IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

4 страници V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Федерико Бернардески, Брунулески
Replicant
коментар 27 Feb 2018, 13:57
Коментар #61

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 743
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alex, Gigi, Fenomeno, Baggio, Zizou, Nedved

--------------------

Summer 2018 Confirmed:

- Buffon to leave (free transfer)
- Lichtsteiner to leave (free transfer)
- Assamoah to leave (free transfer)
- Caldara to join (end of loan)
- Spinazzola to join (end of loan)
- Costa to be redeemed (end of loan, -40 mil.)
Go to the top of the page

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 27 Feb 2018, 14:46
Коментар #62

Juventus champion

Коментари: 5 589
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Къде са Кесие, Жоазиньо и Инсиние? Предполагам някъде след Крис Брънт feest.gif busted_cop.gif hat36.gif...

Мхитарян наскоро гледах, че е направил шест асистенции за среща и половина, а другите му две са за над 950 минути, което е показателно каква топола е XXasshole.gif.

--------------------
‘Only big bucks for Sturaro’

:clap: :post-294-1159108009:

+Quote Post
Kirilov
коментар 12 Mar 2018, 08:00
Коментар #63

Juventus star

Коментари: 3 548
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Баджо започвал възстановителна програма от 10-15 дни, която щяла да покаже дали ще може да играе или ще се наложи операция.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 21 Mar 2018, 08:15
Коментар #64

Juventus star

Не е много ново инфо, но все пак.

Bernardeschi continues strength training - If he responds well, he can resume athletic training and be available for second half of April. If not, he'll be operated on and could miss 6 months.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 21 Mar 2018, 09:40
Коментар #65

Juventus regular

Коментари: 2 135
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Ако трябва до края на сезона да отсъства, но да не се налага оперция, защото много ще му повлияе на кариерата. Някои футболисти просто нямат късмет...

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 05 Apr 2018, 09:44
Коментар #66

Juventus star

Баджо ще е готов за игра срещу вещиците.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 25 May 2018, 00:15
Коментар #67

Juventus champion

Коментари: 5 589
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Да разгледаме дебютната кампания на Брунулески при нас: 31 участия, 1104 минути на терена.

- 10 пъти е излизал като титуляр - веднъж в Европа срещу Тотнъм, веднъж за Купата срещу Дженоа, срещу Аталанта, СПАЛ, Сампдория, Каляри, Сасуоло, Фиорентина, Торино и Рома в първенството.

- Пълни 90 минути има срещу Сасуоло и Тотнъм - и двата мача бяха през февруари.

- 4 пъти се появяваше като резерва в Европа - съответно за 27, 6, 7 и отново 6 минути.

- 14 пъти влиза от пейката в Калчото - 14, 5, 8, 28, 36, 1, 9, 20, 13, 45, 37, 2, 24, 6 минути съответно.

- Най-дългата му серия на терена е онзи обнадеждаващ период, в който четири пъти поред беше титуляр - Сасуоло, Фиорентина, Тотнъм и Торино.

Какво ви е мнението за сезона на Бернардески? На моменти като че ли остава впечатление, че по-скоро е тук, защото ръководството го харесва, а не заради избор на Алегри. От друга страна, имаше един обещаващ момент, в който започна да играе повечко, но точно тогава се контузи, когато сякаш беше започнал големия прогрес, а това го върна назад доста. Аз продължавам да съм на мнение, че подобен трансфер за 40 милиона, който да е толкова плаваща част от състава, не съм виждал от много време насам. От начало се лафеше, че Мората бил налаган така, че Дибала бил налаган така, което не е като да е вярно, ама няма значение. Да се надяваме, че талантът ще се развие, защото е виден - дори когато не изглеждаше да има най-добър ден, резултатът беше виден, а това е предпоставка, че с голямо развитие, нещата ще станат застрашителни. Все си мисля, че привличайки един от най-големите таланти в първенството, правейки го един от най-скъпите трансфери в историята, 1104 минути не са това, което се очаква, но изглежда на този етап ще минем с младост, липса на голям футбол, дълбока атака, както и появилата се травма, която му попречи да има още минути. Може да не е очаровал съвсем, но имаше участие в много ситуации, които допринесоха за титлата.

- гол и асистенция в дебюта като титуляр срещу Аталанта;
- откриващо (и много красиво) попадение срещу СПАЛ;
- победен гол срещу Каляри в адски грозен и куц мач;
- асистенция за гола на Кедира, с който поведохме срещу Киево пак в един неприятен мач;
- откриващ резултата гол срещу Фиорентина в един друг тегав мач;
- асистенция за победния гол на Сандро в още един никакъв мач срещу Торино. Тук отваряме една скоба - това е точно периодът, в който Бернардески играеше повече (Сасуоло, Фиорентина, Тотнъм, Торино), а преди това пак се включи отлично в двете му предишни участия, т.е голът с Каляри и асистенцията срещу Киево.
- изработи дузпа срещу Тотнъм, която Игуаин реализира;

Както и асистенция за крайното 3:0 срещу Киево (Дибала вкара); двете асистенции при боя срещу Сасуоло; затвърди победата срещу елините в Европа с късен гол.

По-скоро е разочароващо донякъде, че не го гледахме, но има доста положителни моменти, които са в полза на това, че има голямо бъдеще при нас. Травмата дойде в неприятен момент, когато беше настъпил газта доста сериозно, а аз нямам никакво съмнение, че футболните му умения са >>> на Манджукич и Куадрадо. Дано лятото е здрав и направи качествена подготовка, другото ще се получи. Може да не е главно лице, каквото бяха през сезона Игуаин и Дибала, ама донесе доста точки, а без тях титла нямаше да има общо взето. Оползотвори доста малкото минути, които получи. Има някои неща да чисти и да надгражда, ама талантът е виден.

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 25 May 2018, 00:16

--------------------
‘Only big bucks for Sturaro’

:clap: :post-294-1159108009:

+Quote Post
Sllai
коментар 25 May 2018, 10:03
Коментар #68

Primavera player
**

Коментари: 203
Регистриран: 4-April 12
Потребител No.: 24 659

Добър сезон за Бернардески, в който има нещо специално, но все още не зная какво. Като че ли ми прилича малко на Каморанези, който не изглеждаше особено бляскаво на терена, но в същото време много по-често от нормалното докосванията му бяха ключови. Може би Бернардески за разлика от Каморанези, играе малко по-силово или скоростно, като показва повече стремеж към удари към вратата, а и доколкото виждам, играе добре и с двата крака.

Ако съм треньор ще му давам повече време от това, което получи тази година. На всичко отгоре изглежда като пълен непукист, което е хубаво - в тази желязна до скука аристокрация в Ювентус е хубаво да има по един такъв, както на терена, така и в съблекалнята.

--------------------
Average Is Just Not Good Enough!..

+Quote Post
Replicant
коментар 25 May 2018, 10:07
Коментар #69

Juventus regular

Коментари: 1 743
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alex, Gigi, Fenomeno, Baggio, Zizou, Nedved

Може би футболиста, който най-много харесвам в нашия отбор. Очаквам и предстоящата година да има второстепенна роля, но пък виждам в него голямо бъдеще в отбора. Има много футбол в момчето, само ме притеснява тая травма в коляното, според мен ще го оперират в един момент, който не очавкам да е далечен.

--------------------

Summer 2018 Confirmed:

- Buffon to leave (free transfer)
- Lichtsteiner to leave (free transfer)
- Assamoah to leave (free transfer)
- Caldara to join (end of loan)
- Spinazzola to join (end of loan)
- Costa to be redeemed (end of loan, -40 mil.)

+Quote Post
Kirilov
коментар 13 Jun 2018, 22:18
Коментар #70

Juventus star

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 16 Jun 2018, 10:58
Коментар #71

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 5 763
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

От вчера из италианските медии се пише, че Алегри обмислял да преквалифицира Бернардески във вътрешен халф.

Освен това Куадрадо можело да заиграе за постояно като десен бек, защото Алегри бил доволен от представянето му на тази позиция в края на миналия сезон.

Доколко е достоверно и откъде излизат тези информации при положение, че Алегри е във ваканция, не знам, но е интересен казус.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Kirilov
коментар 16 Jun 2018, 11:13
Коментар #72

Juventus star

Куадрадо бек, Берна Mezzala post-294-1158668522.gif

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 16 Jun 2018, 11:52
Коментар #73

Juventus regular

Коментари: 2 457
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Hristo @ 16 Jun 2018, 12:58) *
От вчера из италианските медии се пише, че Алегри обмислял да преквалифицира Бернардески във вътрешен халф.

Това е едно от нещата, които искам да видя, особено срещу отбори тип - "автобуси". Другите две са Дибала централен нападател и Пянич с 15м. напред, а не реджиста. Кое, как и дали са неща, които ще видим, но определено си струва моментния експеримент. Баси, Де Бройне и Силва играят мезала в системата на Пеп ние си джиткаме с реджисти и Матюидита, но е друга тема.

+Quote Post
vench
коментар 16 Jun 2018, 22:47
Коментар #74

Juventus regular

Коментари: 2 135
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

За вътрешен халф не знам, но плеймекър спокойно. Тоесст пак вътрешен халф, но аакуващ задължително, защото не трябва да му се хаби потенциала. Аз това го бях казал още зимата, имайки предвид че по крилата конкуренцията е голяма, но АМЦ имаме само Пянич кажи речи.

--------------------

+Quote Post
the_parasite
коментар 17 Jun 2018, 10:29
Коментар #75

Juventus regular

Коментари: 2 158
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Аз винаги съм възприемал Бернардески като AMC или трекуартиста, а не като крило. Не знам обаче дали ще има място за него в подобна позиция в схемите на Алегри.

+Quote Post

4 страници V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th June 2018 - 00:35ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team