IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

233 страници V  « < 231 232 233  
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, сезон 2017/18
NUCLEO1985
коментар 04 Jun 2018, 21:46
Коментар #4641

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 013
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Всичко е много хубаво и щеше да е прекрасно, ако не говореше всяко лято как ще печелим Шампионската лига, а в същото време взима Де Шилио. Заради това очакванията са да вземе и Бонавентура - защото всяко лято правим минимум по една глупост, често и повече. И аз не очаквам да вземем Бонавентура, но Дармиан е достатъчна глупост и без това.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
superniki
коментар 04 Jun 2018, 21:57
Коментар #4642

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 404
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(NUCLEO1985 @ 04 Jun 2018, 19:46) *
Всичко е много хубаво и щеше да е прекрасно, ако не говореше всяко лято как ще печелим Шампионската лига, а в същото време взима Де Шилио. Заради това очакванията са да вземе и Бонавентура - защото всяко лято правим минимум по една глупост, често и повече. И аз не очаквам да вземем Бонавентура, но Дармиан е достатъчна глупост и без това.

Аз конкретно от Марота не съм чувал подобни неща. По-скоро от Аниели очаквам подобни приказки, но и той е относително въздържан по темата. И още нещо - кои са глупостите през последните 2 лета?

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 Jun 2018, 22:25
Коментар #4643

Juventus champion

Като напишеш "Marotta champions" в Гугъл, му излизат изказвания как Шампионската лига е "първа цел". Изказвания от януари, февруари и март тази година. Ако потърся, ще намеря и от предишните. Ето един линк само: http://www.ansa.it/sito/notizie/sport/calc...d935251b39.html

A глупостите са вече на база на лично мнение. Нещо, което за мен не е ок, може за други да е ок. За мен да махнеш Алвеш и да вземеш Де Шилио е повече от глупост. Да разчиташ цял сезон единият ти пост в защитата да е Де Шилио и Лихтщайнер - няма нужда от коментар. Разкарването на Бонучи го разбирам (макар и още да смятам, че цената беше абсурдно ниска), но да разчитаме на Бенатия - също не е особено умно. Матюиди е глупав трансфер, откъдето и да го погледнеш. Нито ни трябваше такъв тип играч, нито цената му е ок за играта и за годините. За лятото на 2016 - продажбата на Погба и това, че не привлякоха никого на негово място също е глупост. Цял сезон играхме с Пянич и Кедира (за когото между другото трябва да се радват, че в последните 2 години не е толкова чуплив), а след това като ги изядоха в Кардиф се чудехме какво става. Но пък през зимата взехме Ринкон, а единствената ни друга опция беше Лемина.

Добрите сделки никой не ги отрича, просто има и откровени тъпотии. Лично аз се надявам това лято да се ограничи само с Дармиан.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар 04 Jun 2018, 22:48
Коментар #4644

Juventus star

Коментари: 3 900
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Юнайтед не слизали под 18 милиона за Дармиан, а на нас това ни се струва скъпо. Май няма да я бъде сделката. wub.gif

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 05 Jun 2018, 07:04
Коментар #4645

Juventus champion

Цитат(Kirilov @ 04 Jun 2018, 23:48) *
Юнайтед не слизали под 18 милиона за Дармиан, а на нас това ни се струва скъпо. Май няма да я бъде сделката. wub.gif

Това и новината, че Арсенал обмислят да дадат 20 млн. паунда за Бенатия са двете неща, за които се надявам да се случат.

Иначе Ди Марцио е написал, че Матийс Де Лихт от Аякс е бил на базата на клуба с агента си. On their list is Ajax's De Ligt, who started for Holland against Italy in their friendly at the Stadium. The player, together with his agent, have already been in Turin during the past few days and visited the city and the club's infrasturcture. Нещо не си представям да вземем 18-годишен защитник, но пък може и да ме изненадат.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 05 Jun 2018, 08:19
Коментар #4646

Juventus regular

Коментари: 2 255
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(NUCLEO1985 @ 05 Jun 2018, 08:04) *
Нещо не си представям да вземем 18-годишен защитник, но пък може и да ме изненадат.

Аз мога да си го представя само в случай, че последват пет наема в Серия Б и Ц. Обаче той струва доста пари и играе титуляр за Аякс, така че това тук не важи. За защитник в Ювентус под 28, който дори не е италианец и няма опит в Серия А, ми се струва твърде екзотично в момента, но бих се радвал да гледам нещо такова.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 05 Jun 2018, 09:11
Коментар #4647

Juventus star

Коментари: 2 642
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Доста трябва да мразиш футбола, че да разхождаш по наеми един от топ проспектите на играта. Отделно, че цената ще за отбори от Англия. Важното е, че вече се е разходил до базата, щото ще му е това. Btw, 1vs1 ми е копие на Бардзали от добрите му години.

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар 05 Jun 2018, 09:35
Коментар #4648

Primavera player
**

Коментари: 149
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

Алваро Мората се завръща в Ювентус /goal.com/
Арсенал идват за Бенатия /mirror/
Левандовски в Ювентус /sports360 и corrieredellosport/
ПСЖ,Манчестър Сити,Лион и Ювентус с интерес към Ндомбеле /sports360/
Барселона и Манчестър Сити дават 80 млн евро за Пянич /calciomercato/
Емре Джан преминава медицински прегледи тази седмица.Подписва за четири години /skysports/
Арсенал не се отказват от Лихтщайнер /standart.co.uk/
Ювентус иска Кансело.Дава 40 млн евро за него /caughtoffice.com/
Мората: "Ювентус ? Ще видим..." /livefoot.fr/
Ювентус взима Кристиян Ериксен за заместник на Пянич /calciomercatto/
Ювентус взима Савич.Дава 120 млн евро ?!?!?! /calciomercatto/
Матиас де Лайт в базата на Ювентус,а Манчестър Юнайтед отказва офертата ни за Дармиян /gianlucadimarzio/
Перин сигурен за Ювентус /tuttomercatto/
Ювентус взима Романьоли /planetamilan.fr/
Ювентус иска Алваро Одриозола от Сосиедад /calciomercatto/

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 05 Jun 2018, 09:51
Коментар #4649

Juventus regular

Коментари: 2 255
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Ако Савич струва 120 млн. евро, то Ериксен струва 200... Доста партенки виждам горе.

Между другото онзи ден писах в другата тема за десни бекове, които хващат окото и споменах Алваро Одриозола. Явно някой журналист е направил същото като мен, но не е пуснал тема във форума, а новина. Трябва да започнем да взимаме пари за тия неща.

--------------------

+Quote Post

233 страници V  « < 231 232 233
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th July 2018 - 18:33ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team