IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

110 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферна политика, коментари и анализи
Ian
коментар 06 Jul 2008, 01:58
Коментар #21

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Е, няма как славата на един футболист от края на 80-те да се простира до измеренията, които достигат съвременните звезди благодарение на хитроумни новинки като Интернет. wink.gif Щом се е простирала обаче до махленските игрища на комунистическа България - мисля, че е достатъчно. Има футболисти, които и без да печелят милиони трофеи, имат харизма, магия и именно това ги прави звезди и примери за подражание на децата. Аз например не помня Роналдиньо или Ривалдо да бяха спечелили нещо в ПСЖ или Депортиво, а за играчи като Кристиано Роналдо или Кака пък изобщо не съм сигурен дали някой беше чувал преди да преминат в съответните грандове. Съвсем спокойно мога да кажа, че Баджо преди пристигането си в Юве (след проверка - рекорден трансфер в света по онова време - 19 милиона долара) беше много по-голяма звезда, отколкото например Ривалдо, Кака или Кристиано преди трансферите им в Барса, Милан и Юнайтед.

А Недвед беше съвсем истинска и утвърдена звезда още в Лацио - това поне беше скоро, стига и ти. wink.gif

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
pavelnel
коментар 06 Jul 2008, 02:26
Коментар #22

Дремещ

Група: Фенове
Коментари: 1 859
Регистриран: 2-June 06
Град: Fuckland islands
Потребител No.: 132

Ключовият момент тук е пояснението "преди",защото аз говоря за тези футболисти ,че са суперзвезди по времето на престоя си в съответните големи клубове.Ние не се стремим да привличаме мегазвезди за луди пари необосновано.Нямаме такава политика.Последният път ,когато дадохме маса пари за футболисти беше след продажбата на Зизу.И дори тогава имаше много по-големи звезди от Недвед и Тюрам, да не говорим от Буфон ,но ние не купихме никоя от тях.Айде сега някой да купи Роналдо или Кака за 19 млн долара.Дори тая сума индексирана с инфлацията пак ще изглежда смешна на фона на тяхната хипотетична пазарна цена в момента.Баджо за времето си не е бил такава звезда като Бастен или Гулит . wink.gif И за тях доста се чуваше в комунистическа България.Баджо не беше особенно популярен.И аз имам известни спомени. wink.gif
Недвед никога не бил супер популярен дори и в пиковите си години като играч на Юве ,та камо ли в Лацио .Просто имаме различни разбирания явно за измерението на понятието "суперзвезда".

--------------------

+Quote Post
Ian
коментар 06 Jul 2008, 03:20
Коментар #23

sir

Гулит и особено Ван Бастен вече бяха непоклатими футболни легенди през 1988. А и вече играеха в Милан - нека не бъркаме понятията - едно е Фиорентина, друго е Милан. Още повече онзи Милан (1987-90), който заемаше образно казано 90% от тогавашните новини от капиталистическия футболен свят. Баджо освен това е и няколко години по-млад от двамата холандци. И въпреки това за него се говореше и то доста. Можеш да запиташ, когото пожелаеш. Най-малко пък аз ще седна да преувеличавам за Баджо, към когото не храня никакви особени чувства. Казваш, нямало как някой да купи Кака или Кристиано за 19 милиона долара. Аз пък казвам, че не виждам как някой ще даде за който и да било от тия двамата рекордна сума. За Баджо е дадена такава - факт.

Що касае Недвед - пак казвам, че е нормално да не е супер мега популярен, все пак е чех. Това не го прави по-малка звезда. Нито пък Буфон или Тюрам. Утвърдени европейски звезди (а Тюрам абсолютна и безспорна световна звезда на поста си) още преди преминаването им в Юве. Не знам кои са били по-големите звезди и кои са тия отбори, които са търгували суперзвезди чак толкова често (аз се сещам само за Реал).

Толкова от мен по тая тема.

--------------------

+Quote Post
BelOrel
коментар 06 Jul 2008, 08:53
Коментар #24

Promising youngster
*

Коментари: 4
Регистриран: 5-July 08
Потребител No.: 1 217

Темата, която започнахме, колкото и да ми е интересна, смятам че е неуместна на този етап. По важното е да коментираме трансферите в любимия ни клуб. Това. че нищи не зависи от нас, не може да го изречем просто така. Имаме право да коментираме и след това да сме недоволни, ако не са се изпълнили нашите желания, а още повече ако играчът срещу, който сме били против наистина не се справя. Стига за това.

Въпросът е, че на Юве му е нужен актуална звезда. Това носи много позитиви, медийно присъствие, повече хора по стадионите и т.н. Когато една такава звезда е избрала да бъде трансферирана в голям клуб и другите поглеждат натам. Не казвам че Дел Пиеро, Трезаге, Недвед, Каморанези, Буфон не са супер мега звезди. Но вече колко време. Трябват актуални имена, а да си звезда не означава че си куц кон и няма да можеш да играеш. Имаше период, когато се коментираше трансфер първо в Юве, а после в Интер. Затова нека да се помисли върху привличане на: Аршавин, Hleb или Cesk Fabregas. За сега най вероятен е Аршавин. Другите двама едва ли Арсенал ще ги продаде.

+Quote Post
superniki
коментар 06 Jul 2008, 12:54
Коментар #25

Juventus star

Коментари: 4 383
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(BelOrel @ Jul 6 2008, 06:53 AM) *
Темата, която започнахме, колкото и да ми е интересна, смятам че е неуместна на този етап. По важното е да коментираме трансферите в любимия ни клуб. Това. че нищи не зависи от нас, не може да го изречем просто така. Имаме право да коментираме и след това да сме недоволни, ако не са се изпълнили нашите желания, а още повече ако играчът срещу, който сме били против наистина не се справя. Стига за това.

Въпросът е, че на Юве му е нужен актуална звезда. Това носи много позитиви, медийно присъствие, повече хора по стадионите и т.н. Когато една такава звезда е избрала да бъде трансферирана в голям клуб и другите поглеждат натам. Не казвам че Дел Пиеро, Трезаге, Недвед, Каморанези, Буфон не са супер мега звезди. Но вече колко време. Трябват актуални имена, а да си звезда не означава че си куц кон и няма да можеш да играеш. Имаше период, когато се коментираше трансфер първо в Юве, а после в Интер. Затова нека да се помисли върху привличане на: Аршавин, Hleb или Cesk Fabregas. За сега най вероятен е Аршавин. Другите двама едва ли Арсенал ще ги продаде.

Хубави са ти разсъжденията ама на изброените от теб футболисти те съветвам да не се надяваш. smile.gif

--------------------

+Quote Post
pavelnel
коментар 06 Jul 2008, 14:13
Коментар #26

Дремещ

Цитат(Ian @ Jul 6 2008, 04:20 AM) *
Гулит и особено Ван Бастен вече бяха непоклатими футболни легенди през 1988. А и вече играеха в Милан - нека не бъркаме понятията - едно е Фиорентина, друго е Милан. Още повече онзи Милан (1987-90), който заемаше образно казано 90% от тогавашните новини от капиталистическия футболен свят. Баджо освен това е и няколко години по-млад от двамата холандци. И въпреки това за него се говореше и то доста. Можеш да запиташ, когото пожелаеш. Най-малко пък аз ще седна да преувеличавам за Баджо, към когото не храня никакви особени чувства. Казваш, нямало как някой да купи Кака или Кристиано за 19 милиона долара. Аз пък казвам, че не виждам как някой ще даде за който и да било от тия двамата рекордна сума. За Баджо е дадена такава - факт.

Що касае Недвед - пак казвам, че е нормално да не е супер мега популярен, все пак е чех. Това не го прави по-малка звезда. Нито пък Буфон или Тюрам. Утвърдени европейски звезди (а Тюрам абсолютна и безспорна световна звезда на поста си) още преди преминаването им в Юве. Не знам кои са били по-големите звезди и кои са тия отбори, които са търгували суперзвезди чак толкова често (аз се сещам само за Реал).

Толкова от мен по тая тема.

Да ,стига толкова ,че и на мен ми омръзна да пиша.Само да вметна ,че не съм съгласен с твърдението ти че не е имало отбори ,които да търсят суперзвезди освен Реал .Тогава ,когато ние купувахме гореспоменатите личности Милан,Барселона,Интер и Реал си меняха супезвездите като носни кърпичики .Във всеки случай Ривалдо,Роналдо,Виери ,Зидан и Фиго съвсем не бяха някакви анонимници. wink.gif И това е една малка част от стокообмена между тях. smile.gifСъщо така не бързай да говориш ,че за Кака или Роналдо няма да се даде рекордна сума.Лятото още не е свършило.

--------------------

+Quote Post
Ian
коментар 06 Jul 2008, 15:52
Коментар #27

sir

Цитат(BelOrel @ Jul 6 2008, 09:53 AM) *
Въпросът е, че на Юве му е нужен актуална звезда. Това носи много позитиви, медийно присъствие, повече хора по стадионите и т.н. Когато една такава звезда е избрала да бъде трансферирана в голям клуб и другите поглеждат натам.

Едно към едно с моето виждане. Стига вече пейки, трябва ни нещо свежо и актуално, макар и малко по-скъпо. Разбира се, не кой да е актуален играч, а такъв, чиято медийна слава има и нужното покритие.

И последно към pavelnel - естествено, че си прав, че не сме се скъсвали да купуваме звезди, но не е и като да не сме купували изобщо. Може и да не сме купували най-най-най-актуалната суперзвезда, но това не значи, че тези, които сме купували, не са били звезди. Ясно е, че няма да купим Кристиано Роналдо, но и Рафаел ван дер Ваарт (примерно), макар и играещ в средняшки отбор, не е от чак толкова по-малка величина. А лятото не е свършило наистина, но не ми се вярва някой (разбирай Реал) да извади - колко - 80 милиона евро за който и да било играч в момента. Макар че всичко е възможно. wink.gif

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 06 Jul 2008, 17:21
Коментар #28

Juventus star

За жалост и тази година отново ще се наблегне на количеството играчи а не на тяхното качество.За жалост така нищо хубаво не ни чака.Можехме да вземем Фламини(за без пари).Направихме се на интересни за стотинки и го изпуснахме.Алонсо-също доказано име,страхотен играч и него изпуснахме.Трябваше ни голямо име а сега най-голямото ще е станкович.Правиме страхотна услуга на служебните като по всичко личи че ако вземем станкович ТИТЛА или ШЛ и тая година ще сънуваме само.Диего и ВДВ също могът да играят на няколко поста в халфовата линия ама Станкович ще взимаме?Имам чувството че Секо и Раниери нарочно правят всички тия мизерии.Сега ще стане отново като преди една година хайде на бързо да вземем халф и после разочарование.Така стана и с Бумсонг и Андраде който е много класен спроред мен.Набързо гледахме да ги купим и полсе никой не показа това което се очакваше от него или му се плащаше за това.И все пак се надявам да вземем някой стабилен играч за партньор на МОМО който се оказа страхотно попълнение.

--------------------

+Quote Post
pavelnel
коментар 06 Jul 2008, 20:51
Коментар #29

Дремещ

Цитат(Torricelli @ Jul 6 2008, 09:15 PM) *
Ако броиш Скудето и Купата за малко престижни - аз нямам нищо против всяка година да печелим тези маловажни трофеи. Мен много повече ме интересува титлата в Италия пред ШЛ, купата на Уефа и всякакви други европейски надпревари.

Точно така! Убеден съм, че 95% от пишещите тук са ненавиждали Недвед, докато играеше в Лацио. Но когато стана наш играч - вече ви стана любимец.

Жалкия мръсен боклук има Скудето с Лацио, 3 Купи (1 с Лацио, останалите с межднародните) и 4 суперкупи (по 2 и с двата отбора) + КНК и Суперкупа на Европа с "орлите". Освен това е капитан на нациоалния отбор на Сърбия. Нямам големи впечатления от Алонсо, но щом оня дървар Сена е титулар за негова сметка... няма за какво да идва. Да си седи в наглия. Трябва ни здрав, креативен и надарен технически игрч, какъвто е Деян. И по-горе казах - в Серия А се успява много трудно. Трябва да си борбен, корав, жилав. Станкович като гледам доста е постигнал. Или някой друг е играл вместо него на терена?

Това за най-жалкия трансфер в целия свят, правен някога не вярвам да си го казал сериозно.

Ти изобщо гледал ли си му мачове тази година? Съмнява ме. Станкович бе един от най-добрите и постоянни играчи на "нерадзурите". Не пиши, когато си нямаш идея или си прочел туй-онуй от еди-кое-си място.

Валка незнам дали Станкович е един от най-добрите и постоянни играчи на Принтер ,но техните фенове със сигурност са на противоположното мнение .Деян Станкович е изял най-много псувни през сезона ведно с Бурдисо.Ти сам си прави изводите дали феновете на Принтер не познават собствените си играчи .Аз колкото игри му изгледах през сезона ,толкова пъти съм се чудил как тоя калъф е титуляр за сметка на Хименес например .Предишният сезон харесвах как играе ,но сега вече е много далеч от показаното тогава.За мен просто няма смисъл да се рискува с тоя футболист ,който е много възможно никога да не възвърне старата си форма .Не винаги се повтаря историята Канаваро или Дзанети .Нека оставим настрана спортно-техническите предимства и недостатъци на един такъв евентуален трансфер и обърнем внимание на личността Деян Станкович ,който за мен си е едно откровенно долно лайно .Колкото и да отрича за никой не е тайна ,че преговаря с Юве ,с този Юве ,който доскоро маскареше по всякакъв мизерен начин и при всеки удобен случай .То не бяха един или два пъти ,когато заявяваше открито любовтта си към Интер и презрението към нас,а сега ,когато ножа опря до кокала се извърта на 180 градуса .Как мога да очаквам от такова нещастно същество ,че ще защитатава цветовете на любимият ми отбор от сърце ?Как мога да го аплодирам при положение ,че го презирам до кръв?Естествено ще се примиря ,ако той акостира при нас ,защото нямам голям избор ,но едва ли някога ще го чувствам ювентинец.Аз не врявам дори ,че ще направи нещо запомнящо се ,а по-скоро ще търка пейката .

ПС:Недвед също така никога не съм го мразел ,нито някой от тогавашния отбор на Лацио .Заедно с Верон най-много се кефех на тях двамата ,когато играеха за лациалите .

--------------------

+Quote Post
Torricelli
коментар 06 Jul 2008, 21:30
Коментар #30

Juventus regular

Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Град: София
Потребител No.: 472

Цитат(pavelnel @ Jul 6 2008, 06:51 PM) *
Валка незнам дали Станкович е един от най-добрите и постоянни играчи на Принтер ,но техните фенове със сигурност са на противоположното мнение .Деян Станкович е изял най-много псувни през сезона ведно с Бурдисо.Ти сам си прави изводите дали феновете на Принтер не познават собствените си играчи .Аз колкото игри му изгледах през сезона ,толкова пъти съм се чудил как тоя калъф е титуляр за сметка на Хименес например .Предишният сезон харесвах как играе ,но сега вече е много далеч от показаното тогава.За мен просто няма смисъл да се рискува с тоя футболист ,който е много възможно никога да не възвърне старата си форма .Не винаги се повтаря историята Канаваро или Дзанети .Нека оставим настрана спортно-техническите предимства и недостатъци на един такъв евентуален трансфер и обърнем внимание на личността Деян Станкович ,който за мен си е едно откровенно долно лайно .Колкото и да отрича за никой не е тайна ,че преговаря с Юве ,с този Юве ,който доскоро маскареше по всякакъв мизерен начин и при всеки удобен случай .То не бяха един или два пъти ,когато заявяваше открито любовтта си към Интер и презрението към нас,а сега ,когато ножа опря до кокала се извърта на 180 градуса .Как мога да очаквам от такова нещастно същество ,че ще защитатава цветовете на любимият ми отбор от сърце ?Как мога да го аплодирам при положение ,че го презирам до кръв?Естествено ще се примиря ,ако той акостира при нас ,защото нямам голям избор ,но едва ли някога ще го чувствам ювентинец.Аз не врявам дори ,че ще направи нещо запомнящо се ,а по-скоро ще търка пейката .
ПС:Недвед също така никога не съм го мразел ,нито някой от тогавашния отбор на Лацио .Заедно с Верон най-много се кефех на тях двамата ,когато играеха за лациалите .

Съвсен сериозно - не съм чел такива неща и за пръв път това се случва тук. Но на теб може да се вярва, поне такова впечатление си оставил у мен. За Бурдисо знам, че игра зле този сезон. Като се започне от финала за Суперкупата на Италия, където извърши глупаво нарушение и Рома победиха с 1:0 с човек по-малко post-294-1158668614.gif . Бурдисо е много рисков защитник, често нарушава правилата и си изкарва много картони.

Хименес игра добре, особено през втроия полусезон. Трудно ми е да ги сравня, но щом феновете на международните не щат Станкович - може би наистина има защо. 2006-07 бе най-силната му година, откак е в Интер. Завършекът беше страхотният му гол в градското дерби с комунистите.

Знам за предварителният му договор преди 4 години. Не съм чел какво е говорил, но щом ти го казваш - нямам право да не се съглася biggrin.gif . Да - има го елемента на ОМРАЗА. Но пък ако дойде и играе на ниво при нас, ако се раздава за отбора, ако бележи, ако движи играта и т.н. онези му изказвания колко обичал Интер отиват по дяволите, нали така?

Трудно е да чувстваш ювентино човек, когото е играл в два от най-големите ти врагове. Но аз по-скоро искам този човек да допринесе за просперитета на Юве. Станкович не е и толкова дърт, че да му е късно да си сивърне формата от годините в Лацио. Това е по-скоро надежда. В случайм, че дойде.

Стакооооо(вич) biggrin.gif ! Ти си най-последния човек, за когото ще ми мине през акъла, че е мразел Недвед. Ти можеш да оцениш един футболист, независимо дали играе в Юве, Интер, Лацио, Реал Сосиедад и т.н. Т.е.да се абстрахираш дали играе в любимият ти отбор, в смъртния враг или някой друг. Никога за теб не бих си помислил такова нещо.

П.С. Недвед и мен ме пълнеше в Лацио, също както и Верон. Не вярвам обаче да отречеш, че в онзи Лацио, от когото ми настръхваше косата Станкович си заслужаваше титулярното място.

П.С. Отивам да ям пъпеш. Наздраве! biggrin.gif

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

+Quote Post
pavelnel
коментар 06 Jul 2008, 21:37
Коментар #31

Дремещ

Мога да ти дам линкове за български форуми и за международни такива на фенове на Интер и да видиш какво пишат за Станкович.Ще ти настръхне косата уверявам те.Темите посветени на него са едни от най-цветистите . laugh.gif

--------------------

+Quote Post
Torricelli
коментар 06 Jul 2008, 21:50
Коментар #32

Juventus regular

Цитат(pavelnel @ Jul 6 2008, 07:37 PM) *
Мога да ти дам линкове за български форуми и за международни такива на фенове на Интер и да видиш какво пишат за Станкович.Ще ти настръхне косата уверявам те.Темите посветени на него са едни от най-цветистите . laugh.gif

Дай да ям! icecream.gif
Все още не съм влизал във форум на Интер (състоящ се от 4 човека, 3-ма хейтъри и един висш хейтър-администратор), но и това ще направя.

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

----------

+Quote Post
superniki
коментар 06 Jul 2008, 22:09
Коментар #33

Juventus star

Напълно съгласен с написано от Станко.1:1

--------------------

+Quote Post
Torricelli
коментар 07 Jul 2008, 10:59
Коментар #34

Juventus regular

Кой всъщност създаде тази тема?! Сега забелязвам, че мой коментар е първи, но не съм я правил аз. Това за Лучи го сложих в темата за трансферните слухове. Истинският автор да си признава!

Аз залагам за Гарет. post-294-1158668383.gif

--------------------

----------

+Quote Post
lqlqlq
коментар 07 Jul 2008, 16:09
Коментар #35

Guests

Oчаквам следващия гениален удар да ни е следния : Продаваме Якуинта, а на негово място идва Хенрик Ларсон.

+Quote Post
hri100
коментар 08 Jul 2008, 01:09
Коментар #36

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Според мен Станкович е чудесен футболист, но не е такъв, заради който си заслужава да не дадем шанс на Маркизио и Джовинко. Освен това аз съм малко по-краен фен и не мога да забравя лошите думи, изречени срещу любимия ми отбор с надменен и подигравателен тон. Затова и Сисоко никога няма да ми легне на сърцето, въпреки огромните шансове да се превърне в новия Марадона laugh.gif , да не говорим за Станкович. И обратното - играч като Якуинта бързо спечели сърцето ми, не само с показаното на терена. За мен не само футболните качества са важни. Естествено, ако го вземем, ще се примиря, както каза Станко и както направих със Сисоко, просто защото нямам друг избор. Но за мое щастие, вече май се отдалечаваме значително от сърбина и тези дискусии ще се окажат излишни.

Цитат(Ian @ Jul 7 2008, 06:16 PM) *
Абе не знам, ама ако попълненията ни в халфовата линия се окажат Станкович и Поулсен, си мисля, че отваряйки някои по-стари теми, ще забележим, че първоначалните настроения към сходните миналогодишни трансфери Тиаго и Алмирон бяха много по-добри. Демек тия сегашните са дори един вид отстъпление спрямо миналогодишните като очаквания и първоначални настроения сред феновете.

Да де, ама миналата година нали уж идвахме от Серия Б и говорехме как "догодина вече ще ги разкъртим на пазара". Нормално е сега очакванията да са по-големи, но ако се вярва на слуховете и думите на ръководството ("зимаме "класен" халф и резервен вратар и край"), то тия с големите очаквания (какъвто държа да отбележа, че никога не съм бил) пак ще останат с пръст в уста. Аз обаче съм доволен от това, че си върнахме Джовинко и Маркизио, не продадохме някой от основните си играчи (то има време де, да чукна на Пипо) и направихме най-големия "трансферен удар" с преподписването с очертавиащият се като основен стълб в защитата на "Скуадра адзура" и бъдещ капитан на Ювентус (а защо не и на Италия). Ман. Сити вече ще трябва серизоно да се изръси. post-294-1158668510.gif Недоволен съм единствено от продажбата на Паладино, но какво да се прави. Поне е 50% само и има някаква надежда. Мисля си, че можехме да задържим един измежду него и Ландзафаме за 5-ти нападател, какъвто ни е нужен споре мен, защото се съмнявам че ще имат достатъчно игрово време в новите си отбори.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 08 Jul 2008, 01:16
Коментар #37

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Да наистина се отдалечаваме и от Станкович, което не е лошо, но е крайно време да вземем някой халф!30млн са напълно достатаъчни да вземем класен играч, но ръководството е по-стиснато и от кореняк габровец и нещо не му се давт пари dry.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
lqlqlq
коментар 08 Jul 2008, 12:01
Коментар #38

Guests

Цитат
"I am better than Alex and Ricardo Carvalho - I am in my prime and I want to play," Ivanovic said to The Sun.

"I am optimistic that the least Chelsea will do is loan me to Juventus."

Привличане на нов защитник = напускане на Андраде или Легро?

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 08 Jul 2008, 12:23
Коментар #39

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(lqlqlq @ Jul 8 2008, 01:01 PM) *
Привличане на нов защитник = напускане на Андраде или Легро?

След сезона който направи Легро едва ли ще е той.По-вероятно Андраде.Според мен обаче няма смисъл да разбутваме центъра на защитата.Андраде нали е почнал наравно с другите така че да се надяваме че няма да има проблеми и ще направи една добра подготовка и ще е във форма за началото на сезона smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Ian
коментар 08 Jul 2008, 15:51
Коментар #40

sir

Цитат(hri100 @ Jul 8 2008, 02:09 AM) *
Да де, ама миналата година нали уж идвахме от Серия Б и говорехме как "догодина вече ще ги разкъртим на пазара". Нормално е сега очакванията да са по-големи, но ако се вярва на слуховете и думите на ръководството ("зимаме "класен" халф и резервен вратар и край"), то тия с големите очаквания (какъвто държа да отбележа, че никога не съм бил) пак ще останат с пръст в уста.

То хубаво, но дори и човек да не е с големи очаквания (разбирай Диего или Ван дер Ваарт), Поулсен, Станкович, Велосо и разни такива пак не се вписват в картинката. Ами в такъв случай по-добре наистина да се заложи на Маркизио и Джовинко и да се даде още един шанс на Тиаго или Алмирон. Не виждам какво добавят циркулиращите из медиите имена като класа към сегашната ни халфова линия.

--------------------

+Quote Post

110 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 16th July 2018 - 10:54ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team