IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

Closed TopicStart new topic
> Лукаш Пиазон
DeLiriuM
коментар 26 Jan 2011, 21:16
Коментар #1

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 740
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Име: Лукаш Домингез Пиазон (Lucas Domingues Piazon)
Националност: Бразилец
Роден 1994-01-20 (16 годишен)
Роден в Сао Пауло
Позиция: Халф
Височика: 181 cm
Тежи 75 kg

**Все още не е официално обявено в сайта, но се очаква да стане съвсем скоро smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
the_parasite
коментар 26 Jan 2011, 22:37
Коментар #2

Juventus regular

Коментари: 2 228
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

WTF?

+Quote Post
lqlqlq
коментар 26 Jan 2011, 22:39
Коментар #3

Guests

Така или иначе няма да види терена в близките 3-4 години.

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 26 Jan 2011, 22:58
Коментар #4

Juventus bench

Коментари: 995
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Това май беше таланта, за който платихме 6 милиона, ако не се лъжа.

+Quote Post
Ian
коментар 26 Jan 2011, 23:15
Коментар #5

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Евалата на мъдрото ни ръководство, ако сме платили 6 милиона. Градим правилен футбол с План 2020!

--------------------

+Quote Post
m17ak
коментар 26 Jan 2011, 23:40
Коментар #6

Juventus regular

Коментари: 1 038
Регистриран: 27-August 10
Град: Дупница/София
Потребител No.: 5 430

Цитат(Teogo0alll @ Jan 26 2011, 22:58ч.) *
Това май беше таланта, за който платихме 6 милиона, ако не се лъжа.

Наще за Меси биха опитали да свалят сумата от 6 милиона, та за това момче да са дали толкова не ми се вярва :?

--------------------
Actions speak louder than words do!

+Quote Post
hri100
коментар 27 Jan 2011, 01:12
Коментар #7

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Лукас Пиазон ще премине в Торино след като навърши необходимата за трансфер възраст

17-годишният играч на Сао Паоло Лукас Домингес Пиазон ще премине в Ювентус през следващата година, твърди агентът на ФИФА Сабатино Дуранте, който е голям познавач на бразилския футбол.

"Когато го видях на живо как играе, все едно видях Мадоната", каза Дуранте за класата на младока, смятан за следващата звезда на Бразилия. "Младежът има същите характеристики като на Кака. Един модерен класически плеймейкър, който може да се адаптира към многото функции на атаката. В действителност, често се включва от втора линия, дори в националния младежки отбор".

Тези дни роденият през 1994 година Лукас е в Торино. Това посещение е по покана на "бианконерите", които дотолкова се интересуват от играча, че са поискали Сао Паоло да пусне момчето за няколко дни със семейството му.

Пиазон бе придружен от Дуранте и представител на торинския гранд и разгледа спортния център във Виново, а утре вечер ще гледа на живо двубоя Ювентус - Рома за Купата на Италия.

Като седемнадесетгодишен, той все още не може да бъде регистриран, но "бианконерите" са готови с друг вариант. Пиазон, чието семейство има корени в областта Венето, бързо може да получи италиански паспорт. Дотогава ще остане в Бразилия до навършване на нужната за трансфер възраст.

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
juveteam
коментар 27 Jan 2011, 16:51
Коментар #8

Juventus bench

Коментари: 839
Регистриран: 5-October 10
Град: Враца/София
Потребител No.: 6 288

Ако найстина е толкова добър - Евала, но ще видиме след време wink.gif

--------------------
---> Най-хубавия Български мениджър...Регнете се няма да съжалявате ;)

+Quote Post
Rumbeti
коментар 27 Jan 2011, 23:55
Коментар #9

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Чакай първо да го купим, че сега като нищо ще се откажем и ще ни вкара следващия мач 5 гола като Наполи го купят примерно.

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 28 Jan 2011, 01:36
Коментар #10

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат
Ювентус си осигури услугите на Лукас Пиазон, който е наричан "Новия Кака" в Бразилия, съобщава "Тутоспорт".

17-годишният талант от вчера е в Торино и през тази седмица ще тренира с мъжкия отбор на "Старата госпожа". Официално юношата на Сао Пауло ще се присъедини към "бианконерите" януари догодина, когато ще е навършил пълнолетие.

От администрацията на Ювентус обаче, работят усилено да осигурят италиански паспорт на играча, което ще му позволи да облече черно-белия екип още от началото на следващия сезон. Надежда за подобно развитие на нещата дава фактът, че бащата на Пиазон има венециански корени.

"За момента съм в Торино с майка ми и баща ми. Говорихме с Джузепе Марота за детайли около идването ми в Юве. Все още не съм подписал официално, просто се разбрахме, че тази седмица ще бъда с отбора и ако в следващите месеци не успея да взема италиански паспорт, ще дойда в Ювентус през януари догодина. Обсъждахме къде и как ще се установи семейството ми в Торино. Това е хубав град, на мама не й харесва, че е много студено", споделя Пиазон в интервю за "Тутоспорт".

Относно сравненията с Кака, младокът споделя:

"Естествено, това е голяма отговорност, защото все пак става въпрос за футболист, който в определен период от време беше считан за най-добрия в света. Физически си приличаме, а и двамата излизаме от школата на Сао Пауло. За момента имам 27 мача за юношеските формации на Бразилия и съм вкарал 20 гола."

"Аз не съм плеймейкър, а любимата ми позиция е втори нападател. Обичам да стрелям от далечна дистанция и се старая винаги да подавам напред топката. Днес се срещнах с Фелипе Мело и Амаури и искам да се снимам с Алесандро Дел Пиеро. Гордея се, че ще стана играч на Ювентус и се надявам за в бъдеще да нося радост на феновете", завършва бразилецът.

http://www.winner.bg/world-soccer/read37611.html

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Ицака
коментар 03 May 2011, 13:24
Коментар #11

Primavera player
**

Коментари: 475
Регистриран: 18-October 08
Град: София
Потребител No.: 1 380

ChelseaOn 15 March São Paulo announced that Piazón would join Chelsea during the 2012 January transfer window when he becomes eligible to obtain a work visa and sign a long-term deal, while Chelsea announced 10 days later.[1] It is reported that Chelsea paid in the region of £5 million to acquire Piazon, which could rise to £8 million depending on several clauses. Chelsea is also paying him a £1 million signing on fee when he joins.

Piazon underwent and passed his medical in early March 2011, in London. He will be officially available for Chelsea on 20 January 2012

относно този футболист толкова, ще го гледаме със синята фланелка....

--------------------

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 03 May 2011, 16:45
Коментар #12

Juventus regular

Коментари: 1 740
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Темата в коша smile.gif

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2018 - 20:20ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team