IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

9 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Франк Лампард, really?
lub4o
коментар 29 May 2007, 11:48
Коментар #21

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 392
Регистриран: 13-April 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 464

post-294-1159107607.gif post-294-1159107607.gif post-294-1159107607.gif

В Ювентус харчат 50 милиона евро за нови, Лампард цел №1

Ръководството на Ювентус разполага с 50 милиона евро, за да привлече нови попълнения през лятото, разкри изпълнителният директор на клуба Жан-Клод Блан. ”Ще инвестираме 50 милиона евро за нови играчи. По този начин ще може да изградим отбор, който да е кандидат за титлата в Серия ”А”. Така ще задържим и най-добрите си футболисти като Буфон, Недвед, Дел Пиеро, Трезеге и Каморанези”, сподели Блан пред ”Кориере дело Спорт”. Цел №1 на ”бианконерите” е Франк Лампард от Челси, чийто мениджър от няколко месеца е в близки контакти с шефовете на Юве. В ”старата госпожа” вече си осигуриха услугите на Зденек Григера от Аякс и Хасан Салихамиджич от Байер (Мюнхен).

До дни се очаква и звездата на Удинезе Винченцо Якуинта да парафира договор с клуба. Освен голмайстора в Торино ще пристигнат още Алмирон (Емполи), Место и Роландо Бианки от Реджина.
Go to the top of the page

+Quote Post
Rumbeti
коментар 29 May 2007, 11:58
Коментар #22

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Абе не знам , ама освен Лампард не виждам играч , който да ми допада. Всички са от средна класа и с тях не вярвам да станем шампиони освен ако Юкинта не се разиграе здрави , а и Алмирон нещо не мисля , че е толкова добър. Нещо слаба работа май ще са тия трансфери. А Бианки и Место съвсем не ги виждам като големи имена !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 29 May 2007, 12:12
Коментар #23

ЛУД

Абе да купиме 2 защитника и един халф и един нападател пак ще е добре , но не и от калибъра на гореспоменатите. Место не мисля , че е дорасъл за гранд като нашия, както и Бианки. ЗА Алмирон също се съмнявам. Лампард ако реши , че му се играе при нас можем да го вземем без проблеми най-малкото заради правилото на Босман (май така беше). СЪщото важи и за още голяма група играчи, но това си зависи от самите тях. МАЛУДА за мен е задължително попадение, но май ръководството не мисли така sad.gif Хунтелаар вече ми писна да го коментирам и май и няма да го купим така или иначе !!! Диего или Жули също са идеални варианти , но и там няма шанс вече. Дано не купим посредствени играчи само и само, за да купим някой !

--------------------

+Quote Post
Jerry
коментар 29 May 2007, 16:21
Коментар #24

Scouted
*

Коментари: 60
Регистриран: 28-May 07
Град: Bulgaria\Germany
Потребител No.: 528

Най-добре Ферди Лампард да го вземим Фиери не ни трябва ... r2a-juve.gif

--------------------

+Quote Post
marto_juve
коментар 29 May 2007, 18:34
Коментар #25

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Пичове само си чешете езиците (по-скоро пръстите smile.gif ) с тия смешни слухове за Лампард. Това за мен е абсурдно. Що се отнася до другите те естествено са реални трансфери от които Мавуба наистина ми се вижда най-перспективен. Да си призная даже незнам как изглежда тоя Место да не говорим да имам някви впечатления за играта му. За Бианки бях споменал че много ми харесва за което бях критикуван доста, но с оглед на това което съм видял от него съм твърдо "ЗА". Все пак е само на 24 години а има физика като на 30 годишен и страхотен плътен удар като на Трезегол. Уморихме се да говорим и за Якинта...куц е но явно няма мърдане от него, дано пък си върне формата от оня сезон в Удинезе когато ми харесваше. И стига с тая носталгия по Хунтелар бе хора. Някой може ли да ми каже в колко мача го е наблюдавал тоя? Гледал съм му 2-3 мача...нищо особено същия като Дирк Кайт (който незнам как е голмайстор на Ливърпул но го ненавиждам). Верно е вкарва в Аякс, но в Холандия конкуренцията е нулева. Ибрахима като беше там си правеше каквото си поиска ама като дойде при нас какво стана а? Така че стига сте го жалили че според мен той не си заслужава толкова. Знам че сега доста ще ме нападнат но пък аз си изказвам мнението. За Виери също е смешно да се говори...за тоя Алмирон не искам и да чувам, но да ви кажа на Мениджъра скаутите също много ми го препоръчват може пък наистина да е класа laugh.gif Не съм го вземал досега ша зема да пробвам на играта поне може да е добър иначе не виждам за какво ни е. Ми май не остана друг за сега. Очаквам малко критики най-вече заради Хунтелар че досега не чух никой да се изкаже против евентуален негов трансфер.

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
Bork0
коментар 03 Jun 2007, 13:55
Коментар #26

Primavera player
**

Коментари: 321
Регистриран: 18-March 06
Потребител No.: 75
Любим футболист:Alessandro Del Piero, Claudio Marchisio

Lampard - Ranieri's gift to Juve Sunday 3 June, 2007

--------------------------------------------------------------------------------

The Italian media claims Claudio Ranieri will be unveiled as the next Juventus Coach within 48 hours, bringing Frank Lampard and Momo Sissoko with him.

After freeing himself from his ties with both Parma and Manchester City, the tactician flew back to Italy this weekend and is set for a final meeting with director Jean-Claude Blanc.

The only stumbling block at the moment appears to be the length of the contract, as he has requested a multi-year deal and the Bianconeri look set to settle on two seasons with an option for a third.

Following Didier Deschamps’ resignation and the club’s promotion back into Serie A post-Calciopoli, the club is rebuilding for the future and aims to be immediately competitive.

Ranieri’s arrival would not only reassure the top stars, such as Gianluigi Buffon and Pavel Nedved, to stay on in Turin, but also tempt Premiership figures to the side.

Above all the Italian Press is insistent that Lampard will follow his former Chelsea boss to Serie A after contract negotiations with the Stamford Bridge club faltered.

Lampard’s career was revitalised by Ranieri’s management in 2001, transforming him into one of Europe’s top midfielders.

It is not just the tactician’s presence that sparked this link, as all season we have seen reports emerging that Juventus were interested in making a bid for the England international.

He could extricate himself from his contract, which lasts until 2009, with the help of a new UEFA ruling for just £9m.

Another bonus with Ranieri would be to intensify the already existing negotiations with Liverpool for midfielder Sissoko.

Discussing a potential £12m transfer to Turin, the player has already worked with Ranieri during their time at Valencia.

Meanwhile, this afternoon Juventus will make their debut under ‘new’ Coach Giancarlo Corradini, who was assistant manager to Deschamps and will oversee their remaining two Serie B games.

Новина от: http://www.channel4.com/sport/football_italia/

За тези, кото имат проблеми с английския мога да преведа новината, ако желаете.

--------------------
FAN CLUB IN BULGARIA ?!?!? Everything is possible !!! FORZA MAGICA JUVE !!!

+Quote Post
juve_tifos
коментар 05 Jun 2007, 18:03
Коментар #27

Fido alla Juve

Група: Ветерани
Коментари: 3 344
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

Не знам от какви източници ги цитирате тези новини на английски, но както и да е- поне ги превеждайте донякъде- все пак форума е български и не всички знаем английски толкова добре. Коренно различни неща пише около трансфера на Алмирон в Тутоспорт, на които аз съм много по-склонен да вярвам, защото ги следя ежедневно какво пишат и за голям процент от написаното се оказват прави.

Та ето трансферните планове на Юве след идването на Раниери: Цел номер 1 пред ръководството на Ювентус е привличането на Франк Лампард от Челси. Операцията по привличането на английския национал няма да е никак лека, първо заради високите претенции на клуба и второ заради високата заплата, която ще поиска Лампард- над 6 милиона годишно. В момента Ювентус разполага с около 40 милиона евро за трансфери, след като вече изразходва 9 за Якуинта. Има известни колебания относно привличането на Сисоко, чийто трансфер беше в доста напреднала фаза, Раниери не е напълно убеден, че ще може да се разчита безрезервно на играч, който според него не е достатъчно узрял за поста, който заема на терена. От друга страна идеята на Раниери е да разчита доста и на младите таланти на Юве, сред които чудесно се изявява Марчизио и това още повече забавя крайното решение около Сисоко. Отново се появява името на Шаби Алонсо, за когото от Ливърпул искат доста пари 25-30 милиона, както и най-новия вариант- Давид Албелда от Валенсия. Драстично са спаднали шансовете екипа на Юве да облекат Место от Реджина и Алмирон от Емполи. Друга неособено добра новина идва от мениджъра на Мауро Каморанези, който след срещата вчера с шефовете на Юве не е останал доволен от предложеното и ще чака ново обаждане и очевидно увеличаване на предлаганата годишна заплата на Мауро Каморанези. Толкова за халфовата линия.

В защитата нещата стоят малко по-неясно от това, което прочетах в днешния брой на Тутоспорт. Лион не отстъпва от исканите 20 милиона евро за Крис, които Ювентус няма да плати. Сарагоса пък иска баснословна сума за Милито- 30 милиона, като от Ювентус бяха предвидили да заделят 16 милиона за аржентинеца. Факти, които карат към момента Раниери да декларира своето доверие към Григера и най-вече към младия Кришито, който той оприличава на Агер от Ливърпул и е доста вероятно да се разчита доста на него догодина. Но си мисля, че централен бранител е просто наложително да се привлече.

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 06 Jun 2007, 13:02
Коментар #28

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Раниери поиска Лампард

06 юни 2007 | 09:28 | Агенция "Фокус"
Торино. Новият треньор на Ювентус Клаудио Раниери поиска халфът на Челси Франк Лампард, съобщава Mirror. Бившият треньор на “сините” от Лондон отказа да поеме Манчестър Сити, за да се присъедини към гранда от Торино. Раниери е готов да даде за англичанина 12 милиона паунда. Именно той привлече Лампард от Уест Хем в Челси през 2001 година за 11 милиона лири. Халфът отказа нов договор, който щеше да му носи по 140 000 паунда седмично като се очаква да не подписва до края на контракта си, който е през 2009 година. Раниери получи 70 милиона лири за трансфери и целта му е да сглоби отбор, който да се бори за място в евротурнирите.

Супер новина дано да се получи. post-294-1159107520.gif

+Quote Post
snitch
коментар 06 Jun 2007, 13:06
Коментар #29

Juventus champion

Коментари: 8 793
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(Didier Deschamps @ Jun 6 2007, 02:02 PM) *
Супер новина post-294-1159107520.gif

Хм , защо ли си мисля , че hri100 ще е на друго мнение post-294-1158668614.gif
Не очаквам Лампард , да напусне Челси , а ако го направи не вярвам Юве да успее да се пребори за него.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 06 Jun 2007, 16:00
Коментар #30

ЛУД

Ето го това за Лампард по малко по-друг начин и от днеска с повече инфо за Барса smile.gif АЗ лично смятам , че това ще ни е един от най-добрите трансфери в последно време! Доказал се играч с почти перфектни качества , че и бележи от време на време smile.gif

Дейли мирър пише, че Франк Лампард е готов да последва Клаудио Раниери на Деле Алпи. Английският национал е на ръба да напусне Челси след като преговорите за нов договор се провалиха и се смяташе, че Баселона ще е неговият приоритет, но каталунците се оттеглиха от борбата за подписа му след като техническият директор Чики Бегиристайн обяви, че Лампард няма място в техния тим.

Ювентус отговориха на това с директна оферта, като се смята, че Клаудио Раниери иска да привлече полузащитникът на Челси за 12млн. лири.

Лампард и Раниери се познават много добре още от престоя на треньора на Стамфорд Бридж. Всъщност точно Раниери привлече Лампард от Уест Хям за 11млн. лири през 2001 година. 55-годишният селекционер се надява полузащитникът отново да играе под негово ръководство.

В статията също се споменава, че Клаудио Раниери вече има на разположение астрономическите 100 милиона евро, което е почти двойно повече от това, което се споменаваше в Италия.

--------------------

+Quote Post
Garrett
коментар 06 Jun 2007, 16:09
Коментар #31

fino alla fine

Група: Admin
Коментари: 2 346
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Lampard just a Juve dream
Wednesday 6 June, 2007
Източник: Channel4

Italian giants Juventus are being linked with an unlikely £12m move for Chelsea star Frank Lampard. Reports in Italy and England are claiming that the England midfielder is wanted in Turin after the arrival of Claudio Ranieri as Juve boss. The latter signed Lampard for £11m in 2001 from West Ham while Blues boss and he’s eager to link up with the player again.

However, although Lampard’s future in London is in some doubt, it seems as though he will only remain a dream for Ranieri and Juventus. The Old Lady only have limited funds available for the transfer market despite a recent cash injection of £71m. As a result, a £12m bid for Lampard would be rejected by the London club who seem to have no intention of selling anyway.

The player’s wages would also pose a problem with recent whispers suggesting that the Englishman has already snubbed a new £140,000 a week deal to extend his current contract which expires in 2009. Those sorts of figures are just too much for the Bianconeri who are still feeling the financial effects of Calciopoli.

Meanwhile, Barcelona have also pulled out of the ‘race’ to sign Lampard as confirmed by sporting director Txiki Beguiristain.

Или нито имаме пари за трансферната сума, нито за заплатата, нито челси ще го продадат.

С други думи - къде отиваш ти, може би?

Както говорихме преди време в чата - аз се надявах самия играч да разбере, че отбора ще се гради около него и да го оцени, но сега като се замисля това едва ли значи нещо за него.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
pavelnel
коментар 06 Jun 2007, 16:34
Коментар #32

Дремещ

Коментари: 1 859
Регистриран: 2-June 06
Град: Fuckland islands
Потребител No.: 132

Лампард е страхотен футболист ,ала и голяма циция .Даже и да го вземем трябва да сме луди да му даваме повече пари ,отколкото в Челси .Какви са тия безбожни заплати ,какво е това чудо!!Бал съм го в звездата ,не е толкова добър .Ако търси ново предизвикателство и има мотивацията да играе за велик клуб като Юве ,за него би трябвало да е чест , получавайки оферта от наша страна .Аз съм и скептично настроен относно евентуална негова адаптация в Италия .Лично мое мнение е ,че кинтите ,които се дават за заплати и трансфери на звездите са безумие .Донякъде е оправдано ,защото не само получаваш стойност материализирана във футболни качества ,но и маркетингов потенциал.Обаче ние не сме такъв клуб и не търсим готов медиен продукт , а на първо място качество и след това форма .Като се сетя едно време колко пара изпотрошихме за Буфон -50 млн в зелено .Джиджи си е Джиджи ,обаче не струва 50 млн долара ,щото никой футболист не струва толкова .То сега целият ни трансферен бюджет е равен на тая сума .Вервам ,че за тия пари ще вземем поне трима супер перспективни и добри футболисти ,макар и без традиционата шумотевица около тях .

ПП:Пък и социалните осигуровки и данъци в Италия са много високи .Може да му предложим пари на ръка и да го осигуряваме на минимална заплата rolleyes.gif tongue.gif

--------------------

+Quote Post
Garrett
коментар 06 Jun 2007, 19:04
Коментар #33

fino alla fine

Група: Admin
Коментари: 2 346
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Juve told to forget Lamps
Wednesday 6 June, 2007
Източник: Channel 4

Juventus target Frank Lampard will almost certainly remain at Chelsea this summer, one of his agents has noted. The England international has been associated with a move seeing as talks over extending his present contract, which expires in 2009, have stalled. However, Franco Granello has this evening told Radio Radio that the former West Ham man will remain in London.

”I think it would be difficult for Lampard to leave – at least this year,” Granello underlined. ”You need more than Ј3.5m just for Lampard’s yearly wage and Chelsea can set any price tag they want on the player’s head, as high as Ј28m. ”Roman Abramovich does not need the money and Lampard has just bought a new house in town, so I think it is unlikely that he will leave.”

Juve fans were hoping that new Coach Claudio Ranieri might convince Lampard to leave Chelsea after successfully working with him at Stamford Bridge in the past.

”The Bianconeri need a player like Lampard and Ranieri is the Juve Coach, so it was logical to consider this option. "However, there are some situations that make this deal very complicated," added Granello. ”Juve have Ј35m for their transfer campaign, which is as much as they have had in previous years, but that money must be divided over four or five players and not just one or two.
"Frank would enjoy playing in a different club and would be willing to leave Chelsea, but the financial issues seem an insurmountable obstacle at the time being.”

Още от същото, но този път от един от агентите на Лампард. Дори и да иска да напусне отбора, пича естествено ще си иска заплатата, която ние не можем да си позволим. Освен това не се споменява никъде за откупуване на договора и според него Челси могат да поискат и 30 милиона паунда, ако пожелаят.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
nikentus
коментар 06 Jun 2007, 23:40
Коментар #34

ювентинец

Коментари: 5 197
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Еми то е ясно ,че няма да дойде Лампард (и още по-хубаво smile.gif ) . Първо иска голяма заплата , второ правото да се откупи за 12 млн паунда ,вече изтече ,3-то надали ще му се играе в отбор ,който няма да види евротурнир тази година , 4-то скапаняк и мизерник е и не си заслужава smile.gif , иначе ако играехме на Деле Алпи , поне при всеки негов далечен шут щяхме да следим дали топката е прехвърлила стадиона.

Колкото до Хунтелаар - дано да е истина , но чувам че Манчестър и Милан имат оферти към него и ако гледаме реално и той няма да избере Ювентус пак заради евротурнирите.

Джилардино -вече може да нямаме съмнения ,че е голям ювентинец ,но за съжаление със сезона си в Милан буди съмнение ,че е голям футболист.

Сисоко - абсолютно "За" такъв трансфер съм , добър , талантлив , млад , стабилен дефанзивен полузащитник.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 06 Jun 2007, 23:47
Коментар #35

ЛУД

Еми аз определено съм на мнение , че Лампард ще вдигне много нивото на тима и полузащитат като цяло , но е много трудно да привлечем толкова голям футболист на този етап. Без евротурнири, без многото пари, които имахме преди време и без старата репутация. За момента е много трудно да привлечем такъв род футболисти и само разбирачи биха дошли при нас smile.gif

--------------------

+Quote Post
Ювентинец
коментар 07 Jun 2007, 22:49
Коментар #36

Primavera player
**

Коментари: 207
Регистриран: 13-February 06
Град: Sofia
Потребител No.: 4

Лампард почти сугурно ще преподпише с Челси.А и ми се струва, че Италия няма да му пасне.Нуждаем се от някой техничар, който да връзва играта.Лампард не е точно този тип.

П.П.
Предложение :
Що не се започне нова тема за трансферни слухове.Тая е вече 210 страници почти.Ако някой иска да намери нещо е истинска лудница wink.gif

--------------------

+Quote Post
sleepless
коментар 07 Jun 2007, 22:51
Коментар #37

Juventus regular

Коментари: 1 042
Регистриран: 10-May 07
Град: пловдив
Потребител No.: 495

Цитат(Ibrakadabra @ Jun 7 2007, 11:49 PM) *
Лампард почти сугурно ще преподпише с Челси.А и ми се струва, че Италия няма да му пасне.Нуждаем се от някой техничар, който да връзва играта.Лампард не е точно този тип.
П.П.
Предложение :
Що не се започне нова тема за трансферни слухове.Тая е вече 210 страници почти.Ако някой иска да намери нещо е истинска лудница wink.gif

ама кажи ми някой друг, който да е силен, мощен, да стреля яко, да е победител, да играе технично и да гледа лошо?

+Quote Post
Ювентинец
коментар 07 Jun 2007, 23:01
Коментар #38

Primavera player
**

Коментари: 207
Регистриран: 13-February 06
Град: Sofia
Потребител No.: 4

Шнайдер е такъв играч по мое мнение.Ламапрд не е от най-техничните халфове, които съм виждал.Е от Занети и Джаникеда - да tongue.gif , но не е такъв какъвто според мен трябва.Важното е какво иска Раниери в крайна сметка smile.gif

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 07 Jun 2007, 23:13
Коментар #39

ювентинец

Коментари: 5 197
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Лампард няма да дойде, просто няма начин, ние сме Юве, но все пак имаме да купуваме още поне 3-ма играчи освен полузащитник, а нямаме чак такива огромни печалби да правим мегаоферти и то на клуб, на който не му липсват пари(правото на Лампард да се откупи за 11 мил. паунда вече изтече) . Колкото до Куилярела или както се казва, интересен футболист, но не трябва да се мятаме на играчи, които са направили добър мач срещу Латвия или Литва там беше. Новината за Джиджи е добра и разбира се, че са му предложили добър договор, но и разбира се, че не е приел само заради парите. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 07 Jun 2007, 23:48
Коментар #40

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Техничен и добър в центъра,който да стреля мощно ами да ви кажа Джо Кол ама той няма да дойде,друг може Симао или Тиаго,Жуниньо и др много.

+Quote Post

9 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th November 2018 - 17:47ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team