - Фиорентина 1:2
22:00 Удинезе - Рома 0:2

Четвъртък (31.10.2019г.)

22:00 Милан - Спал 2:1

Posted by: nikentus 28 Oct 2019, 11:17

Програма за 10 кръг:

Вторник (29.10.2019г.)

20:00 Парма - Верона 2:0
22:00 Бреша - Интер 0:2

Сряда (30.10.2019г.)

20:00 Наполи - Аталанта 3:1
22:00 Каляри - Болоня 1:2
22:00 Ювентус - Дженоа 3:1 (Роналдо, Дибала, Бонучи)
22:00 Лацио - Торино 2:0
22:00 Сампдория - Лече 2:1
22:00 Сасуоло - Фиорентина 1:1
22:00 Удинезе - Рома 1:3

Четвъртък (31.10.2019г.)

22:00 Милан - Спал 2:1


Posted by: the pendulum 28 Oct 2019, 13:37

Програма за 10 кръг:

Вторник (29.10.2019г.)

20:00 Парма - Верона 2:1
22:00 Бреша - Интер 1:2

Сряда (30.10.2019г.)

20:00 Наполи - Аталанта 2:0
22:00 Каляри - Болоня 1:1
22:00 Ювентус - Дженоа 3:1 (CR7 x 2, Игуаин)
22:00 Лацио - Торино 2:1
22:00 Сампдория - Лече 3:0
22:00 Сасуоло - Фиорентина 1:3
22:00 Удинезе - Рома 1:2

Четвъртък (31.10.2019г.)

22:00 Милан - Спал 2:1

Posted by: Kirilov 28 Oct 2019, 18:54

Програма за 10 кръг:

Вторник (29.10.2019г.)

20:00 Парма - Верона 2-0
22:00 Бреша - Интер 0-1

Сряда (30.10.2019г.)

20:00 Наполи - Аталанта 1-2
22:00 Каляри - Болоня 2-0
22:00 Ювентус - Дженоа 3-0 (Роналдо х 2, Дибала)
22:00 Лацио - Торино 2-1
22:00 Сампдория - Лече 2-0
22:00 Сасуоло - Фиорентина 1-2
22:00 Удинезе - Рома 0-2

Четвъртък (31.10.2019г.)

22:00 Милан - Спал 1-0

Posted by: branko 29 Oct 2019, 00:21

Програма за 10 кръг:

Вторник (29.10.2019г.)

20:00 Парма - Верона 3:1
22:00 Бреша - Интер 1:2

Сряда (30.10.2019г.)

20:00 Наполи - Аталанта 2:1
22:00 Каляри - Болоня 2:0
22:00 Ювентус - Дженоа 3:0 (Роналдо x2, Дибала)
22:00 Лацио - Торино 2:1
22:00 Сампдория - Лече 1:1
22:00 Сасуоло - Фиорентина 1:2
22:00 Удинезе - Рома 0:2

Четвъртък (31.10.2019г.)

22:00 Милан - Спал 3:1

Posted by: lyubaka 29 Oct 2019, 12:03

Програма за 10 кръг:

Вторник (29.10.2019г.)

20:00 Парма - Верона 1:0
22:00 Бреша - Интер 1:1

Сряда (30.10.2019г.)

20:00 Наполи - Аталанта 4:2
22:00 Каляри - Болоня 3:1
22:00 Ювентус - Дженоа 3:1(Роналдо,Бонучи,Дибала)
22:00 Лацио - Торино 2:0
22:00 Сампдория - Лече 1:0
22:00 Сасуоло - Фиорентина 1:1
22:00 Удинезе - Рома 2:2

Четвъртък (31.10.2019г.)

22:00 Милан - Спал 3:1

Posted by: masterhp 29 Oct 2019, 12:54

Програма за 10 кръг:

Вторник (29.10.2019г.)

20:00 Парма - Верона 1-2
22:00 Бреша - Интер 0-0

Сряда (30.10.2019г.)

20:00 Наполи - Аталанта 2-1
22:00 Каляри - Болоня 1-0
22:00 Ювентус - Дженоа 2-0 (Роналдо, Дибала)
22:00 Лацио - Торино 0-1
22:00 Сампдория - Лече 2-1
22:00 Сасуоло - Фиорентина 1-1
22:00 Удинезе - Рома 0-3

Четвъртък (31.10.2019г.)

22:00 Милан - Спал 2-0

Posted by: indep 29 Oct 2019, 18:07

Програма за 10 кръг:

Вторник (29.10.2019г.)

20:00 Парма - Верона 1:0
22:00 Бреша - Интер 0:1

Сряда (30.10.2019г.)

20:00 Наполи - Аталанта 3:1
22:00 Каляри - Болоня 2:0
22:00 Ювентус - Дженоа 2:1(Роналдо,Дибала)
22:00 Лацио - Торино 2:0
22:00 Сампдория - Лече 1:1
22:00 Сасуоло - Фиорентина 0:2
22:00 Удинезе - Рома 1:2

Четвъртък (31.10.2019г.)

22:00 Милан - Спал 1:0

Posted by: J.T.Ultras 29 Oct 2019, 19:55

Програма за 10 кръг:

Вторник (29.10.2019г.)

20:00 Парма - Верона 2-1
22:00 Бреша - Интер 0-1

Сряда (30.10.2019г.)

20:00 Наполи - Аталанта 2-2
22:00 Каляри - Болоня 1-0
22:00 Ювентус - Дженоа 4-0 (Роналдо, Бернардески, Дибала х2)
22:00 Лацио - Торино 2-0
22:00 Сампдория - Лече 2-1
22:00 Сасуоло - Фиорентина 1-1
22:00 Удинезе - Рома 0-1

Четвъртък (31.10.2019г.)

22:00 Милан - Спал 2-1

Posted by: ge6a666 29 Oct 2019, 21:26

Програма за 10 кръг:

Вторник (29.10.2019г.)


22:00 Бреша - Интер 0:2

Сряда (30.10.2019г.)

20:00 Наполи - Аталанта 2:0
22:00 Каляри - Болоня 1:0
22:00 Ювентус - Дженоа 5:0 (Роналдо 3, Дибала 2)
22:00 Лацио - Торино 0:1
22:00 Сампдория - Лече 1:0
22:00 Сасуоло - Фиорентина 1:0
22:00 Удинезе - Рома 0:2

Четвъртък (31.10.2019г.)

22:00 Милан - Спал 2:1

Posted by: J.T.Ultras 01 Nov 2019, 07:35

Програма за 11 кръг:

Събота (02.11.2019г.)

16:00 Рома - Наполи
19:00 Болоня - Интер
21:45 Торино - Ювентус

Неделя (03.11.2019г.)

13:30 Аталанта - Каляри
16:00 Дженоа - Удинезе
16:00 Верона - Бреша
16:00 Лече - Сасуоло
19:00 Фиорентина - Парма
21:45 Милан - Лацио

Понеделник (04.11.2019г.)

21:45 Спал - Сампдория

Posted by: Kirilov 01 Nov 2019, 09:36

Програма за 11 кръг:

Събота (02.11.2019г.)

16:00 Рома - Наполи 1:1
19:00 Болоня - Интер 1:2
21:45 Торино - Ювентус 1:2 (Роналдо, Дибала)

Неделя (03.11.2019г.)

13:30 Аталанта - Каляри 2:1
16:00 Дженоа - Удинезе 2:1
16:00 Верона - Бреша 0:1
16:00 Лече - Сасуоло 0:1
19:00 Фиорентина - Парма 2:1
21:45 Милан - Лацио 1:2

Понеделник (04.11.2019г.)

21:45 Спал - Сампдория 1:0

Posted by: Sllai 01 Nov 2019, 09:52

Програма за 11 кръг:

Събота (02.11.2019г.)

16:00 Рома - Наполи 2-2
19:00 Болоня - Интер 1-1
21:45 Торино - Ювентус 1-2 (Дибала, Роналдо)

Неделя (03.11.2019г.)

13:30 Аталанта - Каляри 2-1
16:00 Дженоа - Удинезе 2-0
16:00 Верона - Бреша 2-1
16:00 Лече - Сасуоло 0-2
19:00 Фиорентина - Парма 1-2
21:45 Милан - Лацио 1-2

Понеделник (04.11.2019г.)

21:45 Спал - Сампдория 1-1

Posted by: nikentus 01 Nov 2019, 13:04


Програма за 11 кръг:

Събота (02.11.2019г.)

16:00 Рома - Наполи 2:2
19:00 Болоня - Интер 1:2
21:45 Торино - Ювентус 0:2 (Дибала, Роналдо)

Неделя (03.11.2019г.)

13:30 Аталанта - Каляри 2:1
16:00 Дженоа - Удинезе 2:1
16:00 Верона - Бреша 1:1
16:00 Лече - Сасуоло 0:3
19:00 Фиорентина - Парма 2:1
21:45 Милан - Лацио 1:2

Понеделник (04.11.2019г.)

21:45 Спал - Сампдория 0:0


Posted by: the pendulum 01 Nov 2019, 14:27

Програма за 11 кръг:

Събота (02.11.2019г.)

16:00 Рома - Наполи 0:1
19:00 Болоня - Интер 1:2
21:45 Торино - Ювентус 0:1 (Пянич)

Неделя (03.11.2019г.)

13:30 Аталанта - Каляри 2:0
16:00 Дженоа - Удинезе 1:0
16:00 Верона - Бреша 1:1
16:00 Лече - Сасуоло 1:2
19:00 Фиорентина - Парма 2:1
21:45 Милан - Лацио 1:2

Понеделник (04.11.2019г.)

21:45 Спал - Сампдория 0:0

Posted by: branko 02 Nov 2019, 10:49

Програма за 11 кръг:

Събота (02.11.2019г.)

16:00 Рома - Наполи 1:1
19:00 Болоня - Интер 2:2
21:45 Торино - Ювентус 0:2 (Роналдо, Дибала)

Неделя (03.11.2019г.)

13:30 Аталанта - Каляри 1:0
16:00 Дженоа - Удинезе 2:0
16:00 Верона - Бреша 1:1
16:00 Лече - Сасуоло 1:0
19:00 Фиорентина - Парма 2:1
21:45 Милан - Лацио 2:2

Понеделник (04.11.2019г.)

21:45 Спал - Сампдория 0:0

Posted by: lyubaka 02 Nov 2019, 11:33

Програма за 11 кръг:

Събота (02.11.2019г.)

16:00 Рома - Наполи 1:2
19:00 Болоня - Интер 1:1
21:45 Торино - Ювентус 1:2(Роналдо, Бернардески)

Неделя (03.11.2019г.)

13:30 Аталанта - Каляри 3:0
16:00 Дженоа - Удинезе 2:2
16:00 Верона - Бреша 2:1
16:00 Лече - Сасуоло 1:1
19:00 Фиорентина - Парма 3:1
21:45 Милан - Лацио 0:0

Понеделник (04.11.2019г.)

21:45 Спал - Сампдория 1:1

Posted by: masterhp 02 Nov 2019, 11:34

Програма за 11 кръг:

Събота (02.11.2019г.)

16:00 Рома - Наполи 1:2
19:00 Болоня - Интер 1:2
21:45 Торино - Ювентус 0:2 (Дибала, Бентакур)

Неделя (03.11.2019г.)

13:30 Аталанта - Каляри 2:0
16:00 Дженоа - Удинезе 2:1
16:00 Верона - Бреша 1:2
16:00 Лече - Сасуоло 1:2
19:00 Фиорентина - Парма 2:1
21:45 Милан - Лацио 2:1

Понеделник (04.11.2019г.)

21:45 Спал - Сампдория 0:1

Posted by: Vess 02 Nov 2019, 17:03

Програма за 11 кръг:

Събота (02.11.2019г.)

16:00 Рома - Наполи 1:2
19:00 Болоня - Интер 1:3
21:45 Торино - Ювентус 1:1 (Роналдо)

Неделя (03.11.2019г.)

13:30 Аталанта - Каляри 3:1
16:00 Дженоа - Удинезе 1:0
16:00 Верона - Бреша 1:1
16:00 Лече - Сасуоло 1:1
19:00 Фиорентина - Парма 3:1
21:45 Милан - Лацио 1:3

Понеделник (04.11.2019г.)

21:45 Спал - Сампдория 1:1

Posted by: indep 02 Nov 2019, 18:26

Програма за 11 кръг:

Събота (02.11.2019г.)

19:00 Болоня - Интер 1-1
21:45 Торино - Ювентус 1-2 (Дибала, Роналдо)

Неделя (03.11.2019г.)

13:30 Аталанта - Каляри 2-0
16:00 Дженоа - Удинезе 1-0
16:00 Верона - Бреша 1-1
16:00 Лече - Сасуоло 0-1
19:00 Фиорентина - Парма 2-1
21:45 Милан - Лацио 0-2

Понеделник (04.11.2019г.)

21:45 Спал - Сампдория 1-1

Posted by: J.T.Ultras 02 Nov 2019, 18:33

Програма за 11 кръг:

Събота (02.11.2019г.)

19:00 Болоня - Интер 1-1
21:45 Торино - Ювентус 0-2 (Дибала, Роналдо)

Неделя (03.11.2019г.)

13:30 Аталанта - Каляри 2-1
16:00 Дженоа - Удинезе 1-0
16:00 Верона - Бреша 0-0
16:00 Лече - Сасуоло 1-2
19:00 Фиорентина - Парма 2-1
21:45 Милан - Лацио 2-2

Понеделник (04.11.2019г.)

21:45 Спал - Сампдория 1-1

Posted by: Spark11 03 Nov 2019, 03:28

Програма за 11 кръг:

Неделя (03.11.2019г.)

13:30 Аталанта - Каляри 3:1
16:00 Дженоа - Удинезе 2:0
16:00 Верона - Бреша 1:0
16:00 Лече - Сасуоло 2:1
19:00 Фиорентина - Парма 2:1
21:45 Милан - Лацио 1:2

Понеделник (04.11.2019г.)

21:45 Спал - Сампдория 1:0

Posted by: ge6a666 03 Nov 2019, 12:42

Неделя (03.11.2019г.)

13:30 Аталанта - Каляри 2:1
16:00 Дженоа - Удинезе 1:1
16:00 Верона - Бреша 1:0
16:00 Лече - Сасуоло 1:1
19:00 Фиорентина - Парма 2:0
21:45 Милан - Лацио 1:1

Понеделник (04.11.2019г.)

21:45 Спал - Сампдория 0:1

Posted by: J.T.Ultras 05 Nov 2019, 22:40

Класиране след 9 кръг:

1. Kirilov - 8т.
--- J.T.Ultras - 8т.
2. Sllai - 6т.
--- mrd - 6т.
--- ge6a666 - 6т.
--- masterhp - 6т.
--- indep - 6т.
3. Spark11 - 5т.
--- branko - 5т.
4. the pendulum - 4т.
5. nikentus - 3т.
6. lyubaka - 2т.

Класиране след 10 кръг:

1. branko - 15т.
--- indep - 15т.
2. Sllai - 13т.
3. Spark11 - 12т.
--- Kirilov - 12т.
4. J.T.Ultras - 10т.
5. the pendulum - 9т.
6. nikentus - 6т.
--- masterhp - 6т.
--- ge6a666 - 6т.
7. lyubaka - 5т.

Класиране след 11 кръг:

1. the pendulum - 10т.
2. Kirilov - 8т.
--- Sllai - 8т.
--- nikentus - 8т.
--- masterhp - 8т.
3. lyubaka - 6т.
4. ge6a666 - 5т.
5. Spark11 - 4т.
6. Vess - 3т.
--- indep - 3т.
7. branko - 2т.
--- J.T.Ultras - 2т.

Общо класиране:

1. branko - 99т.
2. Sllai - 92т.
3. masterhp - 89т.
4. the pendulum - 88т.
5. Kirilov - 87т.
6. indep - 73т.
7. lyubaka - 71т.
--- J.T.Ultras - 71т.
8. Spark11 - 66т.
9. ge6a666 - 65т.
10. nikentus - 64т.
11. mrd - 50т.
12. pinkfloyd39 - 39т.
13. StanJuve - 12т.
14. BashtaVi - 7т.
15. Vess - 3т.

Posted by: J.T.Ultras 06 Nov 2019, 12:40

Програма за 12 кръг:

Петък (08.11.2019г.)

21:45 Сасуоло - Болоня

Събота (09.11.2019г.)

16:00 Бреша - Торино
19:00 Интер - Верона
21:45 Наполи - Дженоа

Неделя (10.11.2019г.)

13:30 Каляри - Фиорентина
16:00 Лацио - Лече
16:00 Сампдория - Аталанта
16:00 Удинезе - Спал
19:00 Парма - Рома
21:45 Ювентус - Милан



Posted by: Kirilov 06 Nov 2019, 12:51

Програма за 12 кръг:

Петък (08.11.2019г.)

21:45 Сасуоло - Болоня 0:1

Събота (09.11.2019г.)

16:00 Бреша - Торино 0:1
19:00 Интер - Верона 2:0
21:45 Наполи - Дженоа 2:0

Неделя (10.11.2019г.)

13:30 Каляри - Фиорентина 2:1
16:00 Лацио - Лече 3:0
16:00 Сампдория - Аталанта 1:2
16:00 Удинезе - Спал 2:0
19:00 Парма - Рома 1:2
21:45 Ювентус - Милан 2:1 (Роналдо, Дибала)

Posted by: Spark11 06 Nov 2019, 13:00

Програма за 12 кръг:

Петък (08.11.2019г.)

21:45 Сасуоло - Болоня 2:1

Събота (09.11.2019г.)

16:00 Бреша - Торино 1:2
19:00 Интер - Верона 1:0
21:45 Наполи - Дженоа 2:0

Неделя (10.11.2019г.)

13:30 Каляри - Фиорентина 1:0
16:00 Лацио - Лече 3:1
16:00 Сампдория - Аталанта 1:3
16:00 Удинезе - Спал 2:1
19:00 Парма - Рома 2:1
21:45 Ювентус - Милан 3:0 Роналдо х2, Игуаин

Posted by: Sllai 06 Nov 2019, 13:03

Програма за 12 кръг:

Петък (08.11.2019г.)

21:45 Сасуоло - Болоня 1-1

Събота (09.11.2019г.)

16:00 Бреша - Торино 1-1
19:00 Интер - Верона 2-2
21:45 Наполи - Дженоа 2-1

Неделя (10.11.2019г.)

13:30 Каляри - Фиорентина 2-0
16:00 Лацио - Лече 3-1
16:00 Сампдория - Аталанта 2-2
16:00 Удинезе - Спал 2-0
19:00 Парма - Рома 3-3
21:45 Ювентус - Милан 3-0 (Роналдо, Игуаин, Коща)

Posted by: ge6a666 06 Nov 2019, 13:11

Програма за 12 кръг:

Петък (08.11.2019г.)

21:45 Сасуоло - Болоня 1-0

Събота (09.11.2019г.)

16:00 Бреша - Торино 0-1
19:00 Интер - Верона 2-0
21:45 Наполи - Дженоа 2-0

Неделя (10.11.2019г.)

13:30 Каляри - Фиорентина 2-1
16:00 Лацио - Лече 3-0
16:00 Сампдория - Аталанта 1-2
16:00 Удинезе - Спал 1-0
19:00 Парма - Рома 2-3
21:45 Ювентус - Милан 3-1 (Роналдо 2, Дибала)

Posted by: Vess 06 Nov 2019, 18:31

Програма за 12 кръг:

Петък (08.11.2019г.)

21:45 Сасуоло - Болоня 1-1

Събота (09.11.2019г.)

16:00 Бреша - Торино 1-2
19:00 Интер - Верона 4-0
21:45 Наполи - Дженоа 3-0

Неделя (10.11.2019г.)

13:30 Каляри - Фиорентина 2-2
16:00 Лацио - Лече 5-1
16:00 Сампдория - Аталанта 1-1
16:00 Удинезе - Спал 2-1
19:00 Парма - Рома 1-1
21:45 Ювентус - Милан 3-1 (Роналдо 2, Дибала)

Posted by: the pendulum 06 Nov 2019, 18:56

Програма за 12 кръг:

Петък (08.11.2019г.)

21:45 Сасуоло - Болоня 1:0

Събота (09.11.2019г.)

16:00 Бреша - Торино 1:1
19:00 Интер - Верона 4:2
21:45 Наполи - Дженоа 2:1

Неделя (10.11.2019г.)

13:30 Каляри - Фиорентина 1:2
16:00 Лацио - Лече 3:1
16:00 Сампдория - Аталанта 1:1
16:00 Удинезе - Спал 2:1
19:00 Парма - Рома 1:1
21:45 Ювентус - Милан 3:1 (CR7 x 2, Higuain)

Posted by: branko 07 Nov 2019, 22:42

Програма за 12 кръг:

Петък (08.11.2019г.)

21:45 Сасуоло - Болоня 1-1

Събота (09.11.2019г.)

16:00 Бреша - Торино 2-1
19:00 Интер - Верона 2-0
21:45 Наполи - Дженоа 2-1

Неделя (10.11.2019г.)

13:30 Каляри - Фиорентина 2-0
16:00 Лацио - Лече 3-1
16:00 Сампдория - Аталанта 1-2
16:00 Удинезе - Спал 1-0
19:00 Парма - Рома 1-3
21:45 Ювентус - Милан 3-1 (Роналдо x 2, Игуаин)

Posted by: nikentus 08 Nov 2019, 13:24


Програма за 12 кръг:

Петък (08.11.2019г.)

21:45 Сасуоло - Болоня 2:1

Събота (09.11.2019г.)

16:00 Бреша - Торино 0:1
19:00 Интер - Верона 3:0
21:45 Наполи - Дженоа 3:1

Неделя (10.11.2019г.)

13:30 Каляри - Фиорентина 1:2
16:00 Лацио - Лече 2:0
16:00 Сампдория - Аталанта 1:0
16:00 Удинезе - Спал 1:1
19:00 Парма - Рома 0:1
21:45 Ювентус - Милан 3:1 (Игуаин, Роналдо, Коща)


Posted by: lyubaka 08 Nov 2019, 15:33

Програма за 12 кръг:

Петък (08.11.2019г.)

21:45 Сасуоло - Болоня 1:0

Събота (09.11.2019г.)

16:00 Бреша - Торино 1:1
19:00 Интер - Верона 2:0
21:45 Наполи - Дженоа 3:1

Неделя (10.11.2019г.)

13:30 Каляри - Фиорентина 1:1
16:00 Лацио - Лече 4:1
16:00 Сампдория - Аталанта 2:2
16:00 Удинезе - Спал 1:0
19:00 Парма - Рома 1:2
21:45 Ювентус - Милан 4:1(Дъглас,Бонучи,Роналдо,Пянич)

Posted by: superniki 08 Nov 2019, 16:46

Програма за 12 кръг:

Петък (08.11.2019г.)

21:45 Сасуоло - Болоня 1:2

Събота (09.11.2019г.)

16:00 Бреша - Торино 1:2
19:00 Интер - Верона 3:0
21:45 Наполи - Дженоа 2:0

Неделя (10.11.2019г.)

13:30 Каляри - Фиорентина 1:0
16:00 Лацио - Лече 1:1
16:00 Сампдория - Аталанта 1:3
16:00 Удинезе - Спал 1:1
19:00 Парма - Рома 0:2
21:45 Ювентус - Милан 11:0 post-294-1158668614.gif (Бонучи x 3, Кристиано Роналдо x 3, Буфон x 2, Пяца x 2, Пинсолио x 1)

Posted by: masterhp 08 Nov 2019, 19:24

Програма за 12 кръг:

Петък (08.11.2019г.)

21:45 Сасуоло - Болоня 2-1

Събота (09.11.2019г.)

16:00 Бреша - Торино 1-2
19:00 Интер - Верона 2-1
21:45 Наполи - Дженоа 3-1

Неделя (10.11.2019г.)

13:30 Каляри - Фиорентина 2-1
16:00 Лацио - Лече 2-1
16:00 Сампдория - Аталанта 1-2
16:00 Удинезе - Спал 2-1
19:00 Парма - Рома 1-2
21:45 Ювентус - Милан 2-1 (Роналдо, Игуаин)

Posted by: indep 08 Nov 2019, 21:24

Програма за 12 кръг:

Петък (08.11.2019г.)

21:45 Сасуоло - Болоня 1-1

Събота (09.11.2019г.)

16:00 Бреша - Торино 1-2
19:00 Интер - Верона 1-0
21:45 Наполи - Дженоа 2-0

Неделя (10.11.2019г.)

13:30 Каляри - Фиорентина 1-1
16:00 Лацио - Лече 2-0
16:00 Сампдория - Аталанта 0-2
16:00 Удинезе - Спал 2-0
19:00 Парма - Рома 1-2
21:45 Ювентус - Милан 3-0 (Роналдо, Игуаин,Koста)

Posted by: J.T.Ultras 08 Nov 2019, 21:40

Програма за 12 кръг:

Петък (08.11.2019г.)

21:45 Сасуоло - Болоня 2-2

Събота (09.11.2019г.)

16:00 Бреша - Торино 1-1
19:00 Интер - Верона 2-0
21:45 Наполи - Дженоа 3-1

Неделя (10.11.2019г.)

13:30 Каляри - Фиорентина 2-1
16:00 Лацио - Лече 2-1
16:00 Сампдория - Аталанта 1-1
16:00 Удинезе - Спал 1-0
19:00 Парма - Рома 1-2
21:45 Ювентус - Милан 2-0 (Игуаин, Пянич)

Posted by: mrd 09 Nov 2019, 13:24

Програма за 12 кръг:

Петък (08.11.2019г.)

21:45 Сасуоло - Болоня - този не го пиша защото е минал вече

Събота (09.11.2019г.)

16:00 Бреша - Торино 1:0
19:00 Интер - Верона 2:1
21:45 Наполи - Дженоа 3:0

Неделя (10.11.2019г.)

13:30 Каляри - Фиорентина 2:2
16:00 Лацио - Лече 2:0
16:00 Сампдория - Аталанта 1:3
16:00 Удинезе - Спал 0:0
19:00 Парма - Рома 1:3
21:45 Ювентус - Милан 3:1 (Игуаин, Рамзи, Дибала)

Posted by: J.T.Ultras 14 Nov 2019, 23:10

Класиране след 12 кръг:

1. masterhp - 9т.
--- mrd - 9т.
2. Spark11 - 8т.
3. ge6a666 - 7т.
--- nikentus - 7т.
4. Kirilov - 6т.
--- Vess - 6т.
--- the pendulum - 6т.
--- lyubaka - 6т.
--- superniki - 6т.
--- J.T.Ultras - 6т.
5. Sllai - 5т.
--- branko - 5т.
--- indep - 5т.

Общо класиране:

1. branko - 104т.
2. masterhp - 98т.
3. Sllai - 97т.
4. the pendulum - 94т.
5. Kirilov - 93т.
6. indep - 78т.
7. lyubaka - 77т.
--- J.T.Ultras - 77т.
8. Spark11 - 74т.
9. ge6a666 - 72т.
10. nikentus - 71т.
11. mrd - 59т.
12. pinkfloyd39 - 39т.
13. StanJuve - 12т.
14. BashtaVi - 7т.
15. Vess - 9т.
16. superniki - 6т.

Posted by: Vess 15 Nov 2019, 01:04

-

Posted by: J.T.Ultras 17 Nov 2019, 22:55

Програма за 13 кръг:

Събота (23.11.2019г.)

16:00 Аталанта - Ювентус
19:00 Милан - Наполи
21:45 Торино - Интер

Неделя (24.11.2019г.)

13:30 Болоня - Парма
16:00 Верона - Фиорентина
16:00 Сасуоло - Лацио
16:00 Рома - Бреша
19:00 Сампдория - Удинезе
21:45 Лече - Каляри

Понеделник (25.11.2019г.)

21:45 Спал - Дженоа

Posted by: mrd 18 Nov 2019, 09:59

Програма за 13 кръг:

Събота (23.11.2019г.)

16:00 Аталанта - Ювентус 0:3 (Дибала х2, Рамзи)
19:00 Милан - Наполи 2:2
21:45 Торино - Интер 0:2

Неделя (24.11.2019г.)

13:30 Болоня - Парма 2:2
16:00 Верона - Фиорентина 0:2
16:00 Сасуоло - Лацио 1:3
16:00 Рома - Бреша 2:0
19:00 Сампдория - Удинезе 1:1
21:45 Лече - Каляри 0:1

Понеделник (25.11.2019г.)

21:45 Спал - Дженоа 0:0

Posted by: Spark11 18 Nov 2019, 10:32

Програма за 13 кръг:

Събота (23.11.2019г.)

16:00 Аталанта - Ювентус 1:2 Игуаин, Дибала
19:00 Милан - Наполи 0:2
21:45 Торино - Интер 1:1

Неделя (24.11.2019г.)

13:30 Болоня - Парма 3:2
16:00 Верона - Фиорентина 2:1
16:00 Сасуоло - Лацио 1:2
16:00 Рома - Бреша 2:1
19:00 Сампдория - Удинезе 0:0
21:45 Лече - Каляри 2:1

Понеделник (25.11.2019г.)

21:45 Спал - Дженоа 1:0

Posted by: nikentus 18 Nov 2019, 10:46

Програма за 13 кръг:

Събота (23.11.2019г.)

16:00 Аталанта - Ювентус 1:1 (Игуаин)
19:00 Милан - Наполи 1:1
21:45 Торино - Интер 0:1

Неделя (24.11.2019г.)

13:30 Болоня - Парма 1:2
16:00 Верона - Фиорентина 0:2
16:00 Сасуоло - Лацио 1:2
16:00 Рома - Бреша 1:0
19:00 Сампдория - Удинезе 2:1
21:45 Лече - Каляри 0:2

Понеделник (25.11.2019г.)

21:45 Спал - Дженоа 0:2


Posted by: Vess 18 Nov 2019, 13:41

Програма за 13 кръг:

Събота (23.11.2019г.)

16:00 Аталанта - Ювентус 1-3 (2 Роналдо, Игуаин)
19:00 Милан - Наполи 1-1
21:45 Торино - Интер 1-2

Неделя (24.11.2019г.)

13:30 Болоня - Парма 2-1
16:00 Верона - Фиорентина 1-2
16:00 Сасуоло - Лацио 1-3
16:00 Рома - Бреша 3-0
19:00 Сампдория - Удинезе 1-1
21:45 Лече - Каляри 2-1

Понеделник (25.11.2019г.)

21:45 Спал - Дженоа 1-1

Posted by: Sllai 18 Nov 2019, 14:52

Програма за 13 кръг:

Събота (23.11.2019г.)

16:00 Аталанта - Ювентус 2:3 (Роналдо x 2, Игуаин)
19:00 Милан - Наполи 1-1
21:45 Торино - Интер 1-1

Неделя (24.11.2019г.)

13:30 Болоня - Парма 1-0
16:00 Верона - Фиорентина 2-1
16:00 Сасуоло - Лацио 2-3
16:00 Рома - Бреша 2-0
19:00 Сампдория - Удинезе 1-0
21:45 Лече - Каляри 1-2

Понеделник (25.11.2019г.)

21:45 Спал - Дженоа 0-0

Posted by: the pendulum 18 Nov 2019, 22:31

Програма за 13 кръг:

Събота (23.11.2019г.)

16:00 Аталанта - Ювентус 1:1 (CR7)
19:00 Милан - Наполи 1:2
21:45 Торино - Интер 1:1

Неделя (24.11.2019г.)

13:30 Болоня - Парма 2:1
16:00 Верона - Фиорентина 0:1
16:00 Сасуоло - Лацио 1:2
16:00 Рома - Бреша 2:1
19:00 Сампдория - Удинезе 2:0
21:45 Лече - Каляри 1:1

Понеделник (25.11.2019г.)

21:45 Спал - Дженоа 1:1

Posted by: ge6a666 19 Nov 2019, 14:08

Програма за 13 кръг:

Събота (23.11.2019г.)

16:00 Аталанта - Ювентус 0:2 (Дибала, Роналдо)
19:00 Милан - Наполи 1:1
21:45 Торино - Интер 1:1

Неделя (24.11.2019г.)

13:30 Болоня - Парма 2:1
16:00 Верона - Фиорентина 0:1
16:00 Сасуоло - Лацио 1:2
16:00 Рома - Бреша 3:0
19:00 Сампдория - Удинезе 2:0
21:45 Лече - Каляри 0:2

Понеделник (25.11.2019г.)

21:45 Спал - Дженоа 1:1

Posted by: Kirilov 20 Nov 2019, 20:44

Програма за 13 кръг:

Събота (23.11.2019г.)

16:00 Аталанта - Ювентус 0:1 (Роналдо)
19:00 Милан - Наполи 0-1
21:45 Торино - Интер 1-1

Неделя (24.11.2019г.)

13:30 Болоня - Парма 1-0
16:00 Верона - Фиорентина 1-2
16:00 Сасуоло - Лацио 1-2
16:00 Рома - Бреша 2-1
19:00 Сампдория - Удинезе 1-0
21:45 Лече - Каляри 1-2

Понеделник (25.11.2019г.)

21:45 Спал - Дженоа 1-1

Posted by: branko 22 Nov 2019, 15:06

Програма за 13 кръг:

Събота (23.11.2019г.)

16:00 Аталанта - Ювентус 1:2 (Роналдо, Игуаин)
19:00 Милан - Наполи 1-3
21:45 Торино - Интер 1-1

Неделя (24.11.2019г.)

13:30 Болоня - Парма 1-0
16:00 Верона - Фиорентина 0-2
16:00 Сасуоло - Лацио 0-2
16:00 Рома - Бреша 3-0
19:00 Сампдория - Удинезе 1-0
21:45 Лече - Каляри 0-1

Понеделник (25.11.2019г.)

21:45 Спал - Дженоа 1-1

Posted by: lyubaka 23 Nov 2019, 09:31

Програма за 13 кръг:

Събота (23.11.2019г.)

16:00 Аталанта - Ювентус 2:2 (Игуаин, Дибала)
19:00 Милан - Наполи 1:1
21:45 Торино - Интер 1:1

Неделя (24.11.2019г.)

13:30 Болоня - Парма 1:0
16:00 Верона - Фиорентина 2:1
16:00 Сасуоло - Лацио 1:3
16:00 Рома - Бреша 4:1
19:00 Сампдория - Удинезе 1:0
21:45 Лече - Каляри 2:1

Понеделник (25.11.2019г.)

21:45 Спал - Дженоа 0:0

Posted by: masterhp 23 Nov 2019, 15:35

Програма за 13 кръг:

Събота (23.11.2019г.)

16:00 Аталанта - Ювентус 1:2 (Дибала, Игуаин)
19:00 Милан - Наполи 1-2
21:45 Торино - Интер 1-2

Неделя (24.11.2019г.)

13:30 Болоня - Парма 2-1
16:00 Верона - Фиорентина 1-2
16:00 Сасуоло - Лацио 1-3
16:00 Рома - Бреша 3-1
19:00 Сампдория - Удинезе 2-1
21:45 Лече - Каляри 1-2

Понеделник (25.11.2019г.)

21:45 Спал - Дженоа 1-2

Posted by: J.T.Ultras 23 Nov 2019, 17:20

Програма за 13 кръг:

Събота (23.11.2019г.)

19:00 Милан - Наполи 1-2
21:45 Торино - Интер 1-1

Неделя (24.11.2019г.)

13:30 Болоня - Парма 1-1
16:00 Верона - Фиорентина 0-1
16:00 Сасуоло - Лацио 1-2
16:00 Рома - Бреша 2-0
19:00 Сампдория - Удинезе 2-1
21:45 Лече - Каляри 1-3

Понеделник (25.11.2019г.)

21:45 Спал - Дженоа 1-1

Posted by: indep 23 Nov 2019, 18:31



Събота (23.11.2019г.)


19:00 Милан - Наполи 0-2
21:45 Торино - Интер 1-2

Неделя (24.11.2019г.)

13:30 Болоня - Парма 1-1
16:00 Верона - Фиорентина 0-2
16:00 Сасуоло - Лацио 0-2
16:00 Рома - Бреша 2-0
19:00 Сампдория - Удинезе 1-1
21:45 Лече - Каляри 0-1

Понеделник (25.11.2019г.)

21:45 Спал - Дженоа 1-1

Posted by: J.T.Ultras 27 Nov 2019, 23:45

Класиране след 13 кръг:

1. Vess - 15т.
--- ge6a666 - 15т.
2. nikentus - 11т.
--- J.T.Ultras - 11т.
3. mrd - 10т.
--- Sllai - 10т.
--- Kirilov - 10т.
--- branko - 10т.
4. the pendulum - 9т.
5. lyubaka - 8т.
--- masterhp - 8т.
6. Spark11 - 7т.
--- indep - 7т.

Общо класиране:

1. branko - 114т.
2. Sllai - 107т.
3. masterhp - 106т.
4. the pendulum - 103т.
--- Kirilov - 103т.
5. J.T.Ultras - 88т.
6. ge6a666 87т.
7. indep - 85т.
--- lyubaka - 85т.
8. nikentus - 82т.
9. Spark11 - 81т.
10. nikentus - 71т.
11. mrd - 69т.
12. pinkfloyd39 - 39т.
13. Vess - 24т.
14. StanJuve - 12т.
15. BashtaVi - 7т.
16. superniki - 6т.

Posted by: J.T.Ultras 28 Nov 2019, 00:20

Програма за 14 кръг:

Събoта (30.11.2019г.)

16:00 Бреша - Аталанта
19:00 Дженоа - Торино
21:45 Фиорентина - Лече

Неделя (01.12.2019г.)

13:30 Ювентус - Сасуоло
16:00 Лацио - Удинезе
16:00 Интер - Спал
16:00 Парма - Милан
19:00 Наполи - Болоня
21:45 Верона - Рома

Понеделник (02.12.2019г.)

21:45 Каляри - Сампдория


Posted by: Vess 28 Nov 2019, 00:55

Програма за 14 кръг:

Събoта (30.11.2019г.)

16:00 Бреша - Аталанта 1:1
19:00 Дженоа - Торино 1:1
21:45 Фиорентина - Лече 3:0

Неделя (01.12.2019г.)

13:30 Ювентус - Сасуоло 3:0 (3хРоналдо)
16:00 Лацио - Удинезе 2:0
16:00 Интер - Спал 4:0
16:00 Парма - Милан 1:2
19:00 Наполи - Болоня 3:1
21:45 Верона - Рома 1:1

Понеделник (02.12.2019г.)

21:45 Каляри - Сампдория 1:0

Сигурен ли си, че не са повече точките ми от миналия кръг?

Posted by: Sllai 28 Nov 2019, 09:05

Програма за 14 кръг:

Събoта (30.11.2019г.)

16:00 Бреша - Аталанта 1-3
19:00 Дженоа - Торино 0-1
21:45 Фиорентина - Лече 2-1

Неделя (01.12.2019г.)

13:30 Ювентус - Сасуоло 3-0 (Игуаин, Роналдо, Бернардески)
16:00 Лацио - Удинезе 2-0
16:00 Интер - Спал 2-1
16:00 Парма - Милан 1-1
19:00 Наполи - Болоня 2-1
21:45 Верона - Рома 2-3

Понеделник (02.12.2019г.)

21:45 Каляри - Сампдория 2-2

Posted by: Spark11 28 Nov 2019, 12:50

Програма за 14 кръг:

Събoта (30.11.2019г.)

16:00 Бреша - Аталанта 0:2
19:00 Дженоа - Торино 1:1
21:45 Фиорентина - Лече 2:1

Неделя (01.12.2019г.)

13:30 Ювентус - Сасуоло 3:1 Роналдо, Дибала, Игуаин
16:00 Лацио - Удинезе 1:0
16:00 Интер - Спал 2:0
16:00 Парма - Милан 2:1
19:00 Наполи - Болоня 1:0
21:45 Верона - Рома 1:3

Понеделник (02.12.2019г.)

21:45 Каляри - Сампдория 2:1

Posted by: nikentus 28 Nov 2019, 13:18

Програма за 14 кръг:

Събoта (30.11.2019г.)

16:00 Бреша - Аталанта 1:2
19:00 Дженоа - Торино 1:0
21:45 Фиорентина - Лече 3:0

Неделя (01.12.2019г.)

13:30 Ювентус - Сасуоло 2:0
16:00 Лацио - Удинезе 1:0
16:00 Интер - Спал 2:1
16:00 Парма - Милан 1:1
19:00 Наполи - Болоня 3:1
21:45 Верона - Рома 0:1

Понеделник (02.12.2019г.)

21:45 Каляри - Сампдория 1:1

Posted by: the pendulum 29 Nov 2019, 09:17

Програма за 14 кръг:

Събoта (30.11.2019г.)

16:00 Бреша - Аталанта 0:1
19:00 Дженоа - Торино 1:1
21:45 Фиорентина - Лече 2:1

Неделя (01.12.2019г.)

13:30 Ювентус - Сасуоло 2:1 (CR7, Де Лихт)
16:00 Лацио - Удинезе 1:0
16:00 Интер - Спал 2:0
16:00 Парма - Милан 1:0
19:00 Наполи - Болоня 2:0
21:45 Верона - Рома 1:1

Понеделник (02.12.2019г.)

21:45 Каляри - Сампдория 1:1

Posted by: Kirilov 29 Nov 2019, 14:33

Програма за 14 кръг:

Събoта (30.11.2019г.)

16:00 Бреша - Аталанта 1-2
19:00 Дженоа - Торино 0-1
21:45 Фиорентина - Лече 2-1

Неделя (01.12.2019г.)

13:30 Ювентус - Сасуоло 4-0 (Роналдо 2, Дибала 2)
16:00 Лацио - Удинезе 2-0
16:00 Интер - Спал 2-0
16:00 Парма - Милан 1-0
19:00 Наполи - Болоня 2-1
21:45 Верона - Рома 0-1

Понеделник (02.12.2019г.)

21:45 Каляри - Сампдория 2-0

Posted by: ge6a666 29 Nov 2019, 15:22

Програма за 14 кръг:

Събoта (30.11.2019г.)

16:00 Бреша - Аталанта 1-2
19:00 Дженоа - Торино 0-2
21:45 Фиорентина - Лече 2-0

Неделя (01.12.2019г.)

13:30 Ювентус - Сасуоло 5-0 (Игуаин, Роналдо 3, Дибала )
16:00 Лацио - Удинезе 3-0
16:00 Интер - Спал 2-0
16:00 Парма - Милан 0-0
19:00 Наполи - Болоня 3-1
21:45 Верона - Рома 0-2

Понеделник (02.12.2019г.)

21:45 Каляри - Сампдория 1-1

Posted by: branko 29 Nov 2019, 19:56

Програма за 14 кръг:

Събoта (30.11.2019г.)

16:00 Бреша - Аталанта 1-2
19:00 Дженоа - Торино 1-1
21:45 Фиорентина - Лече 2-0

Неделя (01.12.2019г.)

13:30 Ювентус - Сасуоло 3-0 (Игуаин, Роналдо 2)
16:00 Лацио - Удинезе 3-0
16:00 Интер - Спал 3-1
16:00 Парма - Милан 0-1
19:00 Наполи - Болоня 2-0
21:45 Верона - Рома 1-3

Понеделник (02.12.2019г.)

21:45 Каляри - Сампдория 2-1

Posted by: masterhp 30 Nov 2019, 12:19

Програма за 14 кръг:

Събoта (30.11.2019г.)

16:00 Бреша - Аталанта 1-2
19:00 Дженоа - Торино 2-1
21:45 Фиорентина - Лече 2-1

Неделя (01.12.2019г.)

13:30 Ювентус - Сасуоло 2-0 (Игуаин, Роналдо)
16:00 Лацио - Удинезе 3-1
16:00 Интер - Спал 1-0
16:00 Парма - Милан 0-1
19:00 Наполи - Болоня 2-1
21:45 Верона - Рома 1-2

Понеделник (02.12.2019г.)

21:45 Каляри - Сампдория 2-1

Posted by: lyubaka 30 Nov 2019, 14:16

Програма за 14 кръг:

Събoта (30.11.2019г.)

16:00 Бреша - Аталанта 1:4
19:00 Дженоа - Торино 1:1
21:45 Фиорентина - Лече 2:1

Неделя (01.12.2019г.)

13:30 Ювентус - Сасуоло 4:0(Роналдо-2,Игуаин,Дибала)
16:00 Лацио - Удинезе 3:1
16:00 Интер - Спал 2:0
16:00 Парма - Милан 1:1
19:00 Наполи - Болоня 3:0
21:45 Верона - Рома 0:1

Понеделник (02.12.2019г.)

21:45 Каляри - Сампдория 2:2

Posted by: J.T.Ultras 30 Nov 2019, 15:20

Програма за 14 кръг:

Събoта (30.11.2019г.)

16:00 Бреша - Аталанта 1-2
19:00 Дженоа - Торино 0-0
21:45 Фиорентина - Лече 2-1

Неделя (01.12.2019г.)

13:30 Ювентус - Сасуоло 2-0 (Игуаин, Дибала)
16:00 Лацио - Удинезе 3-1
16:00 Интер - Спал 2-0
16:00 Парма - Милан 1-1
19:00 Наполи - Болоня 2-0
21:45 Верона - Рома 1-2

Понеделник (02.12.2019г.)

21:45 Каляри - Сампдория 2-1

Posted by: indep 01 Dec 2019, 15:50



Неделя (01.12.2019г.)


16:00 Лацио - Удинезе 2-0
16:00 Интер - Спал 2-0
16:00 Парма - Милан 1-0
19:00 Наполи - Болоня 2-0
21:45 Верона - Рома 1-2

Понеделник (02.12.2019г.)

21:45 Каляри - Сампдория 2-1

Posted by: J.T.Ultras 04 Dec 2019, 10:30

Класиране след 14 кръг:

1. branko - 12т.
2. Sllai - 9т.
3. Kirilov - 8т.
--- masterhp - 8т.
4. Spark11 - 7т.
--- ge6a666 - 7т.
5. nikentus - 6т.
6. J.T.Ultras - 5т.
7. Vess - 4т.
--- lyubaka - 4т.
--- indep - 4т.
8. the pendulum - 3т.

Общо класиране:

1. branko - 126т.
2. Sllai - 116т.
3. masterhp - 114т.
4. Kirilov - 111т.
5. the pendulum - 106т.
6. ge6a666 - 94т.
7. J.T.Ultras - 93т.
8. indep - 89т.
--- lyubaka - 89т.
9. nikentus - 88т.
--- Spark11 - 88т.
10. mrd - 69т.
11. pinkfloyd39 - 39т.
12. Vess - 28т.
13. StanJuve - 12т.
14. BashtaVi - 7т.
15. superniki - 6т.

Posted by: J.T.Ultras 04 Dec 2019, 10:40

Програма за 15 кръг:

Петък (06.12.2019г.)

21:45 Интер - Рома

Събота (07.12.2019г.)

16:00 Аталанта - Верона
19:00 Удинезе - Наполи
21:45 Лацио - Ювентус

Неделя (08.12.2019г.)

13:30 Лече - Дженоа
16:00 Сасуоло - Каляри
16:00 Спал - Бреша
16:00 Торино - Фиорентина
19:00 Сампдория - Парма
21:45 Болоня - Милан

Posted by: Sllai 04 Dec 2019, 10:53

Програма за 15 кръг:

Петък (06.12.2019г.)

21:45 Интер - Рома 1-1

Събота (07.12.2019г.)

16:00 Аталанта - Верона 2-1
19:00 Удинезе - Наполи 1-1
21:45 Лацио - Ювентус 1-2 (Роналдо, Игуаин)

Неделя (08.12.2019г.)

13:30 Лече - Дженоа 0-0
16:00 Сасуоло - Каляри 2-2
16:00 Спал - Бреша 1-2
16:00 Торино - Фиорентина 2-1
19:00 Сампдория - Парма 1-1
21:45 Болоня - Милан 1-1

Posted by: nikentus 04 Dec 2019, 10:56

Програма за 15 кръг:

Петък (06.12.2019г.)

21:45 Интер - Рома 1:2

Събота (07.12.2019г.)

16:00 Аталанта - Верона 3:0
19:00 Удинезе - Наполи 1:2
21:45 Лацио - Ювентус 0:3

Неделя (08.12.2019г.)

13:30 Лече - Дженоа 2:1
16:00 Сасуоло - Каляри 0:2
16:00 Спал - Бреша 2:2
16:00 Торино - Фиорентина 2:1
19:00 Сампдория - Парма 1:1
21:45 Болоня - Милан 1:1


Posted by: mrd 04 Dec 2019, 11:28

Програма за 15 кръг:

Петък (06.12.2019г.)

21:45 Интер - Рома 2-2

Събота (07.12.2019г.)

16:00 Аталанта - Верона 2-0
19:00 Удинезе - Наполи 1-2
21:45 Лацио - Ювентус 1-2 (Роналдо, Роналдо 90та минута)

Неделя (08.12.2019г.)

13:30 Лече - Дженоа 0-0
16:00 Сасуоло - Каляри 2-2
16:00 Спал - Бреша 1-2
16:00 Торино - Фиорентина 1-1
19:00 Сампдория - Парма 2-0
21:45 Болоня - Милан 1-1


Posted by: Spark11 04 Dec 2019, 14:47

Програма за 15 кръг:

Петък (06.12.2019г.)

21:45 Интер - Рома 2:1

Събота (07.12.2019г.)

16:00 Аталанта - Верона 3:0
19:00 Удинезе - Наполи 1:2
21:45 Лацио - Ювентус 1:2 Дибала, Роналдо

Неделя (08.12.2019г.)

13:30 Лече - Дженоа 2:1
16:00 Сасуоло - Каляри 3:2
16:00 Спал - Бреша 1:0
16:00 Торино - Фиорентина 2:0
19:00 Сампдория - Парма 1:2
21:45 Болоня - Милан 1:0

Posted by: Vess 05 Dec 2019, 00:43

Програма за 15 кръг:

Петък (06.12.2019г.)

21:45 Интер - Рома 2:1

Събота (07.12.2019г.)

16:00 Аталанта - Верона 2:0
19:00 Удинезе - Наполи 1:2
21:45 Лацио - Ювентус 3:2 (2xRonaldo)

Неделя (08.12.2019г.)

13:30 Лече - Дженоа 2:1
16:00 Сасуоло - Каляри 1:1
16:00 Спал - Бреша 1:1
16:00 Торино - Фиорентина 1:1
19:00 Сампдория - Парма 2:1
21:45 Болоня - Милан 1:1

Posted by: ge6a666 05 Dec 2019, 11:47

Програма за 15 кръг:

Петък (06.12.2019г.)

21:45 Интер - Рома 2-2

Събота (07.12.2019г.)

16:00 Аталанта - Верона 3-1
19:00 Удинезе - Наполи 0-0
21:45 Лацио - Ювентус 1-3 (Роналдо 2, Дибала)

Неделя (08.12.2019г.)

13:30 Лече - Дженоа 1-1
16:00 Сасуоло - Каляри 2-1
16:00 Спал - Бреша 0-2
16:00 Торино - Фиорентина 2-1
19:00 Сампдория - Парма 1-1
21:45 Болоня - Милан 1-2

Posted by: masterhp 05 Dec 2019, 12:12

Програма за 15 кръг:

Петък (06.12.2019г.)

21:45 Интер - Рома 2-2

Събота (07.12.2019г.)

16:00 Аталанта - Верона 2-1
19:00 Удинезе - Наполи 1-2
21:45 Лацио - Ювентус 1-3 (Роналдо, Игуаин, Дибала)

Неделя (08.12.2019г.)

13:30 Лече - Дженоа 2-0
16:00 Сасуоло - Каляри 0-1
16:00 Спал - Бреша 1-1
16:00 Торино - Фиорентина 2-0
19:00 Сампдория - Парма 2-1
21:45 Болоня - Милан 0-2

Posted by: lyubaka 06 Dec 2019, 16:52

Програма за 15 кръг:

Петък (06.12.2019г.)

21:45 Интер - Рома 1:1

Събота (07.12.2019г.)

16:00 Аталанта - Верона4:1
19:00 Удинезе - Наполи 1:2
21:45 Лацио - Ювентус 1:2(Дибала-2)

Неделя (08.12.2019г.)

13:30 Лече - Дженоа 1:0
16:00 Сасуоло - Каляри 1:1
16:00 Спал - Бреша 0:0
16:00 Торино - Фиорентина 4:2
19:00 Сампдория - Парма 2:0
21:45 Болоня - Милан 1:3

Posted by: the pendulum 06 Dec 2019, 19:59

Програма за 15 кръг:

Петък (06.12.2019г.)

21:45 Интер - Рома 2:1

Събота (07.12.2019г.)

16:00 Аталанта - Верона 2:0
19:00 Удинезе - Наполи 1:3
21:45 Лацио - Ювентус 1:2 /Higuain x2/

Неделя (08.12.2019г.)

13:30 Лече - Дженоа 0:1
16:00 Сасуоло - Каляри 1:1
16:00 Спал - Бреша 0:2
16:00 Торино - Фиорентина 1:2
19:00 Сампдория - Парма 3:1
21:45 Болоня - Милан 4:1

Posted by: Kirilov 06 Dec 2019, 20:52

Програма за 15 кръг:

Петък (06.12.2019г.)

21:45 Интер - Рома 1:1

Събота (07.12.2019г.)

16:00 Аталанта - Верона 2:0
19:00 Удинезе - Наполи 0:1
21:45 Лацио - Ювентус 0:1/Дибала/

Неделя (08.12.2019г.)

13:30 Лече - Дженоа 1:0
16:00 Сасуоло - Каляри 0:1
16:00 Спал - Бреша 2:1
16:00 Торино - Фиорентина 1:0
19:00 Сампдория - Парма 2:0
21:45 Болоня - Милан 2:1

Posted by: indep 06 Dec 2019, 21:27

Програма за 15 кръг:

Петък (06.12.2019г.)

21:45 Интер - Рома 1-1

Събота (07.12.2019г.)

16:00 Аталанта - Верона 2-0
19:00 Удинезе - Наполи 0-2
21:45 Лацио - Ювентус 1-2 (Роналдо, Дибала)

Неделя (08.12.2019г.)

13:30 Лече - Дженоа 0-0
16:00 Сасуоло - Каляри 1-1
16:00 Спал - Бреша 1-1
16:00 Торино - Фиорентина 1-2
19:00 Сампдория - Парма 1-1
21:45 Болоня - Милан 1-0

Posted by: branko 06 Dec 2019, 21:42

Програма за 15 кръг:

Петък (06.12.2019г.)

21:45 Интер - Рома 2:2

Събота (07.12.2019г.)

16:00 Аталанта - Верона 2:0
19:00 Удинезе - Наполи 1:2
21:45 Лацио - Ювентус 1:2 (Дибала, Роналдо)

Неделя (08.12.2019г.)

13:30 Лече - Дженоа 1:0
16:00 Сасуоло - Каляри 1:1
16:00 Спал - Бреша 1:0
16:00 Торино - Фиорентина 2:0
19:00 Сампдория - Парма 1:1
21:45 Болоня - Милан 1:2

Posted by: J.T.Ultras 06 Dec 2019, 21:43

Програма за 15 кръг:

Петък (06.12.2019г.)

21:45 Интер - Рома 2-2

Събота (07.12.2019г.)

16:00 Аталанта - Верона 2-0
19:00 Удинезе - Наполи 1-1
21:45 Лацио - Ювентус 2-3 (Де Лихт, Дибала, Бернардески)

Неделя (08.12.2019г.)

13:30 Лече - Дженоа 2-1
16:00 Сасуоло - Каляри 1-1
16:00 Спал - Бреша 1-0
16:00 Торино - Фиорентина 1-1
19:00 Сампдория - Парма 2-1
21:45 Болоня - Милан 1-2

Posted by: J.T.Ultras 10 Dec 2019, 10:10

Класиране за 15 кръг:

1. Sllai - 13т.
2. ge6a666 - 9т.
3. mrd - 7т.
--- J.T.Ultras - 7т.
4. lyubaka - 5т.
--- branko - 5т.
5. nikentus - 4т.
--- Vess - 4т.
--- masterhp - 4т.
--- indep - 4т.
6. Spark11 - 3т.
--- the pendulum - 3т.
--- Kirilov - 3т.

Общо класиране:

1. branko - 131т.
2. Sllai - 129т.
3. masterhp - 118т.
4. Kirilov - 114т.
5. the pendulum - 109т.
6. ge6a666 - 103т.
7. J.T.Ultras - 100т.
8. lyubaka - 94т.
9. indep - 93т.
10. nikentus - 92т.
11. Spark11 - 91т.
12. mrd - 76т.
11. pinkfloyd39 - 39т.
12. Vess - 32т.
13. StanJuve - 12т.
14. BashtaVi - 7т.
15. superniki - 6т.

Posted by: J.T.Ultras 10 Dec 2019, 11:15

Програма за 16 кръг:

Събота (14.12.2019г.)

16:00 Бреша - Лече
19:00 Наполи - Парма
21:45 Дженоа - Сампдория

Неделя (15.12.2019г.)

13:30 Верона - Торино
16:00 Ювентус - Удинезе
16:00 Милан - Сасуоло
16:00 Болоня - Аталанта
19:00 Рома - Спал
21:45 Фиорентина - Интер

Понеделник (16.12.2019г.)

21:45 Каляри - Лацио

Posted by: Spark11 10 Dec 2019, 11:59

Програма за 16 кръг:

Събота (14.12.2019г.)

16:00 Бреша - Лече 2:3
19:00 Наполи - Парма 1:0
21:45 Дженоа - Сампдория 0:0

Неделя (15.12.2019г.)

13:30 Верона - Торино 1:0
16:00 Ювентус - Удинезе 3:0 Роналдо х2, Игуаин
16:00 Милан - Сасуоло 1:1
16:00 Болоня - Аталанта 1:2
19:00 Рома - Спал 2:0
21:45 Фиорентина - Интер 1:2

Понеделник (16.12.2019г.)

21:45 Каляри - Лацио 2:1

Posted by: Sllai 10 Dec 2019, 13:26

Програма за 16 кръг:

Събота (14.12.2019г.)

16:00 Бреша - Лече 1-0
19:00 Наполи - Парма 2-1
21:45 Дженоа - Сампдория 1-1

Неделя (15.12.2019г.)

13:30 Верона - Торино 1-1
16:00 Ювентус - Удинезе 2-0 (Игуаин, Игуаин)
16:00 Милан - Сасуоло 2-1
16:00 Болоня - Аталанта 1-1
19:00 Рома - Спал 3-0
21:45 Фиорентина - Интер 0-0

Понеделник (16.12.2019г.)

21:45 Каляри - Лацио 2-2

Posted by: Vess 10 Dec 2019, 20:54

Програма за 16 кръг:

Събота (14.12.2019г.)

16:00 Бреша - Лече 1:1
19:00 Наполи - Парма 2:0
21:45 Дженоа - Сампдория 1:1

Неделя (15.12.2019г.)

13:30 Верона - Торино 1:1
16:00 Ювентус - Удинезе 4:0 (3x Ronaldo, Дибала)
16:00 Милан - Сасуоло 2:1
16:00 Болоня - Аталанта 1:1
19:00 Рома - Спал 1:1
21:45 Фиорентина - Интер 1:1

Понеделник (16.12.2019г.)

21:45 Каляри - Лацио 1:2

Posted by: mrd 11 Dec 2019, 12:36

Програма за 16 кръг:

Събота (14.12.2019г.)

16:00 Бреша - Лече 1-1
19:00 Наполи - Парма 2-2
21:45 Дженоа - Сампдория 0-1

Неделя (15.12.2019г.)

13:30 Верона - Торино 1-1
16:00 Ювентус - Удинезе 3-0 (Бонучи, Игуаин, Роналдо)
16:00 Милан - Сасуоло 2-1
16:00 Болоня - Аталанта 1-3
19:00 Рома - Спал 3-0
21:45 Фиорентина - Интер 1-2

Понеделник (16.12.2019г.)

21:45 Каляри - Лацио 1-2

Posted by: nikentus 12 Dec 2019, 07:57

Програма за 16 кръг:

Събота (14.12.2019г.)

16:00 Бреша - Лече 2:1
19:00 Наполи - Парма 1:1
21:45 Дженоа - Сампдория 0:1

Неделя (15.12.2019г.)

13:30 Верона - Торино 0:0
16:00 Ювентус - Удинезе 3:0 (Роналдо, Игуаин, Дибала)
16:00 Милан - Сасуоло 1:2
16:00 Болоня - Аталанта 2:2
19:00 Рома - Спал 0:1
21:45 Фиорентина - Интер 1:1

Понеделник (16.12.2019г.)

21:45 Каляри - Лацио 0:0


Posted by: masterhp 13 Dec 2019, 10:18

Програма за 16 кръг:

Събота (14.12.2019г.)

16:00 Бреша - Лече 1-0
19:00 Наполи - Парма 2-1
21:45 Дженоа - Сампдория 1-0

Неделя (15.12.2019г.)

13:30 Верона - Торино 1-1
16:00 Ювентус - Удинезе 2-1 (Пянич, Игуаин)
16:00 Милан - Сасуоло 2-1
16:00 Болоня - Аталанта 0-2
19:00 Рома - Спал 2-0
21:45 Фиорентина - Интер 1-3

Понеделник (16.12.2019г.)

21:45 Каляри - Лацио 2-3

Posted by: the pendulum 13 Dec 2019, 22:10

Програма за 16 кръг:

Събота (14.12.2019г.)

16:00 Бреша - Лече 2:1
19:00 Наполи - Парма 2:1
21:45 Дженоа - Сампдория 1:1

Неделя (15.12.2019г.)

13:30 Верона - Торино 1:2
16:00 Ювентус - Удинезе 3:1 /Dybala, CR7 x 2/
16:00 Милан - Сасуоло 1:1
16:00 Болоня - Аталанта 0:1
19:00 Рома - Спал 3:1
21:45 Фиорентина - Интер 1:1

Понеделник (16.12.2019г.)

21:45 Каляри - Лацио 1:1

Posted by: branko 14 Dec 2019, 10:47

Програма за 16 кръг:

Събота (14.12.2019г.)

16:00 Бреша - Лече 1-1
19:00 Наполи - Парма 3-1
21:45 Дженоа - Сампдория 1-0

Неделя (15.12.2019г.)

13:30 Верона - Торино 1-1
16:00 Ювентус - Удинезе 3-1 (Роналдо, Дибала 2)
16:00 Милан - Сасуоло 2-1
16:00 Болоня - Аталанта 0-1
19:00 Рома - Спал 2-0
21:45 Фиорентина - Интер 0-1

Понеделник (16.12.2019г.)

21:45 Каляри - Лацио 2-1


Posted by: lyubaka 14 Dec 2019, 11:26

Програма за 16 кръг:

Събота (14.12.2019г.)

16:00 Бреша - Лече 1:1
19:00 Наполи - Парма 2:0
21:45 Дженоа - Сампдория 2:2

Неделя (15.12.2019г.)

13:30 Верона - Торино 1: 2
16:00 Ювентус - Удинезе 3:1(Роналдо-2,Игуаин)
16:00 Милан - Сасуоло 2:0
16:00 Болоня - Аталанта 1:3
19:00 Рома - Спал 4:0
21:45 Фиорентина - Интер 1:1

Понеделник (16.12.2019г.)

21:45 Каляри - Лацио 1:1

Posted by: Kirilov 14 Dec 2019, 14:35

Програма за 16 кръг:

Събота (14.12.2019г.)

16:00 Бреша - Лече 2-1
19:00 Наполи - Парма 2-0
21:45 Дженоа - Сампдория 1-1

Неделя (15.12.2019г.)

13:30 Верона - Торино 0-1
16:00 Ювентус - Удинезе 3-0 (Роналдо, Дибала 2)
16:00 Милан - Сасуоло 1-1
16:00 Болоня - Аталанта 0-1
19:00 Рома - Спал 2-0
21:45 Фиорентина - Интер 0-1

Понеделник (16.12.2019г.)

21:45 Каляри - Лацио 1-2

Posted by: indep 14 Dec 2019, 15:23

Програма за 16 кръг:

Събота (14.12.2019г.)

16:00 Бреша - Лече 1-1
19:00 Наполи - Парма 2-1
21:45 Дженоа - Сампдория 1-0

Неделя (15.12.2019г.)

13:30 Верона - Торино 0-1
16:00 Ювентус - Удинезе 3-0 (Роналдо, Дибала 2)
16:00 Милан - Сасуоло 1-0
16:00 Болоня - Аталанта 1-2
19:00 Рома - Спал 2-0
21:45 Фиорентина - Интер 1-1

Понеделник (16.12.2019г.)

21:45 Каляри - Лацио 1-2

Posted by: J.T.Ultras 14 Dec 2019, 15:55

Програма за 16 кръг:

Събота (14.12.2019г.)

16:00 Бреша - Лече 1-1
19:00 Наполи - Парма 2-0
21:45 Дженоа - Сампдория 0-0

Неделя (15.12.2019г.)

13:30 Верона - Торино 1-1
16:00 Ювентус - Удинезе 2-0 (Роналдо, Дибала )
16:00 Милан - Сасуоло 2-1
16:00 Болоня - Аталанта 1-2
19:00 Рома - Спал 2-0
21:45 Фиорентина - Интер 1-2

Понеделник (16.12.2019г.)

21:45 Каляри - Лацио 1-1

Posted by: ge6a666 15 Dec 2019, 11:33

Програма за 16 кръг:


Неделя (15.12.2019г.)

13:30 Верона - Торино 1-2
16:00 Ювентус - Удинезе 2-0 (Роналдо, Дибала )
16:00 Милан - Сасуоло 2-0
16:00 Болоня - Аталанта 0-2
19:00 Рома - Спал 2-1
21:45 Фиорентина - Интер 1-1

Понеделник (16.12.2019г.)

21:45 Каляри - Лацио 1-1


Posted by: J.T.Ultras 16 Dec 2019, 13:40

Изтеглен мач от 17 кръг:

Сряда (18.12.2019г.)

19:55 Сампдория - Ювентус

Отложен мач от 7 кръг:

21:45 Бреша - Сасуоло

Posted by: Sllai 16 Dec 2019, 13:59

Изтеглен мач от 17 кръг:

Сряда (18.12.2019г.)

19:55 Сампдория - Ювентус 0-1 (Игуаин)

Отложен мач от 7 кръг:

21:45 Бреша - Сасуоло 1-1

Posted by: Spark11 16 Dec 2019, 14:41

Изтеглен мач от 17 кръг:

Сряда (18.12.2019г.)

19:55 Сампдория - Ювентус 1:2 Роналдо, Дибала

Отложен мач от 7 кръг:

21:45 Бреша - Сасуоло 2:1

Posted by: nikentus 16 Dec 2019, 17:08

Изтеглен мач от 17 кръг:

Сряда (18.12.2019г.)

19:55 Сампдория - Ювентус 1:4 (Дибала, Кристиано, Игуаин, Пянич)

Отложен мач от 7 кръг:

21:45 Бреша - Сасуоло 2:2


Posted by: Kirilov 16 Dec 2019, 17:12

Изтеглен мач от 17 кръг:

Сряда (18.12.2019г.)

19:55 Сампдория - Ювентус 0:2 (Роналдо, Дибала)

Отложен мач от 7 кръг:

21:45 Бреша - Сасуоло 1:0

Posted by: Vess 16 Dec 2019, 17:50

Изтеглен мач от 17 кръг:

Сряда (18.12.2019г.)

19:55 Сампдория - Ювентус 0:3 (3xРоналдо)

Отложен мач от 7 кръг:

21:45 Бреша - Сасуоло 1:1

Posted by: branko 17 Dec 2019, 08:35

Изтеглен мач от 17 кръг:

Сряда (18.12.2019г.)

19:55 Сампдория - Ювентус 0-2 (Игуаин, Роналдо)

Отложен мач от 7 кръг:

21:45 Бреша - Сасуоло 1-0

Posted by: mrd 17 Dec 2019, 09:54

Изтеглен мач от 17 кръг:

Сряда (18.12.2019г.)

19:55 Сампдория - Ювентус - 0:2 (Ronaldo, Pjanic)

Отложен мач от 7 кръг:

21:45 Бреша - Сасуоло - 1:1

Posted by: masterhp 17 Dec 2019, 11:48

Изтеглен мач от 17 кръг:

Сряда (18.12.2019г.)

19:55 Сампдория - Ювентус 1-2 (Дибала, Роналдо)

Отложен мач от 7 кръг:

21:45 Бреша - Сасуоло 1-0

Posted by: the pendulum 17 Dec 2019, 16:31

Изтеглен мач от 17 кръг:

Сряда (18.12.2019г.)

19:55 Сампдория - Ювентус 0:1 /Higuain/

Отложен мач от 7 кръг:

21:45 Бреша - Сасуоло 1:1

Posted by: lyubaka 17 Dec 2019, 21:32

Изтеглен мач от 17 кръг:

Сряда (18.12.2019г.)

19:55 Сампдория - Ювентус 1:3(Роналдо,Дибала Игуаин)

Отложен мач от 7 кръг:

21:45 Бреша - Сасуоло 3:2

Posted by: ge6a666 18 Dec 2019, 08:27

Изтеглен мач от 17 кръг:

Сряда (18.12.2019г.)

19:55 Сампдория - Ювентус 0-3 (Дибала , Роналдо 2)

Отложен мач от 7 кръг:

21:45 Бреша - Сасуоло 0-0

Posted by: indep 18 Dec 2019, 19:40

Изтеглен мач от 17 кръг:

Сряда (18.12.2019г.)

19:55 Сампдория - Ювентус 0-3 (Дибала -2 , Роналдо )

Отложен мач от 7 кръг:

21:45 Бреша - Сасуоло 1-1

Posted by: J.T.Ultras 18 Dec 2019, 19:45

Изтеглен мач от 17 кръг:

Сряда (18.12.2019г.)

19:55 Сампдория - Ювентус 0-3 (Дибала, Роналдо, Рабио)

Отложен мач от 7 кръг:

21:45 Бреша - Сасуоло 2-1

Posted by: J.T.Ultras 18 Dec 2019, 23:26

Програма за 17 кръг:

Петък (20.12.2019г.)

21:45 Фиорентина - Рома

Събота (21.12.2019г.)

16:00 Удинезе - Каляри
19:00 Интер - Дженоа
21:45 Торино - Спал

Неделя (22.12.2019г.)

13:30 Аталанта - Милан
16:00 Лече - Болоня
16:00 Парма - Бреша
21:45 Сасуоло - Наполи

Posted by: Sllai 19 Dec 2019, 08:02

Програма за 17 кръг:

Петък (20.12.2019г.)

21:45 Фиорентина - Рома 1-1

Събота (21.12.2019г.)

16:00 Удинезе - Каляри 1-1
19:00 Интер - Дженоа 2-1
21:45 Торино - Спал 2-0

Неделя (22.12.2019г.)

13:30 Аталанта - Милан 2-1
16:00 Лече - Болоня 0-1
16:00 Парма - Бреша 2-1
21:45 Сасуоло - Наполи 1-3

Posted by: the pendulum 19 Dec 2019, 10:06

Програма за 17 кръг:

Петък (20.12.2019г.)

21:45 Фиорентина - Рома 0:0

Събота (21.12.2019г.)

16:00 Удинезе - Каляри 1:2
19:00 Интер - Дженоа 1:0
21:45 Торино - Спал 1:0

Неделя (22.12.2019г.)

13:30 Аталанта - Милан 3:1
16:00 Лече - Болоня 1:2
16:00 Парма - Бреша 2:1
21:45 Сасуоло - Наполи 1:2

Posted by: masterhp 19 Dec 2019, 11:12

Програма за 17 кръг:

Петък (20.12.2019г.)

21:45 Фиорентина - Рома 1-2

Събота (21.12.2019г.)

16:00 Удинезе - Каляри 1-2
19:00 Интер - Дженоа 2-1
21:45 Торино - Спал 2-1

Неделя (22.12.2019г.)

13:30 Аталанта - Милан 2-1
16:00 Лече - Болоня 1-2
16:00 Парма - Бреша 2-1
21:45 Сасуоло - Наполи 1-2

Posted by: nikentus 19 Dec 2019, 15:17

Програма за 17 кръг:

Петък (20.12.2019г.)

21:45 Фиорентина - Рома 1:1

Събота (21.12.2019г.)

16:00 Удинезе - Каляри 2:2
19:00 Интер - Дженоа 1:1
21:45 Торино - Спал 2:1

Неделя (22.12.2019г.)

13:30 Аталанта - Милан 0:0
16:00 Лече - Болоня 1:1
16:00 Парма - Бреша 1:2
21:45 Сасуоло - Наполи 1:1

Posted by: Spark11 19 Dec 2019, 15:44

Програма за 17 кръг:

Петък (20.12.2019г.)

21:45 Фиорентина - Рома 1:1

Събота (21.12.2019г.)

16:00 Удинезе - Каляри 1:2
19:00 Интер - Дженоа 3:0
21:45 Торино - Спал 2:1

Неделя (22.12.2019г.)

13:30 Аталанта - Милан 4:1
16:00 Лече - Болоня 1:0
16:00 Парма - Бреша 2:0
21:45 Сасуоло - Наполи 2:1

Posted by: ge6a666 19 Dec 2019, 16:36

Програма за 17 кръг:

Петък (20.12.2019г.)

21:45 Фиорентина - Рома 0-1

Събота (21.12.2019г.)

16:00 Удинезе - Каляри 2-1
19:00 Интер - Дженоа 2-0
21:45 Торино - Спал 3-0

Неделя (22.12.2019г.)

13:30 Аталанта - Милан 2-2
16:00 Лече - Болоня 1-1
16:00 Парма - Бреша 2-0
21:45 Сасуоло - Наполи 1-1

Posted by: branko 19 Dec 2019, 17:03

Програма за 17 кръг:

Петък (20.12.2019г.)

21:45 Фиорентина - Рома 1-2

Събота (21.12.2019г.)

16:00 Удинезе - Каляри 1-1
19:00 Интер - Дженоа 2-0
21:45 Торино - Спал 2-0

Неделя (22.12.2019г.)

13:30 Аталанта - Милан 2-1
16:00 Лече - Болоня 0-1
16:00 Парма - Бреша 1-0
21:45 Сасуоло - Наполи 0-2

Posted by: Vess 19 Dec 2019, 17:31

Програма за 17 кръг:

Петък (20.12.2019г.)

21:45 Фиорентина - Рома 3:1

Събота (21.12.2019г.)

16:00 Удинезе - Каляри 1:1
19:00 Интер - Дженоа 2:0
21:45 Торино - Спал 2:1

Неделя (22.12.2019г.)

13:30 Аталанта - Милан 2:1
16:00 Лече - Болоня 1:0
16:00 Парма - Бреша 2:1
21:45 Сасуоло - Наполи 1:1

Posted by: lyubaka 20 Dec 2019, 20:56

Програма за 17 кръг:

Петък (20.12.2019г.)

21:45 Фиорентина - Рома 1:2

Събота (21.12.2019г.)

16:00 Удинезе - Каляри 2:0
19:00 Интер - Дженоа 3:1
21:45 Торино - Спал 1:0

Неделя (22.12.2019г.)

13:30 Аталанта - Милан 2:1
16:00 Лече - Болоня 2:2
16:00 Парма - Бреша 1:0
21:45 Сасуоло - Наполи 0:2

Posted by: indep 20 Dec 2019, 21:21

Програма за 17 кръг:

Петък (20.12.2019г.)

21:45 Фиорентина - Рома 1-2

Събота (21.12.2019г.)

16:00 Удинезе - Каляри 0-1
19:00 Интер - Дженоа 2-0
21:45 Торино - Спал 2-0

Неделя (22.12.2019г.)

13:30 Аталанта - Милан 2-0
16:00 Лече - Болоня 1-1
16:00 Парма - Бреша 1-0
21:45 Сасуоло - Наполи 0-2

Posted by: J.T.Ultras 20 Dec 2019, 21:40

Програма за 17 кръг:

Петък (20.12.2019г.)

21:45 Фиорентина - Рома 2-3

Събота (21.12.2019г.)

16:00 Удинезе - Каляри 1-1
19:00 Интер - Дженоа 2-0
21:45 Торино - Спал 2-1

Неделя (22.12.2019г.)

13:30 Аталанта - Милан 2-1
16:00 Лече - Болоня 1-1
16:00 Парма - Бреша 2-1
21:45 Сасуоло - Наполи 1-2

Posted by: Kirilov 21 Dec 2019, 14:16

Програма за 17 кръг:

Събота (21.12.2019г.)

16:00 Удинезе - Каляри 1-1
19:00 Интер - Дженоа 2-0
21:45 Торино - Спал 1-0

Неделя (22.12.2019г.)

13:30 Аталанта - Милан 2-1
16:00 Лече - Болоня 0-1
16:00 Парма - Бреша 2-0
21:45 Сасуоло - Наполи 1-1

Posted by: J.T.Ultras 24 Dec 2019, 18:05

Класиране за 16 кръг:

1. the pendulum - 12т.
2. mrd - 10т.
--- nikentus - 10т.
3. Vess - 9т.
--- indep - 9т.
4. lyubaka - 8т.
--- Kirilov - 8т.
5. Sllai - 6т.
--- masterhp - 6т.
--- branko - 6т.
--- ge6a666 - 6т.
6. Spark11 - 4т.
--- J.T.Ultras - 4т.

Класиране за изтегления мач от 17 кръг и отложен мач 7 кръг:

1. Spark11 - 7т.
--- masterhp - 7т.
2. Sllai - 2т.
--- Vess - 2т.
--- mrd - 2т.
--- nikentus - 2т.
--- masterhp - 2т.
--- the pendulum - 2т.
--- branko - 2т.
--- lyubaka - 2т.
--- Kirilov - 2т.
--- indep - 2т.
--- J.T.Ultras - 2т.
--- ge6a666 - 2т.

Класиране за 17 кръг:

1. masterhp - 7т.
2. the pendulum - 6т.
--- J.T.Ultras - 6т.
3. branko - 5т.
--- lyubaka - 5т.
--- ge6a666 - 5т.
4. Sllai - 4т.
--- indep - 4т.
5. Kirilov - 3т.
6. Spark11 - 2т.
--- Vess - 2т.
7. nikentus --

Общо класиране:

1. branko - 144т.
2. Sllai - 141т.
3. masterhp - 138т.
4. the pendulum - 129т.
5. Kirilov - 127т.
6. ge6a666 - 116т.
7. J.T.Ultras - 112т.
8. lyubaka - 109т.
9. indep - 108т.
10. nikentus - 104т.
--- Spark11 - 104т.
11. mrd - 88т.
12. Vess - 45т.
13. pinkfloyd39 - 39т.
14. StanJuve - 12т.
15. BashtaVi - 7т.
16. superniki - 6т.

Posted by: J.T.Ultras 29 Dec 2019, 21:20

Програма за 18 кръг:

Неделя (05.01.2020г.)

13:30 Бреша - Лацио
16:00 Спал - Верона
17:00 Дженоа - Сасуоло
21:45 Рома - Торино

Понеделник (06.01.2020г.)

13:30 Болоня - Фиорентина
16:00 Аталанта - Парма
16:00 Ювентус - Каляри
16:00 Милан - Сампдория
19:00 Лече - Удинезе
21:45 Наполи - Интер

Posted by: Spark11 30 Dec 2019, 03:39

Програма за 18 кръг:

Неделя (05.01.2020г.)

13:30 Бреша - Лацио 1:2
16:00 Спал - Верона 1:2
17:00 Дженоа - Сасуоло 1:2
21:45 Рома - Торино 3:1

Понеделник (06.01.2020г.)

13:30 Болоня - Фиорентина 2:0
16:00 Аталанта - Парма 3:1
16:00 Ювентус - Каляри 2:1 Роналдо, Дибала
16:00 Милан - Сампдория 1:0
19:00 Лече - Удинезе 2:1
21:45 Наполи - Интер 2:1

Posted by: Vess 30 Dec 2019, 20:58

Програма за 18 кръг:

Неделя (05.01.2020г.)

13:30 Бреша - Лацио 0:4
16:00 Спал - Верона 1:1
17:00 Дженоа - Сасуоло 1:1
21:45 Рома - Торино 1:1

Понеделник

13:30 Болоня - Фиорентина 1:1
16:00 Аталанта - Парма 2:0
16:00 Ювентус - Каляри 4:0 (Роналдо x 3; Дибала)
16:00 Милан - Сампдория 1:1
19:00 Лече - Удинезе 2:1
21:45 Наполи - Интер 1:1

Posted by: Sllai 31 Dec 2019, 08:24

Програма за 18 кръг:

Неделя (05.01.2020г.)

13:30 Бреша - Лацио 1-2
16:00 Спал - Верона 1-1
17:00 Дженоа - Сасуоло 2-2
21:45 Рома - Торино 2-1

Понеделник (06.01.2020г.)

13:30 Болоня - Фиорентина 1-1
16:00 Аталанта - Парма 2-1
16:00 Ювентус - Каляри 3-1 (Бонучи, Роналдо, Игуаин)
16:00 Милан - Сампдория 1-1
19:00 Лече - Удинезе 0-0
21:45 Наполи - Интер 2-1

Posted by: nikentus 03 Jan 2020, 10:23

Програма за 18 кръг:

Неделя (05.01.2020г.)

13:30 Бреша - Лацио 0:2
16:00 Спал - Верона 1:0
17:00 Дженоа - Сасуоло 2:1
21:45 Рома - Торино 2:2

Понеделник (06.01.2020г.)

13:30 Болоня - Фиорентина 2:2
16:00 Аталанта - Парма 2:1
16:00 Ювентус - Каляри 3:1 (Игуаин, Дибала, Роналдо)
16:00 Милан - Сампдория 1:2
19:00 Лече - Удинезе 0:1
21:45 Наполи - Интер 1:2

Posted by: branko 03 Jan 2020, 11:50

Програма за 18 кръг:

Неделя (05.01.2020г.)

13:30 Бреша - Лацио 2-2
16:00 Спал - Верона 0-0
17:00 Дженоа - Сасуоло 1-2
21:45 Рома - Торино 2-0

Понеделник (06.01.2020г.)

13:30 Болоня - Фиорентина 1-1
16:00 Аталанта - Парма 3-1
16:00 Ювентус - Каляри 2-0 (Роналдо, Игуаин)
16:00 Милан - Сампдория 2-1
19:00 Лече - Удинезе 1-0
21:45 Наполи - Интер 1-1

Posted by: Kirilov 05 Jan 2020, 10:11

Програма за 18 кръг:

Неделя (05.01.2020г.)

13:30 Бреша - Лацио 0-2
16:00 Спал - Верона 1-1
17:00 Дженоа - Сасуоло 1-0
21:45 Рома - Торино 2-0

Понеделник (06.01.2020г.)

13:30 Болоня - Фиорентина 1-0
16:00 Аталанта - Парма 3-0
16:00 Ювентус - Каляри 3-0 (Роналдо 2, Дибала)
16:00 Милан - Сампдория 2-1
19:00 Лече - Удинезе 1-0
21:45 Наполи - Интер 1-1

Posted by: ge6a666 05 Jan 2020, 10:29

Програма за 18 кръг:

Неделя (05.01.2020г.)

13:30 Бреша - Лацио 0-1
16:00 Спал - Верона 1-0
17:00 Дженоа - Сасуоло 1-1
21:45 Рома - Торино 2-1

Понеделник (06.01.2020г.)

13:30 Болоня - Фиорентина 1-1
16:00 Аталанта - Парма 3-1
16:00 Ювентус - Каляри 4-0 (Роналдо 2, Дибала2)
16:00 Милан - Сампдория 2-2
19:00 Лече - Удинезе 1-0
21:45 Наполи - Интер 1-0

Posted by: lyubaka 05 Jan 2020, 11:10

Програма за 18 кръг:

Неделя (05.01.2020г.)

13:30 Бреша - Лацио 0:1
16:00 Спал - Верона 3:1
17:00 Дженоа - Сасуоло 2:0
21:45 Рома - Торино 4:2

Понеделник (06.01.2020г.)

13:30 Болоня - Фиорентина 1:1
16:00 Аталанта - Парма 3:1
16:00 Ювентус - Каляри 2:0(Роналдо, Дъглас)
16:00 Милан - Сампдория 2:1
19:00 Лече - Удинезе 0:0
21:45 Наполи - Интер 1:1

Posted by: the pendulum 05 Jan 2020, 11:25

Програма за 18 кръг:

Неделя (05.01.2020г.)

13:30 Бреша - Лацио 1:2
16:00 Спал - Верона 1:1
17:00 Дженоа - Сасуоло 1:0
21:45 Рома - Торино 2:1

Понеделник (06.01.2020г.)

13:30 Болоня - Фиорентина 1:2
16:00 Аталанта - Парма 2:0
16:00 Ювентус - Каляри 2:0 /CR7, Higuain/
16:00 Милан - Сампдория 2:1
19:00 Лече - Удинезе 1:1
21:45 Наполи - Интер 1:1

Posted by: J.T.Ultras 05 Jan 2020, 13:26

Програма за 18 кръг:

Неделя (05.01.2020г.)

13:30 Бреша - Лацио 1-2
16:00 Спал - Верона 1-1
17:00 Дженоа - Сасуоло 0-1
21:45 Рома - Торино 2-1

Понеделник (06.01.2020г.)

13:30 Болоня - Фиорентина 2-2
16:00 Аталанта - Парма 3-1
16:00 Ювентус - Каляри 1-0 (Дибала)
16:00 Милан - Сампдория 2-1
19:00 Лече - Удинезе 1-1
21:45 Наполи - Интер 1-1

Posted by: indep 05 Jan 2020, 14:13

Програма за 18 кръг:

Неделя (05.01.2020г.)

16:00 Спал - Верона 0-0
17:00 Дженоа - Сасуоло 1-1
21:45 Рома - Торино 2-0

Понеделник (06.01.2020г.)

13:30 Болоня - Фиорентина 1-1
16:00 Аталанта - Парма 2-1
16:00 Ювентус - Каляри 3-0 (Роналдо, ДИбала х2)
16:00 Милан - Сампдория 1-0
19:00 Лече - Удинезе 1-0
21:45 Наполи - Интер 1-1

Posted by: masterhp 05 Jan 2020, 14:43

Програма за 18 кръг:

Неделя (05.01.2020г.)

13:30 Бреша - Лацио 1-3
16:00 Спал - Верона 2-1
17:00 Дженоа - Сасуоло 2-1
21:45 Рома - Торино 2-1

Понеделник (06.01.2020г.)

13:30 Болоня - Фиорентина 2-1
16:00 Аталанта - Парма 2-1
16:00 Ювентус - Каляри 2-1 ( Роналдо, Игуаин)
16:00 Милан - Сампдория 2-1
19:00 Лече - Удинезе 0-1
21:45 Наполи - Интер 2-2

Posted by: J.T.Ultras 07 Jan 2020, 12:25

Класиране за 18 кръг:

1. nikentus - 12т.
2. Vess - 10т.
--- Sllai - 10т.
--- ge6a666 - 10т.
3. masterhp - 9т.*
4. lyubaka - 8т.
5. Spark11 - 7т.
--- the pendulum - 7т.
--- J.T.Ultras - 7т.
6. branko - 6т.
--- indep - 6т.
7. Kirilov - 5т.

*Точката от прогноза за мача Бреша - Лацио не е зачетена (прогнозата е след началото на мача)

Общо класиране:

1. Sllai - 151т.
2. branko - 150т.
3. masterhp - 147т.
4. the pendulum - 136т.
5. Kirilov - 132т.
6. ge6a666 - 126т.
7. J.T.Ultras - 119т.
8. lyubaka - 117т.
9. nikentus - 116т.
10. indep - 114т.
11. Spark11 - 111т.
12. mrd - 88т.
13. Vess - 55т.
14. pinkfloyd39 - 39т.
15. StanJuve - 12т.
16. BashtaVi - 7т.
17. superniki - 6т.

Posted by: J.T.Ultras 08 Jan 2020, 17:50

Програма за 19 кръг:

Събота (11.01.2020г.)

16:00 Каляри - Милан
19:00 Лацио - Наполи
21:45 Интер - Аталанта

Неделя (12.01.2020г.)

13:30 Удинезе - Сасуоло
16:00 Сампдория - Бреша
16:00 Торино - Болоня
16:00 Фиорентина - Спал
19:00 Верона - Дженоа
21:45 Рома - Ювентус

Понеделник (13.01.2020г.)

21:45 Парма - Лече

Posted by: Sllai 08 Jan 2020, 19:34

Програма за 19 кръг:

Събота (11.01.2020г.)

16:00 Каляри - Милан 1-1
19:00 Лацио - Наполи 2-2
21:45 Интер - Аталанта 2-2

Неделя (12.01.2020г.)

13:30 Удинезе - Сасуоло 2-1
16:00 Сампдория - Бреша 1-0
16:00 Торино - Болоня 1-1
16:00 Фиорентина - Спал 2-0
19:00 Верона - Дженоа 1-1
21:45 Рома - Ювентус 1-2 (Роналдо, Пянич)

Понеделник (13.01.2020г.)

21:45 Парма - Лече 1-0

Posted by: Kirilov 08 Jan 2020, 19:45

Програма за 19 кръг:

Събота (11.01.2020г.)

16:00 Каляри - Милан 2:1
19:00 Лацио - Наполи 2:1
21:45 Интер - Аталанта 1:2

Неделя (12.01.2020г.)

13:30 Удинезе - Сасуоло 2:1
16:00 Сампдория - Бреша 2:0
16:00 Торино - Болоня 2:1
16:00 Фиорентина - Спал 2:0
19:00 Верона - Дженоа 2:1
21:45 Рома - Ювентус 1:2 (Роналдо, Дибала)

Понеделник (13.01.2020г.)

21:45 Парма - Лече 2:0

Posted by: ge6a666 09 Jan 2020, 11:36

Програма за 19 кръг:

Събота (11.01.2020г.)

16:00 Каляри - Милан 2:0
19:00 Лацио - Наполи 1:1
21:45 Интер - Аталанта 1:1

Неделя (12.01.2020г.)

13:30 Удинезе - Сасуоло 2:0
16:00 Сампдория - Бреша 1:0
16:00 Торино - Болоня 2:0
16:00 Фиорентина - Спал 2:1
19:00 Верона - Дженоа 0:0
21:45 Рома - Ювентус 1:3 (Роналдо 2 , Дибала)

Понеделник (13.01.2020г.)

21:45 Парма - Лече 3:1

Posted by: branko 09 Jan 2020, 16:31

Програма за 19 кръг:

Събота (11.01.2020г.)

16:00 Каляри - Милан 1-1
19:00 Лацио - Наполи 1-2
21:45 Интер - Аталанта 1-3

Неделя (12.01.2020г.)

13:30 Удинезе - Сасуоло 0-1
16:00 Сампдория - Бреша 1-1
16:00 Торино - Болоня 2-0
16:00 Фиорентина - Спал 1-0
19:00 Верона - Дженоа 2-0
21:45 Рома - Ювентус 1-3 (Роналдо 2, Дибала)

Понеделник (13.01.2020г.)

21:45 Парма - Лече 0-0

Posted by: Vess 09 Jan 2020, 20:02

Програма за 19 кръг:

Събота (11.01.2020г.)

16:00 Каляри - Милан 1:1
19:00 Лацио - Наполи 3:1
21:45 Интер - Аталанта 1:1

Неделя (12.01.2020г.)

13:30 Удинезе - Сасуоло 2:1
16:00 Сампдория - Бреша 2:1
16:00 Торино - Болоня 1:0
16:00 Фиорентина - Спал 2:0
19:00 Верона - Дженоа 2:1
21:45 Рома - Ювентус 0:2 (2xRonaldo)

Понеделник (13.01.2020г.)

21:45 Парма - Лече 1:1

Posted by: nikentus 10 Jan 2020, 08:59

Програма за 19 кръг:

Събота (11.01.2020г.)

16:00 Каляри - Милан 1:2
19:00 Лацио - Наполи 1:0
21:45 Интер - Аталанта 3:0

Неделя (12.01.2020г.)

13:30 Удинезе - Сасуоло 2:1
16:00 Сампдория - Бреша 1:1
16:00 Торино - Болоня 1:2
16:00 Фиорентина - Спал 2:0
19:00 Верона - Дженоа 1:2
21:45 Рома - Ювентус 0:2 (Роналдо, Дибала)

Понеделник (13.01.2020г.)

21:45 Парма - Лече 2:2


Posted by: Spark11 11 Jan 2020, 02:44

Програма за 19 кръг:

Събота (11.01.2020г.)

16:00 Каляри - Милан 2:1
19:00 Лацио - Наполи 2:1
21:45 Интер - Аталанта 2:2

Неделя (12.01.2020г.)

13:30 Удинезе - Сасуоло 1:0
16:00 Сампдория - Бреша 1:1
16:00 Торино - Болоня 2:1
16:00 Фиорентина - Спал 1:0
19:00 Верона - Дженоа 1:0
21:45 Рома - Ювентус 1:2 Роналдо, Пянич

Понеделник (13.01.2020г.)

21:45 Парма - Лече 1:2

Posted by: lyubaka 11 Jan 2020, 11:17

Програма за 19 кръг:

Събота (11.01.2020г.)

16:00 Каляри - Милан 1:1
19:00 Лацио - Наполи 3:2
21:45 Интер - Аталанта 1:1

Неделя (12.01.2020г.)

13:30 Удинезе - Сасуоло 2:0
16:00 Сампдория - Бреша 3:0
16 : 00 Торино - Болоня 2:1
16:00 Фиорентина - Спал 3:1
19:00 Верона - Дженоа 1:1
21:45 Рома - Ювентус 2:2(Роналдо,Дибала)

Понеделник (13.01.2020г.)

21:45 Парма - Лече 2:0


Posted by: the pendulum 11 Jan 2020, 14:17

Програма за 19 кръг:

Събота (11.01.2020г.)

16:00 Каляри - Милан 1:2
19:00 Лацио - Наполи 1:2
21:45 Интер - Аталанта 2:1

Неделя (12.01.2020г.)

13:30 Удинезе - Сасуоло 2:1
16:00 Сампдория - Бреша 2:1
16:00 Торино - Болоня 1:1
16:00 Фиорентина - Спал 3:1
19:00 Верона - Дженоа 1:1
21:45 Рома - Ювентус 0:0

Понеделник (13.01.2020г.)

21:45 Парма - Лече 0:0

Posted by: J.T.Ultras 11 Jan 2020, 15:50

Програма за 19 кръг:

Събота (11.01.2020г.)

16:00 Каляри - Милан 1-1
19:00 Лацио - Наполи 2-1
21:45 Интер - Аталанта 1-1

Неделя (12.01.2020г.)

13:30 Удинезе - Сасуоло 2-2
16:00 Сампдория - Бреша 1-0
16:00 Торино - Болоня 2-1
16:00 Фиорентина - Спал 2-0
19:00 Верона - Дженоа 1-1
21:45 Рома - Ювентус 1-3 (Дибала, Роналдо, Демирал)

Понеделник (13.01.2020г.)

21:45 Парма - Лече 2-1

Posted by: indep 11 Jan 2020, 16:00

Програма за 19 кръг:

Събота (11.01.2020г.)

16:00 Каляри - Милан 2-1
19:00 Лацио - Наполи 2-1
21:45 Интер - Аталанта 1-1

Неделя (12.01.2020г.)

13:30 Удинезе - Сасуоло 1-1
16:00 Сампдория - Бреша 2-1
16:00 Торино - Болоня 2-0
16:00 Фиорентина - Спал 2-0
19:00 Верона - Дженоа 1-0
21:45 Рома - Ювентус 1-3 (Дибала, Роналдо, Рабио)

Понеделник (13.01.2020г.)

21:45 Парма - Лече 1-0

Posted by: masterhp 12 Jan 2020, 13:03

Неделя (12.01.2020г.)

13:30 Удинезе - Сасуоло 2:1
16:00 Сампдория - Бреша 2:1
16:00 Торино - Болоня 2:1
16:00 Фиорентина - Спал 3:1
19:00 Верона - Дженоа 1:2
21:45 Рома - Ювентус 0:2

Понеделник (13.01.2020г.)

21:45 Парма - Лече 1:0

Posted by: J.T.Ultras 15 Jan 2020, 12:40

Класиране за 19 кръг:

1. Kirilov - 15т.
--- Vess - 15т.
2. Spark11 - 12т.
3. lyubaka - 11т.
--- indep - 11т.
4. ge6a666 - 10т.
--- J.T.Ultras - 10т.
5. Sllai - 9т.
6. nikentus - 8т.
7. branko - 7т.
--- masterhp - 7т.
8. the pendulum - 4т.

Общо класиране:

1. Sllai - 160т.
2. branko - 157т.
3. masterhp - 154т.
4. Kirilov - 147т.
5. the pendulum - 140т.
6. ge6a666 - 136т.
7. J.T.Ultras - 129т.
8. lyubaka - 128т.
9. indep - 125т.
10. nikentus - 124т.
11. Spark11 - 123т.
12. mrd - 88т.
13. Vess - 70т.
14. pinkfloyd39 - 39т.
15. StanJuve - 12т.
16. BashtaVi - 7т.
17. superniki - 6т.

Posted by: J.T.Ultras 15 Jan 2020, 14:35

Програма за 20 кръг:

Събота (18.01.2020г.)

16:00 Лацио - Сампдория
19:00 Сасуоло - Торино
21:45 Наполи - Фиорентина

Неделя (19.01.2020г.)

13:30 Милан - Удинезе
16:00 Лече - Интер
16:00 Болоня - Верона
16:00 Бреша - Каляри
19:00 Дженоа - Рома
21:45 Ювентус - Парма

Понеделник (20.01.2020г.)

21:45 Аталанта - Спал

Posted by: nikentus 15 Jan 2020, 14:57

Програма за 20 кръг:

Събота (18.01.2020г.)

16:00 Лацио - Сампдория 1:2
19:00 Сасуоло - Торино 0:2
21:45 Наполи - Фиорентина 3:0

Неделя (19.01.2020г.)

13:30 Милан - Удинезе 1:1
16:00 Лече - Интер 0:2
16:00 Болоня - Верона 2:1
16:00 Бреша - Каляри 1:2
19:00 Дженоа - Рома 1:1
21:45 Ювентус - Парма 3:0 (Роналдо, Дибала, Бонучи)

Понеделник (20.01.2020г.)

21:45 Аталанта - Спал 2:0


Posted by: Sllai 15 Jan 2020, 15:11

Програма за 20 кръг:

Събота (18.01.2020г.)

16:00 Лацио - Сампдория 3-2
19:00 Сасуоло - Торино 2-2
21:45 Наполи - Фиорентина 1-0

Неделя (19.01.2020г.)

13:30 Милан - Удинезе 1-0
16:00 Лече - Интер 0-1
16:00 Болоня - Верона 2-1
16:00 Бреша - Каляри 1-1
19:00 Дженоа - Рома 1-2
21:45 Ювентус - Парма 2-0 (Дибала, Роналдо)

Понеделник (20.01.2020г.)

21:45 Аталанта - Спал 3-0

Posted by: Vess 15 Jan 2020, 15:46

Програма за 20 кръг:

Събота (18.01.2020г.)

16:00 Лацио - Сампдория 3:0
19:00 Сасуоло - Торино 1:1
21:45 Наполи - Фиорентина 2:1

Неделя (19.01.2020г.)

13:30 Милан - Удинезе 2:1
16:00 Лече - Интер 1:1
16:00 Болоня - Верона 1:1
16:00 Бреша - Каляри 1:1
19:00 Дженоа - Рома 1:1
21:45 Ювентус - Парма 4:0 (3xRonaldo, Dybala)

Понеделник (20.01.2020г.)

21:45 Аталанта - Спал 2:0

Posted by: Spark11 15 Jan 2020, 16:54

Програма за 20 кръг:

Събота (18.01.2020г.)

16:00 Лацио - Сампдория 2:1
19:00 Сасуоло - Торино 2:1
21:45 Наполи - Фиорентина 2:1

Неделя (19.01.2020г.)

13:30 Милан - Удинезе 2:1
16:00 Лече - Интер 1:2
16:00 Болоня - Верона 2:1
16:00 Бреша - Каляри 1:2
19:00 Дженоа - Рома 1:2
21:45 Ювентус - Парма 2:1 Роналдо, Дибала

Понеделник (20.01.2020г.)

21:45 Аталанта - Спал 4:0

Posted by: ge6a666 16 Jan 2020, 16:31

Програма за 20 кръг:

Събота (18.01.2020г.)

16:00 Лацио - Сампдория 1:0
19:00 Сасуоло - Торино 1:1
21:45 Наполи - Фиорентина 2:0

Неделя (19.01.2020г.)

13:30 Милан - Удинезе 2:1
16:00 Лече - Интер 0:2
16:00 Болоня - Верона 2:0
16:00 Бреша - Каляри 1:3
19:00 Дженоа - Рома 0:1
21:45 Ювентус - Парма 3:0 (Роналдо, Дибала 2)

Понеделник (20.01.2020г.)

21:45 Аталанта - Спал 3:0




Posted by: branko 17 Jan 2020, 14:43

Програма за 20 кръг:

Събота (18.01.2020г.)

16:00 Лацио - Сампдория 2-0
19:00 Сасуоло - Торино 1-2
21:45 Наполи - Фиорентина 3-1

Неделя (19.01.2020г.)

13:30 Милан - Удинезе 2-0
16:00 Лече - Интер 1-3
16:00 Болоня - Верона 1-0
16:00 Бреша - Каляри 0-0
19:00 Дженоа - Рома 1-3
21:45 Ювентус - Парма 3-0 (Дибала, Роналдо, Рамзи)

Понеделник (20.01.2020г.)

21:45 Аталанта - Спал 4-1

Posted by: masterhp 17 Jan 2020, 15:02

Програма за 20 кръг:

Събота (18.01.2020г.)

16:00 Лацио - Сампдория 3-1
19:00 Сасуоло - Торино 2-1
21:45 Наполи - Фиорентина 2-1

Неделя (19.01.2020г.)

13:30 Милан - Удинезе 2-1
16:00 Лече - Интер 1-3
16:00 Болоня - Верона 2-1
16:00 Бреша - Каляри 2-1
19:00 Дженоа - Рома 1-2
21:45 Ювентус - Парма 4-0 (Дибала, Роналдо, Бернардески, Сандро)

Понеделник (20.01.2020г.)

21:45 Аталанта - Спал 3-0

Posted by: Kirilov 17 Jan 2020, 18:40

Програма за 20 кръг:

Събота (18.01.2020г.)

16:00 Лацио - Сампдория 2-0
19:00 Сасуоло - Торино 1-2
21:45 Наполи - Фиорентина 2-0

Неделя (19.01.2020г.)

13:30 Милан - Удинезе 2-1
16:00 Лече - Интер 1-3
16:00 Болоня - Верона 2-0
16:00 Бреша - Каляри 1-0
19:00 Дженоа - Рома 0-1
21:45 Ювентус - Парма 3-0 (Дибала, Роналдо 2)

Понеделник (20.01.2020г.)

21:45 Аталанта - Спал 4-0

Posted by: indep 18 Jan 2020, 15:53


Програма за 20 кръг:

Събота (18.01.2020г.)

16:00 Лацио - Сампдория 2-0
19:00 Сасуоло - Торино 1-2
21:45 Наполи - Фиорентина 1-0

Неделя (19.01.2020г.)

13:30 Милан - Удинезе 2-1
16:00 Лече - Интер 0-2
16:00 Болоня - Верона 2-1
16:00 Бреша - Каляри 0-1
19:00 Дженоа - Рома 1-2
21:45 Ювентус - Парма 2-0 (Дибала, Роналдо)

Понеделник (20.01.2020г.)

21:45 Аталанта - Спал 2-0

Posted by: J.T.Ultras 18 Jan 2020, 15:56

Програма за 20 кръг:

Събота (18.01.2020г.)

16:00 Лацио - Сампдория 3-1
19:00 Сасуоло - Торино 1-1
21:45 Наполи - Фиорентина 2-1

Неделя (19.01.2020г.)

13:30 Милан - Удинезе 2-0
16:00 Лече - Интер 1-2
16:00 Болоня - Верона 2-0
16:00 Бреша - Каляри 1-1
19:00 Дженоа - Рома 1-2
21:45 Ювентус - Парма 3-1 (Дибала, Игуаин, Рамзи)

Понеделник (20.01.2020г.)

21:45 Аталанта - Спал 4-0

Posted by: lyubaka 18 Jan 2020, 18:22

Програма за 20 кръг:

Събота (18.01.2020г.)

16:00 Лацио - Сампдория - - -
19:00 Сасуоло - Торино 2:2
21:45 Наполи - Фиорентина 3:1

Неделя (19.01.2020г.)

13:30 Милан - Удинезе 2:0
16:00 Лече - Интер 1:2
16:00 Болоня - Верона 2:1
16:00 Бреша - Каляри 1:1
19:00 Дженоа - Рома 2:1
21:45 Ювентус - Парма 4:1(Роналдо - 2,Игуаин,Дибала)

Понеделник (20.01.2020г.)

21:45 Аталанта - Спал 4:0

Posted by: the pendulum 18 Jan 2020, 19:38

Програма за 20 кръг:

Събота (18.01.2020г.)

21:45 Наполи - Фиорентина 2:1

Неделя (19.01.2020г.)

13:30 Милан - Удинезе 3:1
16:00 Лече - Интер 1:2
16:00 Болоня - Верона 1:1
16:00 Бреша - Каляри 1:1
19:00 Дженоа - Рома 1:1
21:45 Ювентус - Парма 2:0 /CR7, Dybala/

Понеделник (20.01.2020г.)

21:45 Аталанта - Спал 2:0

Posted by: J.T.Ultras 21 Jan 2020, 13:55

Класиране за 20 кръг:

1. Vess - 11т.
2. Spark11 - 10т.
3. branko - 8т.
--- masterhp - 8т.
4. the pendulum - 7т.
5. Sllai - 6т.
--- J.T.Ultras - 6т.
6. ge6a666 - 5т.
--- Kirilov - 5т.
--- indep - 5т.
7. lyubaka - 4т.
8. nikentus - 2т.

Общо класиране:

1. Sllai - 166т.
2. branko - 165т.
3. masterhp - 162т.
4. Kirilov - 152т.
5. the pendulum - 147т.
6. ge6a666 - 141т.
7. J.T.Ultras - 135т.
8. Spark11 - 133т.
9. lyubaka - 132т.
10. indep - 130т.
11. nikentus - 126т.
12. mrd - 88т.
13. Vess - 81т.
14. pinkfloyd39 - 39т.
15. StanJuve - 12т.
16. BashtaVi - 7т.
17. superniki - 6т.

Posted by: J.T.Ultras 21 Jan 2020, 19:30

Програма за 21 кръг:

Петък (24.01.2020г.)

21:45 Бреша - Милан

Събота (25.01.2020г.)

16:00 Спал - Болоня
19:00 Фиорентина - Дженоа
21:45 Торино - Аталанта

Неделя (26.01.2020г.)

13:30 Интер - Каляри
16:00 Верона - Лече
16:00 Парма - Удинезе
16:00 Сампдория - Сасуоло
19:00 Рома - Лацио
21:45 Наполи - Ювентус

Powered by Invision Power Board
© Invision Power Services