IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

20 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Клаас Ян Хунтелаар, Холандска класа, внос от Аякс
hri100
коментар 24 Mar 2007, 17:03
Коментар #41

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(icaka @ Mar 24 2007, 04:52 PM) *
Покрай вас и аз вече започнах да го харесвам и да искам да го купим biggrin.gif А за 15 милиона...то си е направо подарък.Дано наистина да дойде,пък ще прежаля Божинов заради него post-294-1159107607.gif Струва ми се,че дори Трезеге да напусне,Хунтелаар би бил подходящ заместник.Остава само да е истина това,а не утре да има новина от рода на "Хунтелаар:От Ювентус не са се свързвали с мен".Ще видим скоро.

Няма причина да не ти харесва, адаш и противното ме учудва. blink.gif Хунталар е типично твой тип играч. Много е сходен с Трезеге, Бербатов, Суперпипо, post-294-1159108009.gif Любо Пенев post-294-1159108009.gif post-294-1158668614.gif и др.Типичен консуматор! tooth.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...
Go to the top of the page

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 24 Mar 2007, 17:05
Коментар #42

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 617
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

но за разлика от изброените е на 20 години което е още едно хубаво нещо smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hristo
коментар 24 Mar 2007, 17:08
Коментар #43

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(hri100 @ Mar 24 2007, 05:03 PM) *
Няма причина да не ти харесва, адаш и противното ме учудва. blink.gif Хунталар е типично твой тип играч. Много е сходен с Трезеге, Бербатов, Суперпипо, post-294-1159108009.gif Любо Пенев post-294-1159108009.gif post-294-1158668614.gif и др.Типичен консуматор! tooth.gif

Абсолютно си прав.Не че не съм го харесвал,ами просто се съмнявах да задържи толкова дълго време формата си и постоянно да бележи.Но ето,че напълно ме опроверга и вече и аз се присъединявам към фенклуба му biggrin.gif А и както казваш,точно мой тип играч cool.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Hristo
коментар 30 Mar 2007, 17:50
Коментар #44

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Нека и аз да се разпиша с две новини в темата smile.gif

Хунтелаар по-близо до Англия, отколкото до Ювентус

Младата звезда на Аякс Клаас Ян Хунтелаар съвсем не е сигурно попълнение на италианския Ювентус.През седмицата от „Старата госпожа” се похвалиха, че са си осигурили голаджията, но неговият агент Винченцо Морабито твърди друго: „Цената на Хунтелаар е над 15 милиона евро. Ювентус наистина желае да го привлече, но интерес има и от няколко английски клуба. Не изключвам дори възможността да остане в Аякс още един сезон”, заяви Морабито.

Ювентус се надява да вземе Сисоко

Ръководството на Ювентус се надява да купи халфа на Ливърпул Момо Сикоко, разкриха медиите на Апенините. Шефовете на "бианконерите" са готови да предложат двойно по-висока заплата на национала на Мали, за да напусне "Анфийлд". Бившият играч на Оксер и Валенсия печели около 1,5 милиона евро на сезон, докато от "Старата госпожа" са готови да плащат по 3 милиона евро на Сисоко годишно. Наставникът на Юве Дидие Дешан желае да изгради млад отбор с класни играчи, които да диктуват модата на Апенините в следващите 7-8 години. Барселона също желае талантливия футболист. Проблем може да се окажат много близките отношения на Сисоко с мениджъра на Ливърпул Рафа Бенитес, който е като втори баща на футболиста.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
hri100
коментар 30 Mar 2007, 17:57
Коментар #45

I LOVE JU

Цитат(icaka @ Mar 30 2007, 04:50 PM) *
Хунтелаар по-близо до Англия, отколкото до Ювентус

Eeeeeeeee!!! Как съм изненадан, не е истина направо.Шок и ужас - доиде ми толкова неочаквано, че... post-294-1158668522.gif
Цитат(icaka @ Mar 30 2007, 04:50 PM) *
Ювентус се надява да вземе Сисоко

post-294-1159108009.gif post-294-1159108009.gif post-294-1159108009.gif

ПП: Ние как почнахме да си даваме по 3млн. на всеки "новодошъл", все едно им даваме визитка за добре дошъл.... biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 26 Apr 2007, 13:41
Коментар #46

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Аз отдавна съм казал , че не искам някакви играчи на по 29-30 години , но не искам и играчи на по 17-18 , защото такива си имаме предостатъчно. Трябват ни играчи на средна футболна възраст, около 24-25 годишни, които са и доказали се и перспективни. Като Савиола , Рибери , че и дори Божинов. Не искам някакви младежи от Нигерия на по 18 години или от Чехия на по 17. С тях шампиони няма да станем и съм пределено УБЕДЕН в тая работа smile.gif Точно поради гореспоменатите причини не искам Фрингс или Тони ! Искам играчи точно като Хунтелаар , не като позиции, а като имена, игра и перспектива !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
snitch
коментар 26 Apr 2007, 13:45
Коментар #47

Juventus champion

Коментари: 8 795
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(Rumbeti @ Apr 26 2007, 02:41 PM) *
Искам играчи точно като Хунтелаар , не като позиции, а като имена, игра и перспектива !

Няма какво да допьлня !!!

+Quote Post
hri100
коментар 26 Apr 2007, 14:08
Коментар #48

I LOVE JU

Е, това ми е любимият дейсващ играч извън Юве, казвал съм го много пъти. Жалко само, че това не е истина и мога да се обзаложа, че Вия нама да играе при нас. Само ми ръчкат старите рани, тия гадове.. sad.gif

Инчаче Румба, нокой не е казъл, че с тези 18 годишните ще станем шампиони догодина, но има перспективи да станем шампиони след 2-3-4 години с тях. smile.gif Абе за пореден път казвам - баланс му е макята! smile.gif

--------------------

+Quote Post
ivanskolev
коментар 02 May 2007, 20:23
Коментар #49

Primavera player
**

Коментари: 229
Регистриран: 18-January 07
Град: Карнобат/София
Потребител No.: 321

Ювентус ще гради нов отбор

02 май 2007 | 15:17 | Агенция "Фокус"

Торино. Ръководството на Ювентус има амбициозен план да изгради един напълно нов отбор, който да се бори за титлата в Италия, съобщава Tuttosport. За тази цел “старата госпожа” ще се раздели с голяма част от играчите си, като с парите от тяхната продажба ще бъдат вложени в няколко качествени покупки. Със сигурност от Торино ще си тръгнат Марсело Салайета, Никола Легроталие, Джулиано Джаникеда, както и играещите под наем съответно в Бенфика и Виляреал Фабрицио Миколи и Алесио Такинарди. Ювентус ще се раздели и с някои от талантливите юноши (Де Чеглие, Паро, Марчисио), които ще бъдат преотстъпени на други отбори.
Ръководството на “бианконерите” ще се опита да привлече в състава си играчи от калибъра на Клаас Ян Хунтелаар (Аякс), Робиньо (Реал Мадрид) и Алберто Джилардино (Милан).

+Quote Post
ivanskolev
коментар 03 May 2007, 21:32
Коментар #50

Primavera player
**

Ювентус се разбра с Аякс за Хунтелаар
Чет, 2007-05-03 15:50
Ръководството на Ювентус продължава да демонстрира по всеки възможен начин, че няма никакво намерение да разчита на Валери Божинов след края на сезона, като последната индикация е привличането на холандския национал Клаас Ян Хунтелаар.

Младият нападател на Аякс е един от водещите реализатори в Европа в подледните години, а ръководстовото на "Старата госпожа" е готово да плати за него 20 милиона евро.

Според Тутоспорт рансферът е договорен, а самият контракт ще бъде подписан след края на плейофите в холандското първенство.
--------------------------------------------------------------------

Божинов: Връщам се във Фиорентина

Дешан показа, че не държи на мен, коментира нападателят
Валери Божинов ще напусне Ювентус през лятото и ще се върне във Фиорентина. Това заяви нападателят в интервю за радио "Дарик".

Както е известно Божинов играе този сезон в Ювентус под наем.

"Не съм се виждал с треньора на Фиорентина Чезаре Прандели, но се чухме по телефона. Не мога да не съм доволен, че той се интересува от мен. Истина е, че Прандели ме иска във Фиорентина и най-вероятно ще се върна в тима. В клуба от Флоренция искат да не купуват нов нападател, след продажбата на Тони, а да разчитат на мен.

Колкото до бъдещето ми в Ювентус, Дешан остава начело на отбора, така че едва ли има смисъл от оставането ми. Той показа, че не държи на мен. Дано до края на първенството имам възможност да изиграя няколко мача", заяви Валери Божинов.

+Quote Post
snitch
коментар 03 May 2007, 21:39
Коментар #51

Juventus champion

Коментари: 8 795
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(ivanskolev @ May 3 2007, 10:32 PM) *
Ювентус се разбра с Аякс за Хунтелаар
Чет, 2007-05-03 15:50
Ръководството на Ювентус продължава да демонстрира по всеки възможен начин, че няма никакво намерение да разчита на Валери Божинов след края на сезона, като последната индикация е привличането на холандския национал Клаас Ян Хунтелаар.

Младият нападател на Аякс е един от водещите реализатори в Европа в подледните години, а ръководстовото на "Старата госпожа" е готово да плати за него 20 милиона евро.

Според Тутоспорт рансферът е договорен, а самият контракт ще бъде подписан след края на плейофите в холандското първенство.

Големи надежди имам това да не е само поредния слух ...

+Quote Post
stefoto
коментар 03 May 2007, 21:46
Коментар #52

Juventus star

Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Потребител No.: 482

дано да не е наистина само слух-Хунтелаар определено си эаслужава и ще ни радва много догодина-а эа Божинов-очакваше се да си се прибере във флоренция ако ДД остане така че нормално

+Quote Post
ivanskolev
коментар 03 May 2007, 21:54
Коментар #53

Primavera player
**

Тъкмо гледам клиповe в you tube с Хунти . Много е добър.Браво на ръководството,дано не е слух .

+Quote Post
stefoto
коментар 03 May 2007, 22:13
Коментар #54

Juventus star

а и е младок можем единствено до си пожелаем да акостира при нас и да ни радва с по 25-30 гола на сеэон smile.gif

+Quote Post
Rumbeti
коментар 03 May 2007, 22:14
Коментар #55

ЛУД

Еми то това си ми е мечта на мене още от първия ден , в които разбрах , че има шанс да го купим, че и преди това smile.gif Молим се за новини в официалния сайт ! smile.gif

--------------------

+Quote Post
stefoto
коментар 03 May 2007, 22:25
Коментар #56

Juventus star

предполагам че се иэчаква да се класираме и математически эа да се обявят официално някои трансфери или може и да се иэчака эа да се видят и юнощиге и тогава да се правят покупки

+Quote Post
Rumbeti
коментар 03 May 2007, 22:38
Коментар #57

ЛУД

И аз имам това предположение, но все пак ще е добре да подпишеме веднага , че има и други хиени и като разберат новината може да цъфнат с некви доста по-сериозни оферти !

--------------------

+Quote Post
stefoto
коментар 03 May 2007, 22:43
Коментар #58

Juventus star

прав си но още не се энае какво става с треэеге салайета а в момента не се сещам някои от Г-14 да тарси нападател но едно предварително договорче ще е много добре

+Quote Post
juve_tifos
коментар 03 May 2007, 23:09
Коментар #59

Fido alla Juve

Коментари: 3 344
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

Не знам тия агенции как цитират Тутоспорт, аз току що прочетах днешния му брой и има леки разминавания в информациите. Алесио Секо и Роберто Бетега са в Амстердам за преговори с Аякс за Хунтелаар, Юве предлага 15 милиона евро, докато холандците са фиксирали цена: 20 милиона евро за младия си талант, който според статистиката този сезон има 48 мача с 37 вкарани гола в тях. След отдалечаването на Тони от Юве, пропадането на евентуален трансфер на Клозе е видно, че ще форсираме нещата за привличането на Хунтелаар.

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
ivanskolev
коментар 03 May 2007, 23:12
Коментар #60

Primavera player
**

днес пишеше в гонг ,че Трезеге много го искат от Лион.А за желанието на Румбети за трансфер на Хунти в Юве се знае че е пословичво.Дано стане и то бързо.

+Quote Post

20 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th November 2018 - 08:20ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team