IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

98 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Кой играч искате да видите в Ювентус?, fantasy football дискусия
NUCLEO1985
коментар 19 Apr 2007, 18:08
Коментар #41

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 610
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

за пръв път се случва тоя малкия да ме радва наистина... по принцип го смятам за невероятен футболист но ме дразни с някои постъпки стил Кристиано Роналдо... обаче тоя гол просто.. личи си че има много талант в момчето дано някои ден наистина дойде при нас... Рибери ще го оставя без коментар... нищо впечетляващо според мен..

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 19 Apr 2007, 18:25
Коментар #42

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Аз искам ето тези играчи-Фрингс;Сисе;Рийзе;Сисоко;Тони;Григера

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 19 Apr 2007, 19:20
Коментар #43

Juventus champion

аз искам да направим един боеспособен отбор независимо кои играчи ще вземем... просто искам да видя стария Юве и като игра и като манталитет... и като успехи разбира се... дано да се случи макар че малко ме съмнява да е в близките години...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 19 Apr 2007, 21:20
Коментар #44

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Цитат(NUCLEO1985 @ Apr 19 2007, 08:20 PM) *
аз искам да направим един боеспособен отбор независимо кои играчи ще вземем... просто искам да видя стария Юве и като игра и като манталитет... и като успехи разбира се... дано да се случи макар че малко ме съмнява да е в близките години...

Да ама да играе открит,красив и атакуващ футбол,защото много от мачовете играеха отзад и това никак не ми харесваше.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 19 Apr 2007, 22:26
Коментар #45

Juventus champion

е имам предвид стария Юве при Липи не при Капело smile.gif на Капело само успехите да му повторят но не и играта на отбора по негово време...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
pavelnel
коментар 23 Apr 2007, 21:36
Коментар #46

Дремещ

Коментари: 1 859
Регистриран: 2-June 06
Град: Fuckland islands
Потребител No.: 132

За момента съм си изградил по-сериозно мнение само за двама-трима футболисти .Това са :Диего ,Малуда и Рибери .Надявам се поне един от тримата да вземем.Харесва ми напоследък много Диего и мисля,че имаме нужда от такъв футболист .Отстъпва на Кака по бързина ,но иначе е много нестандартен и непредвидим с топка в крака .

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 23 Apr 2007, 21:44
Коментар #47

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

В момента и тримата са доста сериозни имена, и който и да купим ще е повече от трансферен удар за нас, но ми се ще да купиме най-вече Хунтелаар, Робиньо или Лампард ! Някак си по-големи звезди са и това може да ни е в полза като значително ще повиши самочувствието на част от по-неопитните. И Савиола може да се намеси ако Хунтелаар е много скъп smile.gif Има и още доста имена и всичките са от доста сериозен калибър. Само да не се стига до Крауч или Жигич !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Torricelli
коментар 23 Apr 2007, 22:05
Коментар #48

Juventus regular

Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Потребител No.: 472

[quote name='pavelnel' date='Apr 23 2007, 07:36 PM' post='28028']
За момента съм си изградил по-сериозно мнение само за двама-трима футболисти .Това са :Диего ,Малуда и Рибери .

[quote]
Добър избор!:! post-294-1159107520.gif

Диего е страхотен,но не е много силен физически и може и да не се адаптира към италианския стил.
Флоран МалудА е истинско чудовище,но ако го вземем Недвед ще бъде все по-често резерва.Флорачно е и лидера на Франция в момента.Лошото е,че интер,милан и Фиорентина също го искат.

Рибери напоследък има спад във формата,иначе на световното бе блестящ.Лично аз обаче бих предпочел Малуда- по-постоянен е и вкарва повече.А и от време на време прави по някоя балтийка за цвят! post-294-1158668614.gif

Този коментар е бил редактиран от snitch на 15 May 2009, 14:34

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

+Quote Post
stefoto
коментар 30 Apr 2007, 15:45
Коментар #49

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Потребител No.: 482

opredeleno spored men trqbva da podhodim pragmati4no bez izli6ni me4ti,za6oto biojeta e fiksiran. imame nujda da se podsilim vav vsi4ki linii,no parvo da zadarjim buffon,kamoranezi i kielini.az glasuvah za bardzali,no i zaccardo ot palermo e strahoten igra4 s bade6e . luizao ot benfika sa6o e dobar variant ,za6oto benfika sa dovolni ot micoli i moje da stane zamqna. v halfovata liniq mas4arano e dobro predlojenie ,no toi si ima seriozen dogovor i nqma na4in da doide,nego go izpusnahme zimata,no o6e mojem da se vazpolzvame ot west ham kato m vzemem TEVEZ.toi 6e pasne idealno v JUVE.DIEGO ot verder e vazmojen transfer ,za6oto 4oveka izka da igrae v italia, i eto mu vazmojnost,a verder i bez tova 6e bade obezkarven prez lqtoto kato napusnat kloze-bayern i frings mai pak tam.huntelar e mlad i mnogo mnogo prespektiven ,primerno s tevez 6e sa stra6ili6e.

Писането на Крилица е задължително!!!

+Quote Post
stefoto
коментар 30 Apr 2007, 15:58
Коментар #50

Juventus star

Със сигурност трябва да подмладим отбора эатова играчи като Тони,Клоэе не ни трябвят,добре че се отарвахме от пенсии като Виейра Емерсон Тюрам и т.н. Малуда е сариоэен играч но би напуснал эаради Улие. Има едни пичове от емполи и бордо също добри-халфове.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 30 Apr 2007, 17:36
Коментар #51

ЛУД

Еми аз лично играчи от Бордо и Емполи много малко бих искал да видя в Юве и те са ясни кои са smile.gif Ще ми се Робиньо да купим. Преди бях доста протв , но може да раздвижи играта на отбора адски много. Разбира се ще има доста да се учи докато това стане , но за едно лято смятам, че може да свикне. Не , че има шанс да го вземем де smile.gif

--------------------

+Quote Post
sleepless
коментар 10 May 2007, 20:54
Коментар #52

Juventus regular

Коментари: 1 042
Регистриран: 10-May 07
Град: пловдив
Потребител No.: 495

искам вече да купуваме някой сериозен играч, защото ми писна всеки ден да чета я за един, я за друг. защото с тая защита и халфове другата година ще ни убият в серия а. отпред също не сме никак добре - трезеге незнам от колко време не вкарвал, а пък за каква шамп лига се пъни??? иначе от всички тия горе исках фрингс - биткаджия - имаме нужда от такива играчи, но за съжаление си остана във вердер.

+Quote Post
Hristo
коментар 11 May 2007, 10:12
Коментар #53

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(лалето @ May 10 2007, 09:54 PM) *
трезеге незнам от колко време не вкарвал, а пък за каква шамп лига се пъни???

Трезеге вкара за последно миналия кръг срещу Чезена wink.gif Иначе този сезон наистина не е от най-добрите му като е вкарал едва 11 гола в Серия Б.Въпреки това Трезеге си е легенда на клуба и не искам да се разделяме с него.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
sleepless
коментар 11 May 2007, 19:02
Коментар #54

Juventus regular

Коментари: 1 042
Регистриран: 10-May 07
Град: пловдив
Потребител No.: 495

абе, пич, знам, че вкара с чезена, но преди това колко мача не бележи, да не говорим колко положения изпуска! а колко гола е вкарал целия сезон? то един недвед е вкарал колкото централния ни нападател! и то все пак си говорим за серия Б, ами догодина кво правим? иначе аз също много уважавам трезеге - най-вече за головете на реал мадрид.

+Quote Post
Hristo
коментар 11 May 2007, 21:25
Коментар #55

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(лалето @ May 11 2007, 08:02 PM) *
абе, пич, знам, че вкара с чезена, но преди това колко мача не бележи, да не говорим колко положения изпуска! а колко гола е вкарал целия сезон? то един недвед е вкарал колкото централния ни нападател! и то все пак си говорим за серия Б, ами догодина кво правим? иначе аз също много уважавам трезеге - най-вече за головете на реал мадрид.

Пич,ако уважаваш Трезеге само заради головете му срещу реал,за какво уважение става въпрос?

Не знам доколко си запознат,но въпреки че остана в отбора,това бе против желанието му.Т.е. не искаше да играе в Серия Б,но ръководството не го пусна да си замине.Не знам ти какво и колко си очаквал от него,но 11 гола не са малко,макар и в Серия Б.Не забравяй,че звестно време беше контузен,а имаше и едно наказание от 3 мача.Като прибавим и онези истории с изнудването,семейните проблеми,Давид нямаше много лек сезон.Не че го оправдавам,но след всичко,което е дал на Юве,на нас,феновете,мисля,че е време да проявим разбиране и вместо да го критикуваме,да застанем зад него и да го подкрепим.

Сигурен съм,че ако остане другата година,отново ще бъде същият безкомпромисен Трезегол!

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 12 May 2007, 01:02
Коментар #56

Juventus champion

Трез си е Трез и се надявам да го задържат в отбора... много по-добре е от Тони Клозе и т.н.... все пак е свикнал с Италия и с отбора и си мачка всеки сезон... а тоя няма толкова голове заради много причини дано другия навакса...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
bianconero
коментар 12 May 2007, 07:48
Коментар #57

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Трез до момента прави най-слабия си сезон - само 11 гола.
Другите му най-лоши постижение са през 02-03 - 13 гола и през 04-05 - 14 гола ама тогава беше контузен много време.
При него има някаква зависимост след не много резултатен сезон следва резултатен - с над 20 гола.
Дано да разберем следващия сезон дали тази закономерност е вярна. smile.gif

--------------------

+Quote Post
stefoto
коментар 12 May 2007, 09:33
Коментар #58

Juventus star

Трезеге обезателно трябва да остане -дали това ще се случи е друг въпрос.11 гола не са малко защото в серия б не се бележи лесно а и в цяла европа този сезон големите напедатели спят-анри, ето о ,всичките нападатели на служебните шампиони-единствено тоти и дрогба са на ниво така че постижението на трезагол си е прилично r2a-juve.gif

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 18 May 2007, 16:42
Коментар #59

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

За мен това е най-добрия отбор който можем да съберем за слесващия сезон:
ВРАТАРИ: Буфон,Миранте,?
ЗАЩ.: Киелини,Дайнели,Бардзали,Григера,Сапата(Крисчито),Бириндели,Дзамброта,Балдзарети

ХАЛФОВЕ: Недвед,Малуда,Тиаго Мендеш,Мареска,Такинарди,Паро(или Ночерино който прави много добър сезон с Пиаченца),Каморанези,Маркиони,Салехамиджич glare.gif
НАП.: Трезеге,Бианки(Якуинта),Дел Пиеро,Савиола,Паладино
п.с.: няма да е зле за крайни защ. да вземем Евра и Мигел,а Дзамброта да играе ляв халф вместо Малуда.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Rumbeti
коментар 18 May 2007, 18:37
Коментар #60

ЛУД

Доста нови играчи си сложил , че и някои завръщащи се и надали ще накупим и задържим толкова голяма част футболисти ! Иначе добре изглежда несъмнено. Вместо Бианки и Якуинта ако се сложи Хунтелаар и вместо Тиаго Мендеш и Паро да се тури Диего ще е още по-добре според мен, но пък за такива работи всеки си е харесал някой. АЗ съм навит и на Вия в нападение , но това вече няма да стане ! smile.gif

--------------------

+Quote Post

98 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th November 2018 - 17:39ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team