IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

9 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Франк Лампард, really?
Rumbeti
коментар 07 Jun 2007, 23:51
Коментар #41

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Всичките не са лоши, но определено няма да дойдат, не защото не можем да ги купим, а защото ще си останат в отборите и защото и ние нямаме особен интерес към тях !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!
Go to the top of the page

+Quote Post
marto_juve
коментар 08 Jun 2007, 09:31
Коментар #42

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Цитат(Ibrakadabra @ Jun 7 2007, 11:49 PM) *
Лампард почти сугурно ще преподпише с Челси.А и ми се струва, че Италия няма да му пасне.Нуждаем се от някой техничар, който да връзва играта.Лампард не е точно този тип.
post-294-1159107574.gif
Цитат
ама кажи ми някой друг, който да е силен, мощен, да стреля яко, да е победител, да играе технично и да гледа лошо?
ДИЕГО

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
superniki
коментар 01 Jul 2007, 19:38
Коментар #43

Juventus star

Коментари: 4 650
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(Borko_10 @ Jul 1 2007, 04:24 PM) *
Maй вече нещата са почти ясни и Милито няма да дойде при нас,което не е добре,но все пак мисля,че ще намерим друг който да закупим вместо него.

ПС:Видях,че предната новина се отнася отново за това,но все пак тук се споменава и за желанието на самия играч smile.gif

Споко и аз четох новината ама кат гледам нема капка истина.Според мен в крайна сметка Милито ще дойде при нас,пък и да не дойде чудо голямо въпреки че е добър футболист.

Lampard leans towards Juve Sunday 1 July, 2007

--------------------------------------------------------------------------------

Frank Lampard has reportedly rejected a new contract offer at Chelsea, fuelling claims he will join Claudio Ranieri at Juventus.

The media in England suggests that the wages proposed would be higher than the Ј121,000 per week given to Andriy Shevchenko and Michael Ballack.

However, the delay in making the offer has reportedly angered Lampard, who under FIFA rules could buy himself out of his two-year contract.

The midfielder had already been heavily linked with a summer move to Juventus and these reports will prompt negotiations to intensify.

Coach Ranieri has named Lampard as one of the prime objectives for his new-look Bianconeri, who return to the top flight after a year in Serie B.

"In an ideal world, it would have happened three weeks ago but it is not an ideal world," said the England international.

"It feels strange. It is something I am trying to keep my mind off. You get on with it. I am not surprised by it, because nothing surprises you in football."

ЛАМАПРД БЛИЗО ДО ЮВЕ!
Пише че е отказал да подпише нов договор с Челси.Медиите в Англия твърдят че са му били предложено повече от 1800000 евро на седмица.Пише и че е трансферна цел на РАНИЕРИ.ОБЩО ВЗЕТО Е ТВА.МАЛКО МЕ МЪРЗИ И ЩЕ ПРОЩАВАТЕ!Новината е от чанъл 4

ЛАМПАРД ОТХВЪРЛИ РЕКОРДНА ОФЕРТА ОТ ЧЕЛСИ
1 юли 2007 13:33

Принтирай Изпрати Коментирай Франк Лампард е отказал да подпише нов договор с Челси, който е щял да го направи най-скъпоплатения футболист в историята на клуба.

Предложението надхвърля заплатите на суперзвездите Андрий Шевченко и Михаел Балак, които взимат по 121000 паунда на седмица.

Затова на „Стамфорд бридж” всички били изумени да научат, че Лампард е отхвърлил офертата и е оставил пълен хаос в преговорите само 41 дни преди старта на новия сезон.

Това само подхранва спекулациите, че полузащитникът е на път да си тръгне от Западен Лондон. Новият старши треньор на Ювентус Клаудио Раниери, който привлече Лампард от Уест Хем в Челси през 2001 година, когато водеше „сините”, сега отново ще се опита да съблазни английски национал.

Барселона също ще се готви за нова атака, след като научи, че Лампард е казал „не” на Челси.

Преди време Франк Лампард обяви, че иска да завърши кариерата си на „Стамфорд бридж”, но сега ръководството вече не е толкова сигурно, че може да посрещне невероятните финансови изисквания на играча.

Лампард се очаква за началото на предсезонната подготовка на Челси през следващата седмица, след като изкара ваканцията със семейството си в Испания.

--------------------

+Quote Post
sleepless
коментар 01 Jul 2007, 21:55
Коментар #44

Juventus regular

Коментари: 1 042
Регистриран: 10-May 07
Град: пловдив
Потребител No.: 495

незнам защо продължавате да си говорите за лампард - той беше актуален преди трансферите на тиаго и алмирон. все пак тия момчета сме ги взели, за да играят, а не да бъдат резерва на лампард. така че - франки е затворена страница вече за юве.
след около седмица и милито ще бъде на същото дередже - от много назландисване ще го заменим с някой друг.

+Quote Post
Ian
коментар 01 Jul 2007, 22:23
Коментар #45

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Той нека да дойде, пък съм ти е*ал и Алмирона, и всичкото smile.gif Не, че ще дойде де, но що пък да не си полафим. wink.gif

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 01 Jul 2007, 22:46
Коментар #46

ювентинец

Коментари: 5 038
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Относно Лампард, смятате ли, че ще успеем да надцакаме Челси във финансово отношение. Това са си чиста проба спекулаций, ама няма лошо да се шуми... Иначе ако му се плаща 200 000 евро на седмица определено не мисля, че е добра идея да го вземем.

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 01 Jul 2007, 23:00
Коментар #47

Juventus champion

Коментари: 8 736
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Аиде стига бе , заради единия Раниери Лампард да дойде в Юве ..... той Раниери освен , че го е довел в Челси , да не е направил Франки мъж , че таква симпатия да има помежду им ....
Иначе не виждам защо Юве е готова да даде 20 млн за Милито , но не е за Алекс , а Сашо е по добрия според мен ?

+Quote Post
Borko_10
коментар 01 Jul 2007, 23:26
Коментар #48

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Доколкото разбрах не е подписал договор по простата причина,че заедно с Тери искат да вземат пари от някакви рекални права или нещо такова.

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
Aston_
коментар 02 Jul 2007, 07:57
Коментар #49

Primavera player
**

Коментари: 178
Регистриран: 21-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 16

Цитат(Borko_10 @ Jul 2 2007, 12:26 AM) *
Доколкото разбрах не е подписал договор по простата причина,че заедно с Тери искат да вземат пари от някакви рекални права или нещо такова.

Не, на предложените им догори заплатата на Лампард конкретно е била 121 000 паунда на седмица, която е щяла да го направи най-скъпоплатен футболист в историята на Челси, обаче в договора имало клаузи според които отборът щял да се разпорежда с лика му за рекламни цели, демек Челси ще избира на какво Лампард да е рекламно лице wink.gif

Та заради това с рекламите е отказал новия контракт...и все пак мисля че е въпрос на време да си поднови договора wink.gif

Цитат(Angel Pantchev @ Jul 2 2007, 12:29 AM) *
И аз видях тая пуста новина за Милито, ам си мисля че може да е казал че измежду Барса и Реал избира Барса, но в смисал между 2та, а не каде ще отиде, +това за какво са им на Барса още защитници, нема да стават Капело smile.gif
пп: оффф омотах се нещо яко, ам се надявам да сте ме разбрали smile.gif

Аз в Goal.com видях една статия със заглавието I'd love to play with Messi - Milito което знаете какво означава че не сме първия му избор и все пак това няма никакво значение, обаче пък Милито не е първи избор и на Барселона, защото те се борят за подписа на Киву от Рома който е почти сигурно ново попълнение на Интер.

Ще се радвам на щастлива развръзка в наша полза, а именно Киву в Барса, а Милито при нас wink.gif

--------------------
user posted image

user posted image

+Quote Post
sleepless
коментар 03 Jul 2007, 18:42
Коментар #50

Juventus regular

Коментари: 1 042
Регистриран: 10-May 07
Град: пловдив
Потребител No.: 495

Раниери отрече за трансфер на Лампард в Ювентус
03 юли 2007 | 16:51 | Агенция "Фокус"
Лондон. Наставник на Ювентус Клаудио Раниери отрече слуховете за евентуален трансфер на Франк Лампард в "старата госпожа". Полузащитникът на Челси е свързван с трансфери в Ювентус и Барселона след като агентът му отказа нов контракт с лондонския гранд. За БиБиСи Раниери заяви: “Местата в халфовата линия са заети, затова няма да купуваме друг футболист в тази зона. Франк е фантастичен играч. Това го знам по-добре от всеки друг. Но в момента имаме нужда единствено от централен защитник”.
Като мениджър на Челси Раниери привлече Лампард в отбора от Лондон за сумата от 11 милиона паунда през 2001 година.

....както казах преди ден-два

+Quote Post
Rumbeti
коментар 03 Jul 2007, 18:44
Коментар #51

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Това си се знае. Няма как Лампард да дойде при нас. Нито ще му даваме такива пари каквито той иска, нито ще можем да си позволим да дадем 25-30 млн. за него , защото това според мен му е реалната цена, че да не казвам и повече ! Ще трябва да вземем някой по-слабичък, или Лампард да разтрогне по Босман , което май вече не може да стане, въпреки ,ч е не е подписал нов договор !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
kyynadd
коментар 03 Jul 2007, 18:48
Коментар #52

Juventus bench

Коментари: 895
Регистриран: 22-December 06
Потребител No.: 289

Нормално е Лампард да не дойде. Някак си не върви. Колкото и да ми е гадно да го кажа в момента не можем да привличаме така наречените звезди. След година две да се надяваме да се промени.

Получи се същото мнение като ан Румбата ама като тръгнах да го пише неговото не беше написано.smile.gif

--------------------
Нарушена точка 1 от ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА

+Quote Post
superniki
коментар 08 Sep 2007, 14:25
Коментар #53

Juventus star

Коментари: 4 650
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Ювентус иска Лампард от догодина

Съб, 2007-09-08 14:41
Ръководството на италианския гранд Ювентус е обещало на наставника Клаудио Раниери да привлече полузащитника на Челси Франк Лампард през следващото лято, информира "Тутоспорт".

Целта е "старата госпожа" да бъде подсилена с английския национал за евентуалното участие в Шампионската лига догодина.

Ювентус е начело във временното класиране в Серия "А" след първите два кръга, след като игра една година в по-долния ешалон заради аферата с уреждане на мачове.

Лампард има договор с Челси до 2009 година и все още не е започнал преговори за неговото продължаване. Това предизвика поредица от спекулации в медиите относно неговото напускане на "Стамфорд Бридж".sport1

Защо ли тази новина ми е позната?
Иначе се радвам да чувам че искаме такива играчи

--------------------

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 08 Sep 2007, 14:30
Коментар #54

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Като се доберем до мачове из Европа пак ще имаме такива играчи wink.gif

--------------------

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 08 Sep 2007, 15:17
Коментар #55

Juventus regular

Коментари: 1 982
Регистриран: 9-September 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 193

Съмняваме чел$и да продадът основният им плаймекър...По-вероятно е да видим в ЮВЕ Балак отколкото Лампард...

--------------------

+Quote Post
delpi4a
коментар 08 Sep 2007, 17:27
Коментар #56

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

Здравеите на всички,мисля че слуховете около Балак и Лампард са пълни инсинуации.Наистина ще е много хубаво поне единия от тях да акустира в Торино,но според мен сумите за привличането им и заплатите ще са звезни,а сегашното ръководство недвусмислено показа,че това няма да е политика на клуба(което аз в случая одобрявам),поне според мен ще е много по-добре да се привлече Ван Дер Ваарт и един класен бранител,което ме подсеща за Бардзали и проваленият му трансвер(много се надявам ръководството да направи всичко възможно да го усъществи през зимата,защото се вижда,че имаме проблеми с отбраната),а защо не Закардо или Гросо,за които каквото и да си говорим все пак са титулярната защита на Ласкоадра.Много съм притеснен обаче от една новина,която прочетох в Спортал.бг и тя е че Ювентус се интересува от Джилардино,исключително много се надявам това да е долна измислица на медиите,защото ако наистина това е така,то това ще е безумна постъпка от страна на Кобили Джили,Жан Клод Блан и Алесио Секо.

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post
High Ace
коментар 11 Sep 2007, 12:31
Коментар #57

Primavera player
**

Коментари: 209
Регистриран: 22-August 07
Град: Враца
Потребител No.: 628

Много бих се радвал да видя Франк Лампард в Юве защото е играч от много висока класа,а и е от малкото ми любими играчи извън Юве,обаче това е почти невъзможно защото без него Чел$и са "гола вода".За Балак съм по-склонен да вярвам.Той е поредния страхотен футоблист койти се провали след като премина в Челси,често е контузен и не се залага много на него.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 12 Sep 2007, 09:07
Коментар #58

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 420
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

продължавам да недоумявам как виждате играчи като Лампард и Балак в Юве... нито се знае как ще завършим шампионата нито пък кви пари имаме... като гледам така не са ни много парите в момента... ясно е че лошо няма да мечтаете но така като гледам почвате чак да си вярвате че някой от тея двамцата ще дойде в Юве smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
boqn
коментар 04 Oct 2007, 19:04
Коментар #59

Primavera player
**

Коментари: 455
Регистриран: 16-September 07
Град: Велико Тьрново
Потребител No.: 667

"Бианконерите" подготвят стабилна зимна селекция, искат и Серхио Агуеро
Една от главните цели на Ювентус през зимния трансферен прозорец ще бъде полузащитникът на Челси Франк Лампард, съобщиха медиите в страната. Ръководството на "старата госпожа" е в контакт с мениджъра на английския национал още от миналата година, а на "Стамфорд Бридж" се подготвя тотална реорганизация.

До момента собественикът на "сините от Лондон" Роман Абрамович отказва да преговаря за продажба на Лампард, но в Торино се надяват да успеят да убедят руския милиардер да се раздели с халфа при добра оферта.

Освен Лампард, Юве иска да привлече и 19-годишния талант от Атлетико (Мадрид) Серхио Агуеро. Според "Тутоспорт" обаче "дюшекчиите" са поискали около 30 млн. евро за аржентинеца, което засега стопира преговорите.

Скаутите на "бианконерите" наблюдават внимателно и 26-годишния защитник на Фенербахче Диего Лугано, както и капитана на младежкия национален отбор на Сърбия Бранислав Иванович.

+Quote Post
High Ace
коментар 04 Oct 2007, 22:03
Коментар #60

Primavera player
**

Коментари: 209
Регистриран: 22-August 07
Град: Враца
Потребител No.: 628

Не бях чувал скоро да се говори за трансфер на Лампард.Дано да дойде (което е на практика невъзможно) той е един от най-добрите халфове в момента.Агуеро ще е страхотно попълнение,наистина много е скъп но ще е чудесна инвестиция.За Лугано преки впечатления нямам,обаче щом го искат занчи не е случаен играч.Името на Иванович отново се споменава,така че сигурно ръководствот има сериозни намерения и иска да го привлече

+Quote Post

9 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 22nd September 2018 - 14:49ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team