IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

106 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, 2008-2009
lqlqlq
коментар 05 Jul 2008, 16:00
Коментар #21

Guests

Браво на Раниери. Ако вземе сръбския, а не Алонсо... шансовете за някакъв по престижен трофей драстично намаляват...
Go to the top of the page

+Quote Post
superniki
коментар 05 Jul 2008, 16:31
Коментар #22

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 698
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Не знам за сръбския ама ако вземе Станкович вместо Алонсо шансовете ни изчезват,а и Секо и Блан ако му се вържат на акъла направо...

--------------------

+Quote Post
delpi4a
коментар 05 Jul 2008, 17:22
Коментар #23

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

Не мисля,че Секо и Блан се връзват на мнението на Раниери,а по-скоро обратното."Светата Тройца"си прави плановете,а мишока ги оправдава,защото знае,че в противен случай ще изхвръкне от Торино,да не забравяме,че именно заради трансферната политика на Ръководството Дешан напусна клуба.За идването на Станкович не знам какво да кажа,беше ми много симпатичен когато играеше в Лацио,но сега по-скоро не.Въпреки това ако сделката е факт няма смисъл да го не навиждаме,остава ни само да се надяваме да направи добри мачове и да помогне за успехите на Ювентус.Макар,че да си призная аз съм доста разочарован от тази трансферна политика на Клуба,цяла зима слушахме за Ван Дер Ваар,Диего,Акуилани,Мансини,Алонсо та дори имаше слухове и за Пирло,Лампард,а в крайна сметка Станкович,е как да не е разочарован човек няма какво да се лъжем но определено сърбина е най-слабото от горе написаните имена,и все пак му пожелавам успех с Черно-Бялото райе.

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post
superniki
коментар 05 Jul 2008, 18:16
Коментар #24

Juventus star

Аз му пожелавам да се контузи още в първия мач и да прекрати кариерата си на боклука мръсен,жалък.Все още обаче тая някакви надежди за Шаби тъй като днес има среща на нашето ръководство и това на Пул в Париж за него така че надеждата умира последна.Това ще бъде най-жалкия трансфер в целия свят правен някога .

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 05 Jul 2008, 18:18
Коментар #25

Juventus regular

Коментари: 1 004
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Аз пък си мисля,че ще купим и двамата. Не ми се вярва да пръснем не повече от 30 милиона този трансферен прозорец (Амаури 15 и евентуално Станкович за 12). Иначе съм съгласен с делпича,че Станкович е по-слаб от Алонсо, Акуилиани, Мансини и т.н. Дано ръководството се осъзнае,че със сърбина, който в момента е в отчайваща форма, работата изобщо няма да върви. Даже в шампионската може да станем и за смях. Можем само да се надяваме ръководството да не направи поредната си глупост.

+Quote Post
yanko
коментар 05 Jul 2008, 18:33
Коментар #26

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Juventus Prepare To Swoop For Monaco Goalkeeper
Juventus are currently looking to Monaco goalkeeper Flavio Roma as Gianluigi Buffon’s understudy according to Calciomercato

The Bianconeri are currently strengthening their side and they will need an experienced second-choice goalkeeper in order to cover for Buffon as they attempt to make a serious challenge on both the Scudetto and Champions League next season.
According to reports in Italy, The Old Lady have been talking to Monaco over the 34-year-old shot stopper and it is believed a deal may be on the horizon given the good relationship between both clubs.
The Bianconeri are likely to offer Jorge Andrade to Monaco on loan as part of the deal to bring Roma across the alps.
Italian youngster Emanuele Belardi is current Juve’s second ‘Keeper but he is not considered to have enough experience at the top level.
Roma on the other hand is a veteran with plenty of experience both in Europe and in Italy as well as having spent the last seven years with the Ligue 1 outfit making 161 appearances.

Предлагали сме Андраде под наем на Монако като част от сделка чрез която в замяна да ни дадат Флавио Рома.

+Quote Post
forca_juve
коментар 06 Jul 2008, 17:05
Коментар #27

Juventus bench

Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

Чета някакви информаций за Инванович и Дренте.Много ще е добре ако един от тях пристигне,независимо кой от 2мата.Като се има впредвид че се говори за наем с опция за закупуване,няма да се оръсим чак толкова,спокойно може да си позволим един от 2мата.

За халфовата линия май Станкович ще е човека,той Раниери се спука да го хвали,въпреки нежеланието на феновете.По добре той отколкото нищо.То се видя че Алонсо няма да дойде.Поне сърбина няма да го чакаме да се адаптира.

Както се очертава и резервен вратар се търси,ще се избира май между Рома и Манингер,което никак не е зле,така по показател вратари ще сме най-добрите. post-294-1159107520.gif

И при евентуално осъществяване на някой от тези трансфери,ще трябва и да се освободим от 1,2 играчи от тези зони (защита и халфова линия).Ако мога да дам предложения то биха били (Андраде,Молинаро,Алмирон и Занети)

+Quote Post
Torricelli
коментар 06 Jul 2008, 20:15
Коментар #28

Juventus regular

Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Град: София
Потребител No.: 472

Цитат(lqlqlq @ Jul 5 2008, 02:00 PM) *
Браво на Раниери. Ако вземе сръбския, а не Алонсо... шансовете за някакъв по престижен трофей драстично намаляват...

Ако броиш Скудето и Купата за малко престижни - аз нямам нищо против всяка година да печелим тези маловажни трофеи. Мен много повече ме интересува титлата в Италия пред ШЛ, купата на Уефа и всякакви други европейски надпревари.

Цитат(delpi4a @ Jul 5 2008, 03:22 PM) *
Въпреки това ако сделката е факт няма смисъл да го не навиждаме,остава ни само да се надяваме да направи добри мачове и да помогне за успехите на Ювентус.

Точно така! Убеден съм, че 95% от пишещите тук са ненавиждали Недвед, докато играеше в Лацио. Но когато стана наш играч - вече ви стана любимец.

Цитат(superniki @ Jul 5 2008, 04:16 PM) *
Аз му пожелавам да се контузи още в първия мач и да прекрати кариерата си на боклука мръсен,жалък.Все още обаче тая някакви надежди за Шаби тъй като днес има среща на нашето ръководство и това на Пул в Париж за него така че надеждата умира последна.Това ще бъде най-жалкия трансфер в целия свят правен някога .

Жалкия мръсен боклук има Скудето с Лацио, 3 Купи (1 с Лацио, останалите с межднародните) и 4 суперкупи (по 2 и с двата отбора) + КНК и Суперкупа на Европа с "орлите". Освен това е капитан на нациоалния отбор на Сърбия. Нямам големи впечатления от Алонсо, но щом оня дървар Сена е титулар за негова сметка... няма за какво да идва. Да си седи в наглия. Трябва ни здрав, креативен и надарен технически игрч, какъвто е Деян. И по-горе казах - в Серия А се успява много трудно. Трябва да си борбен, корав, жилав. Станкович като гледам доста е постигнал. Или някой друг е играл вместо него на терена?

Това за най-жалкия трансфер в целия свят, правен някога не вярвам да си го казал сериозно.

Цитат(Teogo0alll @ Jul 5 2008, 04:18 PM) *
Дано ръководството се осъзнае,че със сърбина, който в момента е в отчайваща форма, работата изобщо няма да върви. Даже в шампионската може да станем и за смях.

Ти изобщо гледал ли си му мачове тази година? Съмнява ме. Станкович бе един от най-добрите и постоянни играчи на "нерадзурите". Не пиши, когато си нямаш идея или си прочел туй-онуй от еди-кое-си място.

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

+Quote Post
Milenrec
коментар 06 Jul 2008, 20:54
Коментар #29

Juventus star

Коментари: 2 713
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Каквото и да си говорим Станкович си е много класен играч и ако не са контузийте може да ни свърши добра работа ,а цената му е наполовина на тази на Алонсо.Дано вземат най-сетне някой че кога ще се сработва с отбора все пак ще играем и квалификаций за ШЛ ,а там нямаме право на грешка.

+Quote Post
Ian
коментар 06 Jul 2008, 20:56
Коментар #30

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Цитат(Torricelli @ Jul 6 2008, 09:15 PM) *
Точно така! Убеден съм, че 95% от пишещите тук са ненавиждали Недвед, докато играеше в Лацио. Но когато стана наш играч - вече ви стана любимец.

Глупости на търкала. wink.gif Няма нищо общо между двете ситуации, ама съвсем нищо. Както впрочем няма нищо общо и между футболните качества на двамата въпросни играчи. Не, че е лош футболист Станкович, но просто някак не вдъхва надежди за нещо кой знае какво, поне у мен.

--------------------

+Quote Post
lqlqlq
коментар 06 Jul 2008, 21:34
Коментар #31

Guests

Торичели - всеки трофей е от значение. Но точно тази година малко повече ми се иска да сбъднеме футболната мечта на Недвед - сещаш се коя е. За футболните качества на Станкович няма да спориме, защото той наистина е добър футболист, но предполагам се сещаш какво е да очакваш Алонсо, Ван Дер Ваарт, Акуилани, а да получиш Станкович, и то явно като титуляр. Отново коментара ти не е на място за Алонсо. Кажи ми, Сена е титуляр, Фабрегас е резерва. По-добър ли е черния от Цецко?

+Quote Post
superniki
коментар 06 Jul 2008, 22:04
Коментар #32

Juventus star

Цитат(Torricelli @ Jul 6 2008, 06:15 PM) *
Жалкия мръсен боклук има Скудето с Лацио, 3 Купи (1 с Лацио, останалите с межднародните) и 4 суперкупи (по 2 и с двата отбора) + КНК и Суперкупа на Европа с "орлите". Освен това е капитан на нациоалния отбор на Сърбия. Нямам големи впечатления от Алонсо, но щом оня дървар Сена е титулар за негова сметка... няма за какво да идва. Да си седи в наглия. Трябва ни здрав, креативен и надарен технически игрч, какъвто е Деян. И по-горе казах - в Серия А се успява много трудно. Трябва да си борбен, корав, жилав. Станкович като гледам доста е постигнал. Или някой друг е играл вместо него на терена?

Това за най-жалкия трансфер в целия свят, правен някога не вярвам да си го казал сериозно.

В Лацио беше играч наистина,ама след това с предварителния договор и постоянните псувни по наш адрес сериозно ми падна в очите така че,ако ще Кристиано Роналдо да е не го искам.Ако заввисеше от феновете на Интер щяха да ни дават пари само и само да го вземем.Такива боклуци в Юве не трябва да има.Това не е Канаваро,Раниери не е Капело,няма да стане така.Всички прояви на неуважение на към клуба от страна на този вече нз как да го нарека не могът да се заличът както казва Раниери с 3-4 добри мача,но не очаквам той да разбере.Разбирам че ти е любимец,но аз не мога да си го представя с нашия екип определено няма да ми е приятно както и на много други тифози.Прав си Деян е постигнал много но само с Лацио които имаха страхотен състав а ние слаб треньор тогава и изпуснахме титлата в последния момент.Колкото до постиженията му с интер не ги броя,служебна титла и още 2 спечелени срещу обезкървени врагове.В момента Станкович лежи на стари лаври.Иначе Алонсо е с класи над Деян(според мен).Страхотен в защита и изключително добър напред.Може да организира всеки отбор.Това че е резерва на Сена.То и Алекс е бил резерва на знайни и незнайни футболисти в националния ама по-слаб ли е? smile.gif smile.gif smile.gif

Пафката не ми беше от големите любимци но ме кефеше яко и като разбрах че сме го взели много се израдвах.

--------------------

+Quote Post
pavelnel
коментар 06 Jul 2008, 22:08
Коментар #33

Дремещ

Коментари: 1 859
Регистриран: 2-June 06
Град: Fuckland islands
Потребител No.: 132

Алонсо обаче е резерва дори и в Ливърпул . wink.gif Фабрегас е твърд титуляр в Арсенал.Иначе аз не отричам ,че Алонсо е страхотен футболист ,особенно когато прави шеметни подавания или бие яките тупалки ,но със сигурност няма да стане втория Зидан .За предпочитане е пред Станкович ,но пак зависи от много неща .Хипотетично ,ако предположим ,че Станкович заиграе при нас ,както играеше по-миналата година аз го поставям пред Алонсо .Не мога да забравя един фантастичен гол ,който заби на Милан за победата с 4:3 през сезон 2006-07,но проблема е ,че Деян е много непостоянен футболист .Прекалено голям риск е и не винаги ще имаме късмет както стана с Кана и Дзанети .Изглежда нашите шефове имат прекалено голямо доверие в своите способности да възкресяват вече отписани играчи от Интер .Тва ще вземе да ни се превърне в специализация . biggrin.gif

Хаххахахха един цитат на фен на Интер по повод евентуален трансфер на Станкович в Юве .Няма такъв смех .Нямаше как да не го цитирам post-294-1158668510.gif

Цитат
Деян е бита карта вече smile.gif само се притеснявам да не се амбицира да се разиграе пак като отиде в Юве ше го еба в балканския сопол wink.gif

--------------------

+Quote Post
Torricelli
коментар 06 Jul 2008, 22:54
Коментар #34

Juventus regular

Цитат(superniki @ Jul 6 2008, 08:04 PM) *
В Лацио беше играч наистина,ама след това с предварителния договор и постоянните псувни по наш адрес сериозно ми падна в очите така че,ако ще Кристиано Роналдо да е не го искам.Ако заввисеше от феновете на Интер щяха да ни дават пари само и само да го вземем.Такива боклуци в Юве не трябва да има.Това не е Канаваро,Раниери не е Капело,няма да стане така.Всички прояви на неуважение на към клуба от страна на този вече нз как да го нарека не могът да се заличът както казва Раниери с 3-4 добри мача,но не очаквам той да разбере.Разбирам че ти е любимец,но аз не мога да си го представя с нашия екип определено няма да ми е приятно както и на много други тифози.Прав си Деян е постигнал много но само с Лацио които имаха страхотен състав а ние слаб треньор тогава и изпуснахме титлата в последния момент.Колкото до постиженията му с интер не ги броя,служебна титла и още 2 спечелени срещу обезкървени врагове.В момента Станкович лежи на стари лаври.Иначе Алонсо е с класи над Деян(според мен).Страхотен в защита и изключително добър напред.Може да организира всеки отбор.Това че е резерва на Сена.То и Алекс е бил резерва на знайни и незнайни футболисти в националния ама по-слаб ли е? smile.gif smile.gif smile.gif

Пафката не ми беше от големите любимци но ме кефеше яко и като разбрах че сме го взели много се израдвах.

Приемам мнението ти. Само да уточня. Станкович не ми е любимец. Но ми харесва стила му на игра. Умее да вкарва, да дирижира. Знае кога да подаде, да пробие, да стреля. Също като Куалярела примерно. Взима точното решение без да мисли много, знае и кога да задържи повече топката. Харесвам играчи с такива качества, това е.

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

----------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 06 Jul 2008, 23:33
Коментар #35

Juventus regular

Цитат
Станкович бе един от най-добрите и постоянни играчи на "нерадзурите".

Ти как ги гледаше тези мачове, в които Станкович е бил един от най-добрите на терена? С превръзка на очите ли? Аз и преди съм казвал,че съм навитак да вземем сърбина, ама да разчитаме основно на него работата няма да я бива. За това,че Алонсо е бил резерва на Сена също няма да го коментирам. Като Станкович е толкова уникален защо ми се изгуби от погледа на Евро 2008?

+Quote Post
lqlqlq
коментар 07 Jul 2008, 00:57
Коментар #36

Guests

Не подценявам Ювентус, но през годините Интер получаваше оферти за моя клиент от топ клубове като Реал и Арсенал, но така и не пожелаха да го продадат", заяви Фиоранели.

Тук вече не можах да не се засмея......

+Quote Post
Torricelli
коментар 07 Jul 2008, 09:44
Коментар #37

Juventus regular

Цитат(Teogo0alll @ Jul 6 2008, 09:33 PM) *
Ти как ги гледаше тези мачове, в които Станкович е бил един от най-добрите на терена? С превръзка на очите ли? Аз и преди съм казвал,че съм навитак да вземем сърбина, ама да разчитаме основно на него работата няма да я бива. За това,че Алонсо е бил резерва на Сена също няма да го коментирам. Като Станкович е толкова уникален защо ми се изгуби от погледа на Евро 2008?

Никъе не съм казвал, че Станкович е уникален, както и никой тук не го бе правил. Не съм го наричал най-добрия, а един от най-постоянните в представянето си. Другите са Санети, Майкон, Хулио Крус, Суасо(който през втората половина на годината по-често бе титуляр), Сезар. Също и Хименес, когото си признавам, че по-малко съм гледал.

А иначе той и Трезеге не игра на Еврото, нали така? Но никой от нас не се съмнява в качествата му. Станкович не успя да се класира със Сърбия, Давид не бе повикан от Доменек. Но двамата са по-добри от много от халфовете и нападателите, които играха на първенството. Сравнението е неуместно.

Цитат(lqlqlq @ Jul 6 2008, 07:34 PM) *
Торичели - всеки трофей е от значение. Но точно тази година малко повече ми се иска да сбъднеме футболната мечта на Недвед - сещаш се коя е. За футболните качества на Станкович няма да спориме, защото той наистина е добър футболист, но предполагам се сещаш какво е да очакваш Алонсо, Ван Дер Ваарт, Акуилани, а да получиш Станкович, и то явно като титуляр. Отново коментара ти не е на място за Алонсо. Кажи ми, Сена е титуляр, Фабрегас е резерва. По-добър ли е черния от Цецко?

ШЛ е важна за нас повече от всякога, това ми е ясно. Естествено, че искам да я спечелим, но ми се щеше (в минало време biggrin.gif ) първо да вземем Скудето, а после ШЛ. А и таз година може да станем свидетели на жестока конкуренция. Моуриньо ще гони шампионата със сигурност, Галиани обяви същата цел за Милан. Рома са загадка, но нямаме сигурност, че пак ще се издънят срещу Каляри и Сиена. Фиорентина ще играят в ШЛ и сигурно ще са по-надолу в калчото, Лацио няма да играят в Европа и също ще се концентрират в първенството. Сещаш се, че ако предварителните прогнози се сбъднат дори и на 60% ни чака страхотна година. А тогава титлата е най-сладка. Никой друг трофей не може да ми донесе това усещане.

От друга страна - достигането напред в Европа ще се отрази добре финаново за тима. А това е адски важно, с оглед какво се случи през изминалите две години и какви загуби претърпя отбора. А и Джили каза, че главната цел тази година ще е ШЛ, интервюто го имаше на juventus.com в архивите.

П.С. Изобщо не съм сравнявал Недвед и Станкович. Това са глупости, най-малкото не може да се сравняват играчи с различни постове. Поне аз го правя.

--------------------

----------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 07 Jul 2008, 10:10
Коментар #38

Juventus regular

Almiron To Sampdoria Transfer Almost Done
According to transfer rumours coming from Italy, Sampdoria have surprisingly overtaken Fiorentina in the race for Juventus midfielder Sergio Almiron.

Tрансферът на Алмирон в Сампдория е почти готов според медиите в Италия. Самп са успели да изпреварят Фио за подписа на Алмирон. Говори се,че ще е на co-ownership. Единствено заплатата му щяла да бъде проблем wink.gif

Аз Алмирон съм на 100% съгласен да го продадем изцяло,че да вземем някое друго евро повече

+Quote Post
x_dron
коментар 07 Jul 2008, 11:08
Коментар #39

Juventus bench

Коментари: 587
Регистриран: 19-October 07
Потребител No.: 700

Ливърпул и Ювентус ще се борят за португалски защитник от Щутгарт

Английският Ливърпул и италианския Ювентус ще се борят за португалския национален защитник Фернандо Мейра.

30-годишният португалец в момента е играч на германския Щутгарт, който ще има последната дума при евентуален трансфер.

Все още обаче Мейра не е включен в трансферната листа на клуба, което прави евентуален трансфер невъзможен в момента.

"Ако клубът реши, че ще го продава, всичко ще приключи много бързо", заяви неговия агент Роджер Уитман.

"Винаги има интерес към играчи с такива качества".

+Quote Post
Milenrec
коментар 07 Jul 2008, 14:36
Коментар #40

Juventus star

Коментари: 2 713
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Футбол: Трансферът на Поулсен в Ювентус ще се осъществи до часове

07 юли 2008 | 15:32 | Агенция "Фокус"

Торино. Трансферът на Кристиан Полусен в Ю2вентус ще бъде финализиран до няколко часа, съобщава „Тутоспорт”. Според информациите спортният директор на торинци Алесио Секо вече се е срещнал с агента на играча и заплащането на датчанина е договорено. Халфът ще взима по 2,5 милиона евро на сезон. Ювентус са склонили да заплатят и трансферната сума, заложена в договора на Поулсен със Севиля – 10 милиона евро.

+Quote Post

106 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th November 2018 - 18:32ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team