IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

13 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Рафаел Ван дер Ваарт, ще премине ли в Юве ?
Torricelli
коментар 14 Dec 2007, 21:35
Коментар #21

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Град: София
Потребител No.: 472

В момента Юве има крещяща нужда от креативен играч. Тиаго по ред причнини не играе. Алмирон също не е нарпавил нищо сериозно, като се изключи гола му срещу Парма и случайната асистенция в градското дерби с рогатите.

Такинарди го няма, но тук ще се отплесна много от темата....а тя ми е много болна.

Ван дер Ваарт е решението на значителна част от проблемите на отбора в офанзивен план.

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.
Go to the top of the page

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 17 Dec 2007, 14:47
Коментар #22

Juventus regular

Коментари: 1 982
Регистриран: 9-September 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 193

Ювентус предлага 17 милиона евро за Ван дер Ваарт

17 декември 2007 | 09:09 | Агенция "Фокус"
Торино. Ювентус ще предложи 17 милиона евро на Хамбургер за правата на Рафаел ван дер Ваарт, съобщава вестник Tuttosport. Според италианските журналисти, от ръководството на „бианконерите” ще започнат преговори с немския клуб през януари. Слуховете, тиражирани от пресата на Апенините твърдят, че 24-годишният холандски национал вече е дал съгласието си да премине в клуба от Торино. За пет сезона Ван дер Ваарт ще получи общо 20 милиона евро заплата. Хамбургер са готови да продадат звездата си, защото в договора му с немците има клауза, позволяваща той да напусне срещу само 1 млн. евро през 2009 година.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 17 Dec 2007, 17:27
Коментар #23

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Еми време е да го купим вече smile.gif Заплатата му е прилична , трансферната сума също. Дано да се динализира по-бързо този договор и да сме малко по-спокойни за централната зона, където Недвед много щ ени липсва другия сезон ако се откаже. Ваарт е само на 24 години , а вече има и доста опит в голямо първенство и се надявам добре да се впише в тима. Тиаго сега ще влиза резерва, че да можем да му вземем повече пари и да го продадем като избием част от парите за Рафаел.

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
delpi4a
коментар 17 Dec 2007, 19:24
Коментар #24

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

Определено ще съм много щастлив от този трансвер(Дано да се осъществи).Лично аз харесвам Ван Дер Ваар повече от Диего и много се надявах да го вземем още през лято 07 ,защото и тогава се шумеше около него.Надявам се сега да го привлечем,а ако ме питат мен покрай 17-те милиона може и да им дадем Алмирон,за да ни отърват от плащането на заплатата му,който са най-грешните пари,които харчи Ювентус този сезон.

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post
Torricelli
коментар 17 Dec 2007, 19:54
Коментар #25

Juventus regular

Това ще е бомбата, която всички чакаме от много, много години. Може би от края на пост-Зидан ерата.

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

----------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 17 Dec 2007, 20:55
Коментар #26

ЛУД

Еми а дано да стане както си го намислил smile.gif

И аз влагам доста надежди в този трансфер, но нека първо да се осъществи, пък после вече да видим как ще зайграе момчето и така нататък. За момента се моля само да го купим, пък после ще го мисля. Дано и да махнем Алмирон и Тиаго, та да направим място за още един играч !

--------------------

+Quote Post
ALTA FEDELTA
коментар 17 Dec 2007, 22:10
Коментар #27

Primavera player
**

Коментари: 214
Регистриран: 9-April 06
Потребител No.: 100

Плюс ако вземем Ван дер Варт,е че може да играе на мястото на Недвет лятото като се откаже,макар да не му е любимата позиция,но и от ляво може да му дадем нужната му свобода...Аз съм по за него и с оглед на това,че в бартера ще се включи Алмирон...

+Quote Post
Torricelli
коментар 17 Dec 2007, 22:17
Коментар #28

Juventus regular

Ван дер Ваарт е халф тип Гуардиола, с разликата, че е много по-офанзивно настроен от големия испанец. А и в националния играе предмно ляв халф, макар че и там често си сменя позицията. Често обаче играе и атакуващ полузащитник. В Хамбургер например му е дадена пълна свобода на действията.

Не знам защо обаче съм останал с впечатлението, че в ляво му е най-комфортно.В смисъл че се справя и в центъра, но има афинитет да е встрани.

Румба,защо отписваш Тиаго бре, човек? Чакай още малко- сети се в Лион колко време му трябваше да свикне.

--------------------

----------

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 18 Dec 2007, 19:06
Коментар #29

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Потребител No.: 465

ЮВЕНТУС ВЗИМА ВАН ДЕР ВААРТ И СИСОКО:

Италианският гранд Ювентус е на път да се сдобие още в началото на зимния трансферен прозорец с двама нови футболисти, а именно Рафаел ван дер Ваарт и Мохамед Сисоко.

Според „Gazzetta dello Sport” шефовете на „старата госпожа” вече са постигнали споразумение с колегите си от Хамбургер и Ван дер Ваарт ще подпише договор за четири години с отбора от Торино.

За сметка на това Юве ще плати 25 милиона евро за полузащитника, а също така към тима от Германия ще се присъедини халфа Алмирон.

„Старата госпожа” ще си осигури и подписа на Момо Сисоко от Ливърпул, като „бианконерите” ще платят 7 милиона евро за футболиста, който бе желан от старши треньора на Ювентус Клаудио Раниери още през летния трансферен прозорец.

А дали това вече не значи,че на 99% сме взели Ван Дер Ваарт!?!?! smile.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 18 Dec 2007, 19:08
Коментар #30

ЛУД

Ето нещо интересно:

Juventus Line Up Van Der Vaart And Sissoko

Juventus are looking to sign a top-class midfielder in January, with Rafael Van der Vaart and Momo Sissoko in the frame, according to the Gazzetta dello Sport.

The Bianconeri desperately need reinforcements in the centre midfield department due to the disappointing form of summer signings Tiago and Sergio Almiron.

Tiago has improved in recent weeks and played a fine game after coming on as a substitute against Lazio on Saturday night.

However Almiron seems virtually certain to leave in January, thus opening up a space in Juve’s squad.

The number one target at this moment seems to be Hamburg star Rafael Van der Vaart. The Dutch playmaker is desperate to leave the Bundesliga and is available for €25m.

Juventus face strong competition from the likes of Chelsea, Inter Milan and Atletico Madrid, although the player has recently invited the Bianconeri to make a concrete offer.

Another option is out-of-favour Liverpool workhorse Momo Sissoko. The Mali international last week hit out at his boss Rafa Benitez for his lack of playing time and is demanding a transfer.

Juve Coach Claudio Ranieri is a keen admirer of the energetic schemer and wanted to sign the player in the summer, only to be scared off by his price tag.

Превод на бързо:

Борим се за подписите на Сисоко и Ваарт. Търсим спешно силен играч в центъра след слабите игри на Алмирон и Тиаго, който пък в последния мач показал добра игра. Цената на Ваарт е около 25 милиона и за подписа му се натискат още Атлетико, Челси и принтер smile.gif ИГРАЧЪТ ОБАЧЕ САМ Е ПОКАНИЛ БИАНКОНЕРИТЕ ДА ОТПРАВЯТ КОНКРЕТНА ОФЕРТА КЪМ НЕГО smile.gif

Сисоко пък скастрил Бенитес , че не го пусска в игра и вероятно ще напусне тима. Раниери отдавна иска да си осигури услугите на Сисоко, но цената му през лятото била много висока.

--------------------

+Quote Post
stefoto
коментар 18 Dec 2007, 19:34
Коментар #31

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Потребител No.: 482

Цитат(Мартин Стоичков @ Dec 18 2007, 07:06 PM) *
ЮВЕНТУС ВЗИМА ВАН ДЕР ВААРТ И СИСОКО:

Италианският гранд Ювентус е на път да се сдобие още в началото на зимния трансферен прозорец с двама нови футболисти, а именно Рафаел ван дер Ваарт и Мохамед Сисоко.

Според „Gazzetta dello Sport” шефовете на „старата госпожа” вече са постигнали споразумение с колегите си от Хамбургер и Ван дер Ваарт ще подпише договор за четири години с отбора от Торино.

За сметка на това Юве ще плати 25 милиона евро за полузащитника, а също така към тима от Германия ще се присъедини халфа Алмирон.

„Старата госпожа” ще си осигури и подписа на Момо Сисоко от Ливърпул, като „бианконерите” ще платят 7 милиона евро за футболиста, който бе желан от старши треньора на Ювентус Клаудио Раниери още през летния трансферен прозорец.
А дали това вече не значи,че на 99% сме взели Ван Дер Ваарт!?!?! smile.gif

То за 25 милиона и Алмирон трансфера от страна на Хамбургер е бомба!Относно Сисоко-7 милиона ми се струва доста прилична цена!

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 18 Dec 2007, 19:49
Коментар #32

Juventus regular

Цитат(stefoto @ Dec 18 2007, 05:34 PM) *
То за 25 милиона и Алмирон трансфера от страна на Хамбургер е бомба!Относно Сисоко-7 милиона ми се струва доста прилична цена!

7 милиона бих казал че на мен ми се виждат твърде малко за толкова стабилен дефанзивен халф...А относно РВВ и 30 милиона си заслужава.Ваарт го искам още когато беше във Аякс...

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 18 Dec 2007, 19:56
Коментар #33

ЛУД

Марто съвсем малко ме е изпреварил, но аз като пишех и правех превода още го нямаше това smile.gif Явно нашите агенции имат бързи преводачи, които смело следят чуждестранните сайтове post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif

А иначе цената от 7 млн. е перфектна. Трансферът си струва, само е важно Момо да се приспособи , а да не стане като Тиаго, защото и това в неговия случай е доста възможно !

--------------------

+Quote Post
lqlqlq
коментар 18 Dec 2007, 20:19
Коментар #34

Guests

Ван дер Ваарт -твърдо "да".
Но Сисоко -не!

+Quote Post
hri100
коментар 18 Dec 2007, 22:46
Коментар #35

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Някой навит за бас, че РВВ няма да дойде? Поне зимата със сигурност? wink.gif Ъпсурт!

Виж, ако вземем Сисоко, няма да се учудя на поредната огромна глупост на ръководството и ще умра от яд, особено като знам какви ги наговори тоя мръсен мангал лятото. mad.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 20 Dec 2007, 11:39
Коментар #36

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Хахаха малко офтопик нали искахме именно един черен стабилен мъжака в центъра дето да руши играта на противника и да бяга много ами аз отдавна го искам въпреки онези коментари,които не ги вярвам.Иначе за РВВ там е ясно едва ли има човек в този форум,който да не го иска особенно като гледах последният кръг на Германия обзора той направи много добър мач.

+Quote Post
hri100
коментар 20 Dec 2007, 15:13
Коментар #37

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(Didier Deschamps @ Dec 20 2007, 11:39 AM) *
Хахаха малко офтопик нали искахме именно един черен стабилен мъжака в центъра дето да руши играта на противника и да бяга много

Това едва ли е Сисоко. Снощи ако си гледал Челси - Лузърпул, знаеш за какво говоря. wink.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Hristo
коментар 20 Dec 2007, 15:55
Коментар #38

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Темата е за Ван Дер Ваарт, не се отклонявайте, за да не става офтопик! Коментарите за Сисоко - в Трансферни слухове!

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 22 Dec 2007, 16:42
Коментар #39

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Ван дер Ваарт: Искам в Ювентус

22 декември 2007 | 15:27 | Агенция "Фокус"
Хамбург. Искам да играя с екипа на Ювентус. Това заяви холандският футболист на Хамбургер Рафаел Ван дер Ваарт по повод слуховете, че ще премине в италианския гранд. „Знам за интереса от страна на Ювентус, който датира от лятото и мога да кажа, че съм поласкан. Това е един от най-добрите клубове в света, за който всеки футболист е чест да играе”, заяви холандецът пред немския в-к „Билд”. Според изданието, клубът от Торино ще предложи оферта от 11 млн. паунда за плеймейкъра на Хамбургер, за да си осигури услугите му още от януарския трансферен прозорец.

Страхотна новинааа! post-294-1158668360.gif

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 22 Dec 2007, 16:49
Коментар #40

Juventus regular

Ван дер Ваарт се вижда като играч на Ювентус
Съб, 2007-12-22 14:32
Холандският национал Рафаел ван дер Ваарт призна, че преговаря с Ювентус за следващия сезон. Въпреки това той подчерта, че все още не е взел решение относно своето бъдеще.

"Знам, че Ювентус се интересува от мен. Шефовете на италианския клуб ме желаят от лятото. Мога много добре да си се представя като играч на Старата госпожа", споделя Ван дер Ваарт пред "Билд".

"Все още обаче се колебая относно бъдещето ми, но съвсем скоро ще взема решение", допълни холандецът.

Според "Билд" от Ювентус са готови да заплатят сумата от 17 млн. евро за играча на германския Хамбургер. 24-годишният юноша на Аякс има до момента 59 изиграни мача в Бундеслигата и 26 отбелязани гола.

Почти същата новина ,но от друг източник...

спорт1.бг

Ван дер Ваарт: Ювентус е велик отбор
Съб, 2007-12-22 19:40

Италианският футболен гранд Ювентус е поредният отбор, който проявява интерес към плеймейкъра на Хамбургер ШФ Рафаел ван дер Ваарт, съобщава вестник "Билд".

Според германската преса Ювентус е готов да предложи 17 милиона евро за холандския национал и договор от пет години.

"Знам за интереса на Ювентус. Те ме следят от миналото лято. Ще бъде удоволствие за мен да играя за един от най-силните отбори на света", заяви ван дер Ваарт. През лятото Валенсия предложи 22 милиона евро за полузащитникът, но Хамбургер ШФ отхвърли офертата. Интерес към ван дер Ваарт, който има договор до 2010-та година, проявява и английския Челси.

Ако Рафаел ван дер Ваарт не поднови договора си през зимната пауза ще бъде продаден до лятото, поради клауза в договора, според която той може да напусне Хамбургер ШФ през 2009-та година за 1,5 милиона евро.

спорт1.бг

Браво на РВВ...Добър ход с който все повече се приближава към ЮВЕ

--------------------

+Quote Post

13 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2018 - 21:05ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team