IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

82 страници V  « < 80 81 82  
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2018/2019
J.T.Ultras
коментар Вчера, 21:23ч.
Коментар #1621

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 294
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Мернах партенка за възможна размяна Ругани за Давид Луис post-294-1159108009.gif

Друг играч който спрягат за напускане от Сините е Канте. Нашите хора явно мислят, че нямаме нужда от нов класен халф, даже слухове за нов халф липсват. А за Канте имаме супер възможност ако го поискаме и заради интереса им към Игуаин и Ругани. Направо двойна размяна докарваща Канте и Луис тук и прозореца за входящи спокойно може да затваря aa_juve.gif

--------------------
"Juventus is not selling club..." BLAH..BLAH..BLAH..
Go to the top of the page

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар Вчера, 21:26ч.
Коментар #1622

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 024
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Това ако стане, ще си сложа Марота на подпис. biggrin.gif И само Канте да вземе ще е много добре, но Барса натискат май сериозно там.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
*JUVENTUS*
коментар Вчера, 21:49ч.
Коментар #1623

Primavera player
**

Коментари: 244
Регистриран: 19-April 17
Потребител No.: 25 126

Не, че нещо, но те взеха Жоржиньо, който играе на позицията пред защитата точно както Канте. Все пак ми се струва почти нереален трансфер, освен ако Абрама не е решил сериозно да затяга финансите. Иначе Канте пред защитата, Джан и свобода за Пянич напред ще осигури много повече топки за Роналдо!

Точно такива слухове ще са интересни до края на прозореца.

Този коментар е бил редактиран от *JUVENTUS* на Вчера, 22:03ч.

+Quote Post
Replicant
коментар Вчера, 22:19ч.
Коментар #1624

Juventus regular

Коментари: 2 064
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

Вижте сега каква култова новина:

[email protected]: "Darmian would only arrive if Alex Sandro remains. If the Brazilian were to go, Juve would look for another player." #RadioVS @juvefcdotcom

+Quote Post
Kirilov
коментар Вчера, 22:25ч.
Коментар #1625

Juventus star

Коментари: 3 907
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

...А ако Сандро напуснел, сме щели да се насочим към Грималдо.

--------------------

+Quote Post
outbreak
коментар Вчера, 22:31ч.
Коментар #1626

Juventus regular

Коментари: 2 167
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Много ми харесва това, че затворихме Роналдо (баси, това как звучи) сравнително рано. Сега, какъвто и трансфер да направим ще мине през капките и дори да е флоп няма да направи лошо впечатление в началото. Като цяло това си е доста добър ход, защото цялото внимание ще си остане върху КР7 и ръководството ще може да действа по-тихичко и спокойно. Лично аз, очаквам още минимум един силен трансфер, било то Марсело или Канте. Нашите хора показват, че към този момент няма невъзможни неща, освен спечелването на ШЛ, де... но и за това са взети мерки. Реално, правим страшно меркато!

--------------------

+Quote Post
*JUVENTUS*
коментар Вчера, 22:55ч.
Коментар #1627

Primavera player
**

Ако Сандро е решил твърдо да се маха, а се съмнявам, ако Марсело и Бернард не ги пускат, то Дармиян ще е временно решение. Като за Спинацола се говореше, че има качества за нещо по-голямо! Което обаче с оставащите пари от трансфера със сигурност Марота ще натисне в друга посока, може да ни доведе и до нещо като Канте.

Но Дармиян за дългосрочен план не ми се вижда реално. Просто на пожар ще е трансфера, не че го подценявам, знае ли човек. Но не си мисля, че слуховете за Марсело и Бернард са просто ей така, защото видиш ли основната ни цел Дармиян не го дават за 12млн., а искат 15. Ясно е, че искаме нещо по-качествено, но дали ще можем да достигнем до него е друг въпрос. И по-добре временен и евтин вариант за бъдеща дълбочина, отколкото да хвърлим много пари просто, за да ги хвърлим някъде сега. Ще се чака точния човек!

Сега пък на Сандро, ако не му се играе в Ювентус, а с братовчед му Неймар, прав му път! Какво да направим? Случва се във всеки отбор, щом и Роналдо отказа на Реал.

Този коментар е бил редактиран от *JUVENTUS* на Вчера, 23:12ч.

+Quote Post
Beroe_Juve
коментар Вчера, 23:12ч.
Коментар #1628

Juventus bench

Коментари: 682
Регистриран: 13-June 12
Град: stara zagora
Потребител No.: 24 696

Абе и на мен да ми дават 2.5-7 млн заплата и Стураро да взема колкото мен , а Роналдо 30 млн ...и аз ще искам да се махна и да получавам 6

+Quote Post
odyssey7
коментар Вчера, 23:19ч.
Коментар #1629

Juventus star

Коментари: 2 649
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Beroe_Juve @ 20 Jul 2018, 01:12) *
Абе и на мен да ми дават 2.5-7 млн заплата и Стураро да взема колкото мен , а Роналдо 30 млн ...и аз ще искам да се махна и да получавам 6

Най-нормалното нещо на света е Роналдо да взема 30млн. Че Сандро заслужаваше повишение на заплатата след втория сезон е ясно, но и по-рязък спад във формата не бях виждал от доста време, що се касае до качествен играч. Има футбол в него, но главата и топките са топлийка и прав му път ако ще си развива латино сапунките.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на Вчера, 23:20ч.

+Quote Post
Kirilov
коментар Вчера, 23:22ч.
Коментар #1630

Juventus star

Коментари: 3 907
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Според Ди Марцио, Игуаин, Пяца, Стураро и Фавили са сигурните напускащи към този етап. Ако някой поиска да напусне или дойде добра оферта щяло да се мисли.

--------------------

+Quote Post
*JUVENTUS*
коментар Вчера, 23:28ч.
Коментар #1631

Primavera player
**

Цитат(Beroe_Juve @ 19 Jul 2018, 23:12) *

Да, определено могат да му вдигнат заплатата. Но 6 взима Рамос в Реал, който е и най-важният им играч в защита и не се сърди, че Роналдо, който бута ненормалните 50 гола на сезон и им носи титлите взима четворно! Като и Кроос, и Модрич някой беше споменал, че взимат след данъците по-малко от Дибала примерно. А да не забравяме, че сме на 10-то място и по финанси, това е положението biggrin.gif

На базата на това 10-то място, няма как да имаме световна класа нападение, без да режем отзад. Като иска заплатата на Рамос, прав му път! Но, ако иска по-нормално увеличение, ще му ги дадем според мен. Все пак, ако ПСЖ излезе с 6, ще е трудно biggrin.gif

От друга страна, ако от подобна политика зависи трансфера на Роналдо в Ювентус, аз лично бих го прежалил 28г. Сандро за 2г. по-младия Бернард! А особено, ако е за цена 20м. по-малко. Но това е мое мнение. А и наистина както каза odyssey7 му спадна формата.

Все пак е хубаво да се опитаме да го задържим, особено ако Бернард и Марсело не ги пускат. Въпросът е, че ако договорът му изтича скоро ще трябва подновяване и някакво съгласие или продажба. Не може да се отлага вечно, защото ще му падне още цената при малко оставащи години от договора, а и ще е на 29г. другото лято. А от другата страна ПСЖ са пуснали въдицата и всъщност те мътят водата.

Този коментар е бил редактиран от *JUVENTUS* на Вчера, 23:51ч.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар Днес, 07:00ч.
Коментар #1632

Juventus champion

Коментари: 6 024
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(Kirilov @ 20 Jul 2018, 00:22) *
Според Ди Марцио, Игуаин, Пяца, Стураро и Фавили са сигурните напускащи към този етап. Ако някой поиска да напусне или дойде добра оферта щяло да се мисли.

Допълнението на това е, че идват оферти за играчи, които смятаме за непродаваеми: Higuain, Pjaca Sturaro and Favilli are players that will leave.
Instead, offers are coming for players who are NOT transferable for Juventus: Caldara, Rugani and Pjanic (Juventus wants to renew Pjanic's contract in September to €6.5 million) [Di Marzio]

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hristo
коментар Днес, 07:13ч.
Коментар #1633

Juventus champion

Коментари: 6 033
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Доста се закучиха нещата около Ругани. Дали пък няма да го задържим и вместо него да продадем Бенатиа? Забавянето за Игуаин си го обяснявам с интереса на Милан, колкото и нелепо да звучи tooth.gif , но за Ругани сякаш няма други сериозни кандидати. Вече отдавна трябваше да е позирал с фланелката на Челси.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post

82 страници V  « < 80 81 82
Reply to this topicStart new topic
6 потребител(и) четат тази тема (4 гости и 0 скрити)
2 Потребител(и): juvemaniq, Rosko

Олекотена версия Час: 20th July 2018 - 08:39ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team