IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

251 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2010/2011
Spark11
коментар 19 May 2010, 13:31
Коментар #21

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 932
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Цитат(bianconero27 @ May 19 2010, 00:45ч.) *
Вече загубих представа колко време не е играл. Дали поради контузии или други причини, Сантакроче пропусна адски много мачове. Та едва ли би бил много уместен трансфер в момента.

Контузен беше, май се оправи преди около 2 седмици, ако не се лъжа. Все пак такова отсъствие е обезпокояващо, но може да се използва, за да снижи цената му.

Цитат(Rumbeti @ May 19 2010, 09:31ч.) *
Касерес - тука гледам , че някой хора го искат в отбора, но аз съм против. ПОредния Григера не ми трябва !

Е, ще ме прощаваш, ама хайде да не изкривяваме действителността: Касерес=Григера?? post-294-1158668126.gif Касерес е по-добър във всички отношения от това дърво, единствено трябва да подобри защитата си и ще бъде перфектен. Като вземем предвид и годините му, това хич не ми се вижда невъзможно. Само трябва да му намерим и добър заместник, защото от вариантите Зебина/Григера ми става лошо.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

Go to the top of the page

+Quote Post
delpi4a
коментар 19 May 2010, 13:51
Коментар #22

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

Хм,интересна новина,лично аз много харесвам Акуилани,а като се прибави и това,че е италианец,направо ми пълни душата.От друга страна Мело,колкото и да не го харесват някой за мен е супер играч и притежава голям талант,при един добър наставник,който да му дава точни задачи,и да го настрой добре психически Мело може да е един от най-основните хора в тима,и това добре се видя във Фиорентина.Все пак поне за мен везните се накланят в полза на Акуилани и много бих се радвал на подобна размяна,но без доплащане от наша страна.

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post
di_miro
коментар 19 May 2010, 14:19
Коментар #23

Juventus regular

Коментари: 1 000
Регистриран: 27-December 07
Потребител No.: 811

Аз не крия симпатиите си към Мело, но не само заради тях не бих се радвал много на такава размяна. Причината е, че за мен Акилани е едно много рисково попъкнение, поради сериозната му поддатливост към контузии. Помня, че лекарите и Ливърпул бяха обяснили, че честите контузии на Акилани били породени от некачественото и непълното им лечение в Рим и че те щели да заемат сериозно и да решат този проблем... Въпреки това ми се струва сериозно риск, макар че няма как да се отрече, че когато е здрав, Акилани наистина играе добре.

--------------------

Цитат(Del Pi 10 @ Mar 7 2012, 13:01ч.)
Цитат(vench @ Мar 7 2012, 12:48ч.)

Вие имате ли лични впечатления от Погба? Ако наистина може да го броим за ново попълнение.. Споделете си мнението от тоя пич smile.gif

Ами някакъв генетичен експеримент - смеска между Виера, Зидан и Скоулс.. как ти звучи ?! tooth.gif

+Quote Post
juve_tifos
коментар 19 May 2010, 14:36
Коментар #24

Fido alla Juve

Група: Ветерани
Коментари: 3 344
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

Дано тоя кьорфишек някакси се превърне в реалност и да кажем bye1.gif на едната "кариока".

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 19 May 2010, 15:01
Коментар #25

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Град: София
Потребител No.: 33

Juve focus on Kolarov and Ziegler

Juventus plan to reinforce their flanks this summer and are reportedly preparing bids for Lazio's Aleksandar Kolarov and Sampdoria's Reto Ziegler.

Tuttosport understands that Juventus' new general manager Beppe Marotta has made the two players a priority in the club's transfer strategy.

Ziegler's contract is set to expire in a year's time, meaning that his valuation will not exceed €10m, a figure Juventus are happy to spend for the 24-year-old Swiss international.

Juventus face competition from Atletico Madrid, Fiorentina and Liverpool, but they hope that offering Sergio Almiron and Christian Poulsen in exchange will be a deal breaker.

As for Kolarov, things are equally complicated as Inter have a long-standing interest in the player and were close to signing him in January.

Tuttosport believes that Juventus will try and steal a march on their rivals by offering Sebastian Giovinco in exchange.

The Atomic Ant was conspicuous by his absence from Juventus' tour squad and looks increasingly likely to leave Turin this summer.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 19 May 2010, 16:39
Коментар #26

Juventus regular

Коментари: 1 982
Регистриран: 9-September 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 193

Коларов - Да ; Циглер - НЕ

--------------------

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 19 May 2010, 16:42
Коментар #27

Juventus regular

Коментари: 1 740
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

Видях тутоспорт и спрях да чета biggrin.gif

+Quote Post
di_miro
коментар 19 May 2010, 16:45
Коментар #28

Juventus regular

Коментари: 1 000
Регистриран: 27-December 07
Потребител No.: 811

Цитат(PAVEL 11 NEDVED @ May 19 2010, 17:39ч.) *

+1

--------------------

Цитат(Del Pi 10 @ Mar 7 2012, 13:01ч.)
Цитат(vench @ Мar 7 2012, 12:48ч.)

Вие имате ли лични впечатления от Погба? Ако наистина може да го броим за ново попълнение.. Споделете си мнението от тоя пич smile.gif

Ами някакъв генетичен експеримент - смеска между Виера, Зидан и Скоулс.. как ти звучи ?! tooth.gif

+Quote Post
Spark11
коментар 19 May 2010, 17:17
Коментар #29

Juventus star

Коментари: 2 932
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Цитат(PAVEL 11 NEDVED @ May 19 2010, 17:39ч.) *

Да, но Коларов за Джовинко... mellow.gif

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
Репликант
коментар 20 May 2010, 11:10
Коментар #30

Juventus star

Коментари: 2 563
Регистриран: 21-October 08
Потребител No.: 1 392

Цитат(Nikit000 @ May 19 2010, 13:54ч.) *
Ръководството на Ювентус е предложило на колегите си от Ливърпул размяна на два от трансферните провала, направени от двата тима през миналото лято, твърди "Тутоспорт".

"Бианконерите" са предложили Фелипе Мело, за да вземат Алберто Акуилани. Както е известно, и "бианконерите", и "мърсисайдци" платиха над 20 милиона евро като трансферни суми за тези футболисти, но те се провалиха в опитите си да се наложат в двата клуба.

Не е тайна, че новият наставник на Юве Луиджи Дел Нери много харесва стила на Акуилани и се надява скоро да има възможността да работи с него.

От друга страна, Мело е харесван от няколко английски клубове, сред които Арсенал. Не е сигурно дали Рафа Бенитес ще желае да вземе пълничкия бразилец в състава си, но от друга страна Мело по чудесен начин би паснал на поста дефанзивен халф в схемата 4-5-1, която испанският специалист практикува.

Как може да е "пълничък"!? post-294-1158668614.gif Уникална глупост!

Акуилани е един от любимите ми футболисти и ако го вземем ще съм на седмото небе от щастие.Със сигурност ще си купя тениска с неговото име!

--------------------
Special police squads - Blade Runner Units - had orders to shoot to kill, upon detection, any trespassing Replicant. This was not called execution. It was called retirement.

+Quote Post
europefan
коментар 20 May 2010, 11:44
Коментар #31

Juventus star

Коментари: 2 867
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Цитат(Репликант @ May 20 2010, 12:10ч.) *

Акуилани е един от любимите ми футболисти и ако го вземем ще съм на седмото небе от щастие.Със сигурност ще си купя тениска с неговото име!

И аз, и аз! Но с радост бих си купил и тениски на Монтоливо, Джилардино и на някой стабилен защитник!

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 20 May 2010, 14:45
Коментар #32

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Цитат(europefan @ May 20 2010, 12:44ч.) *
Джилардино

Малиииииииииии само това дърво ни липсва. ПО-добре да купим Ивелин ПОпов ебаси. Този в никакъв случай не го искам при нас.

Коларов и Зиглер - какво да кажа, поредните пръчки. Играят малко над средното ниво в тимовете си и като дойдат ще стане същото като с Мело, Поулсен (който в Испания беше машина) и Алмирон.

Искам доста по-доказани и именити футболисти.

Харесаха ми слуховете за Игуайн например.

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
masterhp
коментар 20 May 2010, 15:05
Коментар #33

Juventus champion

Коментари: 9 437
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Коларов и Циглер, симпатични футболсити са, но не мисля, че имат нужната класа и опит за Юве!
Мело си мисля, че има място в отбора, но Акуилани много ми допада и на мен като футболист и може би на един такъв бартер бих бил навит, но не съм сигурен. Като цяло смятам, че Мело трябва да остане. Сисоко няма място в отбора. Поулсен има опит и смятам, че е добре и той да остане, за да имаме нужната дълбочина в отбора.

Ето и една интересна статия.

Ювентус с интерес към Дембеле

Мечтата на белгийския национал Муса Дембеле да играе за италиански клуб е на път да се осъществи, пише италианския вестник Газдета дело Спорт.

След като самият играч съобщи, че от неговия подпис се интересува Байерн, то и Ювентус вече се интересува от подписа на Дембеле.

"Старата госпожа" е готова да плати и сумата от седем милиона евро. През този сезон в холандския АЗ Алкмаар нападателят записа 29 мача с четири вкарани попадения.

Играта на 22-годишният белгиец е впечатлила скаутите на доста европейски отбори, а също така и на тези на "бианконерите".

Италианските скаути не са забравили блестящата игра на белгиеца по време на Олимпийските игри през 2008 година, когато две негови попадения на четвъртфиналите изхвърлиха именно италинците от борбата за отличията.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 20 May 2010, 15:51
Коментар #34

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Коларов в последните 2 години показва постояннство, дори и отборът му да не се представя на ниво. Циглер, както казах е пръчка за мен. Следя го още от Тотнъм и не е някаква класа над Де Челие примерно. Смятам, че един от много добрите бекове в Серия А. Другият ляв бек за който се сещам е Балзарети, а и Тайе Тайво.

Относно слуховете за размяната Мело и Акуилани съм много навит. Ако тази размяна успеем да я направим, съм готов да приема тогава напускането на Диего. Ако него успеем да го разменим за Игуаин например, ще е ненормална работа.

Ако и Амаури успеем някъде да шътнем ще е много добре и на негово място някоя голаджийка като Джеко.

Относно Дембеле, мисля, че е средно ниво играч, но може да се развива. Не е голаджия като Суарес примерно, макар да играят на идентични постове, но мисля, че за сумата от 7млн нямам нищо против да дойде при нас, още повече, че се подвизава на поста втори нападател, може да играе и като ляво крило.

Интересно е през следващите 2-3 седмици преди световното какво ще успеем да направим на трансферния пазар, защото сега е времето за пазаруване. Добре е, че траньорът и спортният директор са работили заедно и имат някаква обща визия, за трансферите, а не както досега малък Сечко да налага пръчките на треньорите, които водеше в отбора и да не вървят нещата.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
miro
коментар 20 May 2010, 15:58
Коментар #35

Primavera player
**

Коментари: 450
Регистриран: 18-May 10
Град: Враца
Потребител No.: 4 031

Ако и Дембеле вземем ще станем като LAZIO.така ми се струва с тия трансфери които искаме.С такижа играчи голем отбор не се прави.ние такива играчи си ги имаме в изобилие

+Quote Post
Ian
коментар 20 May 2010, 16:31
Коментар #36

sir

Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Цитат(masterhp @ May 20 2010, 16:05ч.) *
Ювентус вече се интересува от подписа на Дембеле.

Като ще е Дембеле, по-добре да е Гара Дембеле - ще ни излезе и доста по-евтино, а разлика никаква.

Иначе от тия имена, които прочетох тук, нямам нищо против Коларов - момчето играе на доста добро и постоянно ниво. Е, верно, не е италианец, но пък аз лично мога да го преглътна.

Акуилани го харесвам по принцип, но тия контузии вече станаха подозрително много и доста се притеснявам.

Игуаин според мен е кьорфишек, не виждам как ще стане тая работа, освен ако Реал не договорят някой от рода на Торес или Джеко на негово място.

И още нещо - твърдо против някои слухове, които чувам за Златко баретата.

--------------------

+Quote Post
europefan
коментар 20 May 2010, 16:44
Коментар #37

Juventus star

Коментари: 2 867
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Когото и да вземем, се надявам да е преди Световното, защото след него ще настане истинска цифромания, а като гледам какви тънки сметки си правим последните години......

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 20 May 2010, 16:52
Коментар #38

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Дембеле - определено на този етап не е за Юве. Не могат ли да разберат хората , че с такива недоказани играчи няма да стане нищо. Не е лош в никакъв случай , но ако искаме да играем и да се борим за титла ни трябват играчи като Майкон, Меси, Рибери, Робен, Снайдер (който интер взеха за 15 млн) и играчи от такъв калибър.

Единственото хубаво нещо в тази новина е , че Дембеле е доста млад и с много впечатляваща физика.

За Поулсен - няма никакво място в тима, въпреки че на фона на пръти като Алмирон, Гросо и компания пак става !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 20 May 2010, 17:04
Коментар #39

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Ian @ May 20 2010, 17:31ч.) *
Акуилани го харесвам по принцип, но тия контузии вече станаха подозрително много и доста се притеснявам.

Няма да е нищо ново за нас...поне от последните 1-2 години.

Акуилани си е класа и аз бих се радвал много ако го привлечем. Пък ако ще и 15-ина мача на сезон да изиграва. По-добре малко, но наистина да си личи, че е на терена, а не в 40 мача само да мачка тревата и нищо съществено да не върши.
Този сезон е записал 817 минути с екипа на Ливърпул в мачовете от първенството и има 6!!! асистенции.
Сравняваме го с Диего и се оказва, че нашата голяма звезда за 3443 минути има едва 2 асистенции повече - 8.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Ian
коментар 20 May 2010, 17:25
Коментар #40

sir

Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Цитат(bianconero27 @ May 20 2010, 18:04ч.) *
Акуилани си е класа и аз бих се радвал много ако го привлечем. Пък ако ще и 15-ина мача на сезон да изиграва. По-добре малко, но наистина да си личи, че е на терена, а не в 40 мача само да мачка тревата и нищо съществено да не върши.
Този сезон е записал 817 минути с екипа на Ливърпул в мачовете от първенството и има 6!!! асистенции.
Сравняваме го с Диего и се оказва, че нашата голяма звезда за 3443 минути има едва 2 асистенции повече - 8.

Класа е, не го оспорвам. Ако и играе минимум двойно на тия 817 минути на сезон, ще е екстра. А асистенциите не са чак такъв показател, той и Зидан никога не е имал сезон с над 10.

--------------------

+Quote Post

251 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th November 2018 - 18:14ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team