IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

255 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, 2014 - 2016
la storia bianco...
коментар 08 May 2014, 11:10
Коментар #41

Promising youngster
*

Група: Фенове
Коментари: 39
Регистриран: 12-September 13
Потребител No.: 24 797

след санчез, може да се насочим и към йоветич smile.gif мисля, че му е време да се връща в италия smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 08 May 2014, 12:48
Коментар #42

Juventus champion

Коментари: 6 065
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Аз смятам, че Имобиле все пак с демонстрирането на завидно постоянство и на едно добро развитие в последните сезони, ако не друго, то заслужи един шанс в Ювентус, който аз ще се радвам, ако му дадем. Да си го върнем, да проведе подготовката с нас, да го пробваме дали ще пасне, как ще комбинира със съотборници, как би изглеждал в няколко различни схеми. Тевес и Йоренте се утвърдиха като страхотен и вършещ работа си тандем, така че Имобиле, макар и с реномето на голаджия, не идва в Ювентус като дълго чакана месия, която трябва да оправя бъркотията в атака. Той по-скоро би трябвало да е А1 опция пред Конте, тъй като с един Йоренте е несериозно дори да претендираме, че можем да изкараме цял сезон, особено ако амбицията ни е да атакуваме смело Шампионската лига и да продължим да бъдем играч в Калчото. Съвсем друг момент е, че Имобиле едва дали е особено скъпоплатен, а има потенциал за възвръщаемост или поне за използваемост. Дори да не вкара 30 гола, ако комбинира с играчи от такава висока класа, каквито са нашите, би бил полезен.

И това, което някой назад е писал, е вярно: че клубът в негово лице може да вижда подобна история като Джовинко. Играч, който известно време демонстрира отлични качества и е най-важната фигура в отбор от средата на таблицата, но дали би се реализирал като фигура в отбора, вече е друг въпрос. Аз пак казвам, че Имобиле не би трябвало да идва като играч, от който да очакваме да е по-свиреп и силен от Игуаин, а по-скоро да придаде опции в атака и да се конкурира с Йоренте. Те са коренно различни, което именно прави връщането на Имобиле, ако не задължително, то поне като вариант, който да бъде разгледан. Испанският лъв в дадени срещи може да бъде най-големият коз на Юве, но в някои мачове е абсолютен нон-фактор, защото просто не е подвижен, бърз и особено адекватен в комбинациите.

Има и някои разлики между Джовинко и Имобиле де. Джовинко беше един от онези таланти, за които от ден 1 се пишеха суперлативи. Всички погледи бяха към него, вниманието беше съсредоточено върху неговото представяне... и общо взето беше нашумял проспект, за който се очакваше да се превърне във водеща фигура. Той получи шанс да играе редовно и да се развива далеч от нашата скамейка в периода 10-12та... и то след 2 пълни сезона в клуба. Пратихме го в Парма, когато вече беше на 24 и половина... Колкото до Чиро, дори той е да е бил фактор на младежко ниво, то никога около него не са витаели очаквания като тези, които всички отправяха към Мравката. Възходящото развитие на Имобиле започна летните месеци на 2011та, когато вече беше на 21... и продължава до днес, когато Имобиле е на 24 и е показал голово докосване както в Серия "Б", така и в елита. При Имобиле е забележително развитието, защото бележе в Примаверата, както и за младежите на Италия, но после трябваше да го извоюва по трудния път: наеми, средняци от Серия "А" на крехка възраст и без опит, доминация в Серия Б, която прераства в същата на елитно ниво. Колкото и да не съм фен на леко надценените млади таланти, мисля че при Имобиле на водещо място е усърдната и пословична работа, която с времето дава резултати и плодове. Момчето определено работи здраво, за да извоюва нещо, за което никой не е подозирал. Джовинко... на 18 беше в съблекалнята с Дел Пиеро, Буфон, Трезеге и Недвед, тренираше с тях... После изигра пълен сезон на 20 изигра пълен сезон в Емполи, на 21 - няколко месеца по-късно тоест - отиде на лятната олимпиадата... и навсякъде е обирал погледите и въпросът беше "кога", а не "дали"... Няма място за сравнение, показателно е, че последваха 2 пълни сезона в Ювентус, игра в Европа с клуба... Различни са пътищата им на развитие, но разбирам колегата форумец какво казва... Вероятно Юве е преценил, че Имобиле не може дори да е сериозна опция на Йоренте... и че най-лесният път да осигурим пари е чрез него. А 10 или 15 милиона за играч, който дори не е играл за Ювентус... е, това е сделка. Защото го има моментът, в който ако сега вземем 10 или 15, след сезон или два може да не вземем нищо. Аз все пак бих се радвал да го върнат, но и за секунда не бих се изненадал на втория сценарии - да играем сигурно, без излишни рискове, сега да вземем пари, които да използваме за други трансфери. А и това, което е странно, че ако за Берарди и Габиадини чат-пат се драсне, че ще се върнат в Ювентус, то за Имобиле аз не съм видял нито веднъж спекулация, че е обект на интерес. Разбира се, това не означава, че Марота не може да го договори за няколко часа, да си го следим и да имаме огромен интерес, който да се датира от няколко месеца, но на този етап по темата Имобиле има затъмнение.

--------------------

+Quote Post
Dek0
коментар 08 May 2014, 13:23
Коментар #43

Juventus regular

Коментари: 2 354
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Ако си връщаме Имобиле се нядавам да разкараме по -бързо от скоростен влак Освалдо ,Ку и Вучинич .1 освен с прическата с друго несъм го запомнил .Куалярела след контузията си играе на приливи и отливи . Отделно има и страх в самия играч от нова контузия и е слаб в единоборствата с противниковите играчи.Времето на Вучинич изтече ..Нужни са нови играчи , който биха дигнали класата на отбора и са гладни са титли и успехи .

+Quote Post
odyssey7
коментар 08 May 2014, 13:29
Коментар #44

Juventus star

Коментари: 2 781
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

На мен също ми се иска да опитаме с Имобиле.Като добавка към по-горния пост искам да отбележа няколко неща,които не срещам да се дискутират.Силата на Джовинко е играта на скорост,пространствата при игра на контраатака и статичните положения.Ювентус не е Парма.И ако в последните два-три месеца се забелязват наченки за игра на контраатака ,като репертоар,какъвто Дортмунд,Атлетико М ,Реал и Бенфика използват като смъртоносно оръжие,то Ювентус (при Конте) концептуално е изграден за постепенна атака.Там определено Мравката се губи,падайки като малко еврейче пред Аушвиц.Никак не слаб футболист,дори напротив,но не и за Ювентус на Конте,и по-конкретно 3-5-2.И точно това е причината да блести в Парма ,а тук да бъде освиркан от привъжениците на отбора,при все ,че е наш юноша.В един предишен мой пост се опитах да развия тезата защо Исла не е Исла от Удинезе.Ами по същата причина:Удинезе на Гуидолин е машина на контратаака и нищо особено на постепенна.Та Исла при 3-5-2 прекрасно се справяше с празните пространства при контра,и тотално се измъчва при постепенните атаки в Юве.Очевадно е.Дори ще бъда по-краен - смятам ,че евентуален трансфер на Санчес ще е грешка ...по точно гореспоменатите причини.Защото надали искате Санчес от Барселона.Напротив,копнеете си по Санчес от Удинезе,както и аз впрочем .При постепенна атака Санчес е по-еднообразен и от Брито Финта,и го казвам със цялата отговорност на човек,който гледа почти всеки мач на Барселона.Страхотен играч но не и за отбор ,който притежава топката 60+%.Но пък Санчес може да даде онзи позагубен импулс да пресираме високо (Тевес,Имобиле,Санчес -животни,а).

От друга страна адски много ми се иска да видя Берарди и Габиадини в отбора,и при избор бих избрал тях двамата пред Санчес.Лично мнение.Чака ни любопитно трансферно лято,като не мисля,че ще видим гръмки покупки.По-скоро сделки тип Марота(в положителния смисъл).Не за друго,просто,колкото и да ни се иска, сме доста далеч от финансово мощните отбори.А и ценностите са други и прекрасни играчи (Фалкао,Хълк,Хамес Родригес и много други) предпочитат парите на отбори като Зенит,Монако,ПСЖ,Сити и др,пред престижа да играеш в гранд с поовехтял ореол .Все пак антуража е гладен,па и голям.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 08 May 2014, 17:28

+Quote Post
Boris Morev
коментар 08 May 2014, 15:36
Коментар #45

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Чудя се как по-културно да го кажа.........Като изключим първия сезон, когато Пирло беше класа и играта се градеше около неговите гениални пасове, нататък игра няма, както казваше един приятел фен на Арсенал след мача с Шахтьор - организиран хаос. За съжаление самата истина. Как да се впише мравката, след като подемът му за Парма беше в 433?
Интересно ми е в това "революционно" 433 Тевез къде се вписва, щото на крилото би било култово решение. Интересно ми е и каква би била ролята на Пирло, ако остане в клуба. Ако трябва да споделя лични предчувствия, мисля че Конте изобщо няма идея какво трябва да направи, но ми се иска и се надявам да успее, защото вече говорихме, че адекватни заместници на пазара няма.

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
Underground Mind
коментар 08 May 2014, 16:48
Коментар #46

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

От тея young guns, които сме разпратили по различни отбори, бих искал да видя само Берарди при нас. Онова говедо Имобиле ми е супер анти и с радост бих го продал на Дортмунд.

Утре щяла да се състои среща м/у Конте и ръководството, на която ще се изясни всичко около треньора и стратегията по постигането на набелязаните трансферни цели.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 08 May 2014, 17:51
Коментар #47

Juventus star

Коментари: 3 585
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Чиро класа над Йоренте в играта с крака!!!В бъдеще 2 класи над Йоренте като цяло.Рискът да го върнем и да го пробваме си заслужава!21 парцала без нито една дузпа!

Този коментар е бил редактиран от ForzaJuve29 на 08 May 2014, 17:51

+Quote Post
mrd
коментар 08 May 2014, 18:08
Коментар #48

Juventus regular

Коментари: 1 635
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Из италианските спортни сайтове върви информация че представители на Борусия са в нашите офиси да преговарят за Чиро, първа оферта 15 милиона.

--------------------

+Quote Post
Boris Morev
коментар 08 May 2014, 22:13
Коментар #49

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

По всичко личи, че ще кешираме от Имобиле. Явно приоритетите са ни други и ще набавим парите, от които имаме нужда, с неговата продажба. Говори се за сума от сорта на 20 млн Е.
Това би бил страхотен трансфер за самия играч, Дортмунд с Клоп са отбор за млади играчи с потенциал. Явно и самият Чиро знае това щом желае трансфер в Германия. Ако трансферът стане факт, очаквам голямо израсване от пича и съвсем скоро ще е доминираща сила в националния отбор.

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
nikentus
коментар 08 May 2014, 22:18
Коментар #50

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 032
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(Boris Morev @ 08 May 2014, 23:13) *
По всичко личи, че ще кешираме от Имобиле. Явно приоритетите са ни други и ще набавим парите, от които имаме нужда, с неговата продажба. Говори се за сума от сорта на 20 млн Е.
Това би бил страхотен трансфер за самия играч, Дортмунд с Клоп са отбор за млади играчи с потенциал. Явно и самият Чиро знае това щом желае трансфер в Германия. Ако трансферът стане факт, очаквам голямо израсване от пича и съвсем скоро ще е доминираща сила в националния отбор.

Доста добре ще е за него да е титуляр в Борусия отколкото резерва при нас. Ако се докаже в Германия, със сигурност ръководството ще е по-внимателно с футболистите от школата, но аз бих заложил той да се превърне в Роландо Бианки v 2.0.

--------------------

+Quote Post
petszata
коментар 08 May 2014, 22:56
Коментар #51

Juventus regular

Коментари: 1 574
Регистриран: 23-May 12
Потребител No.: 24 689

няма гаранция че ще е титляр и там - с наличието на ройс,абумаянг , Михтарян пропуска и новия който взеха за новия сезон от Хофенхайм ,който според мене ще го мъчат за титуляр.несъмнено ще престъпление да не върним поне 1 от тримата млади(боакие и заза е бая хляб да изядат до тениската на Юве ) . падоин вън и да си идва мароне халфче.

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 09 May 2014, 09:51
Коментар #52

Juventus star

Дано днеска Конте каже,че иска Чиро.

+Quote Post
Hennessy
коментар 09 May 2014, 10:02
Коментар #53

Juventus star

Коментари: 3 106
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Чиро и Черчи в комплект + Нани, Менез, Алекси. И разкарване на Ву, Ку, Падоин се разменя с Мароне, Пелузо може и да остане за крайна резерва biggrin.gif Понеже едва ли ще вземем повече от 1 ляв бек.

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 09 May 2014, 10:06
Коментар #54

Juventus star

От Торо ни трябва да си върнем Чиро,друго не ни трябва.

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 09 May 2014, 10:12
Коментар #55

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Официално Борусия е предложилa 18 милиона за Имобиле , а Ювентус са отговорили че ако вдигнат на 20 трансфера ще стане. Другото условие е парите да дойдат веднага ,а не на траншове. Очаква се и оферта в последната минута от Атлетико.

Кайро напомня че Торино държи също 50% от Имобиле и такива слухове че Юве преговаря с Дортмунд не му харесват изобщо. Ако продължавали такива преговори можело да се стигне до пликове през лятото и заявява че има финансовата мощ да се пребори и за другите 50% , към момента иска Имобиле да остане при тях.

Лулич е заявил че иска да печели трофеи , 3 години в Лацио явно са му достатъчни и ще потърси ново предизвикателство. Трансфера се пече.

Тутоспорт : Ювентус избира между Лулич и Коларов , Евра е бек ъп варианта. Лотито е вдигнал цената на 16-18 милиона за Лулич , като Марота му предлага Куалярела за 4.5 и евентуално Исла. Коларов проблема е заплатата , той взима 4 милиона в Сити в момента , цена около 12 милиона.

Тутоспорт отново: Ювентус напира за Мората и Санчес. Ние искаме Мората под наем и гледаме да сключим сделката максимално бързо , защото се говори за оферта от Арсенал за 20 милиона и перманентен трансфер. Относно Санчес , вече той е приел офертата ни , остава да се разберем с Барса за параметрите.
При всички положения целта е да се стигне до трансфер преди световното ,защото сега цената му е около 20 милиона , а след Бразилия може да скочи.

Ювентус продължава да опитва различни оферти за 50те % на Удинезе за Кандрева. Говори се че ще предложи някой от младите перли , Заза , Ругани , Мароне , Фаусто Роси , а Удинезе като че ли иска най-много Берарди.

Говори се че Марота ще спази джентълменското си обещание и ще плати и останалите 50% от Исла. Говори се за сума около 10 милиона , но с оглед показаното може и да има малко намаление.

Според вестниците в Бергамо , Ювентус и Аталанта ще се разберат да си поделят правата за Базели ,като играча ще продължи да играе за Аталанта поне още 1 година.

Вестник Република дава напразни надежди (поне за мен) ,че Ювентус ще се пробва за Ройс ! biggrin.gif Цената е 35 милиона ,а Имобиле ще я намали.

Този коментар е бил редактиран от eXpLoSive на 09 May 2014, 10:28

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 09 May 2014, 10:23
Коментар #56

Juventus star

Както казах и преди тва е единствения вариянт да прежалим Чиро да ни дадат Ройс! tooth.gif
Иначе да откупим Исла тва са си пари на вятъра,но е важно Марота да си удържи на думата щото тея вадят играчи за по 30 милиона и следващият път може ние да сме хората с предимство.
Разбира се ако му намерим купувач на Исла ще е най-добре.

Този коментар е бил редактиран от ForzaJuve29 на 09 May 2014, 10:26

+Quote Post
Hennessy
коментар 09 May 2014, 10:29
Коментар #57

Juventus star

Коментари: 3 106
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Тоя Лулич идея си нямам кво играе, ама иначе 18 млн? Ш, ало тея съвсем за мезе ни взеха...доматите с коловете ли ги ядем?! Играчи по 18 млн не се намират в отбори като Лацио! А пък Мората за къв ни е? Имаш млади играчи като Имобиле и Габиадини, да не говорим за Боакие и още куп други по света. Нито един нападател не сме разкарали ама ще взимаме нов...Мората да си стои в Мадрид! Ако ще взимаме някой млад от Реал то по-добре да е Хесе Родригес!

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 09 May 2014, 11:05
Коментар #58

Juventus champion

Коментари: 6 065
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Конте имаше предостатъчно време, за да декларира пред ръководството желанието си, да има на разположение Чиро Имобиле през идния сезон. Имаше колко, осем месеца ли? Съмнява ме точно днес да е променил решението си. Ако сте забелязали, всеки път, в който в медиите се появят трансферни спекулации, свързани с името на Конте, неговите списъци започват с нападател от големите първенства - в миналото беше мечтата му Игуаин, напоследък Чичарито, Дзеко и Манджукич. Не от вчера е ясно, че Куалиарела и Вучинич, че може би дори Джовинко, нямат бъдеще в Ювентус и ще трябва да се подсилим прилично в атака, което вероятно е и причина за слухове за играчи, които следим... и пак нито веднъж сред тях не се спомена името на Имобиле. Красноречив факт са спекулациите за Мората, който вероятно ще се окаже в Торино. По едно време се твърдеше, че лично Конте искал не друг (освен споменатите, за които забелязвате, че са доказани в качествените първенства), а Габиадини... И пак не Имобиле. Единственият възможен вариант е да му бъде предложен от ръководството като компромисен вариант на момента, защото нападател за 40 мил. евро не можем да докараме в Торино, но има и варианти, в които да бъдем търпеливи, защото повечето от споменатите искани имена от Конте са пътници и може да са евтини. А слуховете за пазарлъци от Атлетико и Борусия са вече на 3-4 седмици... Щяха ли да пътуват до Торино и щяхме ли да ги цедим за още 2-3 милиона, ако Имобиле влизаше в плановете на отбора?

--------------------

+Quote Post
outbreak
коментар 09 May 2014, 11:22
Коментар #59

Juventus regular

Коментари: 2 193
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Аз не изключвам и някаква изненада. Миналия сезон, когато пак ни трябваха нападатели нищо не се говореше за Тевез, но в един внезапен момент се озова при нас smile.gif

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 09 May 2014, 11:33
Коментар #60

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат(outbreak @ 09 May 2014, 12:22) *
Аз не изключвам и някаква изненада. Миналия сезон, когато пак ни трябваха нападатели нищо не се говореше за Тевез, но в един внезапен момент се озова при нас smile.gif

Това не е вярно.

Иначе, El Mundo Deportivo са пуснали някаква анкета на сайта си, с въпроса дали Санчес трябва да бъде продаден след кая на сезона. 81% от гласувалите са отговорили с Да. Колкото до Имобиле - агента му е казал, че всичко ще се реши след Неделя.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post

255 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2018 - 21:02ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team