IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

4 страници V  < 1 2 3 4 >  
Closed TopicStart new topic
> Рикелме
ELMANIFICO
коментар 26 Apr 2006, 23:00
Коментар #41

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

Да ви кажа аз не мисля ,че ще го вземем.Виж роситски е по-вероятно,защоото по-пасва на играта на Юве.А за непостоянството на Рикелме няма смислъл да се говори,защото това е факт.Но виждаме ,че и др играчи ,които се славиха с изключителна точност през целяи сезон(виера,тюрам,канаваро идр) не играят така както трябва.

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !
Go to the top of the page

+Quote Post
nikzZ
коментар 26 Apr 2006, 23:15
Коментар #42

Primavera player
**

Коментари: 132
Регистриран: 21-April 06
Град: Каварна, София
Потребител No.: 106

Цитат(NUCLEO1985 @ Apr 26 2006, 09:54 PM)
бе то хубаво плеймейкър ама нещо почна да ме хваща и мене песимизма за тоя трансфер ако играе така във важните мачове от Шамп. Лига нема смисъл просто smile.gif но все пак го хвалят момчето пък и мене ме кефи въпреки че не съм му гледал кой знай колко мачове последните 2 години
*

А така, да си дойдем на думата, ако се дъни в Шамп. Лига...ква файда от него, пък за калчото си имаме предостатъчно футболисти, кадето могат да изнесат сезона.

--------------------
FORZA JUVE....no more comment

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 26 Apr 2006, 23:33
Коментар #43

Juventus star

Цитат(nikzZ @ Apr 26 2006, 11:15 PM)
А така, да си дойдем на думата, ако се дъни в Шамп. Лига...ква файда от него, пък за калчото си имаме предостатъчно футболисти, кадето могат да изнесат сезона.
*

гледаме колко го изнасят.Няяма спор трябва ни играч,но и нова схема,защотот ако капело игра с емерон и виера а риклеме като крило....

--------------------

+Quote Post
bordjiq
коментар 03 May 2006, 11:47
Коментар #44

божинтинец

Коментари: 544
Регистриран: 27-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 38

Евентуален трансфер на Рикелме в Юве ще е ужасен кошмар. И без това отбора е адски бавен, едва ходят завалиите. А стилът на Рикелме не предполага, че това ще се промени. Ако всяка атака трябва да преминава през него ние ще сме ужасно скучни. Пък и всички коментари за него са, че в дефанзивната фаза на играта абсолютно никакъв го няма. Нещо като Роналдиньо е, с по-добър пас, но много по-бавен и далеч по-непостоянен. Няма смисъл да го взимаме да играе 2 мача и после 4 да ходи. Ако освен мудния стил на игра почнат и контра да практикуват ще бъде супер.

--------------------

+Quote Post
juvefan1897
коментар 03 May 2006, 12:13
Коментар #45

Juventus regular

Коментари: 2 081
Град: София
Потребител No.: 64

точно затова ни трябва Рикелме!Защото сме бавни и няма никаква идея в играта на отбора!Смислени атаки ще правим ако топките минават през него.Той е плеимейкър!А на нас ни трябва такъв!

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 03 May 2006, 13:08
Коментар #46

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 014
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Рикелме ще пасне на отбора но не знам до колко закупуването му ще е добро щото има едно нещо което не зависи от него супер много се контузва играе в 10 мача след тва пропусне 10 дано като дойде при нас да не е така smile.gif ако дойде де ... smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
juvefan1897
коментар 03 May 2006, 13:26
Коментар #47

Juventus regular

В Италия шанса за контузия е голям! dry.gif Но той наистина е доста добър и се надявам да дойде и да му върви играта при нас!

+Quote Post
nikentus
коментар 03 May 2006, 13:33
Коментар #48

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 914
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Ето и моята гледна точка:
Видяхме го Рикелме двата мача срещу Арсенал- пълна мишка.
Нито преките свободни ги изпълни както Жуниньо(примерно) нито даде някой важен пас. Попаднеше ли в него топката се засуетяваше и я губеше почти винаги.
Трябва да се запитаме не е ли просто медийно раздухване това ,колко е добър.
Видяхме в Барцилоната какво направи, беше си слаб .
После отиде във Виляреал ,вкарал е два-три гола от статичен удар,направил е и някой друг силен мач(нещо ,което играчи от сорта на Бекъм и Верон и Матераци правят) и после пак под средното ниво.
Освен ,факта ,че се е провалил в Барса и си е рискован трансфер ,той скоро ще прави 29 години. На тази възраст един футболист постепенно ,бавно и сигурно смъква формата си ,особенно ако играе в центъра на терена.
Мисля ,че и трансферната цена е прекалено висока, доколкото разбрах ще 37 милиона евро . blink.gif
Признавам си преди мачовете на Арсенал с Вила бях обнадежден ,че не е лош играч и е точно този тип футболист ,който ни трябва ,но вече съм на друго мнение.

--------------------

+Quote Post
juvefan1897
коментар 03 May 2006, 13:35
Коментар #49

Juventus regular

Мачовете срещу Арсенал са му дошли в повече!Все пак и умората си казва думата!А той не е много издръжлив!Ако не него то поне Росицки!Дано един от двамата поне да дойде! smile.gif

+Quote Post
nikentus
коментар 03 May 2006, 13:36
Коментар #50

ювентинец

Цитат(juvefan1897 @ May 3 2006, 01:26 PM)
В Италия шанса за контузия е голям! dry.gif Но той наистина е доста добър и се надявам да дойде и да му върви играта при нас!
*

Преброй ,примерно в Англия на колко хора им счупиха краката и направи същото в Италия и ще разбереш ,че контузий ще има там където се играе футбол .
Колкото за това твърдение ,че в Италия е твърда играта , мога само да кажа ,че е твърда от гледна точка на това ,че защитниците на почти всички отбори от Серия А са стабилни,за разлика от други първенства където не могат да уцелят топката в движение.

Цитат
Мачовете срещу Арсенал са му дошли в повече!Все пак и умората си казва думата!А той не е много издръжлив!Ако не него то поне Росицки!Дано един от двамата поне да дойде! 

Ако мачовете с Арсенал са му дошли в повече тогава ,като го вземем ,догодина пак ще е уморен в най-трудния период на Юве .

Иначе за Росицки съм съгласен - млад е ,доказал се е,за добра цена ще го привлечем евентуално , виждал съм му много добри мачове още откакто играеше в Спарта и си беше вундеркинд човека.

--------------------

+Quote Post
juvefan1897
коментар 03 May 2006, 13:43
Коментар #51

Juventus regular

Цитат(nikentus @ May 3 2006, 01:36 PM)
Преброй ,примерно в Англия на колко хора им счупиха краката и направи същото в Италия и ще разбереш ,че контузий ще има там където се играе футбол .
Колкото за това твърдение ,че в Италия е твърда играта , мога само да кажа ,че е твърда от гледна точка на това ,че защитниците на почти всички отбори от Серия А са стабилни,за разлика от други първенства където не могат да уцелят топката в движение.
*

във всеки отбор си има поне един играч който може да те контузи лошо!
Интер-Матераци...
Ми ьяо ьжаьсгщжоьв лан-Стам,Гатузо...
и в Юве има такива-Виейра ако те изрита по-силно си куц! tongue.gif
Но това е защото италианците са си тактици!Например при 1-0 ако е 2ро полувреме гледат да рушат играта т.e. да фаулират без да им пука!

+Quote Post
juvefan1897
коментар 03 May 2006, 13:45
Коментар #52

Juventus regular

А Росицки на колко стана вече?? huh.gif

+Quote Post
nikentus
коментар 03 May 2006, 13:58
Коментар #53

ювентинец

Цитат(juvefan1897 @ May 3 2006, 01:43 PM)
във всеки отбор си има поне един играч който може да те контузи лошо!
Интер-Матераци... 
Ми ьяо ьжаьсгщжоьв лан-Стам,Гатузо...
и в Юве има такива-Виейра ако те изрита по-силно си куц! tongue.gif 
Но това е защото италианците са си тактици!Например при 1-0 ако е 2ро полувреме гледат да рушат играта т.e. да фаулират без да им пука!
*
Значи тук си наполовина прав,според мен , първото твърдение важи за всички отбори .
В Англия Челси имат Ферейра , Макелеле и Тери за тая работа , в Манчестър Рой Кийн ,когато играеше, редовно чупеше по някой крак и после си признаваше в някое интервю ,че го е правил за да си отмъсти щото ония го бил напсувал в някоя кръчма или нещо подобно.
Иначе за това ,че в Италия играят "тактически" и за това ако водят след първото полувреме ,второто не си дават зор.Това е така , обаче не е толкова от стратегическа гледна точка ,колкото от факта ,че са малко нормалните отбори по света, които след като са си осигурили преднина в обикновен мач за първенството биха си правили зор да доразгромяват противника,особено това важи за лидерите ,които нямат и мотивация да разгромяват ,защото вече са се доказали с факта ,че са на първо място .
Пак ще ти дам пример от Англия .Победата на Арсенал над Мидълзбро със 7 на 0 дойде в момент за артилеристите ,когато те бяха в много лоша серия и този разгром над противника им беше нужен.

Цитат(juvefan1897 @ May 3 2006, 01:45 PM)
А Росицки на колко стана вече??  huh.gif
*

Firstname : Tomas
Lastname : Rosicky
Birthday : 04/10/1980
Nationality : CZECH REPUBLIC
Height : 175 cm
Weight : 67 kg

--------------------

+Quote Post
juvefan1897
коментар 03 May 2006, 14:09
Коментар #54

Juventus regular

мерси че ме светна! tongue.gif

+Quote Post
juvefan1897
коментар 03 May 2006, 14:12
Коментар #55

Juventus regular

Цитат(nikentus @ May 3 2006, 01:58 PM)
Иначе за това ,че в Италия играят "тактически" и за това ако водят след първото полувреме ,второто не си дават зор.Това е така , обаче не е толкова от стратегическа гледна точка ,колкото от факта ,че са малко нормалните отбори  по света, които след като са си осигурили преднина в обикновен мач за първенството биха си правили зор да доразгромяват противника,особено това важи за лидерите ,които нямат и мотивация да разгромяват ,защото вече са се доказали с факта ,че са на първо място .
*

Да де но в Италия понякога пазят резултат 1-0!А това не е достатъчна преднина!Иначе при 3,4 на 0 да тогава почти всички спират да играят!

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 May 2006, 13:40
Коментар #56

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 014
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

аз отдавна си рева за Росицки той е идеалното попълнение за нас и с помощта на Недвед ще се адаптира много бързо така че наще да не се ослушват ами да го вземат докато не са ни изпреварили excl.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 04 May 2006, 18:08
Коментар #57

Juventus star

аз предпочитам рикелме,по-техничен ,по- ми харесва

--------------------

+Quote Post
juvefan1897
коментар 04 May 2006, 18:11
Коментар #58

Juventus regular

Е аз пък вече НЕ ЗНАМ! smile.gif Да идват и двамата и който направи по добър сезон остава! biggrin.gif

+Quote Post
fc_juventus
коментар 12 May 2006, 18:03
Коментар #59

Promising youngster
*

Коментари: 8
Регистриран: 23-March 06
Потребител No.: 82

Za mene populneniqta koito trqbva da zemem sa:
Pablo Aimar
Rosicky
Gerard
Sagnol
Ako gi imame tiq igra4i shte stoim mnogo p odobre i v zashtita i v sredata na terena i v napadenie.
Buffon
Sagnol,Thuram,Canavaro,Zambrotta(v liniq podredeni)
Nedved,Vieira,Gerard,Aimar(podredeni v romb s def half vieira i aimar zad napadatelite)Eventualno i Rosicky na mqsototo na nqkoi
Ibrahimovic,Trezeguet(ili veliiqt Alex)
ne mislite li 4e taka sastava shte izglejda po dobre shtoto az mislq cool.gif

+Quote Post
STEYN
коментар 12 May 2006, 18:51
Коментар #60

Primavera player
**

Коментари: 367
Регистриран: 7-March 06
Град: Варна
Потребител No.: 56

Ехее... тоя отбор, който предлагаш, включва много трансфери и е много трудно постижим.

+Quote Post

4 страници V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th July 2018 - 18:38ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team