IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

138 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2013/2014
venko_90_
коментар 16 May 2013, 10:58
Коментар #41

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Недей, че ще вземат да ни изненадат приятно в последния ден на трансферния прозорец... laugh.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
europefan
коментар 16 May 2013, 11:04
Коментар #42

Juventus star

Коментари: 2 867
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Куарешма не игра ли и за съдебните? Ако да- значи е менатлно увреден и да не стъпва даже в Торино. biggrin.gif

А в тази връзка - Симао Саброса 'що да не пробваме? smile.gif

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 16 May 2013, 11:22
Коментар #43

Juventus star

Коментари: 3 142
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Цитат(europefan @ 16 May 2013, 12:04) *
Куарешма не игра ли и за съдебните? Ако да- значи е менатлно увреден и да не стъпва даже в Торино. biggrin.gif

А в тази връзка - Симао Саброса 'що да не пробваме? smile.gif
Е той и Пирло и Канаваро и Виери и кой ли още не са играли в интер ама са играли и при нас smile.gif А иначе Симао е на 33-34 biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
parhovo
коментар 16 May 2013, 11:40
Коментар #44

Juventus bench

Коментари: 947
Регистриран: 8-December 09
Град: plovdiv
Потребител No.: 3 053

До колкото тука чета, Фиорентина има интерес към Матри и Кулиарела ,като цената на двама в пакет варира от 12-15млн, може би тези 22 млн + един от двамата ще е идеалната сделка.От Матри се интересуват още Наполи и Рома.
Цента на Ламела ,която Рома иска е 30 млн. Може да стане някаква врътка Матри + пари за Ламела.
Ман Юн . уж продължават да се интересуват сериозно от Вученич.
Има вероятност Красич да се върне при нас според някой сайтове.
Много новини покрай нас ,дано не си останат само такива.Хубаво е че има интерес към Матри и Кулиарела и трябва да се възползваме от това.

+Quote Post
mrd
коментар 16 May 2013, 11:58
Коментар #45

Juventus regular

Коментари: 1 660
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Това за Красич става въпрос за завръщане в Торино, но не в Юве а в Торо.

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 16 May 2013, 14:32
Коментар #46

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

Цитат(nikentus @ 16 May 2013, 10:18) *
Интересни слухове относно срещата на Конте с началството. Поискал е гаранции, че Погба и Видал няма да се продават, че ще има по-добри заплати за играчите, че ще закупим това лято двама топ играча и че ще има по-голяма дума във взимането на решения относно трансферите.

Някой има ли впечатления относно Заза и Берарди, които изглежда са сигурни нови попълнения за нас...

Други слухове са, че в нападение сме се концентрирали върху Игуаин и Йоветич за момента.

Други потребители следят серия Б и младите таланти по-отблизо, но от малкото срещи, които аз съм изгледал :

- Заза притежава не само страхотното си име, но и невероятен талант. Това разбира се не означава, че ще стане и такъв футболист. Но към момента той играе добре в отбора на Асколи. Записал е 34 срещи и е отбелязал 18 гола. От срещите , които съм му гледал съм забелязал, че играе с голямо сърце и доказателство за това е 12-те ж.к. , които си е изкарал. Играе добре на върха на атаката и като втори нападател. Но когато си на 21 години, във отбор който заема 20 място в серия Б от 22 отбора ... едва ли позициите са чак толкова значими - т.е. по-скоро е важно, че той е талантлив , бърз , силен физически , достатъчно техничен , така че да свърши добра работа за Юве, особено под ръководството на Конте. По всичко личи, че Асколи май дори до баражите няма да могат да издрапат , което поне за мен означава сигурна продажба на перлата им Заза. Ще е добре да действаме бързо, тъй като и Милан още преди месец заявиха сериозен интерес към играча.

http://www.youtube.com/watch?v=WaEO2NRdPLc ето едно клипче, което не може да бъде доказателство за качествата му, но поне загатва за тях - добър контрол на топката, достатъчно комбинативен, хладнокръвен пред вратарите от серия Б , добре се включва от втора позиция.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/simone-z...eler_96828.html го оценят на 1,3 милн , а според мен всичко под 7 милн. е добре.

Берарди e партньор на друг наш играч Boakye и за разлика от Заза, който се "мъчи" с отбора на Асколи, то тези двамата се подвизават в отбора на US Sassuolo Calcio или към този момент водачът в серия Б. ( 1 точка пред втория Hellas Verona ( Каморанези) и 2 пред третия Ливорно )

Не мога да кажа нещо кой знае какво за Берарди ,защото не съм го наблюдавал в много срещи, но също като Заза си заслужава всеки един милн. който бъде изплатен за него. Колко голям играч ще стане - не знам, но определено е с големи заложби и поне има на какво да се надяваме , за разлика от случая с Анелка, Бентдер, Бориело , че и Матри и Куалярела.

Иначе Боакие има 30 мача 11 гола, а Берарди 36 мача с 11 гола.

Беради се подвизава на позицията нападател, като като показва завидни умения по лявото крило. Би бил чудесен в схема 4-3-3 от ляво. Цената му е около 3.1 милн евро , но всичко под 7 би било удар за нас.

А иначе - Ювентус малко преди Конте и сега с тези две години на Конте успя да привлече, създаде доста качествени млади играчи. Ако и тези двамата Заза и Берарди дойдат в Юве то нещата определено могат да станат сериозни.

Тук е съставът на примаверата http://www.juventus.com/juve/en/campo/gioc...atori/primavera Падован и Белтраме все още чакат своя момент да бъдат наложени в първия отбор ( Белтраме на няколко пъти попадаше в групата и записа дори минути на терена) . Баокие, Имобиле, Гибиалдини също са продукт на Юве, също имат добри възможности да се завърнат в Юве. т.е. без Заза и Берарди имаме поне 5 млади и талантливи нападатели - кой по-подготвен, кой по-слабо подготвен , но всичките вкл Заза и Берарди се "пръскат по шевовете" от талант. Единствено грешки от страна на треньорите им и лошия късмет биха ги лишили от ако не от добра кариера, то кариера на играчи от серия А на постоянно ниво.

Без да претендирам за добро познаване на качествата им, но определено предпочитам всеки един от тях пред Бентдер и Анелка. Зимата беше различно. Сега идва лято и тепърва Конте ще има възможност да изгражда, тренира и култивира отбора си. Това би се оказало от голямо значение за всеки един от тях. Стискам им палци на всички тези младоци , дано не се случи същото каквото се случи с Верати.

Този коментар е бил редактиран от ELMANIFICO на 16 May 2013, 14:46

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
venko_90_
коментар 16 May 2013, 14:41
Коментар #47

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Според sportal.bg Поли отива в Милан.

http://www.sportal.bg/news.php?news=427213

Този коментар е бил редактиран от venko_90_ на 16 May 2013, 14:42

+Quote Post
Milenrec
коментар 16 May 2013, 14:43
Коментар #48

Juventus star

Коментари: 2 713
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Пич ше ма извиняваш ,ама само да вметна ,че Берарди е набор 94 ,и си и е талант от всякъде
между другото вече може да се смята за наш играч !

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 16 May 2013, 14:46
Коментар #49

Juventus star

Потвърждение за Берарди - договор до 2018 годинина http://parliamocidicalcio.it/notizie-calci...us-%C3%A8-fatta
===

Отново от Twitter -Патричи е в Германия за Łukasz Piszczek

Този коментар е бил редактиран от ELMANIFICO на 16 May 2013, 17:24

--------------------

+Quote Post
petszata
коментар 16 May 2013, 16:57
Коментар #50

Juventus regular

Коментари: 1 574
Регистриран: 23-May 12
Потребител No.: 24 689

незнам ама мисля ,че ще загубим ако не вземем Поли . С резерва погба и мароне турдно ще е

+Quote Post
Milenrec
коментар 16 May 2013, 17:09
Коментар #51

Juventus star

Мароне почти сигурно отива във Парма,но разбира се няма да останем само с Погба,да не забравяме и Асамоа който си е вътрешен халф!

Продължават слуховете и за Диаманти който е почти уреден!

+Quote Post
petszata
коментар 16 May 2013, 17:30
Коментар #52

Juventus regular

Е да асамоа като халф може би е от най - добрите ,но пък ще изтървем може най-големия талант в халфовата линия в италия след верати

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 16 May 2013, 18:07
Коментар #53

Juventus champion

Коментари: 6 240
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Ако Фиорентина клекнат на цена между 20 и 23 милиона за Йоветич пред нас, с уговорката да получат играч - някой измежду Мароне и Имобиле... и ние не довършим сделката, ще е грях. Йоветич е нашумяло име, което се котира на пазара, има голям интерес към него, но Фиорентина един вид са с вързани ръце. Той има потенциала да се превърне в може би най-добрия, има качествата да бъде в елита, но истината е, че все още не е. Дори след всички задоволителни игри, след всички срещи, в които е мъкнал Фиоре на гърба си. Реалната цена на Йоветич към днешна дата едва дали надвишава 30 милиона. Ако битката е измежду големите грандове за него, лесно можем да отпишем отбори като ПСЖ, Реал М, Барселона, Челси и Байерн, а те имат пари да си позволят да сложат 20 милиона над реалната цена. Юнайтед изглеждат слабо вероятни. Интер и Милан? Едва ли. Притесняват ме английските Ливърпул и Арсенал, отчасти и Дортмунд. Ако имаме реална офанзива за него и сме близко, то тези отбори също ще се надпреварват за подписа му. Мароне и Имобиле са най-атрактивните ни млади футболисти, готови за постоянна изява в мъжки отбор. Не съм особен привърженик и на двамата - не смятам, че някога биха могли да бъдат нещо повече за Ювентус, но има предпоставки и причини да бъдат търсени от отбори, подобни на виолетовите. А в крайна сметка, дори да греша, и тези двамата да са добри и качествени, то цената е Йоветич. Не трябва да се двоумим, не трябва да правим тънки сметки... особено предвид факта, че досадният президент на Фиоре ще преглътне гордостта си и ще ни даде най-качествения играч на този отбор от милиарди години насам.

Мен един друг слух ме впечатли и привлече вниманието ми. Не е и като да се появява за първи път, но знам ли дали има почва. Лукаш Пишчек от Борусия. Медиите нашепват, че Конте харесва и двамата поляци от Дортмунд. Не знам как стои въпроса с цената и с договора на десния бек, но признавам, че от наблюденията ми, Пишчек ми е хванал окото до такава степен, че да смятам, че има качества за отбор като нашия. Харесва ми постоянството му, харесва ми как израсна с времето, харесва ми и постоянството, което демонстрира. Остротата му в преден план далеч не е за подценяване. Исла вероятно заслужава още един шанс - преследваше го малшанс, няколко травми, но наистина не показа почти нищо. Говореше се, че е изключително агресивен в противниковата половина, прословутата му острота така и не я видях. Годините също са преимущество на чилиеца, но пък той в момента е една чиста въпросителна, базирана на игри преди 2 сезона и на потенциал. Пишчек е доста подценен и има качества. Чудя се дали можем да се разделим евентуално с Лихтщайнер, който отдавна е обект на интерес от няколко отбора. Швейцарецът е доста класен, не искам да съм краен и да го обвинявам за нещо. Този сезон постоянството му куцаше като цяло, но в крайна сметка се насъбраха доста мачове - през първата кампания на Конте играехме 4 мача за 31 дена. Срещу отбори от селската лига. Този сезон нещата изглеждат по друго яче. Мисля, коментирали сме Щефан. Това, което винаги ми се е въртяло в главата, че някой отбор би скочил здраво за услугите му, които ги знаем - уникална игра в защита и напред... е, там нещата са доста по-противоречиви, но Лихтщайнер определено не е куц. Дори на 29 години, може да е обект на няколко отбора, пък ако дойде отново оферта за 23 милиона (май така се спекулираше), според мен, най-малкото, което трябва да направим, е да я разгледаме. Не знам колко от вас са съгласни с мен. Не тръбя за спешна продажба. Възрастта също не е проблем. Работата е там, че Лихтщайнер няма да се развива повече - той е това, което е. От финансова гледна точка, подобна сделка е чук.

Колкото до Пирло... сериозно, той вече издиша. Ако имаме здрава амбиция, новият сезон Пирло трябва да бъде използван в ограничена роля.

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 16 May 2013, 18:07
Коментар #54

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат(petszata @ 16 May 2013, 17:57) *
незнам ама мисля ,че ще загубим ако не вземем Поли . С резерва погба и мароне турдно ще е

Погба не е резерва. Вече. wink.gif

Цитат(petszata @ 16 May 2013, 18:30) *
Е да асамоа като халф може би е от най - добрите ,но пък ще изтървем може най-големия талант в халфовата линия в италия след верати

Да, бе, да. Някакъв 24-годишен италиански ''талант'' за 5-6 млн. евро, ей такива пък ги ''обичам'' най-много. post-294-1159108009.gif

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 16 May 2013, 18:17
Коментар #55

Juventus star

Коментари: 3 590
Регистриран: 19-February 12
Потребител No.: 24 637

Цитат(petszata @ 16 May 2013, 18:30) *

Така е като Марота е флегма!За кво му беше зимата да чака до последно да подпише договор с него и Самп.Мисля,че беше за 50% или както интер са договорили Икарди,но лятото идваше на 100%.Обаче Марота чака до края,а един час преди да затвори прозореца интернета спря и работата пропадна.
Колко е добър Поли не знам,но сигурно има качества след като на Фифата са го направили 86/99 явно има качества,а и все още не е сигурно дали ще ходи в Милан.

+Quote Post
Milenrec
коментар 16 May 2013, 18:55
Коментар #56

Juventus star

На фифата може и да е добър Поли ,но в действителност не е нищо особено и 6 млн определено не струва

Време е вече да да се вдигне нивото както иска Конте ,при положение ,че имаш Погба,Асамоа и Джакерини за какво ни е Поли
и после няма пари!

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 16 May 2013, 20:13
Коментар #57

Juventus star

Споделям мнението на pinkfloyd39.

А иначе: 25 year old Gonzalo Higuain , 23 year old Stevan Jovetic, 17 year old Anthony Martial, 22 year old Christian Benteke, и Ювентус

Сега гледам новина, че Юве искали да привлекат Зунига според Gianluca Di Marzio - журналист в Скай

Този коментар е бил редактиран от ELMANIFICO на 16 May 2013, 20:49

--------------------

+Quote Post
europefan
коментар 16 May 2013, 21:25
Коментар #58

Juventus star

Коментари: 2 867
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Поли е надценен. Няма да загубим, ако не дойде при нас, дори напротив. Няма нужда от подобни играи. Трябва да надграждаме стабилно вече.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 16 May 2013, 22:00
Коментар #59

Juventus star

Коментари: 2 855
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

Всъщност Поли е надценен от тези ,които не са му гледали повече от десет мача.Почти всеки,който го е наблюдавал,има изключения,е разбрал ,че нивото му е за Самп.Та за какво говорим,като и там не е тази контрастираща фигура.Да им е честит на росонерите и остава да се почерпим за този трансфер(най-вече ,че не е акостирал при нас,лично мнение).В Самп ако има фигури ,които да правят впечатление, то това са Обианг и Кръстичич.И не мога да го разбера това оплакване,ч ене сме го взели,все едно сме изпуснали Меси.Пича си е посредтвен в посредтствен отбор.Лично мнение.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 16 May 2013, 23:26

+Quote Post
petszata
коментар 16 May 2013, 22:57
Коментар #60

Juventus regular

Имах впредвид ,че за широчина на отбора е доста по-добре от падоин и мароне поне моето мнение е такова

+Quote Post

138 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th November 2018 - 17:45ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team