IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

251 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2010/2011
lqlqlq
коментар 20 May 2010, 17:52
Коментар #41

Guests

Явно усилено търсиме заместник на Трезеге и яловия Якуинта. Пацини изглежда е човека според нашите, ама наистина ли е толкова добър? Помня, че търкаше скамейката във Флоренция, отиде в по-малък отбор и почна да играе и да вкарва.
Go to the top of the page

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 20 May 2010, 18:20
Коментар #42

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(lqlqlq @ May 20 2010, 18:52ч.) *
Явно усилено търсиме заместник на Трезеге и яловия Якуинта. Пацини изглежда е човека според нашите, ама наистина ли е толкова добър? Помня, че търкаше скамейката във Флоренция, отиде в по-малък отбор и почна да играе и да вкарва.

Кое му е яловото на Якинта и как прецени, че Сампдория е по-малък отбор от Фиорентина?

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
lqlqlq
коментар 20 May 2010, 18:25
Коментар #43

Guests

Цитат(bianconero27 @ May 20 2010, 16:20ч.) *
Кое му е яловото на Якинта и как прецени, че Сампдория е по-малък отбор от Фиорентина?

Ако почнеме сезона с Якуинта като основен нападател, може да го отпишеме веднага.

А един случаен сезон не правят Сампдория по-добър и по-голям отбор от Виола. Нека не преувеличаваме сезона на Самп, които спечелиха доста от слабата, даже ужасната форма на основните си противници за 4тото място. Това само показва колко е слабо италианското първенство. Тръгне ли си Моуриньо, ще стане още по-зле.

Въобще не може да се прави сравнение между Самп и Фиорентина.

+Quote Post
JuveFan17
коментар 20 May 2010, 18:39
Коментар #44

Juventus regular

Коментари: 1 236
Регистриран: 30-September 07
Град: Sofiq
Потребител No.: 688

Цитат(lqlqlq @ May 20 2010, 19:25ч.) *
Ако почнеме сезона с Якуинта като основен нападател, може да го отпишеме веднага.

А един случаен сезон не правят Сампдория по-добър и по-голям отбор от Виола. Нека не преувеличаваме сезона на Самп, които спечелиха доста от слабата, даже ужасната форма на основните си противници за 4тото място. Това само показва колко е слабо италианското първенство. Тръгне ли си Моуриньо, ще стане още по-зле.

Мда и аз съм съгласен с теб по 2те теми, особено за първото. Какъв Якуинта .. и 2мата с Амаури са толкова дървени, че няма накъде. Може да е евентуално 4и нападател на Юве, което пак ще му е много. Фио са мн по-добър и стабилен отбор от Сампдория последните 5 години.

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 20 May 2010, 18:45
Коментар #45

Juventus champion

Цитат(lqlqlq @ May 20 2010, 19:25ч.) *

Якуинта може да не е за основен нападател на отбора, но да кажеш, че е ялов...съотношението му мачове-голове е доста добро. Наистина прави доста пропуски, но и често вкарва. Един Амаури много повече заслужава да бъде наречен с неговите огромни сухи периоди.

Нямам предвид само последния сезон. Дори и в исторически план няма толкова голяма разлика между Фио и Самп. Може би мястото на Пацини просто не е било в тима от Флоренция. Не са един-двама футболистите, които в даден отбор се провалят, но в друг правят фурор.
За Джилардино съм по-склонен да се съглася. Той наистина беше в голям отбор, Милан, и не прокопса, а във Фиорентина се разигра. И преди тва в Парма. Явно на него психиката му наистина е за такъв тип отбори, които са малко под грандовете.

Разбира се няма гаранция, че и Пацини не е такъв, но тепърва ни предстои да разберем, защото той не е играл в никой от грандовете все още. А като се сетя за онзи хеттрик на "Уимбълдън" и дълбоко се съмнявам, че това момче ще има проблеми с да играе на най-високо ниво.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
lqlqlq
коментар 20 May 2010, 19:10
Коментар #46

Guests

Значи, аз не казвам, че искам Пацини точно да е заместника на Трезегол, щото според мен както се очертава, ще се търси точно заместник на французина, който е легендарен стрелец. Просто споделих, че изглежда нашите се ориентират към Пацини, а на мен ми е интересно дали той не е от тоя тип играчи дето в един момент попадат в отбор, където конкуренцията е по-голяма и не успява да се наложи, след това отива в по малък отбор ( на момента Самп бяха по слаби и не бяха от класата на Фио) и става основен голмайстор. Че има качества, има, то се вижда, обаче на Ювентус му трябва нещо повече от обикновени качества и от симпатичен футболист. Все пак говориме за нови 20 милиона и нападател, който да замести легенда на отбора за дълго време.

Аз с Яки нямам проблеми. Ще се радвам да остане и да получава шанс, а той ще получи, защото е добър, просто не искам той да е основния нападател на Ювентус. Ако намериме начин да шитнеме Амаури на някаква размяна, ще е идеален развой на нещата. Даже бих се радвал Трезеге да остане. Незнам как ще се развият нещата, но пък и съм съгласен, че трябва да се търси нов голаджия. Дембеле също не е лош вариант, въпреки че не е предпочитан.

+Quote Post
parhovo
коментар 20 May 2010, 19:15
Коментар #47

Juventus bench

Коментари: 947
Регистриран: 8-December 09
Град: plovdiv
Потребител No.: 3 053

На нас ни трябват бързи и технични нападатели,разкарваме Якуинта и Амаури, а може би и Трезеге и почваме да градим ново нападение.Искам да виждам имена като Суарез,Ди Мария ,Агуеро,Джузепе Роси.За Пацини съм съгласен,но само при условие че бъдат продадени Амаури и Якуинта.

+Quote Post
the pendulum
коментар 20 May 2010, 19:25
Коментар #48

Juventus regular

Коментари: 2 006
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Цитат(parhovo @ May 20 2010, 20:15ч.) *
На нас ни трябват бързи и технични нападатели,разкарваме Якуинта и Амаури, а може би и Трезеге и почваме да градим ново нападение.Искам да виждам имена като Суарез,Ди Мария ,Агуеро,Джузепе Роси.За Пацини съм съгласен,но само при условие че бъдат продадени Амаури и Якуинта.

А къде забрави ТАРАНА? Точно такъв ни трябва - Якуинта е идеален според мен. Намираме един бърз нападател и ни е решен проблема.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 20 May 2010, 19:45
Коментар #49

Juventus champion

Коментари: 9 405
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Защитата....а не непадението !!! Там сме по зле, все пак имаме повече допуснати отколкото вкарани голове. По-добре да запазим атаката, отколкото защитата. Искам да виждам имена на защитници. Амаури, че ще го махнем, ще го махнем. Наложително е! Яки е добър за резерва. smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Milenrec
коментар 20 May 2010, 20:32
Коментар #50

Juventus star

Коментари: 2 683
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Задължително ще ни трябва един бърз нападател дано това да е Лавеци или Сарате ,а може и Джузепе Роси .

+Quote Post
miro
коментар 20 May 2010, 21:20
Коментар #51

Primavera player
**

Коментари: 450
Регистриран: 18-May 10
Град: Враца
Потребител No.: 4 031

СПОРЕД МЕН ТРЕЗ И ЯКИ ТРЯБВА ДА ОСТАНАТ.АМАУРИ ДА СЕ ПРОДАДЕ.ДА ВЗЕМЕМ НАПАДАТЕЛ ОТ РОДА НА ТЕВЕС,ПАЦИНИ,АГУЕРО.В ЗАЩИТА ДА ОСТАНЕ КИЕЛИНИ И КАСЕРАС.ДА СИ ВЪРНЕМ КРИШИТО И АРИАЛДО И АКО МОЖЕ ДА ВЗЕМЕМ ВАН ДЕР ВИЛ, БОНУЧИ И КЯЕР. В СРЕДАТА ДА ОСТАНАТ МЕЛО,МАРКИЗИО,КАНДРЕВА,ДИЕГО. КАТО НОВИ ДА ВЗЕМЕМ ДЕ РОСИ ИЛИ РИБЕРИ. ДЖОВИ СЪЩО ДА ОСТАНЕ.ТРЯБВА НИ НЯКОИ КАТО ДИАРА.ВРАТАРСКИЯ ПОСТ Е ЯСЕН.С ТИЯ ИГРАЧИ САМ СИГУРЕН ЧЕ ДИЕГО ЩЕ БЛЕСНЕ ПОВЕЧЕ ОТ СНАИДЕР ИЛИ РОБЕН.ВРЕМЕТО ЩЕ ПОКАЖЕ КАКВО ЩЕ СТАНЕ,ДАНО НАИ СКОРО ВРЕМЕ ДРУГИТЕ ОТБОРИ ДА ПРЕКЛАНЯТ ПРЕД НАС ГЛАВА.УСПЕХ НА ДЕЛ НЕРИ

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 20 May 2010, 21:27
Коментар #52

Juventus champion

Акинфеев готов да замести Буфон в Юве

Противоречивите информации около бъдещето на Джанлуиджи Буфон в Ювентус провокират появата на множество спекулации, свързани с привличането на евентуален негов заместник в "Старата госпожа". Сред споменаваните имена е и това на Игор Акинфеев, който има репутацията на един от най-талантливите вратари в Европа. Стражът на ЦСКА (Москва) вече 8 години е несменяем титуляр на вратата на "Армейците" и има уверението на президента на клуба Евгений Гинер, че при добра оферта ще го пусне в чужбина.

"Ще се радвам, ако Ювентус действително проявява интерес към мен. Готов съм да приема ново предизвикателство в кариерата си. Имам договор с ЦСКА до 2013 година, но съм в отлични отношеиня с президента и знам, че той няма да ме спре, ако се получи достойно предложение. Буфон е пример за мен. Смятам, че е един от най-добрите вратари в света", каза Акинфеев.

"Моята работа е да доказвам качествата си във всеки мач за ЦСКА и националния отбор на Русия. Докато не получа конкретна оферта от друг клуб, няма смисъл да се разконцентрирам с мисли за трансфер", добави капитанът на московчани.

http://www.sportal.bg/news.php?news=238662

Интересно..

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
miro
коментар 20 May 2010, 21:34
Коментар #53

Primavera player
**

Коментари: 450
Регистриран: 18-May 10
Град: Враца
Потребител No.: 4 031

СИГУРЕН САМ ЧЕ БУФОН ЩЕ УСТАНЕ,АКО АКИНФЕЕВ ИМА ЖЕЛАНИЕ ДА ДОИДЕ ЗА РЕЗЕРВА ДА ЗАПОВЯДА

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 20 May 2010, 22:00
Коментар #54

Juventus regular

Коментари: 1 735
Регистриран: 21-April 07
Град: у кръчмата под масата
Потребител No.: 475

Акинфеев е уникален вратар и ако недай си боже, Буфон ни напусне, той ще му е достоен заместник!

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 20 May 2010, 22:01
Коментар #55

Juventus regular

Коментари: 1 982
Регистриран: 9-September 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 193

Ако Джиджи си тръгне мисля,че Акинфеев би бил най-адекватното решение на проблема.

--------------------

+Quote Post
delpi4a
коментар 20 May 2010, 22:07
Коментар #56

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

За Якуинта няма какво да говорим,да го подарим по-добре от колкото да го търпим тоя мистър пропуск още един сезон,Той е пълно 31 годишно дърво,нито е млад да кажеш,че има надежда,нито е някакъв талант та да има смисъл от него,абсолютен калитко.Халфовете трябва да му създават 5-6-7 положения,та барем едно вкара,ама не е сигурно.90% от отиграните му топки са сгрешени,абе става за България ама до там.
Що се отнася до вратарският пост,мисля,че медийте трябва да престанат с тези спекулации.На 100% Буфон остава,а и това е поста,за който можем да се чувстваме най-спокойни.Джиджи е жилезен,а Манингер е префекта резерва,макар и без преспектива,като се има в предвид годинките му.
Дембеле за мен не е лош футболист,да не е супер класа,ама поне е млад.За една разумна цифра и заплата защо не.Като се има в предвид колко играчи трябва да се разделим е нормално да и търсим заместници,а не може всички да са супер класа.Трабват ни млади играчи,талантливи и преспективни,все пак ако продадем Якунта,Каморанези,Дзебина,Григера,Полусен то ще имаме нужда и от резерви,белгиецат е идеален за такъв.Все пак нека видим първият ход на новото началство.

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post
The_Boss
коментар 20 May 2010, 22:57
Коментар #57

Juventus bench

Коментари: 872
Регистриран: 19-November 08
Град: Dupnica
Потребител No.: 1 456

Как успяхте да наредите нападателите , без да знаете с каква схема на игра ще сме??? Трябвало ни бърз нападател. Ами , ако схемата е 4-2-3-1 за какво ни е такъв миник за нападател. Дайте първо да видим Дел Нери на каква схема ще разчита , пък тогава да почнем да ги редим smile.gif .

+Quote Post
parhovo
коментар 21 May 2010, 08:58
Коментар #58

Juventus bench

Цитат(delpi4a @ May 20 2010, 23:07ч.) *
За Якуинта няма какво да говорим,да го подарим по-добре от колкото да го търпим тоя мистър пропуск още един сезон,Той е пълно 31 годишно дърво,нито е млад да кажеш,че има надежда,нито е някакъв талант та да има смисъл от него,абсолютен калитко.Халфовете трябва да му създават 5-6-7 положения,та барем едно вкара,ама не е сигурно.90% от отиграните му топки са сгрешени,абе става за България ама до там.
Що се отнася до вратарският пост,мисля,че медийте трябва да престанат с тези спекулации.На 100% Буфон остава,а и това е поста,за който можем да се чувстваме най-спокойни.Джиджи е жилезен,а Манингер е префекта резерва,макар и без преспектива,като се има в предвид годинките му.
Дембеле за мен не е лош футболист,да не е супер класа,ама поне е млад.За една разумна цифра и заплата защо не.Като се има в предвид колко играчи трябва да се разделим е нормално да и търсим заместници,а не може всички да са супер класа.Трабват ни млади играчи,талантливи и преспективни,все пак ако продадем Якунта,Каморанези,Дзебина,Григера,Полусен то ще имаме нужда и от резерви,белгиецат е идеален за такъв.Все пак нека видим първият ход на новото началство.

Абсолютно съм съгласен с мнението за Якуинта и Амаури при каквато и да е схема те за мен не могат да ни свършат работа,дори и като резерви не са за Юве.Те са футболисти около и над 30-те и сега е времето да се отървем от тях при добра цена.За Амаури е ясно,че нищо не става от него,но аз не виждам и Якуинта точно какви специални качества притежава,нито има бързина,нито някаква техника,нито кой знае какъв завършваш удар и не виждам причина да остане,защото той така или иначе заема място.Имаме нужда от свежест в нападение, и Трезеге и Делпиеро,нада ли ще могат да играят по цели полувремена,и според по скоро да помагат на по младите.Ако има оферта за Трезеге е хубаво да го продадем.Имаме нужда от бързи и технични футболисти,и в това число искам да кажа че 25млн. или повече дори бяха ми се виждат доста пари за него,мисля си че за тези пари ще успеем да привлечем Суарез.

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 21 May 2010, 10:15
Коментар #59

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Град: София
Потребител No.: 33

Ако правим някакви промени в нападение, бих искал да видя едно нападателно дуо от сорта на Джеко и Роси/Суарес, това е ако играем в схема с двама нападатели (4-4-2), макар, че Суарес може да играе и като ляво и дясно крило, което би паснало на схема 4-2-3-1.

Мисля, си че ако продадем Трезеге и Амарури, ще е добре да вземем задължително някой на тяхно място, поне 1, а също така да върнем в отбора Ландзафаме и Паладино. И двамата могат да играят по крилата, а и няма да са лоши резерви. Надали и двамата да са по-лоши от Амаури примерно. Ако в нападение разполагаме с Алекс, Яки, Пала, Ландзафаме и едно ново попълнение като Джеко, мисля, че ще сме си доста опасни.

Разбира се, ако говорим за офанзивните играчи и постове, на които се предполага, че задължително трябва да привлечем някой, това е дясното крило. Днес четох, че Афелай се дърпал да ходи в Хамбургер, а сумата, която ПСВ са приели е била 9млн евро. За тея пари ако не се сетят нашите да го привлекат ще е наистина срамота.

Смятам, че ако върнем Пала и Ланфзафаме и привлечем Афелай заедно с Джови, Роси, Де Челие, мисля, че няма да имаме нужда от други играчи по крилата. Това също зависи и с каква схема ще играем, защото за схема 4-4-2, Пала и Ландзафаме, повече прилягат на отворена (разгърната схема на игра като 4-2-3-1), докато при схема 4-4-2 по-подходящи са играчи като Джови, Де Челие, Роси, също така играчи като - Афелай, Красич, Давид Силва.

Звеното, за което имаме най-голяма нужда от нови класни попълнения е защитата. Ако трябва да похарчим 50 млн от трансферите заделени за това лято, но искам да видя една много стабилна защита през следващият сезон, без присъствието на Канаваро, Гросо, Григера, Молинаро. Дзебина и Легро може да ги оставим за резерви, както и Де Челие. Ариаудо трябва да го върнем в отбора и да бъде първа резерва на централните защитници.

Ако успеем да върнем и Крисчито, ще е направо супер.

След като от вчера официално имаме нов треньор и нов спортен дироктор мисля, че от тая седмица трябва да се започне с преговори за привличане на нови играчи, както и освобождаване на голяма част от нашата баластра.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
parhovo
коментар 21 May 2010, 12:16
Коментар #60

Juventus bench

Докато четох постовете се сетих и за Ван Перси един уникален нападател,който може да играе и като централен и като крило или пък зад ценралния нападател,притежава страхотна техника и отличен завършващ удар,мисля че Юве може да си позволи такъв нападател и аз го предпочитам пред Пацини.Играч който ти доставя удаволствие да го наблюдаваш ,а не както Якуинта и Амаури,които с толкова голяма мъка ги гледам,че направо ми се плаче.

+Quote Post

251 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th July 2018 - 18:26ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team