IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

111 страници V  « < 13 14 15 16 17 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2019/20
Teogo0alll
коментар 19 Jun 2019, 14:36
Коментар #281

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 438
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Не се притеснявай Дон Алегри, Погба ще отиде при балета, където ще си покрива, дори и препокрива редовния статс от 15на гола и 15на асиста, ама после да не се чудим как така Реал ни ушили с тройка насред Торино
Go to the top of the page

+Quote Post
odyssey7
коментар 19 Jun 2019, 15:16
Коментар #282

Juventus star

Коментари: 3 880
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

И като теглим чертата - май идеалното място за Де Лихт се очертава Байерн. Близък език; култура; разстояние; отбор от най-елитно ниво, макар ръководството да е по-противоречиво отвсякога; Зюле - Де Лихт. Отделно и Байерн харесва Тен Хаг и като нищо ще стане треньор там, пък било то и след година - две. Това в контекста на трансфера на Хумелс в Дортмунд и освободения слот, пък и финанси.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 19 Jun 2019, 15:17

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 19 Jun 2019, 15:26
Коментар #283

Juventus champion

Коментари: 7 397
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Хипотетично погледнато, ако Погба замени Пянич, дойде и Рабио, това означава халфова линия от тримата французи + Джан, Кур и Рамзи. Не знам за вас, но това ме връща към 90те, когато имахме периоди, в които меко казано бяхме stack-нати в центъра. През 96 Соуса, Ди Ливио, Конте, ДД, Югович, Мароки и Такинарди. Ако нещо такова се случи в днешни дни, всеки ще се пита най-вече 'този как ще играе, за онзи ще има ли минути'. Понякога напоследък има отбори, събрали атака от 5-6 човека, но подобен център е изключително дийп и реално шестимата изброени имат големи аргументи да са титуляри (дори Матюиди, най-вече защото е доста различен от другите). Изведнъж пък ще се окажем с петима футболисти, които не са достигнали (според мен) най-доброто в кариерата си. Нали, поне аз вярвам, че Рамзи има накъде да израсне сега, когато е в голяма организация. Един Погба даже е способен на повече - не е разочарование, дори да вземем под внимание хайпа, но е способен да бъде по-постоянен и да доминира повечко (в Европа е доста голям минус откъм офанзива, но няма как да не е фактор). Джан и Рабио имат камара сезони в кариерата си, а са доста млади. Не мисля, че Погба ще дойде, но съм съгласен да се случи, ако ще да включва продажба дори на Дибала. Дано не се окаже, че само мечтаем, а изведнъж да няма ни Погба, ни Рабио, но тази шестичка (с изключение на Матюиди), би трябвало да бетонира нещата за 3-4 сезона напред. Ако е възможно, в пъти бих предпочел дори да се изръсим здраво за Погба (с всичките му кусури), отколкото да рискуваме изключително много със Тополкович. Не мисля, че Савич е чак такъв бездарник, със сигурност не виждам и в него чудовищен потенциал, но се чудя дали най-доброто от него ще достигне дори so so игрите на Погба, а циганчето просто мачка с физика, силен е във въздуха, подава, не просто отнема топки, но и възстановява контрола светкавично. Както и да е, размечтахме се, но след като няма да е Гуардиола, то все пак фактите не се променят, а те са, че Ювентус отваря нова страница (може би не за развитието си, но линията е тънка; със сигурност обаче във философията си). Заслужаваме качествени футболисти и дано получим няколко от подобен калибър. Инвестиции са необходими, защото другият вариант е другата крайност - да изкараш исторически скаутинг, но той успява обикновено след 2-3 сезона, не на секундата. А Ювентус с една подобна халфова линия, ебати, дори със Сари трябва автоматично да е lock-нат за полуфинал. Пак е възможно да не спечелим, но да отпадаме с игра - бити, надиграни, но пробвали се. За разлика от повечето тук, аз си мисля, че оставането на Дибала и Коща не е толкова сигурно, но ако има футболист, който може да намаже от Сари, това ми се струва, че е №33. С Роналдо на моменти показаха доста силно разбирателство, а малко скок напред и си говорим за готов титуляр вечер след вечер. Офанзивните умения биха се покачили адски много в центъра дори само с Рамзи и Рабио, камо ли и с Погба, а Джан също е класен и Сари може би ще му намери място - Макс стори това в единични моменти, за жалост. В крайна сметка - Сари е тук, ревем или не, всичко опира до онова, което знаем: Ювентус се нуждае не просто от треньор, а да продължи да надгражда. И дано този път го направим доста здраво. Пътят си остава не просто треньор, но и класни футболисти.

+Quote Post
Дон Алегри
коментар 19 Jun 2019, 15:31
Коментар #284

Juventus regular

Коментари: 1 017
Регистриран: 12-February 15
Потребител No.: 24 858

Цитат(Teogo0alll @ 19 Jun 2019, 14:36) *
Не се притеснявай Дон Алегри, Погба ще отиде при балета, където ще си покрива, дори и препокрива редовния статс от 15на гола и 15на асиста, ама после да не се чудим как така Реал ни ушили с тройка насред Торино

Дано отиде в Реал и да видиш как ще го разкрият и закотвят на пейката. И това да не е нападател, та да гледаме колко гола вкарва?

Този коментар е бил редактиран от Дон Алегри на 19 Jun 2019, 15:32

--------------------

"You don't know Inzaghi that well yet," said Juve coach Marcello Lippi after the 4-1 victory. "Sometimes you don't notice him, he may look like he is not involved in the game, but all of a sudden he scores; he is lethal in front of the goal."

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 19 Jun 2019, 16:09
Коментар #285

Juventus regular

Коментари: 1 552
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Някой от оптимистите дето чакат Пеп няма ли да се пробва да с JIZAH за Погба... biggrin.gif
Имам чувството, че не знаете каква ни е трансферната политика.
JIZAH, Погбицата игра последния си смислен футбол при Алегри...

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 19 Jun 2019, 19:12
Коментар #286

Juventus star

Коментари: 4 995
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Lille have rejected a new €25m Juventus offer for Brazilian defender Gabriel Magalhaes, claim reports in France.

Бе ние колко защитника ще взимаме biggrin.gif Демирал е наш и ще минава прегледи скоро, Ромеро е наш, някакъв Кабак искаме, Маркиньос, Де Лихт..

Сити са опитали да вмъкнат Данило в сделката за Кансело, но сме ги отрязали, търсим 60млн.

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 19 Jun 2019, 19:14

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 19 Jun 2019, 19:17
Коментар #287

Juventus star

Коментари: 3 518
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Уолкър преподписа, така че едва ли Кансело ще отиде при тях.

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 19 Jun 2019, 19:28
Коментар #288

Juventus star

Само, че Уолкър ще им е предимно резервен бек. Данило ще го разкарат със сигурност и им трябва титуляр smile.gif

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 19 Jun 2019, 19:41
Коментар #289

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 226
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Цитат(#8 Marchisio @ 19 Jun 2019, 16:09) *
Някой от оптимистите дето чакат Пеп няма ли да се пробва да с JIZAH за Погба... biggrin.gif
Имам чувството, че не знаете каква ни е трансферната политика.
JIZAH, Погбицата игра последния си смислен футбол при Алегри...

А, аз не съм му огромен фен, макар и да споделям до голяма степен мнението на пинка за качествата. Но пък винаги съм обичал по-здрави физически халфове, а погбиньо там гази много.
Не знам до колко може да играеш смислено в говнайтед, но все пак направи не лош сезон. И сравнението беше с главока, който от 2017та (за мен дори от 16та) вреди на отбора. Не обичам такива играчи като него просто и ми е болна тема. Но виж ако можем да разкараме убитака в ПСЖ за 80ка (хахаха ако там има психично болни) съм ок да пляснем 140ка за Погба. Няма да се сърдя точно по причините изброени от пинка. smile.gif

П.П. Все пак - Погба няма да дойде biggrin.gif Иии много ме кефи как всичко за Кансело почва да угасва. Те го искали и двали 50, ние не го даваме и искаме 60 и видиш ли няма как да стане хахаха Бахти измислиците

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 19 Jun 2019, 20:07
Коментар #290

Juventus star

Цитат(JIZAH @ 19 Jun 2019, 20:41) *
П.П. Все пак - Погба няма да дойде biggrin.gif Иии много ме кефи как всичко за Кансело почва да угасва. Те го искали и двали 50, ние не го даваме и искаме 60 и видиш ли няма как да стане хахаха Бахти измислиците

По вероятно е да върнем Погба, отколкото да НЕ продадем Кансело според мен smile.gif Ще видим след 2-3 седмици.

Цитат
Bologna have officially purchased Italy Under-21 international winger Riccardo Orsolini from Juventus after his loan spell.

15 милки в касата.

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 19 Jun 2019, 20:10

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 19 Jun 2019, 20:33
Коментар #291

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 226
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

Ами на мен ми прилича на новините тип done deal Алекс Сандро, които гледахме мин година.
АКо продаваме няма причина да се бавим. A пък наистина не виждам причина да го правим предвид, че най-вероятно няма да дадем пари за Де Лихт и Погба, тъй като има и по-добри оферти от нашата и ще предпочетат други отбори.
Това е малко кофти, но според мен по-вероятният сценарий.
Но наистина нищо не би ме изненадало вече. Няма го Марота, който ако не е разсрочено плащането за 3 години, дори не говори за цена biggrin.gif

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 20 Jun 2019, 06:11
Коментар #292

Juventus star

Барселона давали 40млн. за Сандро, ние се чудим.. post-294-1159108009.gif
И се ослушваме за наем на Тео Ернандес..

Adrien Rabiot has agreed a five-year contract with Juventus worth €7m plus bonuses, plus a €10m signing-on fee, it’s reported in Italy.

Sky Sport Italia maintain the Bianconeri are feeling very optimistic about the deal, whereas Sportitalia insist Rabiot has already given his word that he’ll reject an offer from Manchester United.

Правете тема на Адриен welcomeani.gif clap.gif post-294-1159107954.gif aa_juve.gif

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 20 Jun 2019, 06:25

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 20 Jun 2019, 07:31
Коментар #293

Juventus regular

Коментари: 1 438
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Айде да вземаме и Де Лихта и може да затваряме меркатото biggrin.gif

+Quote Post
Affazel
коментар 20 Jun 2019, 08:41
Коментар #294

Primavera player
**

Коментари: 183
Регистриран: 2-July 16
Град: Раковски
Потребител No.: 25 026

Manchester United full-back Matteo Darmian is reportedly the subject of renewed interest from Juventus, with the Old Lady seeking potential replacements for Joao Cancelo.

The Manchester United defender was previously wanted on loan by bosses in Turin, although the two clubs could not agree on a price to make it permanent when the possibility was raised last year.

Juventus, however, remains firm admirers of Darmian and are seeking a cut-price option to Cancelo, who is expected to seal a £50 million switch to Manchester City in the coming days.

United also like the Portugal defender although reports in Italy have insisted City are in the box seat and Juventus officials are in Manchester to finalise the negotiations.

It is claimed the dominant Serie A outfit could also stop off at Old Trafford to resurrect a bid for Darmian, who is surplus to requirements and available for around £15 million.

The Italy international would certainly jump at any chance of making a return to the city, having failed to spark at United since his arrival from Torino four years ago.
aa_juve.gif post-294-1158668510.gif

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 20 Jun 2019, 09:04
Коментар #295

Juventus star

Партенка ми изглежда тва, Матео ще мачка във Валенсия hat36.gif

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 20 Jun 2019, 11:01
Коментар #296

Juventus champion

Коментари: 7 879
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

- Отправили сме оферта за защитникът на Лил Габриел от 25 милиона, която е била отхвърлена.
- Според Скай, Сити дават 60 милиона+ Данило за Кансело, но ние по-скоро сме искали само сумата. post-294-1158668126.gif

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 20 Jun 2019, 11:06
Коментар #297

Juventus star

Коментари: 4 877
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(Kirilov @ 20 Jun 2019, 12:01) *
- Според Скай, Сити дават 60 милиона+ Данило за Кансело, но ние по-скоро сме искали само сумата. post-294-1158668126.gif

В смисъл, че искаме 60 млн. евро + себестойностна на Данило или просто искаме само 60 млн. евро biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 20 Jun 2019, 11:07
Коментар #298

Juventus champion

Коментари: 7 879
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

Цитат(vench @ 20 Jun 2019, 11:06) *
В смисъл, че искаме 60 млн. евро + себестойностна на Данило или просто искаме само 60 млн. евро biggrin.gif

Само парите, явно смятаме Данило за 0 актив. post-294-1158668510.gif Все пак новината е от скай.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 20 Jun 2019, 12:46
Коментар #299

Juventus star

Коментари: 4 877
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Това го местя тук, че не му е много мястото при Сари

Цитат(odyssey7 @ 20 Jun 2019, 13:15) *
"There are many clubs who want Rabiot. We are in the running, not just for him, but the other targets in our minds. We'll discuss it with Maurizio and try to find the right targets together for the team we want to see."

Ох... покажете малко топки веднъж, мамка му. Изводът тук е - ми искаме го, но и да не го вземем не е голяма драма, следим много играчи, Жоржиньо също не е лош футболист... Като цяло не ни е важен, ще сме добре и без него...

Вероятно това е тактика, да се правим ние на недостъпни и да му свалим претенциите. Бих одобрил ако в крайна сметка тази тактика проработи и в крайна сметка се окаже при нас. Но, ако изгубим надпреварата, само защото в нея има и други клубове, а ние следим още играчи, ще бъде супер лейм!

--------------------

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 20 Jun 2019, 12:50
Коментар #300

Juventus star

Прави му тема Венч, аз не лъжа като Момблано feest.gif

--------------------

+Quote Post

111 страници V  « < 13 14 15 16 17 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 16th October 2019 - 06:39ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team