IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

106 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, 2008-2009
x_dron
коментар 07 Jul 2008, 14:58
Коментар #41

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 587
Регистриран: 19-October 07
Потребител No.: 700

Кристиан Полусен е пич ама в сравнение с Алонсо не става ,а пък и вече е на годинки датчанина.10 млн не са ли малко множко
Go to the top of the page

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 07 Jul 2008, 14:58
Коментар #42

Juventus bench

Коментари: 908
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Кви са тия слухове днес. Много гадни информации sad.gif

+Quote Post
yanko
коментар 07 Jul 2008, 15:06
Коментар #43

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Цитат(x_dron @ Jul 7 2008, 03:58 PM) *
Кристиан Полусен е пич ама в сравнение с Алонсо не става ,а пък и вече е на годинки датчанина.10 млн не са ли малко множко

post-294-1159108009.gif Що да не става ? Тук се намесва и фактора цена-качество. Иначе е на 28 години. Не съм му гледал играта , но все пак е национал. А Алмирон какъв е ? ... 10 млн евро са наполовина парите за Алонсо или Поулсен и Станкович взети заедно post-294-1158668474.gif . Или пък може да останат пари за нов автобус post-294-1158668510.gif ...

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 07 Jul 2008, 15:13
Коментар #44

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Поулсен не е лош бе post-294-1159107520.gif 10млн не са толкова много за него.Аз не че искам да идва, но нямам нищо против smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
lqlqlq
коментар 07 Jul 2008, 15:31
Коментар #45

Guests

Поулсен е звяр, ама е нещо като Момо - не знае к'во да прави с топката в крака. lol.gif . Няма никаква креативност. А който си мисли, че е тотална издънка, да прегледа няколко евро-мача на Шалке. Сещам се за оня срещу Милан, когато Поулсен не даде на Кака да мръдне. И все пак, не го искам в Юве.

+Quote Post
juve_machine
коментар 07 Jul 2008, 15:40
Коментар #46

Primavera player
**

Коментари: 285
Регистриран: 1-June 07
Град: Стара Загора
Потребител No.: 534

Ще купуваме Поулсен. И кво сега това ли беше голямата селекция на ръководството? На това трансферна политика ли му се вика? Ако ще купуват такива и ще ми говорят за скудето по - добре да си ходят , щото явно нещо им хлопа mad.gif . Кога е било това такива играчи да се купуват в Юве и с тях да се атакува шампионат и ШЛ. Ясно че няма кинти ама все пак......

+Quote Post
pavelnel
коментар 07 Jul 2008, 15:52
Коментар #47

Дремещ

Коментари: 1 859
Регистриран: 2-June 06
Град: Fuckland islands
Потребител No.: 132

И какво ще стане в крайна сметка ?!Ние чакаме някой с характеристиките на Пирло ,а ще вземем идиот подобен на Гатузо post-294-1158668510.gif Вместо да се ориентираме към комплексни футболисти ,които притежават всестранни възможностти ,ние сме на прага да подпишем с футболен идиот от най-висок клас . post-294-1158668510.gif Един път се е опънал на Кака и то с всевъзможни средства и станал голям футболист.Какво ни залъгват с тия тъпи прикзки ,че търсят класен полузашитник ,при положение ,че преговарят с Поулсен.Ами то Занети-Сисоко е в пъти по-добра двойка от комбинация Поулсен + който и да е .Да продават Алмирон и да взимат бияча на мравки Поулсен,за да се свършва с тия тъпи трансферни саги и да чакаме новият стар титулярен състав от миналата година да прави чудеса.С такива като Поулсен отличия не се печелят laugh.gif Колкото по-малко участия запише тоя "гений",толкова по-сериозни шансове ще имаме във всяка надпревара.

--------------------

+Quote Post
forca_juve
коментар 07 Jul 2008, 15:59
Коментар #48

Juventus bench

Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

По-добре Поусен отколкото да гледам идиота Занети как се върти около оста си или Алмирон....Поусен е 8 пъти по добър от тия двамата и беше в основата на успехите на Севиля....не ми се вярва много да дойде,но ако е така няма да е лошо заедно със Сисоко в центъра,поне са рендета и няма да има минаване....ама се си мисля че ще е сръбско попълнението.... post-294-1158668510.gif

+Quote Post
lqlqlq
коментар 07 Jul 2008, 15:59
Коментар #49

Guests

Цитат(pavelnel @ Jul 7 2008, 01:52 PM) *
И какво ще стане в крайна сметка ?!Ние чакаме някой с характеристиките на Пирло ,а ще вземем идиот подобен на Гатузо post-294-1158668510.gif Вместо да се ориентираме към комплексни футболисти ,който притежават всестранни възможностти ,ние сме на прага да подпишем с футболен идиот от най-висок клас . post-294-1158668510.gif Един път се е опънал на Кака и то с всевъзможни средства и станал голям футболист.Какво ни залъгват с тия тъпи прикзки ,че търсят класен полузашитник ,при положение ,че преговарят с Поулсен.Ами то Занети-Сисоко е в пъти по-добра двойка от комбинация Поулсен + който и да е .Да продават Алмирон и да взимат бияча на мравки Поулсен,за да се свършва с тия тъпи трансферни саги и да чакаме новият стар титулярен състав от миналата година да прави чудеса.С такива като Поулсен отличия не се печелят laugh.gif Колкото по-малко участия запише тоя "гений",толкова по-сериозни шансове ще имаме във всяка надпревара.

Не съм казал, че Поулсен е добър футболист. Просто казвам, че е добър опорен халф, но не е от класата на Юве, а още повече, че не е това, което се иска, а дори което се очаква че се търси. Ако наистина този трансфер се осъществи, за пореден път ръководството ще ме разочарова. Алонсо, Акуилани, Станкович, Велосо, Бенега - те поне знаят какво да правят с топката в крака и как да организират играта, но Поулсен е съвсем друг вид. Все повече ми се изпаряват надеждите за ШЛ.. То с такива ташаци трудно ще пробиеме някъде. Нищо лично срещу датчанина де, обаче ръководството почва да се излага по всеки възможен начин и ще е най-добре да си събират пъртакешките и да чупят.. Пф.

+Quote Post
pavelnel
коментар 07 Jul 2008, 16:14
Коментар #50

Дремещ

Коментари: 1 859
Регистриран: 2-June 06
Град: Fuckland islands
Потребител No.: 132

Цитат(lqlqlq @ Jul 7 2008, 04:59 PM) *
Не съм казал, че Поулсен е добър футболист. Просто казвам, че е добър опорен халф, но не е от класата на Юве, а още повече, че не е това, което се иска, а дори което се очаква че се търси. Ако наистина този трансфер се осъществи, за пореден път ръководството ще ме разочарова. Алонсо, Акуилани, Станкович, Велосо, Бенега - те поне знаят какво да правят с топката в крака и как да организират играта, но Поулсен е съвсем друг вид. Все повече ми се изпаряват надеждите за ШЛ.. То с такива ташаци трудно ще пробиеме някъде. Нищо лично срещу датчанина де, обаче ръководството почва да се излага по всеки възможен начин и ще е най-добре да си събират пъртакешките и да чупят.. Пф.

Аз и не съм те репликирал .Просто знам за тея сблъсъци между Кака и Поулсен .То това е едно от малкото неща ,които може да прави Поулсен -да рита и блъска като коч гениалните футболисти .Момчето си е комплексирано ,че за нищо друго не става и се е специализирал в тая сфера и тва е.Един път да спре Кака е възможно ,но втори път Рики ще му счупи кръста от финтове ,където го хване .Много противен футболист е Поулсен.Не виждам и какво Форца Юве вижда повече в тоя отвратителен датчанин от Дзанети.Аз бих предпочел Кристиано 1000 пъти пред Сисоко ,а пред Поулсен 10000000000 пъти минимум.

Тъпото е ,че около такива обикновенни футболисти се разгоряват такива необикновенни страсти.Едно време като взимахме такива палячовци просто да попълваме бройка всичко минаваше далеч по-гладко и без особен шум .Сега се получава така ,че едва ли не това са ни основните трансферни цели и бъдещи лидери на тима хахаххахахаха.

--------------------

+Quote Post
Ian
коментар 07 Jul 2008, 17:16
Коментар #51

sir

Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Абе не знам, ама ако попълненията ни в халфовата линия се окажат Станкович и Поулсен, си мисля, че отваряйки някои по-стари теми, ще забележим, че първоначалните настроения към сходните миналогодишни трансфери Тиаго и Алмирон бяха много по-добри. Демек тия сегашните са дори един вид отстъпление спрямо миналогодишните като очаквания и първоначални настроения сред феновете.

--------------------

+Quote Post
forca_juve
коментар 07 Jul 2008, 18:49
Коментар #52

Juventus bench

Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

Цитат(pavelnel @ Jul 7 2008, 05:14 PM) *
.Не виждам и какво Форца Юве вижда повече в тоя отвратителен датчанин от Дзанети.Аз бих предпочел Кристиано 1000 пъти пред Сисоко ,а пред Поулсен 10000000000 пъти минимум.

doh.gif не,не,не..........все пак ти уважавам мнението,щом така смяташ
ще го видим Занети колко струва и тая година,особенно в ШЛ,надявам се единствено и само Марчизио да покаже форма и заедно със Сисоко да играят в центъра....това са двамата ни най-надеждни вътрешни халфове,бих прибавил и Камо,ако не вземем класен играч на тоя пост,останалите Алмирон,Занети,Тиаго..........нищо,нищо не става,единствено се надявам нещо за португалеца,защото играе силно в ШЛ.
А иначе Поусен има толкова европейски трофея,колкото Занети голове в елита.... post-294-1158668510.gif

+Quote Post
juve_machine
коментар 07 Jul 2008, 18:55
Коментар #53

Primavera player
**

Коментари: 285
Регистриран: 1-June 07
Град: Стара Загора
Потребител No.: 534

Цитат(Ian @ Jul 7 2008, 05:16 PM) *
Абе не знам, ама ако попълненията ни в халфовата линия се окажат Станкович и Поулсен, си мисля, че отваряйки някои по-стари теми, ще забележим, че първоначалните настроения към сходните миналогодишни трансфери Тиаго и Алмирон бяха много по-добри. Демек тия сегашните са дори един вид отстъпление спрямо миналогодишните като очаквания и първоначални настроения сред феновете.

Ами така излиза. Такива преди ги вземахме за резерви . Няма как да се радваме на такива трансфери. Да бяхме оставили Ночката щеше да е по-добре. Беше се сработил с отбора и не виждам с какво Поулсен е по-добър от него.На всичкото отгоре е по-стар и по-скъп. Малоумна работа.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 08 Jul 2008, 03:35
Коментар #54

Juventus champion

Джили казва че не е сигурен за идването на Поулсен и "намеква" че най-вероятно ще вземем Станкович.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 08 Jul 2008, 08:55
Коментар #55

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Град: София
Потребител No.: 33

Като гледам имената, които се спрягат да идват, все повече харесвам Тиаго. По-добре да му дадем още един шанс, за да се докаже, отколкото да вземаме играчи като Поулсен, Туран, Станкович, ала бала.

Алонсо да си седи в Лузърпуул и да събира калъфките още 20 години.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
snitch
коментар 08 Jul 2008, 09:53
Коментар #56

Juventus champion

Коментари: 8 658
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Тия дни всичко взе да се обръща на 180 градуса .Поулсен- Сисоко би била идеалната централна двойка халфове за отбор ръководен да кажем от Капело , но тези дни отдавна отминаха .
И за Станкович отново се заговори и то точно от любимия ни сладкодумец Коболи -Лупи , но за това друг път .
При тези стечения на обстоятелствата отново трябва да се даде шанс на Тиаго , шанс който той иначе не заслужава .

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 08 Jul 2008, 12:19
Коментар #57

Juventus champion

Цитат(blagoy_sim @ Jul 8 2008, 09:55 AM) *
Като гледам имената, които се спрягат да идват, все повече харесвам Тиаго. По-добре да му дадем още един шанс, за да се докаже, отколкото да вземаме играчи като Поулсен, Туран, Станкович, ала бала.

Алонсо да си седи в Лузърпуул и да събира калъфките още 20 години.

Съгласен! post-294-1159107520.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 08 Jul 2008, 12:52
Коментар #58

Juventus champion

В http://www.goal.com пише че Поулсен днес или най-късно до утре подписва с Юве shutup.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
boqn
коментар 08 Jul 2008, 13:42
Коментар #59

Primavera player
**

Коментари: 455
Регистриран: 16-September 07
Град: Велико Тьрново
Потребител No.: 667

Жалко ама поне няма да е Станкович които струва почти колкот Поусен...Може да дадем шанс на Тиаго и Алмирон да направят нещо имаме и Маркизио и Маркиони. Ще видим какво ще стане post-294-1159107520.gif

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 08 Jul 2008, 14:47
Коментар #60

Juventus champion

Цитат(boqn @ Jul 8 2008, 02:42 PM) *
Жалко ама поне няма да е Станкович които струва почти колкот Поусен...Може да дадем шанс на Тиаго и Алмирон да направят нещо имаме и Маркизио и Маркиони. Ще видим какво ще стане post-294-1159107520.gif

Алмирон почти със сигурност отива в Самп.За Тиаго и аз много пъти писах че трябва да му се даде шанс.Маркиони и крило, не знам защо си го написал huh.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post

106 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th July 2018 - 18:18ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team