IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

4 страници V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Рикелме
nikentus
коментар 10 Apr 2006, 17:06
Коментар #1

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 197
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат
Ювентус пожела Рикелме
10 април 2006 | 17:39

Ръководството на италанския гранд Ювентус пожела аржентинския халф на Виляреал Хуан Роман Рикелме.Наставикът на "бианконерите" Фабио Капело и изпълнителният директор на клуба Лучано Моджи, били готови на всякакви компромиси, зада привлекат техничаря. Особено сега, след като лидерът Павел Недвед почти сигурно напуска в края на сезона, а Алекс Дел Пиеро е все по-често контузен.Плеймейкърът, който прави страхотен сезон с екипа на "жълтата подводница", досега има отбелязани 11 гола в 21 срещи от Примера дивизион, и два гола от 10 мача в Шампионската лига. Там тимът му стигна до историческия 1/2-финал срещу Арсенал и има реален шанс да излезе в спор за трофея в Париж на 17 май.

Техничарят пристигна в Еропа, през 2002 година, когато Барселона го купи от Бока Хуниорс, но след като не му бе гласувано доверие, той реши да напусне и вече трети сезон се подвизава с жълтия екип на Виляреал. От няколко месеца мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фергюсън, се опитва да го привлече в тима си, но шефовете на испанския тим, го обявяват за непродаваем. През последните седмици, се заговори за интерес и от страна на Реал (Мадрид) и Интер към техничаря.

Sportal.bg

Birth Date: 24 June 1978
Height: 182 cm
Weight: 75 kg
Position: Midfielder
Current Club: Villarreal CF (ESP)
Int'l Goals: 5 (as of 29 June 2005)
Int'l Caps: 24 (as of 29 June 2005)
First Int'l Cap: Argentina vs Colombia (1997-11-16)

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 10 Apr 2006, 18:08
Коментар #2

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

Капитанът на националния отбор Стилян Петров заяви, че е много радостен от поредната си титла със Селтик, но смята, че се е наситил с трофеи при "детелините" и не изключва промяна след края на сезона. “Усещането е невероятно, тъй като миналата година загубихме титлата много болезнено”, заяви Петров. “Все пак обаче спечелих достатъчно трофеи със Селтик и мисля, че е време за промяна. Ще преосмисля положението си в клуба и ще реша какво да правя, тъй като трансферният прозорец се отваря отново”, допълни Стенли. Той призна пред “Гонг”, че участието му на турнира с националния отбор в Япония е под въпрос, тъй като ръководството на Селтик е договорило участието на тима в бенефисните мачове на Рой Кийн и Алън Шиърър и държи Стилян да участва в тях. “Стоичков и Страхан ще разговарят допълнително и ще се разберат, но все пак смятам, че това турне е излишно, тъй като е в края на сезона и всички ще сме изиграли голям брой мачове”, коментира ситуацията Петров. Любимецът на публиката на Селтик е радостен от възстановяването на Мариян Христов и се надява да вземе участие в евроквалификациите. “Именно Мариян бе липсващото звено в националния тим за световните квалификации”, заяви Стилян.

za рикелме не знам дали ще стане,защото жълтурите мн мн не искат да го продават,аз лично искам стенли да дойде,не че е по-добър,но все пка е българин и би паснал страхотно на ювентус и схемата на капело,докато риклеме не е точно за капело с този вариант на 4-4-2

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
bianconero
коментар 10 Apr 2006, 18:18
Коментар #3

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Потребител No.: 9

Стига бе.
Това не е истина.
Как може Капело да иска играч като Рикелме а не толкова добри футболисти като Джерард, Дзанети, Амброзини и други ?

Направо е мръднал нещо. Дано се оправи по-бързо. dry.gif

Ако вземем Рикелме, мисията ще стане възможна.

И какви са тия глупости за Недвед - миналото лято си продължи договора до 2007 или до 2008.
Ако ръководството иска да го освободи това е друг въпрос.

Абе като се замисля само това искам - да вземем Рикелме, и Златко да си ходи. Другите трансфери като Джерард, Галас и така нататък не ме интересуват.

--------------------

+Quote Post
Aston_
коментар 10 Apr 2006, 18:19
Коментар #4

Primavera player
**

Коментари: 178
Регистриран: 21-February 06
Потребител No.: 16

Това ако стане ще бъде много хубаво.Мисля че ще бъде прекрасен замесник на Недвед, ако не и по-добър, защото напоследък чеха се представя много слабо и получава червени картони във важни мачове wink.gif Този трансфер ще бъде предизвикателство за Моджи, който предполагам отново ще ни убеди че е един от най-добите в своята работа. wink.gif И ако все пак Виляреал се съгласят да го продадат това ще стане с много много пари, а нищо чудно и да се прибави някой играч към сделката например Такинарди wink.gif

--------------------
user posted image

user posted image

+Quote Post
juvefan1897
коментар 10 Apr 2006, 18:23
Коментар #5

Juventus regular

Коментари: 2 081
Град: София
Потребител No.: 64

riquelme e dobar samo 4e ne pasva na italianskoto parvenstvo!!toi igrae texni4en atractiven futbol a s toq tr. koito practicuva defanzivna igra edva li ima 6ans da doide pri nas. o6te pove4e 4e villareal nema da pusnat nai dobriq si igra4..ina4e e MNGO dobar i kato zqlo me kefi!!!

+Quote Post
nikentus
коментар 10 Apr 2006, 18:32
Коментар #6

ювентинец

Цитат(juvefan1897 @ Apr 10 2006, 06:23 PM)
riquelme e dobar samo 4e ne pasva na italianskoto parvenstvo!!toi igrae texni4en atractiven futbol a s toq tr. koito practicuva defanzivna igra edva li ima 6ans da doide pri nas. o6te pove4e 4e villareal nema da pusnat nai dobriq si igra4..ina4e e MNGO dobar i kato zqlo me kefi!!!
*

Еми надявам се да говориш иронично за това ,че технични футболисти не прокопсват в калчото ,защото в Италия играят едни от най-техничните футболисти в света .Иначе не знам дали Виляреал ще го дадат ,но предпочитам за него да дадат 35 милиона отколкото за Джерард. Нямам нищо против да вземат и Кристиано Роналдо ,нищо че е малко мека китка.Поне ще имаме 2-ма атакуващи халфа под 28 години.

--------------------

+Quote Post
Aston_
коментар 10 Apr 2006, 18:51
Коментар #7

Primavera player
**

Коментари: 178
Регистриран: 21-February 06
Потребител No.: 16

Цитат(ELMANIFICO @ Apr 10 2006, 04:08 PM)
Капитанът на националния отбор Стилян Петров заяви, че е много радостен от поредната си титла със Селтик, но смята, че се е наситил с трофеи при "детелините" и не изключва промяна след края на сезона. “Усещането е невероятно, тъй като миналата година загубихме титлата много болезнено”, заяви Петров. “Все пак обаче спечелих достатъчно трофеи със Селтик и мисля, че е време за промяна. Ще преосмисля положението си в клуба и ще реша какво да правя, тъй като трансферният прозорец се отваря отново”, допълни Стенли. Той призна пред “Гонг”, че участието му на турнира с националния отбор в Япония е под въпрос, тъй като ръководството на Селтик е договорило участието на тима в бенефисните мачове на Рой Кийн и Алън Шиърър и държи Стилян да участва в тях. “Стоичков и Страхан ще разговарят допълнително и ще се разберат, но все пак смятам, че това турне е излишно, тъй като е в края на сезона и всички ще сме изиграли голям брой мачове”, коментира ситуацията Петров. Любимецът на публиката на Селтик е радостен от възстановяването на Мариян Христов и се надява да вземе участие в евроквалификациите. “Именно Мариян бе липсващото звено в националния тим за световните квалификации”, заяви Стилян.
*

в тази част от поста ти не видях връзката с пуснатата тема ?!

Цитат(nikentus @ Apr 10 2006, 04:32 PM)
Иначе не знам дали Виляреал ще го дадат ,но предпочитам за него да дадат 35 милиона отколкото за Джерард. Нямам нищо против да вземат и Кристиано Роналдо ,нищо че е малко мека китка.Поне ще имаме 2-ма атакуващи халфа под 28 години.
*

И аз предпочитам да дадат толкова за Рикелме от колкото за Джерард.Все пак ако това се случи ще бъде първия креативен футболист който е привлечен за няколко сезона. wink.gif А колкото до Роналдо мисля, че няма да дойде защото от лятото пристига Маркиони, а и на последък все повече се говори, че Хоакин ще напусне Бетис в посока Италия smile.gif ще бъде приятна изненада ако се окаже накрая в Ювентус smile.gif

--------------------
user posted image

user posted image

+Quote Post
snitch
коментар 10 Apr 2006, 18:56
Коментар #8

Juventus champion

Коментари: 8 793
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

една ме4та , която не ми се вярвя да се осьществи ,за жалост.Капело да вземе офанзивен халф - много ми е трудно да го повярвам .Ина4е Рикелме е страхотен игра4 и плеймейкьрsmile.gif.
Другата интересна новина е, 4е Хоакин признава, 4е с удоволствие би играл в Италия ,за някой от големите отбори в Италия ( а е факт 4е поне засега интерес проявява само Юве,като Капело беше казал ,4е той е един от най талантливите футболисти и с радост би го взел в своя отбор)

Ина4е ето го и моят списьк с игра4и,които бих искал да видя с 4ерно-бялата фланелка:
Рикелме
Хоакин
Капо
Галас:
като се има предвид, 4е от изброените-Галас можем да го вземем без пари,а Капо е под наем в Монако .
По моя преценка и двамта(Хоакин и Рикелме) струват около 30 милиона ,като при евентуална продажба на Каморанези и с парите от Медиасет тези 60 милиона няма да бьдат проблем.

+Quote Post
ALTA FEDELTA
коментар 10 Apr 2006, 22:32
Коментар #9

Primavera player
**

Коментари: 214
Регистриран: 9-April 06
Потребител No.: 100

Цитат(snitch @ Apr 10 2006, 04:56 PM)
една ме4та , която не ми се вярвя да се осьществи ,за жалост.Капело да вземе офанзивен халф -  много ми е трудно да го повярвам .Ина4е Рикелме е страхотен игра4 и плеймейкьрsmile.gif.
Другата интересна новина е, 4е Хоакин признава, 4е с удоволствие би играл в Италия  ,за някой  от големите отбори в Италия ( а е факт 4е поне засега интерес проявява само Юве,като Капело беше казал ,4е той е един от най талантливите футболисти и с радост би го взел в своя отбор)

Ина4е ето го и моят списьк с игра4и,които бих искал да видя с 4ерно-бялата фланелка:
Рикелме
Хоакин
Капо
Галас:
като се има предвид, 4е от изброените-Галас можем да го  вземем без пари,а Капо е под наем в Монако .
По моя преценка и двамта(Хоакин и Рикелме) струват около 30 милиона ,като при евентуална продажба на Каморанези и с парите от Медиасет тези 60 милиона няма да бьдат проблем.
*

Рикелме и на мен много ми харесва ама май няма да пасне на нашата схема щото трябвата да играе по крилата невярвам да играе вместо Емерсон и Виера unsure.gifтези четиримата и да продадем Ибрахимович и да вземем Касано,Бербо или Креспо

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 10 Apr 2006, 22:46
Коментар #10

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 610
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(ALTA FEDELTA @ Apr 10 2006, 10:32 PM)
Рикелме и на мен много ми харесва ама май няма да пасне на нашата схема щото трябвата да играе по крилата невярвам да играе вместо Емерсон и Виера unsure.gifтези четиримата и да продадем Ибрахимович и да вземем Касано,Бербо или Креспо
*

касано blink.gif бербо blink.gif креспо blink.gif huh.gif голяма компания бе tongue.gif от тея тримата съм навит само бербо и то в краен случай а касано беше пълна глупост че ще идва в Юве и особено че Дел Пиеро ще си ходи заради тоя пъпчивия некадърник excl.gif а за Рикелме съм твърдо за щото имаме нужда от креативен футболист заедно с Недвед стане страшно за съперниците

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
bianconero
коментар 10 Apr 2006, 22:57
Коментар #11

Juventus star

Абе какво става тука бе - гледам, гледам и не вярвам на очите си.

Българи в Юве ? Не мерси ! dry.gif

Стига с тия професионалисти - дойдат ли Бербо и Стилян в Юве, ШЛ е запазена за нас - вервайте ми.

Айде да не разваляме хубавата тема за Рикелме с такива лоши новини.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 10 Apr 2006, 23:09
Коментар #12

Juventus champion

еми що бе като вземем българските "звезди" и ще мачкаме tongue.gif в Интертото сигурно.... tongue.gif tongue.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 10 Apr 2006, 23:41
Коментар #13

Juventus star

Айде бе!!!С какво отстъпва стенли на тоя маймун виера,който ни прецака на 3 пъти в мача с фиоре и още хиляди пъти през сезона(изключваме малкото ма4лета,които игра добре,но те се броят на пръстите на ръцете) не мисля,че супер мега хипер дупер звездата на тия малчовци от арсенал Франсеск Фабрегас e po-dobyr ot stenli,ne mislq,`e wiera ili недвед на тези години е по - ефикасен от стенли,не мисля,че стенли не е достоен да играе за юве,той от 4-5 години играе все по-добре и по-добре,той е капитан на българския национален отбор,той е любимец на феновете на селтик,той е полифункционален-точно такъв играч търсим,пък има и желание да напусне състава на сеслтик.А риклеме не иска да се маха и ще бъде мн по-трудно и по-скъпо превличнатео му.хоакин е добро попълнение,но не е ли той дясно крило???? като каморанези и маркиони.За бербо не мисля,че има нужната класа за юве,да не говорим за креспо-на тези години не ни трябва .

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 11 Apr 2006, 09:02
Коментар #14

ювентинец

Цитат(ELMANIFICO @ Apr 10 2006, 11:41 PM)
Айде бе!!!С какво отстъпва стенли на тоя маймун виера,който ни прецака на 3  пъти в мача с фиоре и още хиляди пъти през сезона(изключваме малкото ма4лета,които игра добре,но те се броят на пръстите на ръцете) не мисля,че супер мега хипер дупер звездата на тия малчовци от арсенал Франсеск Фабрегас e po-dobyr ot stenli,ne mislq,`e wiera ili недвед на тези години е по - ефикасен от стенли,не мисля,че стенли не е достоен да играе за юве,той от 4-5 години играе все по-добре и по-добре,той е капитан на българския национален отбор,той е любимец на феновете на селтик,той е полифункционален-точно такъв играч търсим,пък има и желание да напусне състава на сеслтик.А риклеме не иска да се маха и ще бъде мн по-трудно и по-скъпо превличнатео му.хоакин е добро попълнение,но не е ли той дясно крило???? като каморанези и маркиони.За бербо не мисля,че  има нужната класа за юве,да не говорим за креспо-на тези години не ни трябва .
*

И аз нямам нищо против Стенли да дойде в Юве ,но за съжаление не ние решаваме кой да купят,просто трябва да се надяваме да им попадне в полезрението.Иначе и мен ме съмнява Рикелме да го вземем ,пък и исках някой по млад като Мансини или Кристиано Роналдо.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 11 Apr 2006, 13:46
Коментар #15

Juventus champion

Стенли в Юве.... dry.gif много ме съмнява пък и нещо не мога да си го представя а за Рикелме е напълно възможно спорд мене даваме им 30 млн. и Алесио и готово smile.gif въпреки че аз си го искам Такинарди в Юве явно няма да се върне sad.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Riddler
коментар 11 Apr 2006, 15:10
Коментар #16

Цар и Господар

Коментари: 566
Регистриран: 23-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 28

A бе Рикелме е добър, но сами виждате колко му коства да се наложи в Испания, а да не говорим какво ще е в Италия... Доста е рискован този трансфер. Мисля, че трансфера на Хоакин е доста по-реален

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 11 Apr 2006, 21:17
Коментар #17

Juventus champion

то в Барса не му беше даден много шанс все пак ама верно си е рискован щото и в Юве никой няма да го чака да се адаптира

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Riddler
коментар 12 Apr 2006, 00:58
Коментар #18

Цар и Господар

Коментари: 566
Регистриран: 23-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 28

нуклео явно не следиш испанския футбол доста близко. Точно в Барцилона бе даден достатъчно добър шанс на Хуан-Роман и на Хавиер Савиола, но просто Рикелме заигра съвсем друг футбол след като премина във "жълтата подводница"...

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 12 Apr 2006, 12:17
Коментар #19

Juventus star

Цитат(Riddler @ Apr 12 2006, 12:58 AM)
нуклео явно не следиш испанския футбол доста близко. Точно в Барцилона бе даден достатъчно добър шанс на Хуан-Роман и на Хавиер Савиола, но просто Рикелме заигра съвсем друг футбол след като премина във "жълтата подводница"...
*
Въпреки че може да е играл в доста мачове за Барса, тогава в кпуба имаше един период подобен на този в който сега е Реал.
Всяко лято идваха и си отиваха уж супер играчи и треньори.

Шимао например защо не остана в Барса след като беше сравняван с всякакви легенди а лично Ривалдо го беше обявил за свой наследник ?
И колко още отлични футболисти си провалиха кариерата - Рочембак към който имаше интерес и от страна на Юве, беше измъкнат с повече пари и сега къде е - май в Мидълзбро. Ами Мендиета, Джовани, Де ла Пеня, Дани, Селадес ?
И колко още футболисти не получиха шанс в Барса защото треньорите им все някой не харесваха.

Все пак интереса към Рикелме е сериозен и за мен това е може би най-сигурния трансфер през това лято.
И аз лично смятам че той няма да има нужда от много време за да свикне с Италия и с футбола.
Дано обаче ако ще го взимаме да е преди световното че там незнам какво може да се случи - е може както предния път да не е в състава но може и да е по-добър и от Меси и това да му вдигне цената - кой знае.

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 12 Apr 2006, 14:12
Коментар #20

Juventus star

от къде прочетохте информация,че изобщо ювентъс се интересува от рикелме?

--------------------

+Quote Post

4 страници V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th November 2018 - 18:02ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team