IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

138 страници V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2013/2014
yanko
коментар 13 May 2013, 18:59
Коментар #1

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Трансферни слухове - сезон 2013/2014

Припомням че в темата може да се коментират и постват само трансферни слухове за играчи свързани с Ювентус, за останалите има други теми.
Go to the top of the page

+Quote Post
masterhp
коментар 13 May 2013, 22:55
Коментар #2

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 9 405
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Браво за темата! Време и беше вече smile.gif
Забелязвам една тенденция, че с всяка нова тема за трансферни слухове, крайният брой страници и коментари е винаги нарастваща величина biggrin.gif Koeто само по себе си говори достатъчно. Все пак и журналягите трябва да имат работа, макар и да ни занимават главно с глупости. Очаквам това лято да надминем всички предишни години по брой спрегнати имена за нашият отбор, определено ще е едно интересно и забавно трансферно лято smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 14 May 2013, 01:04
Коментар #3

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Да си отдъхнат тези, които бяха бесни, че може да се върне wink.gif

Цитат
Ибра: Много съм щастлив, оставам в Париж

Златан Ибрахимович даде да се разбере, че възнамерява да остане в Пари Сен Жермен и през следващия сезон. Нещо повече, нападателят иска да изпълни до край договора си с парижани, от който има още две години. Шведският национал бе свързван с трансфер в Ювентус, като агентът му Мино Райола дори призова „бианконерите“ да отправят оферта. Самият Ибрахимович обаче смята да остане в Париж.

„Аз съм много щастлив. Дебютният ми сезон в ПСЖ бе перфектен. Не можеше да искам повече. Ще направя всичко възможно да защитим титлата в Лига 1 през следващия сезон“, сподели голаджията, след като отборът спечели титлата.

„Все още имам 2 години от контракта ми. Аз съм професионалист и ще уважа моя договор“, цитиран бе Ибра от L’Equipe.

novsport.com

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Hennessy
коментар 14 May 2013, 09:39
Коментар #4

Juventus star

Коментари: 3 068
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Абе той и Диего беше щастлив и оставаше, но какво стана... biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 14 May 2013, 10:46
Коментар #5

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Това общо взето обобщава трансферните ни цели до този момент.

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 14 May 2013, 11:08
Коментар #6

Juventus star

Коментари: 3 068
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Цитат(eXpLoSive @ 14 May 2013, 11:46) *

Това общо взето обобщава трансферните ни цели до този момент.
Вратарчето изобщо не ни трябва! По принцип не съм от тоя тип фенове, да искам само италианци в отбора, НО задължително вратаря ни трябва да е италианец! За мен е престъпление отборите в Италия и Германия да ползват чужди вратари! Иначе съм фен на Астори съгласен съм да дойде biggrin.gif Поли, Верати, Нани и Ибрата стават, може би и Игуаин.

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 14 May 2013, 11:29
Коментар #7

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 909
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Честита нова тема!

Дано това лято ни предложи интересни неща.

Според Тутоспорт сме предложили 22 млн евро за Йоветич, а Фиоре му искат 30... Ако успеем да се докопаме до него в голяма степен ще сме надградили доооста в нападение със Стефката и Йоренте.

--------------------

+Quote Post
oldschool
коментар 14 May 2013, 12:10
Коментар #8

Juventus regular

Коментари: 1 465
Регистриран: 8-January 09
Град: София
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

Цитат(nikentus @ 14 May 2013, 12:29) *
Честита нова тема!

Дано това лято ни предложи интересни неща.

Според Тутоспорт сме предложили 22 млн евро за Йоветич, а Фиоре му искат 30... Ако успеем да се докопаме до него в голяма степен ще сме надградили доооста в нападение със Стефката и Йоренте.

дано клекнат Фиоре и го дадат на нас при по-гъвкава схема (20млн + играч), впредвид че формата му към края на сезона спадна и вече очевидно не му се виси там

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 14 May 2013, 12:40
Коментар #9

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 68

Аз видях новина в www.sportal.bg, че Юве предлага 20 милн. за Игуаин, а Реал искали 30, като Юве от своя страна като втора оферта пробвали 25 милн. .. При наличието на Йоренте в състава, аз лично бих бил по-склонен да се разделим с 25 милн + играч или 30 милн, но за Йоветич , отколкото за Игуаин.

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 14 May 2013, 14:51
Коментар #10

Juventus champion

Коментари: 5 839
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Йоветич е всичко, което ни трябва. Не знам дали личните му предпочитания биха имали някакво значение за Фиорентина, но от сега смело мога да заявя, че момчето ще направи грешка огромна, ако избере Арсенал/ Сити/ Тотнъм или Реал пред нас. И преди съм споделял, но това е играчът, който трябва да сложи легендарната 10ка на гърба си. Така че, ако големите ни пари са насочени към Игуаин/ Йоветич и реално имаме шанс и за двамата, така че един вид трябва да изберем, мисля че изборът не би бил особено труден. Поне в моите съждения така изглеждат нещата. Това, разбира се, не означава, че не се нуждаел от добър нападател. Игуаин, макар критиките ми назад, е отличен консуматор. Често се ловя за главата, когато направи някой фрапантен пропуск, а той ги прави по-често, отколкото не. Но пък, както някой каза, не бива да бъдем толкова крайни и да го определяме за провал. От една страна, той пристигна в Реал с реномето на следващия велик голаджия. Отиде в голям град, в голям гранд, където медиите те гледат под лупа. Още преди да стъпи на терена, Игуаин беше обявен за светец, който не пропуска. Отделно, че представянето ти в Реал, поне това сочи историята, не винаги е някакъв атестат за това кой си и какъв си. Ще използвам баналния аргумент за националността, но аржентинците се чувстват в свои води Калчото. Игуаин наистина бележеше доста в Ла Лига, мен лично ме притеснява факта, че в ШЛ срещу по-сгъстена защита често беше гола вода. Разликата със сегашните ни нападатели е там, че Игуаин наистина обещава голове. Колкото вече - друг въпрос, но знаеш, че ще вкарва. Знаеш, че има голово докосване. Матри и Куалиарела могат да бележат, но го правят рядко, нямат убийствен завършващ удар, непостоянни са, а най-смешното е, че вече са в тази възраст, когато човек е в най-добрите си дни. Те са затворена страница за мен. Игуаин може да пропуска, както го правят и сегашните ни страйкъри, но вкарва много повече от тях. Влезнах в ролята адвокат на дявола, защото назад имаше някои прекалени критики срещу аржентинеца. И не че ми е любимец, но ние сме на етап, в който изхождаме от логиката, че почти всичко е по-добро от нашето. Това не означава, че трябва да купим Игли Таре, понеже бележи повече от каламутника Матри, но Игуаин определено е адско голямо надграждане над това, което имаме. А според мен, Конте умее да бъде добър психолог и да изстисква максимума от играчите, да намира тяхното най-добро лице, което да води до последователно представяне, така че не се страхувам.

Идеята ми е там, че ако големите пари са за един измежду двамата... ами изборът не е толкова сложен. Толкова години експеримент с Матри/ Куалиарела, защо да не дадем поне полусезон, в крайна сметка, на Йоренте. Може би няма да е по-добър от тях, но в никакъв случай не би трябвало да е по-лош. Свирепният таран е нещо от голяма важност, но Йоветич предлага креативност, игра в двете фази, уникален поглед, майсторство, финес... нашата халфова линия е лишена от свежа идея. Йоветич би освежил по доста по-впечатляващ начин отбора, отколкото Игуаин. Да, Йоветич- Игуаин е по-добре от само черногореца или само острието на Реал, но пък да не сме максималисти. Хубаво сме се ориентирали към целите, но дано ги измъкнем, а не само фишеци тези слухове.

А и нещо друго - преди да купуваме, трябва да разкарваме. Това е наложително.

--------------------

+Quote Post
petszata
коментар 14 May 2013, 18:53
Коментар #11

Juventus regular

Коментари: 1 574
Регистриран: 23-May 12
Потребител No.: 24 689

Само ме притеснява ,че май Йо-Йо е на силни наркотици - днеска чета че мечтаел за титла с Фиорентина smile.gif хахаха иначе определено и двамата ,ще донесат и приходи от тениски както се казва и свежест в нападение.Искам да попитам на Якуинта кога му изтича контракта? Дано вече му видим гърба

+Quote Post
Laudrup
коментар 14 May 2013, 19:07
Коментар #12

Juventus regular

Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

Договора на Якуинта приключва това лято, слава богу !

Относно това, което е казал pinkfloyd, съгласен съм на 100%. И само да вметна нещо - Игуаин наистина пропуска някои невъзможни за пропускане положения, но това е така и защото пред него се откриват страшно много голови ситуации, заради перфектното му пласиране. Наистина е един консуматор и хищник, истински таран. Така че е нормално като в един мач ти се открият 3-4 страшни възможности, да пропуснеш нещо фрапантно. И аз не искам да го защитавам, защото и аз не съм му страшен фен, а още повече - сравненията с Трезеге направо ме обиждат и ме карат да презирам Игуаин, защото просто е класа под Давид. НО това е човек, който при редовна игра спокойно нанизва 20-25 гола на сезон - нещо, което нямаме в момента.

А Йоветич е ясен. Мечтан трансфер. Наследника на 10ката. Както казвах и преди - той има сходни функции с Вучинич, само че е по-добър във всяко едно отношение. Техника, удар, голов нюх,дисциплина, хъс, възраст и като цяло - класа. Разбира се, че няма да ниже голове, както Алекс го правеше и все още го прави, но със сигурност е на съвсем различно ниво от джуджето псевдо звезда, което напираше за 10ката и сегашния ни черногорски хубавец, взети заедно.

Общо взето бих бил щастлив от нападение Йоветич-Йоренте. Вярвам в качествата и на втория и заслужава кредит на доверие, защото какви ли не смешници в последно време изиграха суматия мачове с фланелката на Юве, пък Йоренте да не получи шанс...

--------------------

+Quote Post
Milenrec
коментар 14 May 2013, 19:22
Коментар #13

Juventus star

Коментари: 2 680
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Много сте интересни пичове с тези мнения за Игуаин ,накрая да не плачем пак,щот ако вземем някой като Белфодил накрая
ще ни се стори аржентинеца като Меси !

На мен лично ми харесва например Диаманти,поне класа е над Джак!

+Quote Post
mrd
коментар 14 May 2013, 22:36
Коментар #14

Juventus regular

Коментари: 1 616
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

още нещо което циркулираше днес из клюкарските сайтове, е че Карло поискал Пирло и Лихта в Реал, замисляло се размяна с Игуаин, не успях да разбера със или без доплащане.

--------------------

+Quote Post
europefan
коментар 14 May 2013, 22:50
Коментар #15

Juventus star

Коментари: 2 813
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Пирло, ако може да ни донесе изгода и печалба, няма да е толкова лошо да се пробваме. Ама и Лихтщайн да се включва, ми се струва много.

А това само за Пирло и аз го срещнах на няколко пъти. Не ми се струва много вероятно, да не кажа по- голяма дума. Според мен ние ще сме последният гранд, в който Андреа ще играе.

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 15 May 2013, 09:07
Коментар #16

Juventus star

На мен това с Игуаин започва да ми прилича на нападението досега. Дали Игуаин и Йоренте са по-качествени от сегашните - да, с колко - не се знае. Но до този момент Конте не разчиташе на един конкретен играч да бележи ,явно и през новия сезон това няма да се случи или поне Конте гледа да се застрахова и ако Йоренте не бележи така както на всички ни се иска, то да има адекватна конкуренция.

В няколко медии се появиха интервюта на Матри - как той оставал на 100% , но някак си с тези слухове за Игуаин не мисля ,че оставането му е чак на 100% сигурно.

Определено Юве се нуждае от обновяване на нападението.

Вучинич, Джовинко, Йоренте, Игуаин, Йоветич и ... Матри. г/д 3 на 3 ... не изглежда никак лошо.

--------------------

+Quote Post
Йордан Вълчев
коментар 15 May 2013, 10:52
Коментар #17

Juventus bench

Коментари: 761
Регистриран: 9-January 11
Град: София
Потребител No.: 18 455

Неизвергнати!
Mоже да се огледаме за някой от този списък smile.gif

+Quote Post
fatal93
коментар 15 May 2013, 11:04
Коментар #18

Juventus bench

Коментари: 987
Регистриран: 22-February 11
Град: Burgas
Потребител No.: 24 511

От този списък виждам един играч от световна класа, дори и на 31 години. За играчи като него, възрастта не е от такова значение, както при Джовинко например. Вия, Клозе, Ди Натале- това са играчи, които имат голмайсторския усет и годините не могат да им вземат това.

+Quote Post
Laudrup
коментар 15 May 2013, 11:59
Коментар #19

Juventus regular

Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

QUOTE(fatal93 @ 15 May 2013, 12:04) *
От този списък виждам един играч от световна класа, дори и на 31 години. За играчи като него, възрастта не е от такова значение, както при Джовинко например. Вия, Клозе, Ди Натале- това са играчи, които имат голмайсторския усет и годините не могат да им вземат това.

Абсолютно. А и ще е на приемлива цена. Предполагам, че няма да могат да му вземат повече от 10 милиона. С радост бих приветствал играч от класата на Вия.

Този коментар е бил редактиран от Laudrup на 15 May 2013, 11:59

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 15 May 2013, 13:05
Коментар #20

Juventus star

Цитат(Laudrup @ 15 May 2013, 12:59) *
Абсолютно. А и ще е на приемлива цена. Предполагам, че няма да могат да му вземат повече от 10 милиона. С радост бих приветствал играч от класата на Вия.

Това ще е много голям удар. Особено ако твоята цифра се доближава до реално изплатената от Ювентус на Барселона. А и това май ще означава спестени пари от трансфера на Игуаин.

П.С. Има ли нещо офиц. за Диаманти?

--------------------

+Quote Post

138 страници V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 16th July 2018 - 10:58ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team