IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

7 страници V  « < 5 6 7  
Closed TopicStart new topic
> Шаби Алонсо
yanko
коментар 10 Jul 2008, 21:25
Коментар #121

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

ОФИЦИАЛНО: СИДУЕЛ ПОДПИСА С ВИЛА
Айде Рафата да не се прави на много интересен и да приема офертата на Юве за Алонсо. Нали му трябвали пари за Гарет Бари. Да не се чуди много post-294-1158668510.gif ! Астън Вила се запасяват и те с каквото могат. Все пак ще трябва заместник на Бари. Дано оста Юве - Пуул - Вила се отпуши post-294-1158668510.gif !
Go to the top of the page

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 14 Jul 2008, 01:57
Коментар #122

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Сисоко е говорил с Алонсо и испанеца му е казал, че е щастрив в Л`пул или иначе казано - няма да идва в Юве wink.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Rumbeti
коментар 14 Jul 2008, 08:59
Коментар #123

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Алонсо има качества, но на мен никак не ми допада и определено няма да съжалявам ако не дойде. Все пак ако не успеем да го привлечем ще трябва да се огледаме за някой по-приличен и да не отбием номера с някой като Мелберг, който поне на Европейското доста се изложи. От друга страна пък това, че Алонсо така е казал няма голямо значение ако Рафа реши да го продава. Ако и заплатата му е по-висока при нас не вярвам да има проблеми с привличането му, но аз определено искам някой по-доказан и борбен футболист, защото английските играчи като цяло са си манекенчета и позьорчета. Знаем колко английски футболисти са се реализирали извън острова, а Алонсо въпреки че не е англичанин определено вече играе в английски стил и това надали ще му е от полза в силово и БРУТАЛНО първенство като Калчото !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 14 Jul 2008, 15:42
Коментар #124

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Rumbeti @ Jul 14 2008, 09:59 AM) *
Алонсо има качества, но на мен никак не ми допада и определено няма да съжалявам ако не дойде. Все пак ако не успеем да го привлечем ще трябва да се огледаме за някой по-приличен и да не отбием номера с някой като Мелберг, който поне на Европейското доста се изложи. От друга страна пък това, че Алонсо така е казал няма голямо значение ако Рафа реши да го продава. Ако и заплатата му е по-висока при нас не вярвам да има проблеми с привличането му, но аз определено искам някой по-доказан и борбен футболист, защото английските играчи като цяло са си манекенчета и позьорчета. Знаем колко английски футболисти са се реализирали извън острова, а Алонсо въпреки че не е англичанин определено вече играе в английски стил и това надали ще му е от полза в силово и БРУТАЛНО първенство като Калчото !

post-294-1159107574.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 14 Jul 2008, 16:15
Коментар #125

Juventus bench

Коментари: 908
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Преди калчото беше много грубо първенство. Сега ми се струва доста, ама доста изнежено. В Англия обаче нещата доста са се изменили. Може доста да се спори по този въпрос. На острова също играят адски грубо и съдиите пускат по груба игра. Така че това не е основание Алонсо да не успее в Италия, даже е някакво омразнало до безобразие клише

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 16 Jul 2008, 18:18
Коментар #126

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Арсенал пита за Алонсо

Агентът на испанския национал Чаби Алонсо потвърди, че интерес към клиента му има и от страна на Арсенал. Халфът на Ливърпул дълго време бе свързван с трансфер в Ювентус, но в крайна сметка ”бианконерите” взеха Кристиан Поулсен от Севиля и се отказаха от Алонсо. Мениджърът на мърсисайдци Рафаел Бенитес иска да се раздели с 26-годишния полузащитник, защото се нуждае от пари за трансферите на Гарет Бари и Роби Кийн. Испанецът е оценен на 14 милиона паунда като Арсенал е отправил неофициално запитване за него. ”Топчиите” се нуждаят от нов дефанзивен халф, след като Матийо Фламини премина в Милан, а Жилберто Силва ще се присъедини към Панатинайкос. Пред испанския вестник ”Публико” агентът на играча каза, че Алонсо чака решението на Ливърпул и все още не знае къде ще играе през следващия сезон: ”Клиентът ми знае за интереса на Арсенал и сега всичко зависи от ръководството на Ливърпул.”

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Grande_Capitano
коментар 20 Apr 2009, 17:31
Коментар #127

Guests

Да става добър халф който смятам ще пасне добре на отбора няма да е зле да дойде

+Quote Post
ms1897
коментар 21 Apr 2009, 16:11
Коментар #128

Primavera player
**

Коментари: 183
Регистриран: 2-April 09
Град: Несебър
Потребител No.: 2 085

Много добър халф но си мисля ,че Ливърпул няма да го изтърват да си тръгне. post-294-1159107520.gif juveti3.gif caupbrt71fz0.gif

+Quote Post
Ceci
коментар 21 Apr 2009, 20:01
Коментар #129

Primavera player
**

Коментари: 281
Регистриран: 14-August 08
Град: Sofia
Потребител No.: 1 308

Изпуснахме го миналото лято, мамка му! Невероятен Шаби тая година!

--------------------

+Quote Post
lqlqlq
коментар 21 Apr 2009, 20:30
Коментар #130

Guests

Цитат(Ceci @ Apr 21 2009, 18:01ч.) *
Изпуснахме го миналото лято, мамка му! Невероятен Шаби тая година!

па за кво ни е тая резерва, която тоя сезон е най-добрия играч във висшата лига post-294-1159108009.gif

+Quote Post
Rumbeti
коментар 22 Apr 2009, 12:43
Коментар #131

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Аз лично никак не го харесвам, но е много добър футболист и в това спор няма, а в момента е и в супер форма. За съжаление не вярвам да успеем да го купим, а и Лузърите надали ще се раделят с толкова ценен кадър. Според мен няма и да се впише в италианския стил на игра, но не съм сигурен в тази работа smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Milenrec
коментар 30 Jun 2009, 16:15
Коментар #132

Juventus star

Коментари: 2 683
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Ювентус поднови интереса си към Шаби Алонсо

Италианският гранд Ювентус е готов да поднови интереса си към полузащитника на Ливърпул Шаби Алонсо, съобщава „Tuttosport”. Според изданието ръководството е дало зелена светлина на Алесио Секо да привлече испанския национал, който бе желан от Раниери през миналата година.

Новата оферта за Алонсо е била подготвена още преди четири дена, когато стана ясно, че трансферът на Д’Агостино от Удинезе пропада. „Старата госпожа” се е насочила именно към испанеца, тъй като той е смятан за един от най-добрите дефанзивни халфове и в тази си роля ще може да помага изключително на Диего, който пък няма да бъде натоварван с отбранителни функции и така ще може да разкрие пълния си потенциал в атака.

Edit // Прочети ТОВА

+Quote Post

7 страници V  « < 5 6 7
Closed TopicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th July 2018 - 18:33ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team