IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

7 страници V  « < 5 6 7  
Reply to this topicStart new topic
> Новият треньор (part 3), again...
Новият треньор (part 3)
И новият треньор искате да бъде...?
Марчело Липи [ 7 ] ** [14.58%]
Фабио Kапело [ 1 ] ** [2.08%]
Валтер Мадзари [ 2 ] ** [4.17%]
Антонио Kонте [ 2 ] ** [4.17%]
Роберто Манчини [ 0 ] ** [0.00%]
Луис Ван Гаал [ 15 ] ** [31.25%]
Виаш Боаш [ 18 ] ** [37.50%]
Гуус Хидинк [ 2 ] ** [4.17%]
Друг [ 1 ] ** [2.08%]
Общо гласове: 48
Гостите не могат да гласуват 
eXpLoSive
коментар 23 May 2011, 10:52
Коментар #121

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

След треньор "вечно втори" - Раниери ,треньор на 2 петъка служба - Ферара , треньор който гледа записи на опонентите ни как са играли през 80те - Дзакерони , треньор със звучна визитка 4то място - Очилатии , дойде време и за треньор "Сериа Б". Еми колкото и да искам пак няма да дам кредит на доверие, а от ден 1ви ще си носи критиките ако ги заслужава. Единственото което се надявам е да им покаже на тия играчи какво значи да гори Юве в сърцето и че тази фланелка тежи ! Успех Конте !

--------------------

Go to the top of the page

+Quote Post
Underground Mind
коментар 23 May 2011, 11:17
Коментар #122

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат(eXpLoSive @ May 23 2011, 11:52ч.) *
След треньор "вечно втори" - Раниери ,треньор на 2 петъка служба - Ферара , треньор който гледа записи на опонентите ни как са играли през 80те - Дзакерони , треньор със звучна визитка 4то място - Очилатии , дойде време и за треньор "Сериа Б".

Е, ти какво искаш? То всичкото ни е такова след Калчополи. Треньори, играчи, ръководство... Прави впечатление, че всички назначени и новопривлечени са все някакви лесни цели, които просто няма как да откажат на Ювентус, защото той е абсолютния връх в кариерата им. Как си го представяш примерно Делнери да ни отреже? Или пък Кнежевич, или Ринаудо. biggrin.gif

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 23 May 2011, 13:16
Коментар #123

Juventus regular

Коментари: 1 749
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Марота е потвърдил, че Конте ще ни е новия треньор и днес ще бъде обявен.

Мога само да му пожелая успех на Конте. Само времето ще покаже, дали ще се справи или не.

+Quote Post
Spark11
коментар 23 May 2011, 13:18
Коментар #124

Juventus star

Коментари: 3 067
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

След треньор "вечно втори" - Раниери ,треньор на 2 петъка служба - Ферара , треньор който гледа записи на опонентите ни как са играли през 80те - Дзакерони , треньор със звучна визитка 4то място - Очилатии , дойде време и за треньор "Сериа Б". Еми колкото и да искам пак няма да дам кредит на доверие, а от ден 1ви ще си носи критиките ако ги заслужава. Единственото което се надявам е да им покаже на тия играчи какво значи да гори Юве в сърцето и че тази фланелка тежи ! Успех Конте !

post-294-1159107574.gif

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
Ian
коментар 23 May 2011, 15:06
Коментар #125

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

След треньор "вечно втори" - Раниери ,треньор на 2 петъка служба - Ферара , треньор който гледа записи на опонентите ни как са играли през 80те - Дзакерони , треньор със звучна визитка 4то място - Очилатии , дойде време и за треньор "Сериа Б".

Не им дадохме време на момчетата, иначе са страхотни специалисти!

--------------------

+Quote Post
Capitano
коментар 23 May 2011, 16:14
Коментар #126

Guests

Цитат(Ian @ May 20 2011, 19:42ч.) *
Е, не прекалявай. wink.gif Аз не съм гледал толкова много мачове на Сиена (да си призная - нито един), но забелязвам, че кажи-речи половината им чисти мрежи са всъщност нулеви хиксове. Не е много по-различно от победи с по 1-0 в 95-тата минута. wink.gif
Не си прав, къде е Конте, къде е Мадзари, ехеее...Видяло се е че ще е Конте, да се надяваме че няма да е подобие на всички преди него и най-вече на Ферара.

Между другото Ман. Сити са с 18 чисти мрежи този сезон. Не се сещам обаче някой да го изтъкна като фактор в полза на Манчини. Вероятно защото приносът му също е нулев както този на Мадзари. Който пък от своя страна с тази архаична схема снощи спокойно ни взе точка с архаични нападатели.

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 23 May 2011, 16:40
Коментар #127

Juventus regular

Коментари: 1 749
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Колкото и Карлето имаше принос за титлата миналата година на Челси.

+Quote Post
Hristo
коментар 23 May 2011, 17:11
Коментар #128

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Потребител No.: 110

Цитат(Underground Mind @ May 23 2011, 11:30ч.) *
Повод за ''оптимистични'' мисли дава факта, че Мармота е заявил и - “Next year we will confirm most of the current squad and will add some world class reinforcements''. - Чакаме звездите.

Някои от тях са сигурни вече - Пациенца и Циглер, а Мазиело също е близо wink.gif Или имаш предвид нещо Агуеро, Тевес, Бензема... Дано не се окажа прав, но ми се струва, че Пирло ще ни е таванът това лято.

А за Конте - освен да му пожелая успех, друго не се наемам. Доста, доста песимистично съм настроен, но пък като се замисля и за Раниери, и за Ферара, и за Дел Нери бях оптимист, та кой знае сега smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
hri100
коментар 23 May 2011, 21:32
Коментар #129

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(Underground Mind @ May 23 2011, 11:30ч.) *
Виждам, че един от аргументите в подкрепа на Конте е ''сериозния опит'', който вече имал зад гърба си.

В сравнение с Ферара. wink.gif Иначе не е кой знае какво, но не и нищо все пак. Освен това по-добре малко опит в Серия Б, отколкото много средняшки опит и цял живот посредствен, да не казвам като кои.

На този етап, единственият ми оптимизъм, свързан с Конте, е, че при евентуален провал ще има честта и достойнството да си подаде оставката. Останалото са само предчувствия.

Цитат(icaka @ May 23 2011, 18:11ч.) *
Дано не се окажа прав, но ми се струва, че Пирло ще ни е таванът това лято.

Всъщност... дано. wink.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Dek0
коментар 24 May 2011, 11:33
Коментар #130

Juventus regular

Коментари: 2 356
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Мадзари остава в Наполи още пет години

Треньорът на Наполи Валтер Мадзари продължи своя контракт с 5 години, с което сложи край на предположенията за неговото бъдеще.

49-годишният специалист изведе южняците до третото място в Серия А, регистрирайки най-доброто постижение на тима за 21 години.

След това Мадзари проведе бързи преговори с президента на клуба Аурелио Де Лаурентис, на които двете страни са постигнали споразумение.

От Наполи потвърдиха официално информация на официалния си сайт, че "след двегодишно сътрудничество, довело до място за Наполи в Шампионската лига, президентът и треньорът са съгласували ново споразумение, за да продължат развитието на клуба в следващите 5 години".

Мадзари през последните месеци на няколко пъти споделяше, че няма никаква гаранция за бъдещето си, въпреки успехите. Той дори влезе в конфликт с Де Лауернтис, който го обвини, че е интересчия, докато треньорът твърдеше, че просто иска по-добър контракт.

Мадзари проведе две години в Наполи, класирайки тима за Лига Европа миналия сезон и сега за Шампионската лига. Преди това той престоя две години в Сампдория, където също се представи впечатляващо, извеждайки ги в Европа и до финала за Купата на Италия. GONG.BG

Липи: От зимата пак съм на пейката
24 май 2011 | 11:12

Бившият наставник на Ювентус и италианския национален отбор Марчело Липи обяви, че излиза в лятна ваканция, а през зимата отново ще се завърне в треньорската професия. Белокосият специалист седи встрани от футбола от края на Световното първенство в ЮАР през миналото лято. Според колегите от Апенините най-вероятно златният медалист от Мондиал 2006 ще застане начело на някои национален тим през зимата, като преди време Липи бе обявил, че му се работи зад граница.SPORTAL.BG

Новия тренер явно наистина ще бъде Конте.

+Quote Post
Underground Mind
коментар 24 May 2011, 13:04
Коментар #131

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат(icaka @ May 23 2011, 18:11ч.) *
Някои от тях са сигурни вече - Пациенца и Циглер, а Мазиело също е близо wink.gif Или имаш предвид нещо Агуеро, Тевес, Бензема...

Знаейки представата на Мармота за качество, очаквам истински шампиони като тези, които си изброил в началото на изречението. biggrin.gif И все пак си отварям една малка вратичка за нещо класно. tongue.gif Поне едно, макар че без ШЛ и без доказано име на треньорския мостик... малко трудно. Няма невъзможни неща - тази култова сентенция ще ме крепи до края на меркатото. biggrin.gif

hri100, аз също предпочитам Конте пред ''уважавани специалисти'' като Делнери и Дзакерони, но визитката му е слабичка на този етап. Шансът да се окаже новият Ферара е в пъти по-голям от този да се превърне в Гуардиола или Вияш Боаш на Ювентус. Бих адмирирал евентуално негово назначение, но само като помощник-треньор.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 24 May 2011, 14:29
Коментар #132

Juventus regular

Коментари: 1 982
Регистриран: 9-September 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 193

"My Juventus will be a team with a lot of guts. I will not accept players smiling and joking after a loss. The players have to change their attitude. After 90 minutes, every single player's shirt should be soaking wet. They should always give their all for the team and fight until the end,"

Това са думи на Конте.Тук може да прочетете цялата статия.

--------------------

+Quote Post
Milenrec
коментар 24 May 2011, 14:55
Коментар #133

Juventus star

Коментари: 2 829
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Антонио Конте разкри какво ще изисква от играчите на Ювентус

Макар и още да не е назначен официално за старши-треньор на Ювентус, клубната легенда Антонио Конте разкри какво ще изисква от своите футболисти, щом поеме юздите на торинския гранд.

През този сезон Конте изведе Сиена обратно до промоция в Серия А, а в Юве ще замени претърпелия звучен провал Луиджи Дел Нери. Имайки предвид и липсата на успехи на "бианконерите" в последните години, повечето тифози гледат със сериозна надежда към своя някогашен капитан, вдигнал куп трофеи с лентата на лявата си ръка.

"Трябва да се отнасяш с уважение към фланелката, клуба и феновете", заяви Конте, който изглежда на живо успеха на Юве с 5:0 над Варезе в понеделник вечер.

"Поради това и до последния момент искам да видя професионализъм и привързаност към тези цветове. Разбира се, че обичам да печеля. Не понасям и футболисти, които се усмихват след мач, който са загубили. Това ме вбесява", продължи младият специалист.

"Моите играчи трябва да напускат игрището с фланелка, пропита от пот. Това е нужно, ако искаме да се справим добре. Няма място за компромиси", продължи Конте.

Антонио Конте призна, че още по време си на футболист на "Деле Алпи" е мечтал, че един ден ще се върне в клуба и като треньор.

"Не всички бивши футболисти на Юве получават подобни покани. Трябва да го заслужиш, трябват ти идеи и планове. Ще работя във взаимодействие с президента Андреа Анели и директора Бепе Марота".

"Андреа Пирло? Той ще бъде един от двамата ми вътрешни халфове, но ще трябва и да се бори за мястото си в състава. Начална точка в играта ни ще бъде това, че трябва да държим контрол върху топката".

Предстоящото назначение на Конте получи подкрепа от много страни, включително и от друга легенда на "бианконерите" - Павел Недвед, сега заемащ пост в управата на клуба. Бившият наставник на Ювентус Фабио Капело също подкрепи Конте.

"Няма нужда отричам, че това ме ласкае. Това означава, че съм оставил добри впечатления зад мен. До този момент съм спечелил две промоции за Серия А, на което гледам като добро постижение. Тези резултати са постигнати, благодарение на добрия футбол", завърши новият старши-треньор на торинския гранд.
Източник: SPORTA.BG

+Quote Post
JuveFan17
коментар 24 May 2011, 15:02
Коментар #134

Juventus regular

Коментари: 1 236
Регистриран: 30-September 07
Град: Sofiq
Потребител No.: 688

Звучи доооста добре, харесва ми smile.gif Чакаме официално да го обяват и да се почва с трансферите, явно и Пирло вече е наш, щом минава медицински прегледи.

Започваме с оптимизма smile.gif

--------------------

+Quote Post
Capitano
коментар 11 Jun 2011, 22:26
Коментар #135

Guests

Цитат(bianconero27 @ Jun 11 2011, 21:28ч.) *
Аз ти вадя цитат след цитат, а ти ми викаш, че изопачавам...а сега де blink.gif

Не ми се занимаваше с теб, но все пак да ти отговоря, макар че и на теб както и на Спарк и на Ицо няма особен смисъл да отговарям.

Относно Мадзари и Конте, и тогава ти казах че след като 5 пъти се коментира темата за Мадзари и той бива оплюван 5 пъти, логично е аз 5 пъти да го защитя, щом съм ЗА него. При положение че Конте се е коментирал 1 път, логично е и ти да си говорил за него само 1 път. Пък и 10 пъти да се спомене, като никой не го оплюе няма и да се включиш и да 'насаждаш'. И това 'уважавам мнението ти' като си го сложил, заедно със "дразниш ме" и "не се прави на гъзар" се сещаш че няма как да разбера че проявяваш уважение, а дори напротив. Няма нужда от лицемерие, и ти ми лазиш по нервите както виждаш, но не ти го казвах, щото това че ме дразниш си бе мой проблем. След като тръгна с рогата напред обаче, сега ти казах нещата както са си.

Относно сравнението между Конте и предишните теньори, моята забележка е не за качествата на Ферара и Конте, а за достойнството за което говореше Ицо. Видяхме че Ферара, който също е легенда, нямаше капка такова и не си подаде оставката. Та и тук си в грешка.

Относно Ранокия и Бонучи...е какви аргументи може да се вадят за това кой от двамата е по-техничен и маневрен!? То явно освен че само гледаш, явно и недовиждаш.

За Абате пък дискусията беше толкова конструктивна, че там не виждам какво човъркаш. Не е нужно да съм го следил изкъсо цял сезон, че да намеря изказването че е направил уникален сезон за леко пресилено, имайки предвид че го прави фен на Милан. Все пак познавам го Абате що за футболист беше миналият сезон, така че на неговият фон може и да е направил уникален сезон тази година, но като цяло...Пък и това вече е издребняване, защото пак казвам, дискусията около него беше съвсем нормална и не съм искал да го изкарам негоден за Националният отбор, а казах че на този етап при Прандели не го виждам.

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 14 Jul 2011, 00:14
Коментар #136

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Раванели се завърна в Ювентус

Никъде няма нищо за Раванели и реших да не правя нова тема,а да го пусна тук,а го искате направете тема и го изместете smile.gif

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 14 Jul 2011, 00:38
Коментар #137

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Didier Deschamps @ Jul 14 2011, 01:14ч.) *
Раванели се завърна в Ювентус
Никъде няма нищо за Раванели и реших да не правя нова тема,а да го пусна тук,а го искате направете тема и го изместете smile.gif

Спарк11 писа за това още онзи ден в темата за Талантите wink.gif А и "Биши играчи" също е подходяща.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Spark11
коментар 14 Jul 2011, 00:46
Коментар #138

Juventus star

Коментари: 3 067
Регистриран: 22-March 10
Потребител No.: 3 634

Янко писа, не съм аз smile.gif Как да е, ето линк към самата тема - ЦЪК.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 14 Jul 2011, 10:41
Коментар #139

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Извинявам се,пропуснал съм я тази тема smile.gif

+Quote Post

7 страници V  « < 5 6 7
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 15th September 2019 - 15:33ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team